Nerozumieme si s manželom. Ste na tom podobne?

feduska
28. mar 2008

ahojte babenky. ak ma niekto podobny problem, rada pokecam a rada zaroven najdem pochopenie u zien s podobnym osudom a zmyslanim.

otrivinkajanka
28. mar 2008

feduska a v com si nerozumiete?

monkula
28. mar 2008

feduška, nerozumiem si s manželom je dosť široký pojem... skús bližšie...

feduska
autor
28. mar 2008

no tak ja neviem, nerozumiet asi tak vo vseobecnosti. skor hladam pochopenie ako kritiku vo vsetkom

otrivinkajanka
28. mar 2008

moja z toho si nic nerob ja som kritizovana stale ani ja si s tym mojim bohvie ako nerozumiem a lezie mi na nervy nie si jedina co mas tento problem

feduska
autor
28. mar 2008

ja viem, ze nie som jedina, ale v poslednej dobe co mi chyba je pochopenie, proste sucit, alebo ja neviem. nonstop kritika ma ubija a najhorsie ze aj okolie sa zacalo nejako pripajat, tak to na mna dolahlo. a tak som prisla sem

uhlikova09
28. mar 2008

chapem ja mam doma to iste

otrivinkajanka
28. mar 2008

no pozri ja som kritizovana taktiez za vsetko a mozem sa snazit akokolvek chcem kolko krat si pripadam,ako nesvojpravna

feduska
autor
28. mar 2008

je toho na mna vela, dieta, manzel, starosti, zdravie a este ked to clovek pocuva kolom dokola od manzela, a potom sa prida mama, ze jak vychovavam maleho, tak mam chut umret. som len clovek

feduska
autor
28. mar 2008

ja tiez to iste, presne to je to slovo, jak nesvojpravna. a co ma stve, je este to, ze si mysli, ze som ultra osoba a ze by som to vsetko mala zvladat na jednicku, navala na mna toho tolko, ze mam kusok od myslienky na samovrazdu. ako tak sa citim teraz

otrivinkajanka
28. mar 2008

ale prestan!zijes pre dieta ktore ta potrebuje a preco si s tym tvojim nesadnes a neporozpravate sa?ja som tomu mojmu uz dnes v nervoch povedala,ze ked sa mu nepaci ja mozem ist prec a nech sa o neho stara mater a foter

elise
28. mar 2008

aj ja mávam obdobia kedy ide všetko dolu vodou ale zvyknem sa zamerať na uplne niečo iné ako kritiku alebo frflanie. skús si niekam výjsť s kamoškami na dámsku jazdu alebo len tak fedus 😉 všetko bude dobré

otrivinkajanka
28. mar 2008

a preco si to nechas?ved mu povedz ze aj ty si len clovek a nech ti teda pomoze ked vie len kritizovat hrdina

uhlikova09
28. mar 2008

otrivinkajanka,presne to iste som vravela dnes aj ja a zaznelo u nas aj slovo rozvod

feduska
autor
28. mar 2008

ja viem, sak sa snazim. ale som chora teraz. a to je tak cele so mnou teraz. no co uz. ja viem, to su len myslienky, to moje babo je nastastie strasne dobrucke aj teraz spinka a ja nevladzem len tak lezat v posteli. citim sa opusteno, ja viem, to prejde, ale ked cloveku tak chyba najviac to pohladenie duse od najblizsej osoby a nedozije sa jej nikdy.

vesi
28. mar 2008

baby, je mi ľúto, že to máte doma takto, vaši chlapi by potrebovali stráviť jeden deň sami s deťmi a s povinnosťami ako napr. navariť, upratať, nakúpiť atd. 😠

feduska
autor
28. mar 2008

ten moj chlap ked mu zacnem nieco hovorit, alebo sa proste obranovat, a aj vyhrazat, tak sa oduje a robi sa svatym a nereaguje, potom je len ticho a ja ticho nenavidim. takze som to ja zase, ktora sa ospravedlnuje, alebo tak podobne. skor by som povedala, ze ma manzelstvo ubija. znovu by som vratila vsetko do obdobia kedy by som mala 17 a bola slobodna ako vtak a asi by som zila sama pre seba, alebo s jednym babatkom, lebo neustale dotahovanie atd ma nici, moj chlap je tvrdohlavy a nech budem robit cokolvek, vzdy to budem ja ta zla

uhlikova09
28. mar 2008

vesi svata pravda,moj je teraz doma -maroduje tak ma ide z neho porazit,nic nerobi cely den iba lezi a spi 😠

aviril
28. mar 2008

ahojte. pripájam sa. môj milovaný mužíček po týždni v práci /robí na kamione/ prišiel dnes domov a zajtra ide zas robiť. no a miesto toho, aby sa ponáhľal za ženou, deťmi, tak sa s kolegami tak nachňápal, že ledva sa kýve a ešte išiel aj do baru. ani nechcem vedieť, ako príde domov

otrivinkajanka
28. mar 2008

uhlikova ja som nastastie vydata neni a ani sa vydavat nemienim ale uz som sa nasrala a povedala som mu,ze ja nie som sluzka a super zena nech si zdvihne rit a pomoze mi ked sa mu nepaci a ty feduska sa nelutuj poved tomu tvojmu co si myslis ja som tiez od rana do vecera stale doma sama s malou moj stary robi a vsetko je len na mne a ked je doma len je na nete a pri telke nevenuje sa malej a sere na vsetko

elise
28. mar 2008

feduska nauč to manžela, môj tiež neprejavuje svoji city ako by som chcela ja ja potrebujem aj 100x za den počuť že maľúbi že som prenho jedinečná......a podobné slová ktoré chceme počuť všetky ženy. ja som ho to naučila a fakt sa zlepšuje treba len na niektoré veci sa nezameriavať a neriešiť ich.

uhlikova09
28. mar 2008

no keby som bola vedela ani ja by som sa nevydala ☹

otrivinkajanka
28. mar 2008

elise ja som s mojim 5 rokov a milujem ta som pocula len raz ked som ho chcela poslat do riti pre tromi rokmi uhlikova aj ten moj maroduje a tak mi lezie na nervy s tym buzerovanim dones prines urob mi caj atd ale ja ked som mala 40 horucky musela som sa starat aj o malu neho varit to neuznal ze ja som chora

feduska
autor
28. mar 2008

no snazim sa. hovorim, teraz som chora a tak mi je o nicom, on je mimo krajiny teraz, takze asi tak, mam na krku plno povinnosti a dieta a teraz este sopel, hrdlo, kasel, takze asi tolko. a hovorim, ked ja mu vynadam, tak sa este urobi blbym, ze jaka som zla, ze on vlastne mi pomaha, ze on zaraba. to ma najviac sprepacenim s..e, ze on sa vynasa do neba, len preto ze zaraba. najradsej by som sa mu na tie jeho prachy vy... to, ja hadam nerobim?
pred dvoma dnami sme sa tak po telefone hadali, ze az, ale ma to v pate, ani nahodou, on len povie, ja som dobry, ja zarabam, ja robim pre rodinu, ale co? len to ze sedi za pc cely den v bude a ja si to odmakam fyzicky. to milujem, ked on toto vyprava. niekedy mam sto chuti mu jednu vrazit.

uhlikova09
28. mar 2008

no ved chapem ja som pred mesiacom mala taku crevnu chripku ze som nevedela co mam skor dat do zachodovej misy ,vracala som skoro vkuse a nevladala som sa ani postavit,nic som nejedla,a ani bohovy mi nepomohol a este mi aj nadaval ze si vymyslam chapes?to sa ti az rozum zastavy

feduska
autor
28. mar 2008

ten moj hovorim, si mysli, ze on zarobi prachy a tam by skoncila jeho povinnost za vsetko. som potratila prve dieta a som nemala chut na ludi a navstevy a on ma kazdy mesiac nutil a nosil mi ludi do bytu a ja som musela sa postarat a pritom som nemala naladu na ludi a vynadal mi, ze som necitliva, ze chcem zit na opustenom ostrove a podobne voloviny. ale ked potratila ina znama, tak smutil. ako to ma rozculuje.

elise
28. mar 2008

u nás neplatí obsluhovanie to som odmietla si hladný tam je ladnička (inak cez výkendy máme klasika obedy ale varíme ich spolu) vešeru zásadne odmietam variť to máme od kedy sme spolu jedz čo nájdeš. pračku som ho tiež naučila ovládať a ked som v práci a on má voľno tak sa stará o malého od kedy som prišla z pôrodnice tak som mu povedala že ho potrebujem že nie som superman a som unavená a pomáha mi s malým stále babulky chlapa treba vychovávať celý život 😉

feduska
autor
28. mar 2008

a potom som otehotnela znovu, znovu som mala priznaky potratu a to ma dost psychicky zobralo a on zase zavolal k nam svoju milovanu sestru, ktora nam len robi naprieky. on ju stale vlaci do naseho vztahu a ja ju nechcem a este mi vynada, ze ona by ma mala rada, keby som ja robila hento a tamto, proste ako si ona zamane. a to je uz vrchol. keby som vedela, ze ma nesmrtelne puto so svojou sestrou, tak by som sa mu na hlavu vyto a viac by som nepovedala, ze ho poznam.

andrea78
28. mar 2008

baby, tak to sme na tom asi takmer všetky rovnako 😒
všetci tí chlapi sú, akoby ich jedna mater mala....minule som rozmýšľala nad tým, že tých našich synov si vypipleme, vychováme, vyrobím doma prototyp ideálneho chlapa, on sa ožení a ostane nakoniec z neho haj..l ako všetci ostatní...čím to asi je?akoby mali úplne rovnaké gény 😠

uhlikova09
28. mar 2008

ja nepoznam co je to ked niekto povie ze mu manzel pomaha s dietatkom!!!uz ma to nebavi ako fakt 😒

expertka8
28. mar 2008

...andrea... 😀 😀 😀 😀

...baby..inak ste zlate...bohovske story 😅