Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

sisulik
8. apr 2008

kata..a ako casto sa stretavate a ako dlho ste spolu ked sa stretnete?

katana07
8. apr 2008

raz za 4 mesiace, v lete sme spolu len 2 tyzdne, ale v zime 3 mesiace a to uz je vela.
mozno som svina, ale je to tak
neviem, co s tym

etuska
8. apr 2008

Katana-neuvazovala si prestahovat sa za nim???

katana07
8. apr 2008

aj hej, ale je to velmi komplikkovane
a neviem, ci by si moj drobec zvykol na nove prostredie, je v predskolskom veku
neviem
a okrem toho je to dost daleko a je tam stale zima

katana07
8. apr 2008

myslite si, ze ja chcem, aby to bolo komplikovane?
lebo ja to tak obcas citim
ale je to take!

etuska
8. apr 2008

no ja osobne by som tak nemohla existovat.My sme sa videli po 3-4 och dnoch a to bolo tak akurat,no dlhsie???Ako dlho planuje manzel este pracovat v zahranici?

katana07
8. apr 2008

to zrejme nikto netusi
uz sa niekolko krat rozhodoval, ze s tym tresne
ale vzdy sa nieco udialo, co ho donutili odist.
Odkedy sme sa zobrali, same problemy.
Svokor, dva roky po nasej svadbe zomrel, ten jediny nam pomahal, lebo moji rodicia, nemali z coho.
a odkedy zomrel, svokra sa sprava ako mrcha.
nedokaze ma po 6 rokoch prijat a odvrhla aj svojho syna
co mna az tak neserie, ale aj svojho vnuka.
ale k veci, kedze sa nam svokra otocila chrbtom a ako polovicna vlastnicka majetku po svokrovi, nam nepovoli
predat pozemok, kt. je nevyuzity, aby sme sa zabezpecili, vraj, az ked budeme mat byt.
Byt sme si kupili z tazko zarobenych penazi a stale nechce povolit.
A z mojich dobrych zdrojov som sa dozvedela, ze ani nepovoli, az po jej smrti.
a nase manzelstvo sa kvoli tomu ruti dozahuby.
Kocky radte, prosim

etuska
8. apr 2008

☹ vies co Katana,na tvojom mieste kaslem na svokru aj penaize ...a ak ti zalezi na rodine,mali by ste sa s drahym o tom porozpravat,lebo to dlhodobe odluzenie vase manzelstvo len oslabi 😒

Bru nocku

katana07
8. apr 2008

vdzy som si myslela, ze je to naopak.
Ze su si manzelia vzacnejsi, ked su od seba, ale zrejme zijem v inom svete

Bru aj Tebe

lenadka
9. apr 2008

katana asi je to tak ale nesmie to byt az tak dlho, moj chodil na tyzdnovky a to si mala vidiet tie hrdlicky cez vikend 😀 aj teraz ked ma poobedne tyzden sa nevidime a ten dalsi je vacsinou skvely, lebo si od seba oddychneme 😉
ale ma to aj nevyhody, my sme spolu takto skoro 5 rokov chodili a aj zili ako manzelia cca 2 roky...pred 1,5 rokom zostal doma s malou na materskej z toho dovodu aby nechal tu pracu co ma a tym aj tyzdnovky s tym, ze zarabam rovnako a on si najde po case pracu tu. Po roku sme sa dohodli ze nastupi do prace sice tu ale na 3 smeny a je to snad horsie ako tyzdnovky, hlavne tie nocne ho nicia, on co nebyval chory ma teraz stale cosi-skriabe ho v hrdle, nadcha...
no a ten rok co bol doma s malou bol najsuper, ale teraz ked obaja pacujeme nejako sa nedokazeme zladit, neviem si zvyknut na to ze mi doma chrape v noci za usami kazdu noc 😀 -vazne mi to vadi, lebo som bola zvyknuta vacsinou spavat sama, banalne ale pre mna dost problem 😅 tak ho vzdy na par noci prestahujem spat inde, a postupne privykam 😅

katana07
9. apr 2008

lenadka, ja svojho manzela milujem nadovsetko na svete.
ale vela veci mi vadi.
Kocky si mozno myslia, ze mi ide o prachy, ja na ne kaslem, ale ide o princip.
niekto maka jak debil a niekto sa dostane k majetku akoby nic.
A to ma serie najviac.
A svokra sa do vsetkeho montuje a kazi nam cely vztah.
Ja som tufala.

rosalinda64
14. apr 2010

rosalinda64 (20, cachtice, okres Nové Mesto nad Váhom)
pas užívateľa

Registrovala sa 5. apríla 2010 na modrykonik.sk. Pridala 15 príspevkov, 3 albumy a 1 článok.

* borisko má 11 mesiacov a 1 týždeň
* jakubko má 3 roky

rosalinda64 (2 deti) - Včera o 11:57
Fotoblog - Pošli IP |
Príspevok nie je OK
Príspevok nie je OK
Ďakujeme ti za nahlásenie príspevku.
Nepodarilo sa nahlásiť nám príspevok. Kontaktuj adminov.

rosalinda64 - Včera o 23:10
Fotoblog - Bazár - Pošli IP

ahojte vseci som mirka a mam taki velki problem z muzom som uz 5 rokov a zobrani sme 3roky mame 2 dvoch sincekoch jeden ma 3 a druhi ma 11mesiacov medzi nami to prestalo fungovat minuli rok zacali sme sa hadat a tak dalej milovala som ho velmi to ani povedat neviem ako obetovala som prenho celu moju lasku ved aj on mna ale teraz sa to vsetko zmenilo ja mam 20 rokov on ma 40 otehotnela som v 17 a on uz predtim bol zenati ma dve velke deti a zena sa snim rozviedla kvoli tomu ze jej nedaval peniaze na stravu a prehraval ich v automatoch tak si dala o rozvod no a robil to aj primne ked som snim len zacinala chodit tak isto hraval nedavala som tomu velku pozornost ale ked sme boli uz castejsie spolu zacalo mi to vadit chodil domou nekor a vzdi bez penez povedala som mu nato moj nazor a on mi slubil ze prestane no ale bolo to len na nejaki cas ked som ostala tehotna dozvedela som sa od inich ze zasa hra hadali sme sa kvoli tomu on mi stale sluboval ze uz nebude ze sa zmeni a ja som mu vzdi naletela no ked sa mi narodil sincek bolo to horsie a horsie snimm kedsom potrebovala peniaze pre maleho nemala som lebo on ich prehral pomahali mi rodicia sestra a ja sama len ako som mohla vihodila som ho von ale zasa som mu otpustila vzdi prehraval cele viplati a ked nieco priniesol tak len malo nevistacilo nam to no zasa mi slubil ze nebude ale poza mmoj chrbat zase hraval ja u zsom si nemohla pomoct volala som jeho sefovi do prace kolko vlasne dostava viplati a preco nie ten den ako ma dostat no on mi povedal jeho sef ze on uz davno peniaze mal a maval plat okolo 25000 no ale znich som videla len stvrtinu ani nie povedal ze musel vratit ze si poziciaval a vizivne platil no jasne nebolo to tak prehral vsetko do koruni ja som zmala vizila nevedela som ci mam kupit sincekovi jedlo alebo to co potrebuje ale rozdelila som to tak ze z kazdeho nieco o domacnost sa staram ja aj o deti som snimi celi den on ide rano do prace a vraca sa az vecer taze som navsetko sama nikto mi nepomahal ani vlasni rodicia z detmi kedze bivam prinich neviem komu sa mam venovat ci tomu starsiemu alebo tomu mensiemu ale zvladam to len ako mozem robimco mozem ale vzdi som mu to odpustila vzdi som mu naletela ale uz nie uz niesom taka sprosta ako som bola uz nie povedala som si DOST a zmenila som si celi zivot neklape nam to aj kvoli tomu to ale aj kvoli tomu ze sa mi vobec nevenuje pride z roboti a ide spat nas sexualni zvvot je v haji aked aj k niecomu dojde tak je to o nicom bleskovka a dovidenia a ja sa citim tak hlupo bavili sme sa o tom milion krat ale on len podla seba ide jeho nezaujima pocom tuzim ja ale iba on no a este ktomu ako kebi tonebolo dost som sa zamilovala cez net do jedneho chlapca je velmi mili uprimni a dava mi tolko laski kolko chcem ja viem ze to neni odomna fer voci jemu ale laske sa neda rozkazat ani srdcu mame sa naozaj radi stim chlapcom planujeme si aj buducnost ma rad moje deticki nevadi mu ze mam dve ma ich rad ako vlasne ja viem ze takito chlapi co su sami sa tazko chitaju na vidatu a este ktomu z dvoma detmi ale on sa nasiel je jednim z mala ma ma rad naozaj ajk ja jeho milujeme sa velmi ale neviem co budem dalej ci ostat z muzom alebo ho nechat naozaj neviem som strasne zufala strasne budem rada ked mi niekto napise na moju temu rada sa porozpravam ☹

heleniatko
15. apr 2010

hmmm, Feduska, a co je zle na tom, ze tvoja kamaratka mala 7 chlapov? dnesne baby maju standardne aj ovela viac sexualnych partnerov a ja osobne na tom nic strasne nevidim, dokonca ide castokrat o znamosti na jednu noc, s ktorymi nechodia.... to je dnesna zenska emancipacia, podla mna.... a ze sa "vydavala s kotlom" mi pripada strasne hnusne ako vyraz, prepac, ale urcite sme sa viacere vydavali ako tehotne..... a nemusel to byt jediny dovod na sobas... tolko na okraj... k manzelskym problemom tolko, ze aj u nas su, odkedy mame deti... nemame uz s manzelom tolko casu na seba, sme nervozni z deti, ich kriku, unaveni zo starostlivosti o ne, z prace, z financnych problemov, je toho vela..... som zvedava, kedy sa to zlepsi, ci vtedy, ked deti trocha vyrastu alebo kedy...