Nemôžeme mať sex. Rozpadne sa nám manželstvo?

didiana_di
5. mar 2008

ahojte...kedze som rizikova tehulka mame prisny zakaz sexu...lenze moj manzel ma na chut uz dolho...mam pocit ze ked nebude mat sex tak sa nas vztah rozpadne...
vazne neviem ako dalej

mouse
6. mar 2008

Mozno chce diadin manzel iba svojej zene naznacit, ze je pre neho aj s bruskom pritazliva 🙂 a ona si to zle vysvetlila... Ved nepise, ze by na nu naliehal, ale ze ma chut a to je predsa super, ked ma muz chut na svoju zenu, nie? No a da sa to snad poriesit aj tak, aby babo nebolo ohrozene...

panterka
7. mar 2008

my teda rozhodně už druhý těhu dodržujem zákaz od dr., nemyslím si, že by to dr. přeháněli a fakt to neriskuju, nechci skončit v nemocnici, případně porodit opět předčasně ☹ MM to plně chápe a respektuje to a taky nechává na mě, kdy si s ním "pohraju" 😉 mnohdy se totiž necítím ani na to 😅

evaje
8. mar 2008

Ahojte, Didiana psala, že má pocit, že se vztah rozpadne a né že se rozpadá, nebo, že by byl manžel nějaký zlý. Však to všichni známe: Jeden chce a druhý ne, to je někdy blbé. A když to trvá dlouho, může být manžílek nervozní. Didi je těhulka a tak si všechno moc bere.
My měli taky rizikové, ale já moc chtěla a manžel úplně odmítal ze strachu o mimi. A opravdu jsem měla pocit, že se mu nelíbím a že mě nemá rád atd... Čili, je fajn, když o Didi stále jeví zájem a myslím, že si to občas rozdat můžou. Já když jsem na manžela naléhala, tak šel se mnou k Dr. a řekl jí, ať mi to dá písemně, že nemůžeme 😀 a ona se ho zeptala, jestli jsme sex měli a jestli se něco stalo. Měli a nestalo se nic, jen nám bylo líp 😉

digysa
18. júl 2008

didiana kde si? Manzelstvo funguje??? 😀

schiffa
19. júl 2008

Julia. Ono asi opravdu zalezi na diagnoze. Mi treba doktorka rekla, ze nejde pouze o penetraci, ale o jakekoliv drazdeni, jelikoz u mne nesmi dojit ani k orgasmu. Ja bych se strasne bala delat cokoliv co doktor zakazal, a co bych si pak treba musela cely zivot vycitat.

cunami
30. aug 2009

ahojte je tu aj dnes dakdo ci tu su len taketo stare prispevky?aja by som poterbovala poradit ohladom sexu v 40tt.diky 😵

astrane
30. aug 2009

ve 40tt můžeš už cokoliv...máš to zapár 😉 🙂 tak si to užij a přeju zdravýho špunta.... 🙂

gababa
7. sep 2009

Ahoj,
jsem 15tt.
Máme taky trochu problém v sexu. Je pravda, že partner je teď dost psychicky i fyzicky vyčerpán (nová práce a jiný starosti), ale já mám chuť velikou, udržuju se hezká a milá 😎 a nevím v čem může být problém.
Trochu začínám mít pocit, že nemá o sex zájem kvůli tomu, že jsem těhotná, že se mu nelíbím nebo tak....Ovšem nechci hned udělat scénu o tom, že je to i jeho věc, že mě přece zbouchnul on, tak ať se uklidní 😀.
Chlapi mi občas přijdou hrozně sobecký a vulgární....
Je možný, že se s tím nějak nemůže vyrovnat? (mám jen maličký bříško)
Po pravdě...čekala jsem víc péče a intimností.... ☹

xzaje01
7. sep 2009

Nekteri muzi se boji, ze by ublizili miminku - neni to jeho pripad? 😉

dadous
7. sep 2009

ahoj holky tak u nas je to naopak, ten muj by chtěl furt, ale musím ho trošku krotit 😀

supina
7. sep 2009

Taky mi přijde, že mají muži strach, že ublíží mimču. Taky mám strach, ale asi proto, že jsem 1. těhu neměla úplně OK..

gababa
7. sep 2009

Myslím, že nemá strach...teda nevím, asi s ním o tom budu muset mluvit (řekne ale jen, ať pochopím, že má ty a ty starosti....). Má už dvě děti, zažil péči o mimino a vše s tím spojené....
Nevím no ☹ ale nepotřebuju s prominutím přirážet, vždyť stačí i pár něžností a jiných intimností 🙂

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dai
10. sep 2009

gababa,
urcite s nim o tom hovor - ze ta to trapi a tak, ze potrebujes aspon pohladit, pomojkat, pritulit sa... v tehotenstve sa hormony so zenou niekedy zahraju a potrebuje taketo prejavy este viac ako predtym...

tvoja.mima - predtym ste mali normalny sexualny zivot? to on zrazu dokaze tak ovladat svoj pud ze zato ze si tehotna ( co by som este niekde pochopila ) - ale po porode, ked ty chces, tak on to nepotrebuje lebo si akoze uz matka? toto vysvetlenie mi pride divne ☹
moj muz ma tiez vnima ako matku svojho dietata, ale stale som rovnako aj jeho zena - stale som bola, ako tehotna a aj ako matka ( sestonedelie mal co robit aby to vydrzal 🙂 )

aj ked muzi su samozrejme rozni tak isto aj zeny... lahsie sa s tym zmieruje zena prip. muz ktoreho sexualny apetit je nizky ako niekto kto zije aktivne sexualny zivot a ma ho rad...

inak muz ktory opusti svoju zenu kvoli tomu ze sex mat nemoze je citovy chudak - jedna vec je sa s tym vyrovnat na cely zivot, druha ked je zena rizikovo tehotna, alebo vazne chora... vtedy by som naozaj ocakavala od niekoho kto tvrdi ze ma miluje urcitu davku empatie a podpory a nie pridavanie problemov...
verim ze zakladatelke tejto temy sa to nestane a ze si to naozaj len sama namysla 😉

tvoja.mima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titkovamiriam
10. sep 2009

ak drzi manzelstvo len sex tak to je ozaj smutne ☹

ja som sice pri tehu nemala sex - problemy ale je pravda ze pri michalovi mi to niak ,,nechutilo,,no manzel bol ohladuplny.no a pri tych dalsich dvoch som sexovala aj par dni pred. 😀

blazka24
10. sep 2009

nevyjadrujem sa často k témam ale toto ma zaujalo........neviem si predstaviť že by sme sa po tehotnosti nemilovali s manželom........počas tehotnosti sme nemohli, bola som na rizikovom......teraz som v šestonedelí tak to nejde lebo mám ranu po cisáraku ale keby mi povedal že nechce mať sex ani potom doslovne ho pošlem do riti a má smolu....
to čo je za vetu že teraz ťa vníma ako matku, hádam nie si jeho matka? veď si stále jeho manželka........

vandavanda
24. mar 2011

@tvoja.mima ahoj, som dopadla podobne. mame s manzelom prve babo teraz. pocas tehotenstva nechcel ublizit, ale tesil sa na sex potom. no potom prisiel cisarak a on z toho zostal nejaky obliaty a este nedavno mrmlal nieco ako ze tie prsia teraz patria babatku a jemu to pride divne :D ach, jaj.. inak som uz schudla, vo vseobecnosti som pekna baba, vztah mame fajn, len to proste nejako nejde teraz. dufam, ze nebudem v rovnakej situacii o rok - to by mi z toho bolo uz VELMI smutno.

verusky
7. apr 2011

@vandavanda take jsem to tak mela.v tehotenstvi,ze nechce ublizit a ze jsem na neho skareda a to pak nema chut (me bylo porad spatne,takze jsem moc usmevava nebyla) a po porodu to pak nejak extra nenaskocilo.trochu jo,ale nic moc.po pul roce uz jsme cekali druhe a ja dost pribrala,takze sexu nebylo skoro vubec a po druhem porodu se nejak zblaznil nebo co a to chtel (akorat jsme meli partnerskou krizi,takze jsem zas nechtela ja).kdyz to tak vezmu zpetne,je to i pro toho chlapa zmena,najednou je tady mimino,jeho partnerka jako matka a musi si na tuto situaci zvyknout.nekteremu chlapovi se to naopak velmi libi,nektery si tezce zvyka.a ohledne prsou-mu vadil ten pach toho mleka,tak opravdu prsa byly pro miminko.ale ted,ted je uplne zboznuje (jeste jak jsou trochu vytahane).takze holky,hlavu vzhuru,i ten sex bude pozdeji jako driv a v pohode.

rora
25. máj 2011

to iste som si uz vypocula aj od mojho chlapa... ze teraz mi nechce ublizit, ze prsia patria babatku a ze jemu sa so mnou neda sexovat lebo sa vo mne to male hybe a jemu je to blbe, a ze este aj brucho mam velke... 🙄 no neskutocne reci... cert ber takych chlapov. pritom v sexualnej oblasti sme nemali nikdy problemy, nevidela som na tom nic zle neodopierat si milovanie ani teraz, ved tehotenstvo mam okej, ziadne komplikacie.... ale dost ma to ubija ta jeho nechut.. keby mal aspon chut na nejake "mojkanie", ved nemusi byt teda sex... Ale absolutne nic. sa ozaj citim jak nejaka.... ☹ dost ma to frustruje.

slavinka9
25. máj 2011

@rora presne viem o com hovoris.........ja som uz salela z tych jeho vyhovoriek, no a po porode ziadna zmena 😒 teda nechcem ta strasit, ale my sme zacal sexovat asi pred mesiacom a to ma mala skoro 11 mesiacov!!!!!!! vlastne az ked som prestala kojit. a ani ziadne mojkanie, tiez som mu to stale hovorila 😠 😠 . no moje nervy, snad uz sa to bude len zlepsovat.mame teda truhlikov 😀 😀 a najlepsie na tom bolo, ze mi to nikto neveril, ze chlap nema chut na sex....

rora
25. máj 2011

@slavinka9 ja naisto viem ze po porode to bude este horsie, lebo to zas budu reci ze teraz sa uz cela musim venovat len babatku a bla bla a uz ma ani neobjime pre istotu... 😖 neviem preco sa niektori chlapi tak "boja" tehotnej zeny, ved to nie je choroba... este si zivo pamatam ako mi hovoril pred nejakym casom ze uz sa tesi ked budem mat brusko, ze sa mu take "plnsie tvary" budu pacit 😠 no plnsie tvary nastali ale to je asi tak vsetko. intimny zivot skoncil 😔 pritom viem ze on chut ma, len si jednoducho teraz vystaci svojpomocne 😅 🙄

slavinka9
25. máj 2011

@rora a veris tomu ze ten moj si svojpomocne nepomahal????? 😕 😨 ja som ho normalne posielala aj k lekarovi, ze nieco nieje v poriadku.... 😀 😀 .neboj bude dobre, jeho to prejde..... 🙂 ja som donho nemohla rypkat, to bolo este horsie, musel sa odhodlat sam......niekedy je to s tymi chlapmi horsie ako s detmi, najradsej by som mu za to naplieskala.........mozno by sa mu to aj zapacilo 😀 😀 😝

andy.ce
26. máj 2011

Já taky nemohla v těhotenství sexovat-dost mě to bolelo, pak se malý narodil a šlo to z kopce. Byl hrozný nespavec, problémy s prdíky, takže když jsem ho nechovala,tak brečel. a bohužel jsem až teď poznala jaký manžel je. Už od začátku s náma nespí v ložnici, spal s námi jednou a to nadával jak mě, tak malýmu že chce spát a já tam furt šmatlu a rozsvěcuju lampičku...tak si obydlel jeden pokoj a teď je v něm ve dne v noci (pokud není v práci). Takže já jsem na vše sama. Teď naši se rozvedli, mamka bydlí u nás a spí se mnou v ložnici, protože jinde není kde. No takže přes den sex být nemůže, protože je v práci a večer to taky nejde, protože v ložnici jsem s mamkou a malej chodí spát až se mnou kolek 22hod, protože beze mě neusne a to už manžel spí. Jenže on je taky sobec. Já chápu, že mu ten sex chybí, ale když jsem na vše sama a ho vidím, jen když si jde dolů do kuchyně pro jídlo a pití, žádné pochvaly, něžná slůvka (má svůj způsob oslovování, kdy mu výraz pičo přijde normální, jak kdyb ymi říkal jménem-kolik už kvůli tomu bylo hádek) a než jde nahoru mi řekne: "pojď šukat", tak opravdu na to nemám ani chuť. S malým mi nepomáhá, takže nehrozí, že bych mu ho jen třeba na hoďu dala a šla si dělat svoje... a když mu nevyhovím a okamžitě a ním neletím (asi mám říct mamce-musím jít šukat, pohlídej malýho - no z toho bych nic ani neměla a ještě by se mi to zhnusilo víc), tak se naštve a nemluví se mnou, malýho si taky nevšimne, jen aby mu za něco nadal nebo mu řekl aby něco nedělal apod... Takže nějaký takový-promluvte si spolu, to taky nejde. Samozřejmě o rozvodu jsem už přemýšlela několikrát, ale máme spolu vysokou hypotéku, kteru bych sama nezvládla ani kdybych měla 2 práce a navíc je ten barák po mojí prababičce a nechci o něj přijít. Vůbec nevím.... teď už se mnou nemluví 3 dny, jen aby mi něco odsekl, když se ho na něco zeptám... Má někdo řešení???

crawler
26. máj 2011

@andy.ce tak na to Ti můžu říct jen jedno - tvůj chlap mi přijde jako pořádný ubožák, který má rád jen sebe a své uspokojení...to jen dle tvého popisu - ty ho znáš nejlíp, tak musíš vědět, zda ho miluješ a co cítí on k vám...pokud to chceš řešit, tak zkus odborníka - poradnu - můžeš tam jít i sama, i když samozřejmě to nebude to pravé ořechové jako kdyby šel s tebou, ale třeba něco poradí...jinak hypo - to je sado, ale i to se dá řašit - zajdi za právníkem a porad se, jak postupovat v případě, že by jsi od něj chtěla pryč...Osobně bych doporučila se to řešit rozumnou cestou a on třeba přijde k rozumu a vše se spraví...záleží, zda nemá nějaké problémy...jaký byl dřív? atd...to si musíš ujasnit...ale každopádně já bych teda osobně nebyla neštastná dobrovolně - radši bych vzala dítě a nohy na ramena a řešila to právní cestou, ale mě klid od takového psychického vydírání...

andy.ce
26. máj 2011

@crawler před tím mi to nepřišlo, sex byl hodně často-i několikrát denně, starala jsem se o něho a tak. Teď se starám o malýho, domácnost, psa, zahrádku a to jeho chování už mě pěkně se... ani nevím jestli ho miluju nebo co, protože to jeho chování všechno zastírá. Když se mu něco snažím říct klidně, tak mi řekne "jo jasně, takže za všechno můžu já. jsi frigidní nebo šuk.. jinde" a to je vše, po tomhle opravdu nemám chuť na nic. A máš pravdu, kdyby se vše točilo kolem něj a já pro něj byla služka a matrace, to by byl klid. Ale jako malýho si nevšímá vůbec. A sex to je stejný scénář:jdu nahoru, on do mě nasucho vnikne, udělá se a já jdu dolů. Ale jestli to tak půjde dál, budu to muset nějak řešit, protože je protivnej, sobeckej, bezohlednej...

crawler
26. máj 2011

@andy.ce hele, já jako nezainteresovaná Ti řeknu, že je to prase sobecký a já být tebou ...nebxla bych s ním a nenechala bych se "znásilňovat" tak mu řekni, že má ruce a at si to udělá sám - přeci mu nebudeš po vůli? zranuješ sama sebe... věnuj se malýmu a tomu, co chceš...ale podle mě láska vypadá zcela jinak... 😨 😔 musíš být štastná, protože syn potřebuje spokojenou maminku a opravdu bych se šla poradit za právníky...moje sestra ted řeší opravdu hroznej rozvod a je to hrozný co prožívá, protože jsou právě komplikace z té finanční sránky (hypotéka, firma, apod.) ale je jí líp bez něj a dětem taky - doporučuju totéž a brzy...tedy pokud to nepůjde řešit, ale vypadá to, že rozum mu někam utekl 😝 ...chová se k tobě jako k onuci, která mu slouží jen k ukojení a ani nemá tu slušnost, aby potěšil i on tebe - at si chodí do bordelu a řadně za to zaplatí 😉 problém bude jedině, zda ho miluješ...ale fakt musíš zvážít, zda je líp s ním nebo bez něj....

andy.ce
26. máj 2011

@crawler no to kdybych věděla, ale už si fakt nejsem jistá.řekla bych to tak, že teď svou veškerou lásku dávám malýmu. A manželovi když vysvětlím, jak to mám a jak bych chtěla, aby se choval, tak mi nadá, ať se podívám, jak se chovám já...asi jsem tu svatbu a hypotéku moc uspěchala. a taky jeho oblíbené: já pracuju, platím to tady všechno... 😢

bobocka
26. máj 2011

@andy.ce fuuuha .nehnevaj sa na mna,ale tvoj muz je pablb.to akoze ako sa k tebe sprava??? by som ho preplieskala za to. 😠 😠 😠 ze pod sukat??? to uz co je???? 😠 😠 😠 moj muz v zivote to slovo nevyslovil a nie to este aby mne take povedal.a p.i.c.a???? tak to uz vooobec nie!!!!raz by mi tak povedal a na pindovi by som mu uzlik spravila!!!! je to nevychovany blb co nepozna nic,len sam seba.ked chce mat zenu co s mu venovat bude,tak jej holt musi pomoct.co caka?ze budes zvladat maleho aj domacnost aj jeho ?? a co si ty na baterky??? normlane ma to jeho spravanie vytocilo.ja viem,ze mas starosti a nie je lahke od neho len tak odist.mate spolu dieta a bohuzial aj financne dlhy(hypo),no ja by som s takym chlapom fungovat nevedela.trosku sebaucty mamina.vsak sa k tebe ako k handre sprava!!!! 😠 😠 😠 mate spolocnu minulost a asi nebol vzdy taky sebec ked si si ho vzala.asi si ho aj milovala,no to ako sa k tebe sprava teraz-to je vrchol drzosti. 😠 😠 😠

danula.ch
26. máj 2011

@andy.ce z toho co pises je jasne - tvoj muz ta nemiluje a uz vobec si ta nevazi. bohuzial casom to bude len horsie, takze ak nechces takto zit cely zivot, rozved sa. ja si ani predstavit neviem ze by sa ten moj ku mne takto spraval, proste take spravanie nedokazem pochopit. aj tie financne problemy sa urcite riesit daju, mozno sa budes musiet vzdat domu po babicke a ist byvat do mensieho bytu, ale ver mi, az ked to urobis, zistis, ze lepsie si urobit nemohla. a casom mozno stretnes niekoho, kto si ta bude aj vazit 😉 drzim palce 🙂