Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

debra
28. mar 2008

baby ako vás tak čítam,tak som rada,že nie som jediná na svete 🙂 a ani to moje manželstvo nie je najšťastnejšie 😒 muž stále preč,na kamione a ide mi parádne na nervy,ked dojde po vyše mesiaci na pár dní domov...už sme si s malou na neho odvykli...tiež rozmýšlam o rozvode,lebo naše manželstvo je k.o.s malou mi nepomáha,ani nepomáhal,ba pardon...raz ju okupal,ked bola mala,aj to som mu asistovala...von ju nezoberie,ked pride domov,radsej jej pusti rozpravku na dvd,aby mal od nej pokoj...potom debil,nex sa nečuduje,ked nexce ist k nemu a radsej je pri mne,by ho zabila raz....

julia225
28. mar 2008

a aby ste si nemysleli...peniaze mi z neba nepadaju...na ne tvrdo robi...

num7976
28. mar 2008

otrivinkajanka to je pravda ze cloveka moze z toho aj slak trafit,ale nejako to treba riesit,wladka ma podla mna dobry napad,skuste si niekde vyrazit,male im nechajte doma,ved oni by s nim nic neporobili,je to aj ich krv takze by si ju strazili aj ked to tak nemusi vyzerat a len tak sa potulajte,potom si uvedomia,ze predsa len to neni sranda ale riadna makacka vychovat babo a davat nan cely cas pozor!neviem ale za vyskusanie to stoji,nie?

feduska
autor
28. mar 2008

no jo. ale ten moj pochadza aj s rodiny kde sa nikdy o nicom nerozpravalo, on je tichy typ a nebudem za ziveho toho hovorit ani slovo, len frazy a ospevovat a stale len vyhadzuje do xichtu argumenty, ze to a ono, a ja som taka a hentaka a pocuvajte, co mi hovori, ze ja vsetko zle chapem, ze to nie je tak ako to je. do paze, ked ma niekto neustale kritizuje, ja si mama hovorit, ze to vlastne ma ospevuje. ten moj mi uz leze tak na nervy, ze by som ho prerazila. ja tiez viem kritizovat, ale ked ja kritizujem, mi nadava. on moze, ja nie. psychologicka mi raz povedala, ze co je blby, ze nech sa to nauci vnimat tak, ze ja vyjadrujem svoj nazor a na to mam pravo. no nie? hadam mam pravo povedat svoj nazor na co chcem a ako chcem. tomu mojmu vadi, ze ja kritizujem vsetko, ale co mam drzat hubu a krok len. ja si nemozem uz nic povedat. on moze len mna buzerovat za vsetko. ked jeho sestra nadava a kritizuje, tak to ani v pate nema, ale ked ja skritizujem, tak ma bude zondavat pod ciernu zem. a ja to uz nemam zapotreby toto stale pocuvat. mam toho plne zuby. ja nemozem poukazat na chyby nikoho. on jednoducho neznesie pravdu.

mirka414
28. mar 2008

feduska navrhni tvojmu,nech ti plati za domace prace a staranie sa o jeho deti a navrhni si sumu asi tak na hodinu a vyrataj mu co stoji jeho pohodlnost v dome.

julia225
28. mar 2008

ja mam 23...co vam budem radit, ale jedno viem... vztah nieje kto z koho feduska... to co je, ze ja nemozem a on hej, vsak to sa takto deti hadaju... preboha...

julia225
28. mar 2008

prisla zachrana mirka 😵 😵 😵
alebo nerob nic...aby videl aka si potrebna...ja nechapem, ze vas to bavi prat, zehlit, susit...varit no to mam ako hobby...ale toto?

feduska
autor
28. mar 2008

ja som mu maleho dala raz von, tak mu vrieskal, hned mi volal z obchodu, lebo uz bol na rade, a daval mi maleho k telefonu, nech mu nieco poviem, ale nepomohlo. maly vrieskal jak besny a kym prisiel domov bol cely na nervy chlap sprosty. a sa mi cuduje, ze aka som. a minule moja jedna znama take voloviny mi hovorila, ze co robi z deckom, ze sa mi vlasy hore stavali a som mu to len tak rozpravala, ze som to s nou zabalila a on, ze som blba. ale to teda nie. ja teda nemusim pocuvat, ako nejaka zena prekrmuje svoje decko. ja som sa snazila to zvladat, ale ked si niekto neda povedat, tak k..iny zase pocuvat nemusim. a on mi vynadal, ze som zla k svojim kamaratkam. ale tak kto ma na to nervy pocuvat to. ja teda na mojho vzdy tak vybehnem jak na psa. ja to sice znasam, ale to svoje to si poviem vzdy. nebude mi on zase tolko skakat po hlave. ale henta zenska mi zacala liezt na nervy, sa mi stazovala na chlapa a decko a starosti, ale zeby raz nieco urobila to nie. ja som dokonca mu aj usla, no nech si nemysli, hnup jeden.

andrea78
28. mar 2008

num, ako mu môžu nechať s pokojným svedomím dieťa a odísť von, keď sa oň nestará ani keď je žena doma? no to by som v takom prípade neriskovala, lebo by som sa niekde "vonku" zožierala od strachu...

mirka, no tak to by duplovane zaklincovala a niekam by ju s radosťou poslal...

uhlikova09
28. mar 2008

idem spaaat paaaa 😉

otrivinkajanka
28. mar 2008

no to je tazko feduska pravda sa velmi zle pocuva tu nema rad nikto num ja by som sa bala mu malu nechat a niekam odist bola by som nesvoja cely cas ved nedavno som mu len kazala,aby dal na malu pozor ked poupratujem bola pri nom on na internete a mala sa posmykla a narazila si zub a to bola pri nom skoro ma slahlo od nervov nedala by som mu do opatery ani choru macku nie to moju dceru

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova pa a drzim ti pace a maj pevne nervy pa 😀 😀 😀

julia225
28. mar 2008

feduska...tvoj vztah je jasne kto z koho...to teda mate prehrate...iba ze by si zacala menit seba...ved hadky nikam nevedu...
andrea...moj chlap, teda otec mojej malej ju videl 1X ked mala pol roka....a dokopy ju videl asi 7mesiacov z jej zivota.... a nebojim sa.... ved je rodic tak ako ja...ja som sa to tiez musela naucit...nie?
tak ked nevie, nech sa uci...

julia225
28. mar 2008

a preco sa nevedia starat??? stavim sa ze ste im to nikdy ani nedovolili a ked ano, tak ste okritizovali vse co ste mohli...

mirka414
28. mar 2008

andrea78 u nas sa tomu hovori rovnopravnost vo vztahu.vies aj ja mozem ist zarabat peniazky,ale som doma pri malinkej a svokrovi a to je tiez praca a za tu ma nik neplati.a ked namietal,tak som mu vypocitala,co by ho stalo,keby ma musel platit za tuto pracu so svojho platu,tak som dostala aj kyticu kvetov 😉 vsetko je praca a ta nasa,rola matky je mizerne platena...

julia225
28. mar 2008

no nic.... aleluja, ze ja taketo problemy uz nemam...vy sa tu pekne lutujte chuderky moje... 😉

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia a kedy sa to ako ma ten tvoj naucit ked ti malu videl len jej 7 mesiacov zivota?ten na to asi tak isto kasle

feduska
autor
28. mar 2008

no je to kto z koho, ale hadam mi nechces povedat, ze sa mam poddat.ja teda domace prace robim, ked mam cas a chut, nevarim, perem len ked neni co obliect, sem tam pozehlim, ked ma to bavi, ale co mi chyba, je to pochopenie. ale toho sa zial nedozijem. takze asi tolko. ale nevadi. ja verim, ze ked to nikto nedoceni, tak boh to urcite vidi a on jediny vie, ako to vlastne je. ja mam svedomie ciste, ja teda svoje skutky nevynasam do neba, ale on nech si zodpovie pre bohom za seba.

julia225
28. mar 2008

mirka...super si to vyriesila 😵

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia ty si asi z inej planety ale skoda ti aj odpisovat na tie kraviny co tu pises,,,,,

feduska
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska toto vam boh nevyriesi to si musite riesit vy dvaja

julia225
28. mar 2008

on to vie, pretoze vie ze mu verim a pritom bol sam na materskej 4roky s detmi s predosleho vztahu dve dievcatka.... ked sme u neho, tak od toho ze jej da rano dole plienku az po to, ze jej urobi mlieko pred spanim...neviem ze mam dieta....ovsem ak je vikend a ked pride z prace tak sa s nou furt hra a kupu sa + pozru dvd a idu spat...a nekasle na to, tomu ver...

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska to si trafila do cierneho s tou juliou 😉

feduska
autor
28. mar 2008

skoda odpisovania. ja mam kamaratku, ktora ma chlapa hnupa, tiez pride domov, sadne za pc, len nazrat a hrat hry a ticho a ani nepocuvat vresk decka, zensku nazenie makat za kazdu volovinu a potom, ta zenska ani len nebojuje s tym, tak to je o com? ja chcem bojovat, len neviem ako, nie kazdy chlap je uzasny ako neviem ktory iny. moj teda rozhodne nie. mnoho nedostal z domu a ja som velmi citliva osoba a on nekomunikativny. tak co potom. ale skoda slov. ked to tu niekoho nebavi, nech ide prec, nemusi tu citat nazory, co sa mu nepacia. no nie?

julia225
28. mar 2008

ked myslite...a nie, bhuzial...moj partner je chora a nemozeme s nim byt....ale napriek tomu vsetkemu fungujeme ako rodina aj ked len cez telefon a verte mi ze vie o svojej dcere viac ako vasi co vam sedia pred tv...
hmmm....keby ste prezili tolko co mi... inak by ste pisali...a mozno sme obaja z inej planety...ano, pretoze je v nasom vztahu tolko skusok, ze nemame cas riesit take kraviny ako vy...tak sa majte...a aj tak vam prajem vse naj...

mirka414
28. mar 2008

ja som sa tiez bala odist od malinkej a okolnosti ma prinutili odist od nej na skoro 3hod.kazdu stredu na kurz.a to ste mali vidiet tu zmenu,dovtedy ju tatino ani neprebalil a teraz aj ked jej dal plienocku naopak 😀 potesilo ma to a teraz ma v stredu vyhnal na nakupy do nemecka a co sa nestalo,malinka sa zobudila to ja som uz bola prec a cele ocko mala zalepene od hnisu,co jej vytekal s ocka a co spravil ten moj tatino?uvaril kamilkovy cajik a pekne jej to vymyl vat.tamponom a dokonca jej podstrihol aj ofinku 😵 😵 ked som sa ho spytala ako na ten cajik prisiel povedal,spomenul som si co mne robila maminka,ked som bol maly chlapec 😵 😵 .teraz chodim rada na kurz,lebo viem,ze je o nu dobre postarane...

otrivinkajanka
28. mar 2008

tak on bola ne materskej 4 roky so svojim predoslym deckom a tvoje videl len jej 7 mesiacov z jej zivota si citaj co tu pises a to,ze sa s nou obcas zahra a okupe ju to z neho nerobi dobreho otca dobry otec je s dietatom stale a venuje sa mu ako casto je to mozne vidiet,ze mas 23 rokov a nic poriadne si asi este v zivote nezazila

feduska
autor
28. mar 2008

no nic, baby, musime bojovat a dufat v nasu silu a ja verim, ze ked tu na zemi z toho nebude nic, ze tam niekde inde, ze tam sa nam to vrati. ja v to verim.

julia225
28. mar 2008

a komplex nemam diky, som ambiciozna, sexi, vytrvala, inteligentna, pekna, nezavisla a mam len 23 ... a dvojrocnu dcerku a nikdy mi nebolo v zivote lepsie ako ked sa mozem s laskou starat o dietatko a mozem prestriet na stol pre partnera... dakujem 😵