Nemôžeme mať sex. Rozpadne sa nám manželstvo?

didiana_di
5. mar 2008

ahojte...kedze som rizikova tehulka mame prisny zakaz sexu...lenze moj manzel ma na chut uz dolho...mam pocit ze ked nebude mat sex tak sa nas vztah rozpadne...
vazne neviem ako dalej

pipi1211
5. mar 2008

didiana pokial sa vztah koli sexu rozpadne o com by bol,nie? 😅 a ked uz sme pritom sex nie je len pohlavny styk.... da so robit vselico ine 😉

bihan
5. mar 2008

Uf, takého chlapa by som rýchlo hnala... vzťah postavený len na sexe za veľa nestojí 🙄

dannynka
5. mar 2008

.....pokial ta ma rad a zalzi mu na dietatku,tak by to mal urcite pochopit 😉
ako pise pipi-da sa robit aj vselico ine 😉

neroriso
5. mar 2008

keby ta mal tvoj chlap ozaj rad tak prezije aj bez sexu.....hoci aj cely zivot..

jankakr
5. mar 2008

Ja taky problem nemam. Ked ja nemozem a on che, mam este rucicky a pusu 😀

jankakr
5. mar 2008

ako hovori moj chlap. A za mladi ste si to ako robili. 😀

pipi1211
5. mar 2008

jj janka to som myslela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janazuza
5. mar 2008

didiana, mylim si že nie je všetko postavene len na sexe. Mužovi to treba vysvetliť, že ak chce dieťa musí vydržať 😉 . Ja som otehotnela po IVf sex - som mala zakazaný úplne 😕 a to nehovorím o poslednom roku pred otehotnenim- bola som na všeliake vyšetrenia a na sex sme nemohli ani pomyslieť. Všetko sa prekoná, treba veriť a hlavne vydržať 😉 . Ak ťa ma rád tak všeko prekonáte 🙂 🙂

bianca
5. mar 2008

ja som tiez rizikovka a manzel ma tiez chut,ale chape to.Neviem si predstavit,ze prave sex by nas rozdelil. 😨

julia225
5. mar 2008

ja som bola tiez rizikova ale nikdy sme to nedodrziavali... ake riziko presne mas???

karolinka03
5. mar 2008

Tak pokud je vztah jen o sexu,tak to asi nemá cenu,ne??!!A má přeci ručičky a ty taky a pusinku máš taky 😀 !!

julia225
5. mar 2008

ja si myslim, ze pokial to nebude sado-maso alebo hard-core, tak si mozte z casu na cas sexnut v pohode...dajte polohu aby moc nevnikal... ja myslim, ze toto co baby pisu, ze aky je to vztah,ked je zalozeny na sexe...blbost...preco ju stresujete, teraz ked uz cakaju babo...kazdy sme iny.... 😒
dakto to potrebuje ako vodu... dakto nemusi mat mesiac....preco hned odcudzujete???

atreides
5. mar 2008

já se taky tomu jejímu na jednu stranu nedivím, páč být dlouho bez toho je děs 😅

julia225
5. mar 2008

ved prave a myslim, ze sem napisala, aby dostala daku odpoved a nie aby ste ju stresovali...

vavka33
5. mar 2008

Aj my sme mali v tehu zakazane sexovat,ale to sa nedalo vydrzat-manzel ano,ale ja nie.tak sme sexovali velmi opatrne,ale predsa.

julia225
5. mar 2008

vavka 😝 zdravim ta 😉

bihan
5. mar 2008

ja si myslí, že každý chlap si dokáže v prípade "núdze" poradiť ale keby som bola riziková a ten môj by sa tváril, že náš vzťah je ohrozený kvôli tomu, že nemôže zasunúť, tak by ma to poriadne naštvalo... Nie som predsa nafukovacia Anča 😉

vavka33
5. mar 2008

Ahoj Julia 😉

susik77
5. mar 2008

aj moj to chapal...a da sa to robit aj inak, mozno aj pre neho prijemnejsie 😉 inak, teraz ked mame malu mame este menej sexu ako pocas tehu 😎

julia225
5. mar 2008

to niesi, ale myslim, ze niekto ma rad sladke a niekto sex...takze ak on chce... 😒 a chces aby si ho mala, asi by si nemala otalat...ved to nieje len o uvarenom obede...a mysli, ze vo svete takato diagnoza s takymto opatrenim 😀 by sa ti vysmiali do ksichtu... mne sam gynekolog povedal, ze opatrne a hlavne hygiena a tam ani nejde o partnerov ud,ale o spermie, pretoze obsahuju latku, ktora vyvolava kontakcie, takze potom nech to urobi mimo teba...
ok? podla mna sa nemate coho bat 🙂

julia225
5. mar 2008

takze krasny vecer 😀

panterka
5. mar 2008

julia, myslím, že to není až tak jednoduchý, že to dr. neříká jen tak pro nic za nic 😕

julia225
5. mar 2008

myslim, ze to dost zalezi od diagnozy... ale tiez myslim, ze slovensky lekai dost prehanaju...aj ked je to diskutabilne...ale predstav si obal v ktorom je dietatko... ono okrem mamkinych pocitov neciti nic...

panterka
5. mar 2008

julia, nám to řekli nezávisle na sobě 3 doktoři, tak myslím, že to asi stojí za dost silnou úvahu

susik77
5. mar 2008

inak sorry, ale co je to za chlapa, ktory opusti vlastnu manzelku v tehotenstve kvoli tomu, ze nema sex? sebecky fracek 😠

atreides
5. mar 2008

vždyť nikdo nikoho neopustil 😕

susik77
5. mar 2008

jasne, myslela som, ze keby opustil, ako sa pisalo na zaciatku 😉

julia225
5. mar 2008

panterka, to je ina vec...to musi byt asi diagnoza vazna...
susik, ale on to neurobi...to je len jej pocit...kazda zena by dala chlapovi co mu vidi na ociach a ked nemoze, citi sa blbo, nie?
neviem... asi ju to trapi...
ale chlapa nemozes porovnavat so zenou, to je dalsia vec... oni su ina rasa... ked ma plno dole...sibe mu... 😀

susik77
5. mar 2008

hmmm...ja mam asi za manzela zenu 🙂 on je uplne iny 😎

alysea
5. mar 2008

didiana, podľa mňa ak vás aj s bábikou ľúbi tak vydrží. My sme tiež nemohli celé tehu a kedže mne bolo stále zle, tak som mu nemohla nijak manuálne pomôcť, tak som mu posťahovala kadejaké videá 😅 a zavrela ho párkrát do týždna v izbe a bolo 😉