Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

uhlikova09
28. mar 2008

co uz,mozme len ticho zavidiet 😀 😀 😀

feduska
autor
28. mar 2008

no presne, clovek zvazuje zvazuje, ale co si navybera, s chlapom horor, bez chlapa tiez. ja milujem deti, som stastna, ze mam maleho, ale da sa to? zena si moze vybrat, bud sama s deckom a kto ju uzivi, alebo bez deti a moze sa zbalit. ja som uz aj bola v situacii, ze som odisla. na rozvod nemam nervy, toto ma dost vycerpava s nim a poviem vam, ja planujem, mozno sa nedozijem, ale ja zbytok zivota s nim nestravim, rozhodne nie. ked moje deti odrastu, ja sa zbalim, nebudem sa rozvadzat, mam nieco odlozene, kupim si malu garzonku a tam odidem a on nech sa pichne do oka, moze len lutovat, ze mal taku zenu, jak som ja, hoci som taka aka som, ale to co som ja pre neho robila a ako som sa obetovala, tak to by nerobila kazda. a nebudem s nim do smrti, to teda nie! mna nedonuti, aspon starobu chcem mat pokojnu. a detom to uz bude aj tak jedno.

uhlikova09
28. mar 2008

ja nechcem cakat kym mi maly vyrastie ,kto to vydrzi? 😀

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska keby som mala peniaze ako ty tak nevaham byt si kupim a odidem prec nech vidi,ze ake to je starat sa o vsetko sam pises,ze ked deti odrastu a to chces v takejto dusnej atmosfere vychovavat svoje deti?

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova ved to,ze nemame moznost niekam ist sme od nich zavisle financne aj materialne neviem si predstavit,ze by som pri nom zostala do staroby ved sa jej ani nedoszijem od tych nervov

num7976
28. mar 2008

joj baby jasne,ze sa to neda osamostatnit sa,ked je taka uboha materska,ale nechat sa urazat a ignorovat vlastnym muzom, tak to je trochu privela,nemyslite? 😠

uhlikova09
28. mar 2008

😀 to teda mi vrav nieco o tom,hned ako budem mat kam ist zbalim kufre,ale kedy to bude...neviem

julia225
28. mar 2008

psycholog robi take sedenia pre manzelske pary, vies? a ono to naozaj pomaha....skus sa tolko nelutovat...chcela si dieta? no tak ho mas...a potom dala si si pravidla ked sa dieta naodilo, napr, ze kupat bude muz...vikend stravite spolu, nedelu vari on, alebo tri krat za tyzden ides do fitka,alebo plavat a on je s babom???
toto mile moje nieje chyba vasich muzov, ale vasa, ... ako si naucis, tak mas....

feduska
autor
28. mar 2008

ja peniaze nemam, moji rodicia dufam, nieco zdedia po starych rodicoch. asi tak. nie je vsetko take ruzove ako vyzera. ale co mam robit? to sa mam zbalit a odist, nemam zatial kam. a ako mam vychovavat teda deti, musim v takej atmosfere aka je. vy mate lepsiu atmosferu baby?

uhlikova09
28. mar 2008

no jasne a ty si spadla z jahody teraz ze?ci z maliny?

uhlikova09
28. mar 2008

to patrilo julii aby ste vedeli

feduska
autor
28. mar 2008

no ja neviem, co vy na to? je to take jednoduche? mat dieta, vacsinou zeny tuzia mat dieta ale potom co s tym chlapom? a jak zit? ja neviem, niektore nazory su trochu moc na mna. to sa da tak lahko vychovat chlap? pozna tu nejaka zena idealne manzelstvo a vztah? ja teda taky nepoznam. aspon teda hladam utechu u inych, ale neva

uhlikova09
28. mar 2008

a ked sa dieta narodilo dala som si pravidla vies ale on ich ma tak hlboko,hlbsie uz ani nemoze mat

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia ty si nejaka premudrela stareho psa novym kuskom nenaucis mozem hovorit co chcem aj tak si urobi po svojom a pravidla?tie platia len pre zeny a nie pre chlapov uhlikova sme asi na tom rovnako

julia225
28. mar 2008

slovenske zeny zo seba robia otrokov deti a partnerov...to je chyba...
mne je dobre ano... mam dietatko o ktore sa staram 24/7 sama, podotykam... + nezijem s jej otcom, pretoze som sa citila dakedy ako vy...ale za tym som urobila hrubu ciaru... a teraz mi zobe z ruky.... cim menej pre chlapa robite, tym menej od vas chce a tym viac vas miluju...

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova to je aj zbytocne sa rozculovat lebo juline prispevky niekedy citam a stoji mi rozum

feduska
autor
28. mar 2008

no som rada, ze niekto uzemnil juliu. ja som obycajna zena ako kazda ina, ale tak co? ma ist zena do klastora aby nemala chlapa a decka alebo co? tak julia povedz navod na zivot, kazdy chlap je iny predsa.

num7976
28. mar 2008

otrivinkajanka ja si myslim,ze julia vobec neni premudrela,ale zvalovat vinu len na chlapa alebo v tvojom pripade na jeho mamu je moc,vychova dost urobi,ale asi to nema ani ten chlap v hlave v poriadku,ked vobec neberie ohlad na svoju zenu a hlavne na dieta,ved je aj jeho,tak preco sa on nema on starat?!?!

uhlikova09
28. mar 2008

otrivijanka,ako citam tak bohuzial sme

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia ale kazdy chlap je iny ty si mala asi kam odist ale co ostatne zeny ktore nemaju kam ist tak tie co?

uhlikova09
28. mar 2008

julia kedze si to nezazila ze nemas kam ist tak sa asi do toho nevies vzit 😖

feduska
autor
28. mar 2008

no vidis, ostat sama z deckom, neviem, to je tiez vyhra myslis? su zeny co chcu ostat s chlapom, ale najst nejaku rozumnu cestu a nejako zit. utiect sa da vzdy, ale vydrzat je tazke. ja by som sa tiez najradsej zbalila a nikdy ho uz nevidela, ale mam to urobit malemu? ved sa mu budu decka posmievat a bude mat podla mna este vacsiu traumu bez otca ako s otcom. aspon nas nebije.

julia225
28. mar 2008

feduska, ved ale iadny vztah nieje idealny... ci partnersky, ci pracovny, ci rodic dieta... ale treba sa naucit rozpravat a komunikovat...
baby ja vas nechcem urazat, ani sa hadat...mate male deticky...mne mala nespala do dvoch rokov... vydrzrte...uvidite, je to cele len o tom, ze ste nevyspate...si myslim...
co sa tyka chlapov...su taky aki su...ale viete si predstavit, ze by niekto iny vychovaval vase dieta??? nejaky dalsi debo a este by rozkazoval a vybijal si rozne nalady na vasom dietati???tak vtedy by som vrazdila...co sa tyka osamostatnenia...je to tazke, presli sme tym...ale sme stastne...a ked na to nemate, tak preco potom hryziete ruku chlebodarcovi??? 😕

uhlikova09
28. mar 2008

jula kde si teraz? feduska sa ta nieco pytala

uhlikova09
28. mar 2008

ups sorry uz si tu

otrivinkajanka
28. mar 2008

num tu nikto na nikoho vinu nezvaluje len si tu piseme ake to v rodine mame,ze sa mozeme akokolvek snazit a chlapi kaslu na to ze sme len sluzky a nic viac a mozeme robit co chceme aj tak kaslu na to

uhlikova09
28. mar 2008

ach uz sa nevyjadrujem julia lebo ma asi trafi z teba

wladka
28. mar 2008

jaj baby, ja to obdobie mam nastastie za sebou, ale trvalo 2 roky ☹ .. tiez sme si nerozumeli.. nazorovo hlavne.. on mal ine priority ako ja.. 😒 uz mame za sebou rozvod, bolo to tazke, ale myslim, ze je lepsie..

baby, moja chyba bola v tom, ze som neustale rypala, a so sebou nic nerobila.. skuste aj vy, prestat rypat, nevsimat si ho, ale zato vy sa dajte dokupy.. 😉 kozmetika, bars aj do centra nakupneho, aj ked nie na nakupy, s mizernou materskou 😠 , ale len tak sa potulat.. 😉 ..budte aktivnejsie.. nech prebudite spiaceho tigra 😀

ono, ti chlapi masu vsetko na tacke, vyprate, navarene, a neviem co.. a nic si z toho nevazia.. 😒 skoda reci..

julia225
28. mar 2008

uhlikova a preco???
otrivinjanka, ale on si nebral sluzku, tu si mohol najat...on chcel milujucu manzelku a matku pre svoje deti...nie?

uhlikova09
28. mar 2008

nechaj tak julia