Neviem, či ma môj priateľ ľúbi

miselkaa111
16. mar 2013

Ahojte chcela by som sa spytat,či niektora z Vas zažila niečo take ako ja...mam priatela 7 rokov,nehovori mi vobec slova ako LUBIM TA,MILUJEM TA,..sem tam mi povedal MAM TA RAD... ale volakedy na začiatku našho vztahu to bolo inak...hovoril mi to...a spraval sa ku men inač....teraz spolu byvame uz 6 rkov ,mame spolu syna 6mesacneho.....priatel je lenivy nechce samu chodit do prace,..mame peniaze,ale zišlo by sa aj viac..on sa spolieha,ze vsetko zaplatim len ja..učty,veci pre maleho,jedlo..vsetko platim ja..uz ma to nebavi..a dalej miesto toho aby si to vazil,ma zvykne aj urazit,povie mi,že som jeb....a.....vadi mi to..viem,ze sa tak bavi s kazdym..teda s kamosmi a tak,ale mne to vadi ....ja mu to sem tam poviem tiez ale len ak aj on mne....nechcem mat takyto vztah..ked vychovavame dieta..povedala som mu to..nech pred malym nenadava stale a hlavne nie mne...lenze on to nerespektuje je to na dennom poriadku za blbosti...inac je stale doma..pozera so mnou filmy,alebo nieco spolu robime...myslim,ze mu na mne zalezi..lebo inač by netravil so mnou vsetok svoj cas..von ani moc nechodi aj ked ho posielam..tak neviem preco mu robi problem si am vazit a nenadavat doma a pred malym hlavne.....zažila ste niektora z Vas takyto vztah?? ma to vobec zmysel?? byt spolu ked si nedokaze udrzat usta....ked mu spomeniem rozchod ,nechce o tom ani počut..ja uz neviem co amm robit,cim mu mam pohrozit aby sa inac spraval....

sisaha
16. mar 2013

@miselkaa111 jasne, ze o nom nechce ani pocut, ved ho zivis...uz si videla zvierata, ze by odchadzali od plneho koryta? Tvoj priatel je povalac a ja osobne by som taketo nieco netolerovala..O nadavkach ani nehovorim. Takze, nech ti dava polovicu nakladov na byvanie a ked nie, tak nech ide do mama hotelu..Prepac, ale nevidim to ruzovo

sissy27
16. mar 2013

@miselkaa111 presne ako píše @sisaha, preboha prečo by sa mal s tebou rozísť, keď má zadarmo full service a nemusí byť ani milý? kde inde by toto mal? obávam sa, že ani u vlastnej mamy nie, na tú by musel byť aspoň milý... a úprimne, aj keby bol milý, tak je to dosť málo, lebo chladnička sa sama nenaplní a teda by som bola zvedavá, z čoho všetko platíš, keď si na materskej... dúfam, že z úspor alebo si požičiavaš od rodičov 😝

miselkaa111
autor
16. mar 2013

@sissy27 nie mame peniaze ja proste to je jedno odkial,ale mam..priatel mi dal pred dvoma rokmi 12tisic eur za čo som mu vdacna..vtedy som ich potrebovala..ale teraz mi uz neprispieva..akokeby to tym vsetko haslo...ja sa pytam ci mu nekryvdim,ci neni vo mne chyba..ja neviem..lebo zly ku mne neni..iba tie nadavky vzdy sa mi ospravedlni,ze to tak nemyslel..ale mna to mrzi aj tak...ja som tiez neni nevyniatko vseliekdy som hasteriva..nie vsak nejak velmi..ale on by ma nemal hociekdy urazat za blbosti.....myslim,ze nasmu vztahu je koniec a nechceme si to obydvaja asi priiznat..on am stale chce bozkavat,a chce sexovat a ja zas uz nie..lebo mi vadia tie jeho nadavky..uz az na tolko ze ma to s nim nebavi...pride mi hruby a nevychovany....ako male decko..jeho mama by mu to urcite netolerovala,ze nema pracu uz rok

sisaha
16. mar 2013

@miselkaa111 tak to je dost podstatne, ze ti dal pred 2 rokmi 12 tis eur.. Ak citis neprekonatelny odpor voci nemu a mas pocit, ze sa to nezlepsi, dohodnite sa na vysporiadani a chodte od seba..

mima4
16. mar 2013

@miselkaa111

pytas sa ci ta lubi. Povie ti ze si jebnuta a vobec nebere ohlad na to, ze takto sa k tebe nema spravat a chova sa tak k tebe aj pred dietatom... co si asi myslis, co naozaj k tebe citi?

Moj nazor je taky, ze v tomto pripade by ti nemalo ani ist o to, aby ti tuto vec hovoril slovami, ale aby realne svojim zivotom a pristupom k tebe ti dokazoval, ze ta miluje, ze mu n atebe zalezi.

Kedze ste iba priatelia, tiez odporucam ukoncit tento vztah a vidim to podobne ako @sisaha

irriss
16. mar 2013

@miselkaa111 Ahoj! Nejsi nahodou terkaterezka ??? https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/pravdepodobny-koniec-vztahu/

delas stejne chyby... 😉

a z otazky "pohryzla som partnera a dal mi facku"... nejsi nahodou i cicunka?
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/pohryzla-som-partnera-a-dal-mi-facku-je-to-normalne/
@sisaha
p.s. nejde o provokaci.....jen mi to tak zapada..a vychazipodle celkovych udaju

elizabeth888
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aaliyah
16. mar 2013

Bože ako to môžeš s takym mužom vydržat?!Ved ty by si mala byt pre neho bohynou!!!Staraš sa o neho,varíš mu,upratuješ,platíš mu učty,a ešte aby ti nadaval,a najsmutnejšie je,že pred vaším dietatkom...v každom stahu príde raz k vymene nazoru a hadke,ved nikto neni dokonaly ale odtial-potial...nadavať a uražat by som sa nenechala,Ja by som ho hned poslala kade lahšie...

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
16. mar 2013

@zazvorka87
Ano ,je to jeji vec..ale pokud se rozhodne vyzadovat pomoc od ostatnich,mela by byt uprimna, protoze MY ji tu venujeme cas.. 😉
Takze uz je to I NASE VEC..
A tim , co jsi napsala, jen potvrzujes ME dohady 😉

A proc reagujes na mne? Kdyz jsi tu, odpovez autorce..ne mne..😉 Ja se Tebe na nic neptala..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irriss
16. mar 2013

@zazvorka87
..ja nemam NIC proti tomu, ze ma vice problemu, pokud ma.. 😉 .NECHCI OBVINOVAT!!!..jen pokud to tak je, resil by se cely problem jako CELEK..takto rozkouskovane to totiz nevyresi....
Melo to znamenat jen jedine: pokud jsi vsechny TRI..spoj svuj problem do jednoho..zkusime to nejak rozebrat..je tu hodne mamin, co rady pomahaji..

A pokud si nekdo hraje?
Hur pro neho...urcite z toho nemuze mit dobry pocit..a usinat se spatnym pocitem urcite nikdo nechce..

azbestica
16. mar 2013

a co ta teda najviac stve? ze ti nadava? alebo neprispieva?...preco nerobi??? vysvetli mu ze je chlap a ma sa starat o rodinu...a ak to nedokaze on, ze zial nerada ale budes musiet ist do roboty ty a on ostane na materskej. A to ze ti nadava....z tvojho opisu tusim, ze to ani nemysli dako vazne, ze je to nejaka fatalna hadka....asi ma iba dost blby slovnik ☹ a pritom to tak ani nemysli.....tipujem spravne? 🙂 ci? tak to chce asi obrnit sa voci tomu apatiou a zakazdym upozornovat nech nenadava pred dietatom, ale uplne kludne nech to nesklzne do hadky
Tak kazdy vztah sa po 6 rokoch zmeni....zial ☹

azbestica
16. mar 2013

@irriss aj ked nie autorka tak mozno niektora ina zena tu na MK takyto problem ma nie je to az tak nerealny a ojedinely pripad tak preco neopisat a snad aj poradit

irriss
16. mar 2013

@azbestica
Jeziiiiiiiiiis..tak radte!!! Vsak to je spravne..ja jsem svuj postoj oduvodnila ve 22:47hod.....a nemam potrebu to opakovat...
kdo chce pochopi, kdyz si precte moje prispevky a dotazy na AUTORKU..a kdo chce hledat neco jineho v mych radcich, tak radeji at odpovida AUTORCE.. 😉 a mne ignoruje..
t.j. jen tvrdim, ze pokud se ji dotykaji vsechny TRI uvedene TEMATA a CHCE to resit..spojime temata v jeden problem ,abychom se k nejakemu vysledku dostaly.. Myslim to DOBRE..nehledejte v tom "provokaci"

azbestica
16. mar 2013

@irriss ok ok uz sa radsej k tebe nikto neozveme 🤐

irriss
16. mar 2013

@azbestica
proc pouzivas mnozne cislo?.. mluvis za vsechny, jsi mluvci MK??

azbestica
16. mar 2013

jeeedanenky ty si teda hasteriva 😕

irriss
16. mar 2013

@azbestica
p.s. kdyz jsi porodila byla jsem v SNV u babicky...😉
Jsi z Tarci? zo Smizan? od Pyramidy? Klidne dame v lete kafe ..nebo se potkame v ZOO -hned u prvni klece s klokanama a kralickem ...a poznas, ze hasteriva nejsem..😉

mima4
16. mar 2013

@azbestica
@irriss
baby super, dajte stretko 😀 super napad... dve-tri piva a bude pohoda!! 😎

azbestica
16. mar 2013

@irriss 🙂 nie nie som z tarce, byvam v meste.....tak ked tu budes tak sa kludne ozvi a mozme skocit aj ku opiciam 😎

irriss
16. mar 2013

@azbestica
ok ..domluveno..ty Spisske klece s opickama jsou ty,co mam ve fotoblogu 😉 ..jsou uzasne...Musela jsem s holkama chodit do Zoo kazdy den.. 😅

azbestica
16. mar 2013

@irriss tak toho roku budete asi musiet chodit aj do aquaterra, ktore je tu novo otvorene hned v tom parku kde je zoo
....neverim ze v Taliansku nemate tiez zoo

irriss
16. mar 2013

@azbestica
boly sme aj v acquaterra...to je predsa spojene hned hore...ako sa ide doparku..je spojene s cukrarnou.. 😉

V Italii je Zoo, ale tady, kde jsme my neni nic 😠 ..jen sama "voda"... 😀 ..no ale lidi se tu tvareji hur ne v te kleci opicky 😉
Jsme mimo tema.. 😉
Urcite se ozvu do IP..ted popreju Dobrou noc 🙂

azbestica
16. mar 2013

@irriss dik aj tebe 🙂

maruska24
17. mar 2013

@miselkaa111 sama vieš a cítiš že to nie je partner, akého si si predstavovala. tobôž nie, ak ťa vydiera tým že ti dal/požičal peniaze. Na tvojom mieste, ak ho nechceš z domu vyhodiť /predpokladám že byt je tvoj a nie jeho/ tak mu jednoducho na ďalší mesiac oznám, že už nemáš peniaze, lebo ti kohútik niekto zastavil /si vymysli prečo nemôžeš dať na nič už ani cent/, zatni zuby a naozaj nič nekupuj, nič neplať, z materskej kúp len jeden chlieb a jedno maslo, zvyšok plienky pre bábo a stravu dieťaťu. Potom sama uvidíš prečo je tvoj muž z tebou a aký charakter naozaj má. A ak niečo takéto nechceš absolvovať, tak mu jednoducho tých 12 tis. vráť, vymeň zámok na dverách a podaj žiadosť o výživné na dieťa. Uvedom si, že je s tebou pre komfort čo mu poskytuješ, a aj to je láska /ale o takú asi moc nestojíš/

alena16
17. mar 2013

@maruska24 Prečo by mu mala vracať tých 12 tisíc?? Veď sa rok stará oňho, aj o jeho dieťa.... Myslím že tých 12 tisíc je na ten rok tak akurát a môže ho bez výčitiek svedomia poslať preč lebo dlh mu už splatila.

mamavera
17. mar 2013

@miselkaa111 nie je podstatné, či ti hovorieva, že ťa ľúbi, ale keby to tak bolo, tak by to mal dávať najavo svojím správaním, čo on evidentne nerobí....napriek tomu, že ti dal peniaze a nie malú sumu, to neznamená, že automaticky dostal právo byť vulgárny a byť povaľačom. Nič nerobiť si môže dovoliť, keď máte dom bez hypo, každý jedno auto a zo päť zabehnutých firiem, ktorá vám mesačne hodia okolo 2000eur. Vtedy mu stačí nič nerobiť, len sem tam skontrolovať ich chod. Predpokladám, že to tak nie je a aj keď peniaze momentálne máte, pri dieťati ich bude treba veéééľa, na štúdium, koníčky...Tvoj partner ti už nie je partnerom, len využíva to, čo je pre neho výhodné.

andrejjko
17. mar 2013

Ahoj keď ti môžem poradiť, tak zamkni chladničku a uvidíš odíde sám

awalancha3
17. mar 2013

....otazka autorky je nesprávna: mala zniet "lubim este svojho priatela?"...a odpoved je... nie....... naco to maskovat, naco tanecky okolo toho...riesenie je takéto
1. ak je pribeh vymysleny a autorka rada pise vymyslandy na MK.. tak je jedno čo jej kto poradi, bude sa pozornosti vytesovat aj tak
2 ak je pribeh pravdivy, tak autorka sama najlepsie vie, ze koniec vztahu z jej strany je na spadnutie.. lebo casom sa to nebude zlepsovat ale zhorsovat
3. ak je autorka typ obete a masochistu, tak bude vo vztahu nadalej, pokym to priatela prestane bavit
moja poznamka: uz ked niekto pise o tom, ako je s niekym tolko rokov a stale neprislo k manzelstvu, je na tom vzdy nieco podozrive, jeden z nich si drzi otvorene zadne dvierka