Neplánujeme dieťa, ale chceme ho

anlady
23. jún 2011

Ahojte, zakladám novú tému - nakoľko som tu takú ešte nenašla. Je tu veľa tém, kde sa píše ako kto a kedy plánuje začať snažilkovať. Nájdu sa medzi Vami aj také ako ja- také ktoré neplánujú, netestujú /len občas 🙂 / nemerajú bazálnu teplotu.....
Proste motto - Všetko má svoj čas, všetko je tak ako má byť.

katuscakzms
23. jún 2011

ahoj,ani my neplanujeme ale velmi by sme chceli ale nechavame to na nahodu ked sa zadari tak sa zadaari,nikdy som si nemerala teplotu ,nevyratavala plodne dni a pod.,proste sa len milujeme a cas ukaze,ako pises vsetko je tak ako mam byt a bude tak ako ma byt.

feb13
24. jún 2011

My sme tiez chceli ale neplanovali ani raz a obidve moje tehotenstva vysli hned a dufam ze tretie tiez. 😉 Ale podla hlienu priblizne viem kedy mam plodne dni (sice pri druhom som mala mat anovulacny cyklus, dokonca aj podla sonografie, lebo zhodou okolnosti som predtym bola u lekara 😅) ale nesledujem uplne presne ktory den bola ovu, len tak priblizne, ale aj tak sa tomu nejak extra neprisposobujeme.

rora
24. jún 2011

ahoj 🙂 u nas to tak bolo, nic sme neplanovali ale ani sa tomu nebranili a vyslo to da sa povedat ze okamzite 😀 az som sa divila, lebo som mala plnu hlavu vselijakych clankov a diskusii o tom ake je to tazke v dnesnej stresujucej dobe otehotniet, a ze to trva mesiace az roky.... 😔 no chvalabohu ze som sa tym nenechala deptat a jednoducho som si tu dobu nez sa nasa mala zadarila uzivala s tym, ze mozno bude hned, mozno neskor... nevadi 🙂 a ono sa stalo hned 😀

zebra41
24. jún 2011

ahoj, my sme si v jeden piatkovy vecer povedali,ze uz by sme chceli. cely vikend sme stravili v posteli a vyslo to 🙂 ani verit sa mi nechcelo,ze by to mohlo byt take lahke. teda potom ake skusenosti maju moje kamaratky a vela z nich prechadza mnohymi problemami.

aduskatt
24. jún 2011

chcem velmi, nemeriam teplotu, nerobim ovulacne testy..............akurat 5 rokov sa nedari...takze gratulujem vsetkym, ktorym sa to hned na prvu supu podarilo🙂

katuscakzms
25. jún 2011

@zebra41 my sme to mali podobne,rozhodla som sa ze chcem a sli sme na to,vykend bol nas sobota-nedela a v nedelu uz po milovani my bolo strasne horuco a mala som cerven na licach,este sa svagor zo mna smial ze ci som tehotna ked ma takto oblieva horucava,krasne spomienky,neverila som ze to pojde tak rychlo kedze mam tiez kamaratky ktorym sa nedarilo a skusali uz toho vela,aj umele a liecbu,ale zase vela parom ktore osobne poznam sa zadarilo po 9 rokoch....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre