Neznášam svoj život

zdepkovana
23. máj 2014

strasna depresia na mna prisla, zrejme sa potrebujem len vykecat, mozno sa to niekomu bude chciet citat a mozno sa aj najde nejaka rada, ak nie, nevadi..
vsetko ma stve, cely moj zivot. nezvyknem mat take stavy, len v poslednych dnoch sa mi zda ze sa mi vsetko sype na hlavu, nic nieje tak ako by som chcela a neviem co s tym mam robit, neviem sa pohnut z miesta.
mam problem so sebou, s muzom aj so synom. proste vsetko naraz.
som prilis chuda, teraz ako zacalo byt teplo, vsetci chodia v kratkom a ja mam chut natiahnut si vetrovku, alebo ani najradsej vobec nevyjst z domu.rifle na mne vysia, rukavy na tricku co by mali byt obtiahnute, odstavaju. citim ako na mne vsetko linga, je mi zo seba zle, dnes som kvoli tomu dokonca mala chut rozist sa s muzom, lebo ja sama by som so sebou najradsej nebola. a on o mna ani ziadny zaujem nejavi, vidi, ze mi nieco je, ze nemam naladu ale vobec ho to netrapi
uvazujem v poslednej dobe, ci je to clovek s ktorym chcem zostarnut, ako sa zije s clovekom , ktory sa o vas nezaujima? ked mam teplotu, caj mi neurobi kym mu nepoviem, aj to prekruca ocami ze musi od telky vstat. co ak ma chyti nejaka vaznejsia choroba, staroba? ked je clovek odkazany na pomoc inych..neviem si to predstavit 😒 v obchode ma s kludom necha vlacit kosik s nakupom, doma s nicim nepomoze, dokonca ani tasku mi nepodrzi a vidi ze sa trapim, ze potrebujem este jednu ruku, ked som sa snazila tam nieco napchat....dvere drzim ja jemu, nie ze by som si potrpela na dzentlmenstvo, ale uz ako to vyzera, ze ja s dvoma sackami so smetim este dvere otvaram a on si s prazdnymi rukami vykracuje
taky sa mi vidi nepouzitelny, neschopny alebo ako by som to nazvala
aky by mal byt vlastne spravny partner do zivota? mam velke pochybnosti a je mi z toho strasne na nic
dalsia vec je ze som nezamestnana, nechcem byt, ale neviem ako riesit synove vypadky v skole. choroba, prazdniny kazdu chvilu a to nehovorim o letnych..kam mam dat dieta na dva mesiace, ak starych rodicov nemame ani ziadnu rodinu, kam by sme ho dali aspon na par dni?
aj pracovna doba, bud 12 tky, alebo smeny. manzel pracuje kazdy den do vecera, vacsinou prichadza okolo 20 tej. kto ho vyberie zo skoly a bude s nim kymniekto pride z prace? opatrovatelka? aka? odkial ju mam vziat? studentka? neznamemu cloveku prenechat dieta? alebo ma muz chodit z prace domov ako by trebalo, lebo teoreticky by mohol, ale urcite nie kazdy den a to co by vymeskal by moja minimalna mzda ani nepokryla. boli by sme tam kde sme, mozno este horsie by to bolo co sa tyka financii a kopu koplikacii by to donieslo. neviem. ako riesite deti cez prazdniny?
no a posledna vec syn. mam obavu, ci ho vychovavam spravne, akoby som zrazu nevedela kde su hranice. kde povolit a kde sprisnit, nechcem aby bol lajdak nevychovany ale na druhej strane ho nechcem prilis stresovat alebo ocakavat viac nez je schopny
nevyznam sa uz ani sama v sebe, najradsej by som sa zakopala aspon na mesiac niekde pod zem 😖

alzbeta7979
17. aug 2014

@mima4 nič iné mi neostáva asik. ☹ ☹ len ho poslať do kelu. len sa musím ešte sama v sebe vyrovnať s tou hambou sama pred sebou a potom pred druhými.

mima4
17. aug 2014

@alzbeta7979
pozri, kasli na hanbu, urobila si hovadinu, ale nemas sa za co hanbit..skor naopak..bud hrda na to, ze to zvratis a uchranis aj dietatko do zivota v takej domacnosti... a hlavne POUC SA ZO SVOJICH CHYB!!!