Nervozita pred spánkom

slamka890
7. feb 2015

Ahojte maminy máte aj vy skúsenosť stým, že vaše bábo je pred spaním strašne nervózne ? 🙂 ..Lebo môj 4 mesačný synček vždy pred spaním fučí , prehadzuje hlavu zo starny na stranu , cmúľa cumlík závratnou rýchlosťou 🙂 ,mrnčí , zakrýva a šúcha si očká .. Robí to aj cez deň nielen večer .. Je to normálne ? 🙂 Ak áno nemáte nejaký účinný recept ? 🙂 Ďakujeem

margaretka99
7. feb 2015

Ahoj, ja s tym skusenost nemam, ale napadlo ma, ci nie je uz velmi unaveny, ci by si ho nemala davat spinkat skor. Skus mozno troska posunut spanok. To ma prve napadlo, ked som si precitala tvoj prispevok.

tjaden
8. feb 2015

ahoj aj moja to robí už ked je velmi unavená, ona si šúcha aj uši 😀

slamka890
autor
8. feb 2015

Nas si sucha len ocka :D ale nervozny je teda poriadne 🙂.. No a dat ho skor spat ?🙂 To je neviem kedy lebo on je nervozny vzdy pred spanim ;) .. tak uz neviem.. asi to tak zostane ze ?🙂

kofoluska
8. feb 2015

@slamka890 Vypozoruj si, ako dlho Ti vydrzi cca medzi spankami hore. A podla toho ho mozes dat skor spat. Niekedy staci 10 minut. Dalsia vec je - ako zaspava. Si pri nom, uspavas ho alebo zaspava sam? Aj to vela robi. Niektore deti sa nedokazu upokojit same, treba im pomoct. Ja maleho uspavam stale a to ma pomaly 19 mesiacov. Par minut sa prehadzuje, sucha oci, zyva, kopka nohami, ale potom sa ulozi, hodi ruku okolo mojho krku, pritiahne si moju hlavu k svojej a zadrichme 🙂

slamka890
autor
9. feb 2015

No len on to nema nejake pravidelne cez den :D .. A zaspinkava jedine somnou saam by urcite nezaspal a aj by mi ho bolo luto len tak ho hodit do postielky a spi 🙂 .. Praveze sa snazim aj mu spievat , hladkat , ked nepomaha trosku kolisem ..🙂 .. no nezabera :D.. tak sa mi zda ze zaspi uz od uplnej uunavy potom..🙂 ..