Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

feduska
autor
28. mar 2008

hej hej, treba vychovavat, ale je to makacka a ked ma zena sama svoje starosti, nema casto naladu vychovavat nejakeho vola, jednoduchsie je nakopat. mna rozculuje, ze musim jednat s chlapom ako v rukavickach, ked chcem nieco dosiahnut. proste hadam by mohlo stacit, ze poviem co chcem a nechcem a konec, a nie vymyslat sposoby a metody ako mu vobec co i len oznamit kolko je hodin. ten moj sa nasere na vsetko. som mu povedala, ze chcem vyburat dvere do obyvacky a urobit si obluk a on, ze to nie, ze ja chcem voloviny. no jo, vsetko co chcem ja su voloviny, zato vsetko co chce on je super uzas.

rainbow
28. mar 2008

žena si chlapa naučí aj pokazí ale sú proste aj takí, čo ked zacítia že sa snimi manipuluje , sú ešte horší 🙄 🙄

vesi
28. mar 2008

žial, veľmi záleží aj na tom ako bol chlap vychovávaný... ten môj má ešte sestru a domáce práce mali vždy podelené. aj ked už boli dospelí, kým bývali u rodičov, tak to fungovalo. takže ja sa nesťažujem. mne velmi pomáha. ale poznám chlapa, ktorý ma 3 bratov, mama vždy všetko porobila a ked sa oženil, tak nič nepomáhal, nevedel ani povysávať, jeho žena mu to, ale rýchlo "vysvetlila". môj brat to isté, mama mu doteraz upratuje izbu, lebo by zhnil v špine, ked sme boli deti, doma nerobil nič okrem vynášania smetí 😠

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska ja mam to iste stale pocuvam,ze treba platit hypoteku ucty a podobne od jeho fotra,ze nic nerobim a on ako jeho synacik ma zivi!!!! a co som si ja nase dieta urobila sama?kolko krat aj ja mam take nervy,ze by som mu jednu drbla!ale ked som robila v bare a mala som peniaze a nas dvoch zivila,to jeho foter nevidel teraz ked potrebujem peniaze len pocuvam,ze nema lebo platime to i ono

feduska
autor
28. mar 2008

to je presne ten moj, jak nahle ho chcem vychovavat, tak si mozem piskat. tak ja neviem raz ako na neho. ked nerobim je zle, ked robim je zle. hadam bude vzdy zle. ale co ma stve, je, ze ma porovnava, dokonca ked mu poviem, ze sa snazim byt najlepsia pre vsetkych aby ma mali vsetci radi, tak mi povie, ze sa nemam snazit, ze ma bude mat potom radsej atd. ale moju snahu nedoceni nikdy. ci sa snazim, alebo nesnazim.
ked jeho matke nepoviem bla bla je zle, ked jej poviem bla bla je zle, tak co mam do kelu uz hovorit?
dneska ma dozrala aj moja matka, ta zacala rypat do toho, ako sa staram o maleho, ale ked jej poviem, ze ona robila rovnako chyby a mozno aj horsie, sa odula a ostala oduta. to nezlvadam. aj to, ze ma vlastna matka kritizuje, snazim sa jak svina, moj maly este nebol chory, ale my ked sme boli maly, tak sme hadam od narodenia zrali antibiotika, ale to uz nevidi. ked sa pat minut nevenujem malemu, tak mi nadava, ze uz reve a bla bla. a kto to ma pocuvat stale?

uhlikova09
28. mar 2008

ved to otrivinkajanka ze to ze sme na materskej to je neskutocny v uvodzovkach hendikep,keby nahodou ze sa rozvedieme tiez si musim najst somara ktory by zivil mna aj cudzie dieta lebo co ja z tych 5000 korun

otrivinkajanka
28. mar 2008

no matky su uz take ja som mojej povedala nech sa mi do mojej vychovy nestara,ze je to moja vec,ako si ja moje dieta vychovam a je to a moze si hovorit co chce aj tak si urobim podla seba

uhlikova09
28. mar 2008

tak ja mojej mame este necham kecat do vychovy ale svokre to nie,reci typu co mu nedavas kravske mlieko,čipsy,parky...on uz moze vsetko tak to ja ozaj nepotrebujem pocuvat

elise
28. mar 2008

feduška tak mu dak pred ksicht zrkadlo a povedz mu že práve si našla fotku neandrtálca na dovolenke v civilizácii tak nech hýbne kostrou a nech si konečne uvedomí že je ženatý a má zodpovednosť. nech ked tvrdí že on zarába prachy tak mu povedz že do práce pôjdeš ty nech si užije starostlivosť o dieťa domácnosť....že ty maáš viac ako on a nedocenuje to 😉
ja som spravila manželovej sestre škrt cez rozpočet aj svokre že som náš dom v poločnom dvore vymenila za byt s cigáni (8 členná rodinaka,drogy basa...) tiež maly ten názor že musím makať ako oni pískajú za čo som ich poslal do kelu. ked nemáč feduška náladu na jeho sestru tak ju pošli preč že či ona nemá nič na práci ked otravuje ovzdušie vášho bytu

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova presne a je malo chlapov ktory si zoberu na krk zenu s dietatom ja mam len moznost odist ku mojej matke a to sa mi nechce byt s nou v 1 izbovom byte ale raz ma naserie a odidem to potom skape v spine lebo sa nevie o seby postarat a na vine je jeho mater lebo vzdy im dala do huby vsetko

feduska
autor
28. mar 2008

presne. ja si to snazim uvedomovat, ja by som rozhodne nechcela kecat mojim detom do vychovy a starostlivosti, dufam, ze budem svetlou vynimkou, ale dneska aj to akoby toho nebolo dost, este aj matka zacala rypat do mna, ze noo, zase robi hento zase tamto, maly reve, ale ja viem, preco reve a ci ho treba nechat porevat alebo ne. ja som mala tazky porod, skoro bolo neskoro a ledva som z toho vonku, maly bude mat rok conevidiet, ale som uz vycerpana z toho. ked ja jej poviem, nech sa nestara, sa oduje. a co ma ubija je to, ze mi povedala, ze nemam hovorit o svojich problemoch, ze sa nemam stazovat. tak to je vrchol. ja som hadam clovek a citliva osoba a potrebujem pocut pochopenie, od chlapa ho nedostanem, som myslela ze od matky. cokolvek sa jej postazujem, hned mi pinda. tak to je uz na mna moc. sa citim dneska osamote ako kol v plote a som dneska narobila taky bordel doma aj s nasimi, ze ja uz nezvladam pocuvat nonstop poznamky a kritiku, ja mam len jedny nervy.

uhlikova09
28. mar 2008

otrivinkajanka ja by som asi k mame nemohla ist ja to mam horsie 😒

feduska
autor
28. mar 2008

no jeho sestra zatial este nechodi do bytu, ale ma blbe poznamky, dokonca chcela maleho na ruky, ale som jej ho s priblblym usmevom odmietla dat, naco sa urazila krava jedna. ma pritom vlastne decko, ale sere sa do naseho vztahu nonstop. a manzel ju tam taha tiez. som mu uz niekolkokrat hrubo vynadala a povedala, ze tu ... nechcem vo svojom zivote viac vidiet, ale on ja blby, keby prepocul. on si mysli, ze by som sa jej dokoncal mala ospravedlnit za to, ako sa k nej spravam. ale ona blba psychologicka by hadam mala vedet, ze nech sa strka do svojho zivota a nie do naseho. vsetci o nej vyhlasuju aka je inteligentna, ale ja som tu jej inteligenciu este nepostrehla.

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska to ti verim nesmies sa dat musis si povedat aj svoj nazor ci sa im to paci alebo nie aj ty si clovek a mas na starosti male dieta ktore ta potrebuje a nie matku zlomenu a nervoznu elise to mas pravdu nech ide on na matersku a nech ide do roboty feduska chlapi si myslia,ze ked sme na materskej ze si valame doma sunky

rainbow
28. mar 2008

jaj baby kolko toho musíme uniesť ... 😔

elise
28. mar 2008

materská a vraj ten názov dovolenka ale to musel vymysleť iba neaký chlap čo nemal na starosti dieťa v kuse 4 hodín a nevstával k nemu aj v noci ja som sa po roku tento týžden konečne raz vyspala v kuse 8 hodín čo som skoro oslavovala lebo ako všetky maminy vime ten spánok máme na pol oka

uhlikova09
28. mar 2008

presne tak aj moj si to mysli ked ho prosim aby aspon cez vikend maleho zobral von,ved ja som len tiez clovek ktory si potrebuje oddychnut,alebo ci by sa mu nemohol venovat poobede ze si pospim hodinku on mi povie-Hela do p...ci ja chodim do prace tak ma neotravuj

rainbow
28. mar 2008

a to príde moja svokra a prehlási ako je moj muž chudatko nevyspatý..a ja jej na to ano chudatko on je -jemu cez noc narastli prsia a maleho každú hodinu kojil predstavte si to

otrivinkajanka
28. mar 2008

elise ved to,ze moja mala bude mat v maji dva roky a ja neviem co je to spanok v kuse v noci dcere co sa narodila este nevymanil plienku neokupal ju nevie ju obliect keby sa mi nedaj boze nieco stalo nasa mala umrie od hladu a smadu a plinku by mala posranu az na hlave

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova-rainbow si predstavte,ze do nas sa staraju aj jeho rodicia do vsetkeho nam kibicuju a hlavne jemu riadia zivot akoby bol nesvojpravny nieco sa udeje alebo nieco chce ten moj kupit uz vola oteckovi aky ma na to nazor ide ma drbnut!!!aj teraz je chora musela som ist ku mojej mame nieco vybavit do blavy nic take hrozne mu nebolo a vecer mi vola jeho foter,ze jeho syncek ma 40 horucky a ze ja som sa odtrepala ku mojej mame ked on je chudacik chory,ze mu nema kto navarit caj no mylela som,ze ma tozhodi od jedu on si vola ockovi,ze je chory a ja som prec

uhlikova09
28. mar 2008

rainbow 😀 😀 😀 dobreee

uhlikova09
28. mar 2008

pana chlapi su ale hovada

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova su ja strasne zavidim zenam ktorym muzi doma co to pomozu ja nechcem,aby upratovala lebo pral a podobne mne by padlo dobre keby zobral malu a hral sa s nou alebo keby sa aspom opytal ci nieco nepotrebujem ale to mozem cakat to ho musim o vsetko prosit aj 50 krat a aj tak si vsetko urobim sama ale ked on nieco chce to musim lietat okamzite

julia225
28. mar 2008

tak naco ste s nimi? komu sa nepaci vo vztahu, nech sa osamostatni alebo to rieste s psychologom....nie? 🙂

uhlikova09
28. mar 2008

julia a ty si myslis ze je take jednoduche ist s dietatom na ulicu ked ma nema kto uzivit????

feduska
autor
28. mar 2008

to je sila. ja to iste. mne az rozum zastava, ze dokedy im toto bude prechadzat. moj je taky, ze ked urobi nieco nahodou dobre, tak to vynasa doneba tie skutky, do neba nebuceho. ja ze kojim cele noci dni, ze mam uz chrbticu v pazi, a ramenne svaly znicene a ubolene, ze som nevyspata a este mam problemy dalsie, ja to uz ani hovorit nebudem, to je v poriadku, ale on, on ked urobi nieco, sem tam nieco urobi a vyspevuje o tom doneba nebuceho a kto je nato zvedavy. ja pri mojej makacke nemam cas sa vynasat do neba. hovorim, taku mam zlost na neho v poslednej dobe, ze sa raz asi nezdrzim a urobim z neho dva kusy.

uhlikova09
28. mar 2008

ci mam zit s 5000 korunami cely mesiac?a kupi oblecenie,plienky,jedlo a zaplatit byt?

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia a co pojdeme s detmi pod most? si myslis,ze nejaky psycholog to ako vyriesi?kde zijes?

uhlikova09
28. mar 2008

asi v Ružomberku 😀

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova presne niekto ma asi dost penazi a je zabezpeceny tak moze taketo kraviny pisat