Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

num7976
28. mar 2008

jaj babule je tazke posudzovat z nasej strany,ked to nezazivame!kazda sme ina a preto by sme to aj inak riesili ale to je kazdeho vec,je smutne,ze su takito chlapi na svete,asi by ich bolo fakt treba nakopat do riti,no ale tiez neni dobre riesenie nechat to tak!

otrivinkajanka
28. mar 2008

mirka tak to ti gratulujem a julia neviem co to je za vztah cez telefon kazdy si svoje prezil ty nie si jedina ale aj tak je to tvoja vec a tvoj zivot

feduska
autor
28. mar 2008

ty brdo, tak ja ziram ako vizir, to su ale bludy, ze zijeme spolu ako rodina cez telefon a chlap ma deti z byvaleho vztahu. tak ja uz nestiham oci pucit. dobreeee este nieco zadri 😅

julia225
28. mar 2008

janka asi preto lebo je brit a predosle deti mal v anglicankou, s ktorou zil a teraz, kedze ma problem a musi sa ho zbavit...nemoze byt s nami, lebo su take okolnosti...nieje to preto, ze s nami nechce byt....a viem dobre co pisem...

otrivinkajanka
28. mar 2008

no tak to ti gratulujem pani dokonala asi ta ten tvoj dobre dotuje keby som ja mala peniaze som nezavisla aj ja a kaslem na neho a zijem si svoj zivot ale to je skoda pisat to tu 23 rocnej kocke,,,

peha
28. mar 2008

na vztah su vzdy dvaja, a vzdy sa vy len dvaja a nik iny musite porozpravat a dohodnut.
jednak dohodnut a povedat si, ze kto co bude robit, ako si mozete vzajomne pomoct a vyjst v ustrety.
nikdy nie je chyba v komunikacii iba v jednom cloveku. je to jednoduche hadzat len na chlapa. ale v podstate, akych chlapov si doma vychovame, takych mame. nie je to len o pomoci v domacnosti, ci o peniazoch, ale aj o citoch empatii tolerancii...
najlepsie sa je porozpravat. a jeden rozhovor na to nestaci, ak ste zasli az tak daleko.
a nevyhovarajte sa na argument, ze z akej rodiny pochadzaju. my s muzom obaja pochadzame rozvratenych rodin a nastastie mame ukazkove, pohodove a krasne manzelstvo. ale vsetko je o komunikacii, pochopeni a slusnom spravani. v zivote si naneho nedovolim povedat ze je debil. samozrejmne aj on ma vie vytocit, ale stale je to o komunikacii. nikto sa idealny nerodi. vsetci sa dokazeme formovat.

vela stastia a porozumnia v buducnosti vam prajem. a hlavne vyrovnajte sa same so sebou, ze ste na materskej a ze naozaj na najblizie dni a mesiace travime cas v kuchyni, upratovanim a s deckami na krku. ale podla mna je to stastie 😵

feduska
autor
28. mar 2008

myslim, ze dnesna spolocnost a poniektori uz slovo rodina naozaj nechapu. ja som myslela, ze rodina su muz a zena v manzelskom zvazku s detmi, naplneneho akou takou laskou a vzajomnym porozumenim. ale dobre, dnesna definicia rodiny je asi, muz a zena v nejakom zvazku, s nejakymi detmi, s nejakym vztahom a nejakou formou lasky a jej prejavmi. no dobre. tak potom ok, chapem. 😀

julia225
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka414
28. mar 2008

peha 😵

andrea78
28. mar 2008

ja teda našťastie taký problém nemám, že by deti ich otec nepostrážil, pri malej som ešte chodila do školy a nemal na výber, bol s ňou niekedy jednoducho počas celého dňa a naučil sa samozrejme rovnako ako ja, no u nich sú tie vzaťhy iné a otec by musel chcieť....to je podľa mňa ten problém...dieťa to vycíti a bude zbytočne trpieť, nemala by som na to žalúdok ☹ tie baby presne vedia čo myslím

ale bežne mávam podobné pocity ako baby, no dnes už viem, že je to o komunikácii (aj keď s niektorými sa fakt nedá,najhoršie je myslieť si, že niekoho zmením) a pri mojej druhej materskej rovnako viem, že je to určitým spôsobom "ponorková choroba" a že po nastúpení do práce sa to zmení...bolo to tak pri prvom dieťati a potom sa všetko spravilo, teraz si to doma s malým doslova užívam
no tiež denne čakám na to, kedy muž príde domov z práce, chcem sa porozprávať, počuť tie veci ako každá žena a občas je výsledok iný...

takže kočky hlavu hore, fakt im prestante skákať okolo zadkov, nohy aj ruky majú, aby sa o seba postarali (aj ja som to prestala robiť a zabralo to), nečakajte zázrak, no aspoň trochu sa odbremeníte, po materskej nastúpite do práce, medzi ľudí, prídete na iné myšlienky a získalte nový rozhľad....máte teraz predsa krásne deti, ktoré ľúbite a iste by ste ich nedali ani za nič na svete a ak bude aj potom vzťah nanič, tak máte možnosť "porozhliadnuť" sa po mužovi, ktorý si vás zaslúži 😉

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia kedze je brit´tak si moze dovolit ta vydrziavat asi je este zenaty a ta si bola milenka preto tie problemy ako som to pochopila ale to je tvoj zivot kazdy mame svoje problemy feduska nacala tuto temu lebo je nestastna a my sme sa pripojili ja ju len podporujem v pozitivnom smere lebo viem co to je zit s debilom ktory si neuzna svoju vinu

feduska
autor
28. mar 2008

no super, tak ked hovorime, ze je to individualne ako mozes vediet, ako to bolo v nasom pripade. v mojom pripade je to naozaj o tom, ze moj manzel kvazi vyrastal bez otca, tak co potom? zato ze to tebe vyslo a ste z rovratenych rodin, tak super, gratulujem, ale ked posudzujes podla jedneho pripadu vsetky, no tak neni vocem. jak mozes vedet, jak je to v mojom pripade a jaky je moj chlap. moj chlap sa stara o rodinu hmotne, aj porobi, ked mu prikazem, ale ma stale kritizuje az do kosti a to mam zvladat. ked si niekto iny v jeho okoli povie nazor, je dobre a ked ja poviem, je zle. uz som mu to stokrat vysvetlovala a on nie a nie pochopit. tak nech sa bodne.

peha
28. mar 2008

tak nezite s debilmi. radsej zit sama a stastna a pokojna, ako zit s debilom. vazte si same seba. mozno naozaj za rohom caka hodnotny chlap.

melory
28. mar 2008

😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 ja len citam, citam a citam...ale ani telku si zapnut nemusim....julia, to ze bojujes zubami nechtami o svoj vztah je krasne, ale neda sa to poradit inym zenam, lebo vy to mate ine ako to aj oni maju ine. neurazaj, ze su primitivnejsie....podla seba sudim teba totizto.

julia225
28. mar 2008

nie bohuzial ma nevydrziava a ni som neni jeho milenka, skoda... 😵 ma deti so zenou s ktorou tiez nebol zobraty...to uz tak vo svete chodi zije sa aj na divoko... hmm...
ja som sa anzila podporit a hlavne otvorit oci, ze asi je chyba aj na druhej strane....este jedna rada.... skuste zeny su z venuse a muzi z marsu.... poucne nite nite

otrivinkajanka
28. mar 2008

julia mna tvoj zivot nezaujima a nemusis nas urazat,ze sme primitivne ja by som ti tiez vedela napisat co si o tebe myslim ale zdrzala som sa komentara tak neurazaj a drz sa temy inteligentka

julia225
28. mar 2008

feduska moj partner vyrastal v detskom domove a v opatere...

mirka414
28. mar 2008

feduska tak ho kritizuj aj ty 😉 preco nezaraba viac,preco nieje viac x s detmi...preco si to vsetko nechas,ved ty niesi odpad ani handra ☹ skus to vratit rovnakym metrom.

feduska
autor
28. mar 2008

to patrilo tej premudrelej pehe. ale nevadi, ja sa nejako z toho dostanem, zase na kratky cas, ale co uz. taky je zivot. no co, mam sa tvarit, ze je vsetko ok. mam aj taku znamu, vztah ma na s..cku, ale sa tvaaari, ze ma vsetko super. este sa aj tehotna vydavala a opakovala a co mam robit. aj tak viem, ako dopadla, ale neva.

otrivinkajanka
28. mar 2008

melory dik za podporu 😉

otrivinkajanka
28. mar 2008

a co ako ked vyrastal v domove?je plno ludi co takto zilo co tym ako chces povedat?ze je normalne,ze urobil deti dvom zenam alebo ako co?

feduska
autor
28. mar 2008

no ved snazim sa, ale potom to na mna dolahne, ja sa snazim tiez mu povedat svoje kritiky, ale to neakceptuje, normalne sa zbali a ide prec, bez slova. on je taky tichy typ, chce vyhoviet vsetkym, druhym nepovie jedno kriticke slovo, ale ja mu nemozem povedat, ani o tom, ako ma nasrala kamoska. proste viete, co je to nic nehovorit, nic, absolutne nic mu nemozem povedat, lebo za vsetko dostanem odpal. som mu len tak chcela povedat, ze vyburam dvere a urobime obluk v byte, ze povedal, ze to bude podla mna a on ze nie. ze ja ho vydieram. tak co mam robit. poviem, mu ze ma nasrala kamoska ze som sa s nou prestala bavit a on ze som necitliva a robim zle. tak ja sa na to mozem vyto.

julia225
28. mar 2008

wladka...ako to je? dobra nalada nieje zarukou uspechu, ale naserie tolko ludi ze stoji za to si ju udrzat....
teda pozri kolko ich je...
dobru nocku a sladke sny.... 😀 😀 😀 😀

sue
28. mar 2008

..ale maminy, no tak 😉 neurážajte sa... každý si nesie svoj kríž... ale to netreba písať... dôležité je, že Každý si je strojcom svojho šťastia... cieľom nášho bytia je, aby sme boli spokojní a aby boli spokojní tí, ktorcýh milujeme... tak sa o to zo všetkých síl snažme a nemárnime čas negatívom... akýmkoľvek 😵
Ani jedna z vás to tu nemyslí zle... myslím, že všetky by ste sa chápali, keby ste si nepísali, ale sedeli niekde pri káve... tu totiž chýba tón hlasu 🙂

otrivinkajanka
28. mar 2008

chvala bohu dobru moc ti

feduska
autor
28. mar 2008

otrivinkajanka, si dobra. diky za podporu, som rada, ze nie som sama. to je to co mi chyba, ten pocit, ze niekto plava so mnou v tom mojom probleme a nie len sama. ale vidim, ze su tu aj riadne mudre expertky, radsej sa zdrzim komentara aj ja, lebo by som nieco vydrela a to by som nechcela.

julia225
28. mar 2008

otravajanka...asi necitas ale feduska napisala kde vyrastal jej muz...tak aby ste si nemysleli, ze moj to mal na ruziach ustlate... 😉

melory
28. mar 2008

julia tvoju dobru naladu ti urcite nezavidim, lebo si nestastna zena....

julia225
28. mar 2008

ahoj sue...neuveris ale baby sa tu hadaju a ja vobec neviem ako som sa tu ocitla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska proste tvoj chlap sa nedokaze s tebou porozpravat ako ten moj so mnou asi je to nas udel co uz narobime musime sa tomu bud podvolit a nechat to tak,alebo bojovat dalej