Nemôžeme mať sex. Rozpadne sa nám manželstvo?

didiana_di
5. mar 2008

ahojte...kedze som rizikova tehulka mame prisny zakaz sexu...lenze moj manzel ma na chut uz dolho...mam pocit ze ked nebude mat sex tak sa nas vztah rozpadne...
vazne neviem ako dalej

andy.ce
27. máj 2011

bobocka a danula.ch - máte pravdu obě. Já si už párkrát říkala, že to jednoduše přečkám a zkusím s ním 1x-2x týdně sexovat, že třeba se pak uklidní, ale když pak vidím ten jeho načučený rypák, tak mě veškerá chuť opustí. No, to že spolu máme dítě, nás zas k sobě tak moc nepoutá, protože on se o něho fakt nestará ani nezajímá. Vždycky jen přijde z práce, řekne mu "ahoj Michale" a jde nahoru do svého pokoje, když pak jde dolů, tak mu buď nic neřekne, nebo jenom nedělej to, neber to a když už nějaký fyzický kontakt s ním má, tak ho jenom okusuje, jako ruce nohy, mačká mu tvářičky a to je vše. žádný chování, pomazlení nějaký pěkný. On asi nemá vůbec cit, protože už když jsme spolu chodili mi zabil 4 osmáky. Si s nima hrál a když se to osmákovi nelíbilo a kousnul ho, tak s ním hodil do klece a chudák za chvilku umřel, nebo ho nějak zmáčknul, já nevím. Ale vůbec mu to nebylo líto. ☹ Takže jsem si říkala, že když se s ním nedá mluvit, tak mu zkusím napsat dopis-dětinské, ale zřejmě jediná možnost a pak se to bude řešit jinak

viera27
27. máj 2011

@andy.ce fuuha. No ak je to ako vravis tak nic moc. Takeho kretena mat doma. Naco ti vlastne je? Co z neho mas okrem penazi?

andy.ce
27. máj 2011

@viera27 no, právě že ty peníze. Taky chodí nakupovat a občas dá vyprat nebo nádobí do myčky

viera27
27. máj 2011

@andy.ce vies si takto predstavit prezit dalsich XY rokov? Pre mna osobne by to bola strasne predstava. Peniaze su pekna vec, ale dojdes do bodu, ked ti uz nebudu stacit na zaplatanie.
Rozvod je prilis tvrde riesenie. A raz/dva krat do tyzdna sa nechat "osukat" (aby som pouzila slovnik tvojho manzela) pre klud v domacnosti a splatenie hypoteky je zas trosku silne kafe. Co na to tvoja mamina?

vierka0
27. máj 2011

@andy.ce ja som uplne sokovana zo spravania tvojho manzela..hovoris, ze mate teraz vysoku hypoteku, maleho syna, ale prepac, preco si si ho vobec brala, preco si sa rozhodla mat s nim dieta? ocividne bol hulvat aj predtym (podla toho co citam)

andy.ce
27. máj 2011

@vierka0 asi byl, ale nějak to nedával najevo, když byl sex hodně často a vše se točilo kolem něj. Ale asi měsíc po svatbě (to jsem byla ve 3m.) to začalo být horší. Dítě sice máme, ale očividně on si z něj nic nedělá. Řkám, mám strach, jak to sama vše utáhnu v případě rozvodu, zvlášť když nemám šanci dostat malýho tady do školky, jak jsou plné a hrozně by mě mrzelo přijít o můj barák,ale máš pravdu, byla jsem blbá, že jsem do toho šla. Mamka mi rozumí a chápala by to. Měla něco podobnýho doma (jako můj taťka)

vierka0
27. máj 2011

@andy.ce verim, ze teraz to mas tazke..ale je to fakt strasne, takto zit..a to je tvoj dom? lebo ak ano a ziskala si ho nejakym dedicskym konanim, tak on na neho pravo nema, iba na to, o co sa zhodnotil v case trvania vasho manzelstva (to sa deli na polovicu)

samik2008
27. máj 2011

@andy.ce je to hrozné co sem taky četla...mamka by ti nepomohla nějak s placením,když u vás ted bydlí?
Nejvíc mě šokovalo to jak tě oslovuje a jak s tebou mluví 😠 ....Jak starý je váš synek?Víš jak bude synek růst vycítí jaká je u vás situace a to pro dítě není vůbec dobré.Já osobně bych nechtěla aby mé děti něco takového prožívaly.Věřím že je to těžká situace,ale vždy se řešení najde.Držím palce 😉

bobocka
27. máj 2011

@andy.ce no tak mamina.toto nemozes mysliet vazne!!!! 1-2x s nim do tyzdna spat pre klud domacnosti??? nemala by si aj ty z toho nie co mat? milovanie nema byt predsa z povinnosti.ja by som nedovolila takemu chlapovi mi co i len pusu dat.mne by ani za pohlad nestal.nehnevaj sa,ale podla toho co pises sa to nikdy nezlepsi.neverim tomu.budes len udrziavat manzelstvo koli tomu,aby sa hypo platila,on si z teba spravi sluzku,maly bude vyrastat v rodine,kde absolutne harmonia a laska nebude figurovat.to nie je najlepsi priklad pre vasho syna. a potom o 20-30 rokov s a zbadas,ze vlastne svoj zivot nezijes,len prezivas .mas len jeden zivot,tak ho nepremrhaj s takym tupcom!!! jasne,ze sa mi tu vypisuje,ked mam doma senzacneho manzela co ma miluje a kazdu volnu sekundu travi s nasim synom,mne sa mudruje ked tovje starosti nemam...ale nie si na svete sama,mas rodinu,mas priatelov.neverim,ze by ta nechali padnut na dno.iste ti pomozu.ja by som od neho odisla.kym mas este cas,kym ta uplne psychicky aj fyzicky nevycerpa.mysli na seba a svojho syna.to co mas doma,to je to ako chces svoj zivot zit? pochybujem ☹

andy.ce
27. máj 2011

Dům je můj, získala jsem ho před manželstvím, ale hypotéku bych nezvládla ani když nastoupím znovu do práce. Hypo je 15.000 a já vydělávám normálně 11.000kč plus další výdaje (elektřina,plyn....). Mamka pracuje jako uklízečka, takže ani s ní bych to nezvládla, navíc jí se staví u sestry takovej malej domek na druhém konci republiky. Malýmu je 17 měsíců, zatím mi říká máma, ale když od otce uslyší, jak mi říká, tak mu to taky přijde normální, že jo.

mabumi
27. máj 2011

@andy.ce ahoj. cim dlhsie budes zit s tym grazlom, tym rychlejsie sa bude stracat veskera tvoja sebaucta. a tvoj syn uz je dost velky, je najvyssi cas aby si ho oddelila od takej vychovy. nielen ze si nebude vazit teba, ale bude to povazovat za normalne aj vo vztahu k zenam. to by si predsa nechcela. zajdi do banky a dohodni si nizsie splatky. banka je ochotna komunikovat. rozlozis si hypoteku na dlhsie, aj keby si ju splacala 30 rokov. okrem toho aj otec dietata bude musiet prispievat nielen na dieta ale aj na teba. VYHOD HO ako prasiveho psa!!!! cim skôr tym lepsie, lebo si znicis zivot.
vela stastia a hlavne sily

anysek85
27. máj 2011

@andy.ce Ahoj Andy,

nedělej ukvapený závěry, dobře si to vše promysli a připrav a pak se dej do útoku. V klidu až budeš mít vše připraveno. Zajdi za právníkem, na sociálku, poptej se co a jak. Zapřemýšlej, jestli nemáš ty nebo mamka nějaké fin.rezervy, nebo něco, co by se dalo prodat a na čas z toho žít. Domek ti nikdo nevezme, ale zřejmě bys v případě rozvodu musela manželovi něco vyplatit, protože i on do té rekonstrukce (máte tu hypo na rekonstrukci, chápu to správně?) něco vložil.

Chápu, že o domek nechceš přijít, ale připusť si tu možnost, oč by vše bylo jednodušší, kdybys domek prodala, manžela vyplatila a koupila si (nebo pronajala) pěkný malý byteček. Určitě by vám tam s malým bylo pěkně a jistě by ti zbyly i nějaké penízky na překlenutí období, než se budeš moct vrátit naplno do práce. Zapřemýšlej nad tím, život máš jen jeden a jedna nemovitost ti za tohle nestojí... Nehledej si berličky proč s ním MUSÍŠ být - nemusíš, tak si nic nenalhávej, je to otázka tvé odvahy a tvého rozhodnutí.

Dej se do toho, až budeš opravdu pevně rozhodnutá - podle Tvých příspěvků se manžel jeví jako pěkný manipulátor. Dala bych ruku do ohně, že až mu oznámíš rozchod, bude slibovat hory doly, ale nic se nezmění a bude jen hůř.

Máš právo na pěkný život a dobrého chlapa, který ti bude pomáhat, hladit tě, povídat si s Tebou, brát tě na výlety, snažit se potěšit tě a uspokojit. Tohle je normální a to v čem žiješ ty je nenormální a patologické a tvého syna to těžce poškozuje už teď . Nenalhávej si, že je malý a nevnímá to - vnímá.

Odhodlej se a jdi do toho, život je krátký...

Držím palce.

bobocka
27. máj 2011

@andy.ce hypo ste brali pred,alebo pocas manzelstva? na koho je hypo pisana? ja viem,ze najradsej by si bola si nechat domcek a zit tam v klude,no ja byt tebou a mat moznost predat,tak to predam a kupim sebe a melemu byt.mozno nebude mat zahradku a rozlohu domu,no budete tam mat klud.a to je na nezplatenie.nebudes na muzovi zavisla,budes konecne sama sebou a budes moct svojho drobca vychovavat v klude a spokojnosti.myslis si,ze aj ked je malicky,tak nevnima co sa doma deje? vnima a velmi!!najdolezitejsie su prve tri roky zivota dietata. a prostredie v ktorom teraz vyrasta je pre neho viac nez nevhodne.iste,ze ta k domceku viazu spomienky,ale nechci sa jedneho dna prebudit s vedomim,ze si svoje a synove statie premrhala koli nehnutelnosti ☹

vierka0
27. máj 2011

@andy.ce mate tak vysoku hypoteku?? ten dom si kupila? zdalo sa mi ze zdedila..

andy.ce
27. máj 2011

prababičk ami ho darovala, ale reknostrukce byla kompletní-všechno šlo dolů a stavělo se nový. Hypo máme hrozně vysokou a splátky na 30 let. hrůůza. Dům je můj, ale hypo je napsaná na nás oba. Já jsem 1.účastník a on druhý. Já si umím krásně představit žít v bytečku jen s malým a v klidu a starat se jen o nás dva. Nejhorší je to se rozhoupat a rozloučit se s domečkem a tím, co jsem na něm udělala sama.

sisaha
27. máj 2011

@andy.ce a neda sa u vas urobit odlozenie splatok pocas materskej? Ze by si zacala splacat, az ked nastupis do prace.. skus sa popytat. Najlepsie, ked zajdes do banky a spytas sa ake mas moznosti ako matka samozivitelka.. Ono v pripade rozvodu ti prinalezi vyzivne na syna a pokial tvoj muz dobre zaraba, vedela by si tym celkom slusne vykryt mozno aj polovicu splatky... Naber odvahu a skus nieco poriesit..tvoja situacia je naozaj patologicka a tvoj syncek si nezasluzi mat takyto vzor vychovy do buducna... A ty si urcite zaslúžiš mať lepšieho chlapa po svojom boku...

vierka0
27. máj 2011

@andy.ce velmi ti drzim prsty, nech sa rozhodnes akokolvek, kazdy si zasluzi uctu od druheho partnera, aj ty..

kacab
27. máj 2011

...čtu a nemám slov.... Strašně Tě lituju... ale seber holka sílu dokud jí máš přestaň ze sebe dělat madraci a važ si sama sebe ... Po tom jak se k Tobě chová, ho nemůžeš milovat.... to nemá nijakou budoucnost a zázraky se nedějí, nevěř, že se zlepší... bude hůře.... Tak jak někdo radí výše - promysli to a začni jednat....... V životě jsou fakt důležitější věci než hmotný majetky.... nedalo by se v rámci získání nějakých penízek vzít si do domečku někoho do podnájmu? (až ho vyhodíš)...Jinou maminku s dítkem, studentky...? ... Nebo, jestli by Tě maminka nevzala na čas k sobě a celý dům by jsi na pár let pronajala - splácela by se Ti hypotéka a i když by bylo asi nepříjemné vidět někoho bydlet v Tvém domě, měla by jsi vidinu, že se tam vrátíš.... Teď pomáháš ty mamince, věřím, že by Ti to ráda vratila..... V tom vidím velikou šanci na řešení.... myslím, že to pro Tebe je moc těžké se k něčemu odhodlat, ale až to dokážeš, moc se Ti uleví... Už to, že jsi to tu tak upřímně a otevřeně napsala je jednoznačný signál, že jsi nespokojená a jen cítíš potřebu, aby Tě někdo ¨'"nakopnul"... A až to rozsekneš....zapřemýšlej pomalu o možnosti projít seznamky na netu - co si budeme povídat, nový chlap by Ti taky finančně potom mohl pomoci ... Uvědom si, že opravdu největším darem světa je, že máš krásné dítě a jste zdraví... a neexistuje důvod, proč tento dar ohrožovat!!!!! jsou lidi co by daly všechny majetky světa, za to mít vlastní dítě a je jim to na prd.... braň si tenhle dar a svoji hrdost.... Rozhodně se zvládneš lépe vypořádat s případnou strátou domu, než s celoživotí nenívistí k chlapovi, strachem, ponižováním, bez lásky, úcty a obavou o klid dítěte... Nechceš z něj mít přeci neurotika, či grázla po otci.... I Ty máš právo na lásku a hezký život!!!!
Držím pěsti!!!!

andy.ce
27. máj 2011

moc vám děkuju, rozhodně to nějak řešit budu

andy.ce
27. máj 2011

no takže jsem se mu to pokoušela vysvětli v dopise, ale on to prostě nechápe. Nejlepší vrchol dneska: 4 dny se se mnou nebaví a přes sms mi píše, že teda za všechno může on a bla bla bla a nakonec, takže dneska se šuk..taky nebude? v další sms: takže nepřijdeš (jako k němu do pokoje nahoru), tak mu říkám že když nedokáže pochopit, kde je chyba, proč nechci, tak to fakt nemá cenu. On prostě nechápe, že aby byl sex, tak se musí chovat líp, on si mele, že se tak chová protože sex není...a myslí si, že když je na mě uraženej, tak já na jeho zapísknutí přiběhnu a podržím mu

andy.ce
27. máj 2011

Ne tak vrcholu dosáhl teď, když mi napsal: počkám 5 minut a když nepřijdeš tak spolu nemáme dál co řešit. 😝

crawler
27. máj 2011

@andy.ce tak tak - bud statečná a už jen kvůli synovi! sama ze zkušenosti vím, jaký má vliv na dítě, když vyrůstá v "nenormálním" prostředí a to už nikdy nevrátíš zpátky. Co nejdřív jednej a uvidíš, jaký balvan Ti spadne ze srdce! Hodně štěstí 😉

crawler
27. máj 2011

@andy.ce hele aspon vidíš, jaký je ubožák 😉 chová se neuvěřitelně - doporuč mu psychologa, aby mu poradil, jak se zachází slušně s člověkem 😉 ale nejsi první ani poslední...sestra žila 20 let s hulvátem, který to velice dobře maskoval...pak se z toho málem složila, když vyplavaly věci napovrch...ty s níímžiješ krátce a máš ještě mnoho před sebou 😉

bertica.h
27. máj 2011

@andy.ce držím palce.. 😉

dadis
27. máj 2011

@andy.ce no nechcem sa ho zastavat, asi to naozaj bude buran, ked ta castuje takym slovnikom, no vacsinou je chyba vzdy na oboch stranach...narodenie dietata, pritomnost svokry v dome, manzelka bez zaujmu o sex...no ani "ten buran" to nema v zivote lahke, nechcela by som sa ocitnut ani v tvojej, no ani jeho kozi...naozaj nie je vychodisko? bol taky vulgarny aj predtym, nie je to iba strasny hnev, ktory citi? mozno je uz bezmocny, niekedy ludia v krizovych a bezvychodiskovych situaciach /mozno ma pocit, ze uz sa to nezmeni/ sa jednoducho nevedia ovladat, ci myslis, ze je to jednoducho on vo svojej podstate? kto to vlastne zacal? ty si prestala mat chut na neho a on potom zacal byt na teba hruby, ci on zacal byt k tebe hruby a ty si pomaly zacala stracat o neho zaujem...dieta uz mas dostatocne velke na to, aby spalo v izbe s tvojou matkou /ak uz teda nema kam mam ist, aj ked by bolo lepsie, keby s vami nebyvala/ a ty sa teoreticky mozes vratit k manzelovi..chces to vlastne este? da sa to este medzi vami napravit? odpovede na tieto otazky si musis zodpovedat sama v sebe, aby si bola stastna no i spravodliva..

kacab
28. máj 2011

@dadis a upřímně... ty by jsi po takovémto chování měla chuť si jít za mužem užívat?Vždyť ji za nic nemá.... To není krátkodobý skrat... poskládej si útržky z jeho chování, co tu andy popisuje a musí Ti dojít, že ten chlap není normální.... a pokud by jsi opravdu měla pravdu, tak se tím šokem z rozchodu vzpamatuje a začne se chovat jinak... tomu ale nevěřím.... Taky jsem pro udržení rodiny, ale tomusí chtít oba... Tímto tempem si on stejně najde bokovku a pro andy to bude o to horší....

andy.ce
28. máj 2011

@dadis jako když svým kamarádkám k svátku koupí kytku a mně ani nepopřeje, to stejný k narozeninám a k vánocům a když rodím a od něho jenom slyšíte "tady se nedá sedět, já mám žízeň, mně bolí záda" a já tam mám kontrakce a pak když se malej narodil, tak s náma ani ve dne ani v noci nechtěl být a jediný co ho zajímalo bylo, co bude k jídlu a kdy přijdu šuk...tak už o něho pak prostě ztrácím zájem úplně. Chtěla jsem zkusit se prostě přemoct a 2x týdně mít sex, ale když se stejně pak chová takhle tak to už bude v něm.Pak mi řekne, že mi rozvod nepodepíše a právníky taky nezaplatí (a já na ně z rodičkovské mít nebudu), tak fakt nevím, čím myslí

poterda22
28. máj 2011

andy.ce mám pocit, jako bys žila s mým bývalým.naštěstí nebyl můj manžel. Ten se choval 4roky "normálně" a pak se začalo dít tohle to. Ano, já chápu že sex je důležitej, ale aby se svojí ženou někdo jednal tímhle stylem???Oslovovat tě a volat at jdeš šukat??to jsi jako nějaká kurva z bordelu nebo co???to se mi otevírá kudla v kapse. Bohužel z vlastní zkušenosti můžu říct, že tohle se nezlepší, a nezmění. Taky jsem k ex měla čím dál tím větší odpor, a on řešil ten problém úplně stejným způsobem. Pak začala neskutečná žárlivost, že spim s někym jinym, a vyvrcholilo to fackou, kterou jsem dostala. Díky bohu že v tej době jsem už byla tak vytočená že jsem za ním zabouchla dveře, a i když prosil a sliboval, nevrátila sem se. Pak začal vyhrožovat, otravovat život mě i mým rodičům a tak, asi po půl roce dal pokoj. je to 5 let, a já ho v sobě za tohle chování stále nesnáším. Andy.ce tvůj život je příliš krátkej na to, abyses zahazovala s takovým volem, a tvůj syn má právo na to prožít klidné a krásné dětství. a to takhle rozhodně mít nebude. Nedá se to zlomit přes koleno, ale jeden den si sama prostě uvědomíš, že máš svojí cenu a pošleš ho k čertu. Držím ti palce.

jajuuus
28. máj 2011

@andy.ce ahoj, prečítala som si celú diskusiu a musím sa k tomu jednoducho vyjadriť... nedá mi to... je mi teba a tvojho synčeka veľmi ľúto, čo musíte prežívať (aj keď synček si to ešte neuvedomuje, ale predsa už potrebuje nejaký cit z otcovej strany, ktorý je pre jeho vývoj veľmi dôležitý)...nechcem ťa strašiť, odsudzovať ani nič podobné, je to len môj názor a môj pocit, snažím sa vžiť do tvojej kože, aj keď sa to samozrejme nedá na 100%, pretože mám to šťastie a nepatrím medzi ženy, ktoré majú zlé vzťahy...
ak máš ešte kúsok sebaúcty a odvahy, začni čím skôr niečo podnikať... tak, ako tu píšu viaceré, pozisťuj si dôležité info (banka, sociálka, právnik) a začni konať... chlap, ktorý ťa premenoval na P.I.Č.U., určitým spôsobom ťa znásilňuje či už fyzicky alebo psychicky, chlap, ktorý ti zabil 4 osmákov (a ani nevie, ako niektorého z nich chytil, prečo umrel...), chlap, ktorý sa nezaujíma o svojho syna sa ani nemôže nazývať CHLAPOM, je to len obyčajný POŠUK s vymletým mozgom, ktorého by mali preliečiť v ústave!!!!!!
už len to, že ti zabil zvieratká... ten, kto nemá rád zvieratá, nemá rád ani ľudí... nechceš sa ráno zobudiť a zistiť, že ti hodil syna o stenu, lebo plakal alebo ho neposlúchal (tak ako toho osmáka do klietky)???!!! alebo že ublíži tebe... lebo on to v hlave nemá v poriadku!!!! ste dve (dúfam, že zdravé - mamka a ty) ženy, ktoré si predsa v takejto situácii musia pomôcť, poradiť, musíte proste niečo vymyslieť!!! povedz všetko mamke, rozmyslite nejaké riešenie, bude sa ti lepšie riešiť, keď budeš mať v niekom oporu a vyhoďte toho HAJZLA z domu!!! boli tu fakt dobré nápady, aby ste zobrali niekoho do podnájmu, keď sa nechceš domčeka vzdať... aj keď v byte by vám bolo lepšie, dom treba stále udržovať, stále do neho vrážať nejaké peniaze a to si ty ako čítam momentálne nemôžeš dovoliť...
mysli na svojho syna, CHCI pre neho lepšiu budúcnosť a tomuto CHRAPÚŇOVI sa nepoddávaj!!!
ak som sa ťa v niečom dotkla, urazila ťa, prepáč mi to prosím, ale až ma pri srdci pichá, keď som si to prečítala, čo si musíte pretrpieť...
je to na tebe a konaj! aby si si to v budúcnosti nevyčítala, že si mohla pre to niečo urobiť a neurobila si...
držím ti palce, nech sa rozhodneš čo najlepšie, nech si šťastná a keď budeš šťastná a spokojná, nájdeš si aj novú lásku 😉
dieťa je to najdôležitejšie v tvojom živote! čo by som ja dala za malého krpčeka 😉

kacab
28. máj 2011

...podepíše rozvod, nepodepíše... přesteň mu "dávat" ... stejně se tím nic nelepší.... řekni, že chceš aby se odstěhoval a zapřemýšlel o tom, jak se k Tobě chová.... a tu žádost o rozvod podej i tak... ať vidí, že to nejsou jen slova, ale že to myslíš vážně.... já bych měla ale strach... že i kdyby se to "uklidnilo" ... je jen otázka času, kdy to k tomu sklouzne zase... jestli je tohle jeho přirozená "tvář"... zase začne... čím dřív bude pryč tím lépe.....
...nebo by třeba maminka mohla na chvíli pronajmout svůj domeček a zůstat u Tebe a pomoci Ti.... hledej cesty , jak to zvládnout a zbavit se ho...