Ako ukončiť vzťah, v ktorom som nešťastná?

nestastna1307
28. mar 2019

Ahojte som nešťastná vo vzťahu. Po burlivom rozvode som bezhlavo skočila do ďalšieho vzťahu a hneď som otehotnela. Po veľmi krátkej známosti sa ku mne nasťahoval (bývam u rodičov). Hed od začiatku vzťahu som všetko riešila ja, nemal prácu tak som mu pomohla vybaviť. Potom druhu prácu a nakoniec tretiu.. Myslela som si ze sa mi ho podarí zmeniť ale akosi nič. Po pôrode prišiel o prácu a bol 3 mesiace doma. Zasa
som mu pomohla a to nás vzťah už smeroval do zabudnutia.. Vkladala som nádej aspoň do toho ze bude dobrým otcom ale ani to sa nedeje za 2 roky nevstal v noci k malému ani jeden krát ani ráno a to sa malý budí 3 krát v noci a ráno vstáva o 5... Som neskutočne unavená z tohto vzťahu a neviem ako z neho von... Zakaždým keď začnem o rozchode začne sa obranovat že sa snaží, upratuje a podobne ale mne nejde o to.. Ja skôr chcem pomoc z malým vstať v noci alebo ho zobrať ráno hrať sa...už som mu to nespočetné krát hovorila co od neho chcem ale on nič, neviem ci nechce chápať alebo ma má v paži.. neviem co mam robiť už honemilujem ale je mi ľúto ho poslať preč sme jeho jediná rodina 😏poraďte

petrad15
28. mar 2019

@nestastna1307 no nič v zlom, ale ja mám trochu pocit ako keby bol taký trošku príživnícky, nevie si udržať prácu aj keď má rodinu, nevie vás zabezpečiť a postarať, to je dosť hanba, ja by som v takom vzťahu nebola, viem asi ho miluješ, chceš aby mal malý otca,ale asi by si našla niekoho lepšieho aj pre seba a aj pre malého, ja by som ho poslala.

beky1813
28. mar 2019

Tvoji rodicia musia mat radost, mat takeho prizivnika pod strechou. To chces mat takeho chlapa pri sebe, co nevie ani pracovat?

zzuuzziikkee
28. mar 2019

Skús sa vcítiť do roli tvojich rodičov. Oni to všetko vidia. A predstav si, že takto by sa správal chlap k tvojej dcére, páčilo by sa ti to ? čo by si jej odporučila ? Ja viem nám sa to hovorí ľahko my tvojho priateľa nemilujeme ako ty. Skús sa sním porozprávať a vyrozprávať čo ťa všetko trápi a ťaží na srdiečku. Možno to pomôže.

whistler
28. mar 2019

Hmm, marí sa mi alebo toto tu už bolo?

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@beky1813 momentálne pracuje na montáži v zahraničí.... Zasa moja zásluha ocino ho zobral k sebe ze možno jemu sa podarí z neho niečo vykresat ale nič nech robím co robím nedá sa zmeniť a to ma len 25 🙄

gayano
28. mar 2019

No neviem ci je lutost dobry zaklad na vztah ;) Neboj, ked ho vyhodis, neumrie. Skor si myslim, ze mu tym paradoxne pomozes. Konecne dospie a nauci sa starat sam o seba v takych tych zakladnych veciach ako zarabat peniaze a tak. Proste osamostatni sa, lebo teraz nemusi. Nie si jeho mama, ty potrebujes chlapa o ktoreho sa da opriet. A nie si zodpovedna za to, co s nim bude. Ta lutost je fakt svina, vieme si s nou skazit zivot. Viem o com hovorim 😉

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@zzuuzziikkee moja mama ho neznáša a len vďaka mojim prsbam je ešte tu... Aj keď sama neviem načo... Po včerajšom výbuchu (mojom) dnes vstal o 5 a zobral malého hrať sa no malý po 15m začal plakať tak mi ho doniesol späť.... A urobil raňajky a celý deň sa snaží zajtra odchádza na mesiac preč a ako vždy keď sa vráti zasa dookola to isté... Tých 5 dní co je doma ho opetovne učím postlat posteľ ale on sa vždy vráti ako neandrzalec nevie po sebe upratať ani dosku dat dole všade ponožky a kopy prádla... Kedy taky chlap dospeje na ozajstného muža 😵

jamimka
28. mar 2019

Je ti ho ľúto? To nie je psík z útulku, ktoreho MI je luto, tak si jedneho vezmem... Kopni ho do riti, ak chce byt otcom, nebran mu styk s malym... Ale ako muz stoji za h...o.

saslavka73
28. mar 2019

@nestastna1307 No dovi dopo. Tomu sa hovorí z blata do kaluže.

zooeynka
28. mar 2019

@nestastna1307 ty budes uplne v riti ak s nim otehotnies druhykrat. Poslat ho prec, ako muza si ho nevazis a pokial ta viac stve ako tesi tak nie je o com....

nika3136
28. mar 2019

Jasne mu zadefinuj, čo od neho očakávaš
- chcem, aby si v noci vstal
- chcem, aby si s malým ráno trávil viac času, ja si zatiaľ oddýchnem....
Takisto mu povedz, čo od neho nechceš aby robil, pretože to nepotrebuješ atď. Ak nesplní konkrétne body, môžeš mu povedať, že nedodržal to, na čom ste sa dohodli a nechceš v tom pokračovať. Dala by som mu Max 2 šance. Nebola by som v takom vzťahu, pretože ak nie som šťastná, nie je šťastné ani moje dieťa a opäť si vravím.... Radšej jeden šťastný rodič ako dvaja nešťastný. Takáto situácia vedie do záhuby. Buď sa budeš stále trápiť, alebo príde niekto, kto ťa očarí a budeš v ňom vidieť záchranu. Držím palce, aby sa to vyriešilo

janinka007
28. mar 2019

škoda času...nezmení sa, môžeš sa aj na hlavu postaviť, to ti garantujem!

kikaaa444
28. mar 2019

@nestastna1307 chlapi sa vždy snažia až vtedy keď im horí pod ritou .. ja osobne by som sa za takého neschopného prizivnika hanbila . Je mladý to hej ale už len preto že ma dieťa by sa mal snažiť dvojnásobne . Posli ho kade ľahšie .. hod ho do vody a nech sa nauci plávať a ešte sa ti o par rokov pride poďakovať že si tým rozchodom z neho spravila poriadneho chlapa .

deti95060810
28. mar 2019

no neviem ja mám s mm 3 deti, ale v noci tiež nevstával k deťom... by si od niektorého veĺa chcela aby vstával v noci k decku ...
inak ako otec je môj mm Ok - aj bez toho vstávania...😉

jamimka
28. mar 2019

@deti95060810 presne tak, ani moj nikdy nevstal, neokupal, nenakrmil. Ale robil, neskrabal vajca na gauči...neschopný sa postarat a u ženy taky muz straca aj sexepíl. 😷

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@deti95060810 no však práve keby aspoň cez deň malého zabavil ale mne to skôr príde ze ho len rozplače aby som mala výčitky a tak išla k malému ja a on sa vykoti na gauč a kuká... Keď mu poviem nech sa trocha snaží aby mal z malým lepší vzťah tak on na to ze jeho malý aj tak nechce tak načo sa bude snažiť......... A pritom keď je reč o rozchode tak sa dusuje že chce malého do striedavé starostlivosti pritom nevie ani co papa ani pre baliť mliecko urobiť... Zevraj som ho k tomu nepustala ale prečo.... Véd keď ho začal prebalovat držal ho ako keby bol z cukru a mlieko robil aj 15 minút najskôr horúce potom studené po pol roku som to vzdala a robila všetko sama. Neviem co to bol jeho zámer alebo je fakt také poleno

0silvia0
28. mar 2019

@deti95060810
@jamimka
ani môj muž nikdy nevstával k deťom, keďže som kojila, tak by toho veľa s nimi nenarobil. A keďže chodil do práce a potreboval sa vyspať, ani som od neho nejaký servis okolo detí nepožadovala. Dokonca ani neprebaľoval, ani nebral ráno deti hrať sa, ani nekŕmil. Ja som sa síce tiež potrebovala vyspať, ale dospávala som pri obednom spánku detí ak sa dalo.

kiwi3
28. mar 2019

mna by zaujimalo, preco mu bolo treba vybavovat stale dalsiu pracu. z nejakeho dovodu ho vyhodili? ale zas nemozem nezareagovat aj na dalsi prispevok: ozajstny muz sa posudzuje podla toho, ci si da dole dosku a ustelie? 🙂 to by ma trapilo najmenej

0silvia0
28. mar 2019

@kiwi3 no veru, môj muž si dosku tiež nedáva dolu a mne nikdy nenapadlo to vôbec riešiť. Predpokladám, že môj muž by si veru medzi dnešnými ženami žiadnu frajerku nenašiel, žiadna by ho nechcela 😎

kiwi3
28. mar 2019

@0silvia0 moj na to hovori, ze je to fifty-fifty, ze ved on ju musi davat stale hore, tak ja ju zase mozem davat dole 🙂

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@jamimka teraz už pracuje. Skoro rok v kuse aj pekne zaroby ale tie peniaze nikde nevydiet... Kúpil auto na leasing ktoré dosť kráti rozpočet... Chceli sme vlastne bývanie vyskúšať ale kto nás vezme do nájmu za 200e toľko dáva našim viac mu neostáva...... Veľa krát som mu hovorila ze by som chcela niekam vypadnúť sami dvaja trocha sa odreagovať jeho ve na výhovorka je ze nemá prachy pritom na cigarety a chlast ma (po práci) chlaytaju a potom mi vypisuje ako ho nelubim a ze je pre mňa curak a ze koľkých mam frajerov keď s ním nechcem spávať a podobne keci

saslavka73
28. mar 2019

@0silvia0 Tiež kvôli doske by ma nenapadlo robiť cirkus. Ani ustielať nemusí.

saslavka73
28. mar 2019

@nestastna1307 To je dáky chmuľko.

0silvia0
28. mar 2019

@nestastna1307 no tak tie okolnosti, ktoré si dopísala, sú oveľa rozhodnejšie ako to, čo si napísala v úvodnom príspevku.

beky1813
28. mar 2019

@nestastna1307 zarobi je sloveso, tam sa "y" nepise 😉 a ako moze pekne zarobit, ked mu ostava ledva 200 eur? A ty mu to zeries? Chlaoec nechce rodinu, dieta, len pravidelny sex, servis a mat kde lacno bývať. Zobud sa a kopni ho do zadku

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@kiwi3 no v každej práci si narobil nepriateľov takže ho vyhodili a v ďalšej malo zarobil a chcel viac l.... Potom zarobil veľa 3000mesacne zasa problém z vedúcim Nadal mu do kkt táže zas preč potom 3m doma vyčkával kedy mu niekto zavolá(do teraz neviem kto) a na koniec som uprosila otca tak tam sa drží rok ale iba vďaka otcovi (môjmu) Ktorý ho vie uzemnit...... Nejde len o tu dosku a postel

kiwi3
28. mar 2019

@nestastna1307 tak to hovori ovela viac, ako domaci bordel. ak nevie nic usetrit, rodina ho nezaujima a dokonca s vacsinou ludi nevyjde, tak je to dost zly obraz. ja si myslim, ze nemas co riesit a bez neho ti bude ovela lepsie.

nestastna1307
autor
28. mar 2019

@beky1813 dik za to i píšem medzi deťmi ci mi skáču po hlave.... No len leasing platí 500 a mne dáva 250 na malého po dlhom presviedčani a odvody poistky a samozrejme do prace si necháva 400e plus mu balím z domu a našim dáva 200 😏podľa mňa zarobí dobre

kikaaa444
28. mar 2019

@nestastna1307 tak chlap ktorý nadáva do kktov šéfom v robote namiesto toho aby sa snažil udržať si prácu keďže ma dieťa stojí za 💩 spýtaj sa samej seba o čo prídeš keď sa s ním rozides ? O nič .. radšej chodí chlastat s kamošmi a spolieha sa že tvoja rodina sa oňho postará .. no chlapec či zaslúži poriadnu facku od života

beky1813
28. mar 2019

@nestastna1307 medzi detmi? Ty nemáš len 1? 500 eurovy leasing, ked nemáte vlastne bývanie?