Neverný partner

21. máj 2021

Baby skúste mi prosím povedať nejaký názor, alebo niečo,názor na túto situáciu. Priateľ ťahal dva vztahy súčasne asi pol roka, aspoň ja to tak registrujem podľa rôznych indícií,so mnou však trávil väčšinu času,čiže dalo by sa povedať,že teoreticky bolo všetko ok,boli sme skoro denne spolu aj keď nežili sme pod jednou strechou. Nejako nerozumiem celej tej situácii,nakoľko sme si na začiatku povedali,že ak niekto z nás stretne niekoho vhodnejšieho,tak to normálne bez emócií spolu ukončíme. Nechapem načo sa snažil tráviť so mnou čas a pritom mal aj druhú ženu,nejako to logika neberie. Keď na tú druhú ženu mal evidentne menej času ako na mna a aj ten žene muselo byť predsa jasné,že asi tu nie je niečo v poriadku a tiež nebude jediná.

janka_23
22. máj 2021

@lenkakravcova však je to na nej. Ja by som mala v paži, chlapov je ako maku. A nasilu od niekoho driapat odpoveď 🙄 pre mňa je už odpoveď aj neodpovedanie...

makova333
22. máj 2021

@lenkakravcova takto odpoved by mohla prebiehat aj takto: ""Viem, že sa ti páči tá a ta.. Viem ze ste spolu komunikovali. Viem, že to a to, lebo som to zistila, videla, počula, mam odfotene.." Proste to na neho vyklop. Ale pokracuj: "teda viem to, no chcela by som to počuť od teba." Neviem, co riesis teraz. Co si pocula? Videla? Nechapem.

"Mam ta stále rovnako rada a verím ze aj ty mňa, inak by si so mnou nebol, neostaval. Nevracal sa stále ku mne." Dohodli sme sa na volnom vztahu, ci nie?

"Chcem len proste vedieť na com som. Ak máš dve ženy, tak chcem vedieť túto skutočnosť. Ak sa nevieš rozhodnúť, aj to chcem vedieť." Nikoho nemam, neviem co stale riesis.

"Rozprávaj so mnou na rovinu. Bojíš sa, ze ta opustim, keď mi to priznas? " Preboha, co furt riesis. Jasne, ze sa nebojim, ze ma opustis a ak aj hej, ved sme si nic trvale neslubovali.

"Chcem len vedieť pravdu, aby som vedela aký typ vzťahu mame, a koľko nás v ňom reálne je. Prosím povedz mi ako to v skutočnosti je." Dohoda bola jasna, ak si jeden z nas niekho najde, ideme od seba. Tak fakt neviem co riesis a uz ma to unavuje. Myslel som, ze nam dnes bude fajn, ale tak asi nic.

lenkakravcova
22. máj 2021

@janka_23 Tak vieš, je to ľahké tak napísať, že chlapov je ako maku, nech ho raz dva opustí. Avšak ak ho ma skutočne rada, nie je jej ľahostajný a skutočne jej nevadí nejako výrazne že ma inú (ak má inú), len chce vedieť pravdu, tak je to úplne iná situácia. Ktovie aký je reálne ich vzťah. Autorka sama vie.
Ak by sa cítila ranená, že ma inú,(ak toto ona vie), nečakala by na nejaké priznanie a opustila by ho na mieste. To ale asi nechce urobiť.

lenkakravcova
22. máj 2021

@makova333 Ako ak by takto odpovedal tal to by bol totálny ignorant.

dadis
22. máj 2021

@lenkakravcova Nemas pravdu. Dobrych muzov je stale dost. Tento muz mozno nieco pochopi, ak tato zena odide, ukaze mu svoje hranice. Inak si ju nikdy vazit nebude. A je otazka, ci takeho muza vobec niekedy este prijat....to zalezi od mnohych faktorov. A ten tvoj rozhovor, podla mna uplne mimo 🤣🤣

lenkakravcova
22. máj 2021

@dadis Autorke zrejne nejde o to ako ho opustiť...
Pozeráš sa na to zo svojho uhla, kedy ti príde nemonogamia ako to najväčšie zlo - automaticky rozchod. Na jednu stranu ťa chápem, na druhú stranu chápem aj autorku, keďže sama poznám ženy, ktoré žijú s mužmi, ktorí majú viacero manželiek.

dadis
22. máj 2021

@lenkakravcova Mas pravdu, pozeram na to zo svojho pohladu. Pre mna by to bolo no go

janka_23
22. máj 2021

@dadis je jedno co chce ona keď to nechce on. V tom je pointa, že sa môže aj na hlavu postaviť pokiaľ jej on nechce dať odpoveď nedostane ju. A nech do neho vŕta, rieši a môže si byť ista ze ju pošle niekam. Muži neznášajú riesky.

dadis
22. máj 2021

@janka_23 Suhlasim uplne

number19
22. máj 2021

@lenkakravcova Ja absolutne respektujem (s totalnym odstupom) tvoje presvedcenie o suziti zien a muzov, vzhladom k tvojej viere. (Ak to tebe vyhovuje.)
Ale je dobre pochopit, ze vacsina prispievateliek na tomto fore ma pozadie europskej kultury, historie (a aj nabozenstva), ktore sa nestotoznuju s polygamiou. A akakolvek propagacia polygamie nemusi hned kazdemu velmi vyhovovat.

48domka
24. máj 2021

@pribinak len aby si nieco nedostala ...ma to svoje rizika

minimie
Autor odpoveď zmazal
Zobraz