Nie som šťastná

hannah1234
22. okt 2012

Ahojte zienky, potrebujem sa uz niekomu zdoverit, vyplakat, postazovat... Mozno sa na vec potrebujem pozriet z ineho pohladu, mozno nakopnut, mozno otvorit oci...Aspon to tu budem mat pekne pokope...Takze - ide o mojho manzela. Sme spolu tri roky a mame krasneho 2 rocneho syna. Momentalne sa snazime o druhe babatko, no tu prichadzam k prvemu problemu, intimne spolu zijeme velmi malo, cca 1-2 krat za mesiac, takze pravdepodobnost splodenia je uplne minimalna. Predtym mi to az tak nevadilo, nebyvalo to vzdy tak malo, no v poslednej dobe je to hrozne. Iniciatorkou som vacsinou ja, z jeho strany nevidim nejaky vacsi zaujem, nikdy ma sam od seba neprituli, nepobozka a uz vobec nepovie nieco pekne.... ☹ Pochvalit nevie, ale vytkne mi takmer vsetko, hadame sa pre uplne malickosti a to nie som ten typ co vyvolava hadky. Toto mu teda ide. A ked mu poviem, co sa mi na nom nepaci, co by bolo dobre zmenit aby to lepsie fungovalo, nie je vobec ochotny nieco riesit - ked sa mi nepaci, mam sa rozviest a tym to hasne, naco som si ho teda brala.... 🙄 Este k tomu sexu - predtym nemal nikdy problem s vyvrcholenim, no teraz ked by sme chceli dietatko, nie vzdy sa mu to podari... 😔 Dalsia vec - malemu sa takmer vobec nevenuje, ked po nom chcem aby mi s nim niekedy pomohol, napriklad ho okupal, povie mi, ze vsak ja som na materskej, mam sa starat....On je predsa unaveny z prace, tak co po nom vlastne chcem... Nazor na vychovu mame rozdielny - maleho vie len karhat - nerob to, nerob ono, inak dostanes na zadok... 😒 On vobec nie je rodinny typ, aj ked som si o nom myslela pravy opak, ked som si ho brala...Neviem co som si myslela, asi som mala nasadene ruzove okuliare a realitu som nechcela vidiet...Na vylety nas vobec nebrava, jeho taketo akcie velmi nebavia, radsej si zajde niekam na navstevu. Hovori mi, ze on si aspon cez vikend potrebuje odpocinut, denne jazdieva za pracou cca 50 km, a cez vikend sa mu uz nikam nechce...Ale na navstevu je ochotny ist aj 100 km... 😖 Cez tyzden si potrebuje odskocit na pivo za kamaratmi a poviem uprimne, castokrat sa mi ulavi...Aj teraz sa mi ulavilo aspon trocha, ked sa z toho mozem vypisat...Som z toho nanic, vzdy som chcela normalnu fungujucu milujucu rodinu, z akej pochadzam, ale za kazdu cenu asi nie, nechcem aby z mojho syna vyrasto nieco podobne.... 😖 Chcela som, aby nevyrastal bez otca, ale naozaj neviem ci by nebolo pre oboch lepsie odist...Su aj pekne dni, klamala by som, keby som tvrdila, ze nie, ale tych zlych je podstatne viac ako tych peknych... 😢 Dakujem za kazde slovo a povzbudenie...Hana

hradnapani
22. okt 2012

@hannah1234 ahoj, no mas to tazke. To naozaj nie je zivot, o akom zeny s detmi snivaju. A nie si sama s takymto trapenim, tu na koniku najdes mnoho podobnych osudov... skus si pohladat, mozno ta to povzbudi, najdes rozne riesenia. v tvojom pribehu sa toho spaja velmi vela... nezaujem o rodinu, uprednostnovanie konickov a kamaratov,, nedostatok sexu, ponizovanie teba atd... to je velmi, velmi zla kombinacia. Ale vacsina rad sa aj tak toci o tom, ze ak proste partner nechce nic menit a situacia mu vyhovuje, tak je asi najlepsie odist a vybudovat si vysnivany zivot s inym muzom. Na tvojom mieste by som vsak vazne prehodnotila moznost mat s nim druhe dieta... urcite nie do doby, kym sa tato situacia nejako nevyriesi.

simca06022011
22. okt 2012

Preboha to je ako u nas... no ja o druhom dietati ani neuvazujem, skor chystam papiere na vyzivne. To nie je ziadny vztah, ked je zena stastna, ked chlap odide z domu.. ked ma prist domov som cela na ihlach... Som zvedava ako sa rozhodnes 🙂 Drzim palce a pevne nervy prajem🙂

eeffka
22. okt 2012

takto to konci ked sa ludia poznaju 3r a maju spolu 2r dieta... to kolko ste sa poznali pred svadbou? pol roka? a rada? zvykni si alebo odid, je mi luto.
a este k 2.dietatu, nebud hlupa, do tejto situacie 2.dieta ani omylom.

situaciu co popisujes ( frflanie, a lenivost) mam tak obrok doma s muzom ale to sme spolu 19r, nie ze 3 aj z cestou.

hannah1234
autor
22. okt 2012

@eeffka nez sme sa vzali, chodili sme spolu 8 rokov....3 roky sme manzelia....po svadbe sa vsetko zmenilo...asi tak.... ☹

eeffka
22. okt 2012

@hannah1234 no nic moc ze sa takto vyfarbil alebo si nechcela vidiet, snad ste spolu zili predtym nez ste sa vzali, ci nie?

no a rada, ja v tvojej situacii resp ked ma muz nasiera hodnu chvilu uz nadmieru 😀 ratam, aky mam plat, ake vydavky, kolko by asi jemu dali vyzivne, kam by som sla s detmi a za kolko by sa predal nas byt 😀 ( ale uznavam ze ja som velmi prakticka zena) vascinou sa spamata,nez dojdem k zistovaniu kde sa vypisuju rozvodove papiere.

nebrava vas na vylety? tak chodte sami, vodicak dufam mas. Ak nemas urob si a prestan byt na nom zavisla. AK sa nechces rozvadzat co asi nechces musis zaujat postoj ze kazdy jeden den ked ta ofrfle, a odsunie s dietatom bokom je krocikom k tvojej samostatnosti, az jedneho dna sa mozno dvihnes sama a panko bude oci pucit.
a rozdielna vychova... u nas som ja ta co krici a rozdava po zadku, ale ked sa mi niekto montuje do vychovy vacsinou zhasne po tom ako mu oznamim ze ak chce vychovavat nech sa zdrzuje doma viac ako 3hod denne bdeleho casu.

jasmika
22. okt 2012

@hannah1234 je mi to veľmi ľúto, že sa takto trápiš ☹ .. keď si predstavím, že môj muž mi zavolá z práce a povie mi ako má na mňa chuť.., príde domov aj ked je málo doma,lebo chodí na 2 týždne a príde na jeden víkend a pusinkuje ma a chce sa mojkať... no a sex ten už teraz lamentuje že mi vychádza menzes ked príde domov teraz 😀 (má to spočítané lepšie ako ja) a koľko krát mne sa nechce a vymýšľam rôzne výhovorky 😖 tak teraz sa za seba hanbím...ale ako sa vraví..človek si nevie vážiť čo má kým o to nepríde... tak už od dnes si to idem vážiť 😉

a čo sa týka tvojho problému, tak by som tiež rozhodne počkala s druhým dieťaťom, kým sa to nejako neupraví .. možno skús nejako poriešiť ... neviem ako vyzeráš.ani to neriešim...ale skús ho prekvapiť novým výzorom... skús si ho občas nevšímať a zabávať sa s maličkým... neviem..vieš také tie ženské triky skús vytiahnuť.. niečo zaujímavé podnikni..aby sa ten vzťah nejako oživil... možno aj štipka žiarlivosti by mu nezaškodila... nie že by si ho teraz išla niekde podvádzať,..ale ked sa poriadne nahodíš, pôjdeš von..aj ked len tak na prechádzku, a aj ty budeš mať určite dobrý pocit ked budeš vidieť že sa za tebou otočí aj iný muž...treba fantáziu...ale ak ho ľúbiš tak skús ešte nejako to zachrániť.... možno zaberie.... 😉 veľmi silno ti držím palce...veľmi veľmi.. a potom daj vedieť či sa niečo zmenilo.. 😉

jasmika
22. okt 2012

@eeffka presne ako píšeš... treba sa tak pozdvihnúť.. ukázať mu že niesi na ňom závislá... že sa dokážeš zabaviť aj sama.... a ked pritom nahodíš nejaké sexi oblečko a vyfintíš sa... už mu to nepôjde do hlavy 😀

virdzi
22. okt 2012

Hannah1234 - Je smutne citat to co pises, ani ja som si svoj zivot neprestavovala tak ako ho zijem, no ale ten tvoj je smutnejsi, ja som teraz tehotna s nasim druhym babom, ale za 9 mesiacov mi asi raz pohladkal brusko ☹ , chceli sme chlapceka, lebo dievcatko mame, vlastne on velmi tuzil po chlapcovi, no ale ukazuje sa znovu dievcatko, je s toho cely sklamany a neprejavuje alebo ak aj ano tak len minimalny zaujem. neverim ze dieta je riesenim vztahu, co vidim aj v nasom pripade. Potom buides na 2 deti sama. A to ze ti vobec nepomoze a povie ti ze ty si na materskej DOVOLENKE - tak to uz je dost - to dieta je tak isto jeho ako aj tvoje, to ze si doma neznamena, ze nic nerobis, nech si to skusi on!!! Drz sa a dobre zvaz to druheho babo s manzelom.

elli333
22. okt 2012

@hannah1234 hm neskusala si ísť naňho inak? Vieš jeho nezmenis ale môžeš zmeniť seba a svoj postoj...chlapi sú občas ako deti,potrebujú veľa lásky a pochváliť 🙂 ak mu často robíš výčitky tak sa mu možno nechce domov. Tým samozrejme nemyslím že ty si na vine len ak ho este lubis tak asi stojí zato zabojovať o rodinu,lebo nič z toho čo si popisala nie je dôvod ho opustiť,iba spoločne to tvorí vacsi problém.

koniarova
22. okt 2012

@hannah1234 Prečo chceš druhé dieťa? Si si istá, že je ten správny čas?

hannah1234
autor
22. okt 2012

Vsetko co mi pisete, viem, ja to viem, ale som taka zbabelaaa... ☹ Vodicak mam, ale samej sa mi velmi nechce ist, chcem chodit ako rodina... ☹ raz som mu tak povedala, ze pojdem aj so segrou a vezmeme deti, povedal mi, ze tak daleko ma samu soferovat nenecha a isiel s nami...Lenze cely ten vylet prefrflal, takze som z toho nic nemala.... 😠 Myslim, ze nevyzeram najhorsie, kamarati mu hovoria, aku ma peknu zenu, ale on si to vobec nevazi...:( On ma vo mne istotu, ale na druhej strane, poznam ho a viem, ze keby som aj na par dni odisla, on za mnou nepride, nechal by to tak a kludne by sa rozviedol...Obcas idem von aj s kamoskami, nemyslim, ze by som sa nejako zanedbavala. Co sa tyka ziarlivosti, on vobec neziarli...Bolo to tak odjakziva...Takze tudy cesta nevede... 😖

jasmika
22. okt 2012

@hannah1234 a keby si teda odyšla na čas...dajme tomu k rodičom (alebo k sestre) nie že by si sa mu vyhrážala že odchádzaš a tak...proste by si povedala že si chceš oddýchnuť a užiť si trošku pokoj a odviazať sa ... a odíjsť aj na týždeň...myslíš že by si mu nechýbala v dome vôbec, ked už tak by nemal navarené,nemal by opraté, možno by mu chýbal detský smiech v dome, no a s ním aj ty...musíš sa naučiť nejako mu dokázať že ho až tak veľmi nepotrebuješ ako si myslí... vrátiš sa po týždni a budeš mu rozprávať ako bolo super, kde všade ste boli... že ťa nejaký cudzí chlap pozval na kávu 😀 😀 😀 😀 aj ked to možno nebude pravda 😀 😀 😀 😀 teraz si robím žarty...
môj chlap bol niekedy veľmi žiarlivý...a to nebolo dobre... teraz sa z toho dostal...je úplne v pohode a iný čllovek... ale ked vidí jak sa nejaký muž za mnou otáča..alebo sme boli minule na svadbe a bol tam taký riadny pracháč rakúsky... a ten sa furt na mňa vypytoval..a chválil mu že akú má peknú ženu tak môj muž stál pri mne ako baranček 😀 ešte som ho podpichovala, že keby som sa na rakušaka lepšie usmiala tak sme mohli mať dom dorobený 😀 😀 😀 😀 😀 😀

elli333
22. okt 2012

@hannah1234 občas ked pises tak akoby som čítala o sebe krakto po pôrode aj počas tehotenstva...cítila som sa sama a myslela som si že má manžel nelubi...bola som presvedčená že keby som odišla tak za mnou nepôjde,ale nebolo to tak,išiel by a myslím žeby išiel aj na kraj sveta ibaže má takú povahu že to nepovie,čo je horšie povie pravý opak...nešiel by som🙂...občas sa netreba pozerať na slová ale na skutky...hm ale teraz som si uvedomila ďalšiu vec,že môj muž s nami chodí na výlety,chce byť s nami a pohladka má,pobozka...takže ťažko povedať ako je to u váš ale zdá sa mi že tvoj muž je príliš sebavedomí a má tá absolútne istú.skús ho naozaj nejako prekvapiť,dajte drobca nachvilu k starkym a zájdite niekam sami dvaja,alebo ho vyskúšaj a naozaj odit...ak je pravda že za tebou nepríde tak nestojí zato:( ale ja ja by som si taká istá nebola že nepríde;)

jasmika
22. okt 2012

@elli333 aj ja si myslím.. ked ste spolu tak dlho boli, že 8 rokov pred manželstvom, a 3 roky teraz.. tak predsa ho musí pri tebe niečo držať..predsa ťa musí ľúbiť..len už možno sa časom vytratila tá iskra...treba ju znovu rozžhaviť... znovu sa zaľúbiť... určite ťa má rad... len presne tak..je si strašne istý ... a sebavedomý... a preto je taký možno... 😒

jaja28
22. okt 2012

@hannah1234 hana mozno moja otazke vyznie blbo, ale preco s nim chces 2 dieta, ani k tomu prvemu za nesprava tak ako by sa otec mal, tak preco?

kristiii
22. okt 2012

@hannah1234 ako tu už niekto písal, tiež som sa v tvojich riadkoch tak trocha našla..našťastie u mňa nie v súčasnom vzťahu ale ešte v tom predchádzajúcom, s otcom svojho dieťaťa. nie všetky problémy boli ako u vás, ale ten pocit že vobec nie som v našom vzťahu šťastná velmi dobre poznám, a viem ako to ničí psychiku. Ja som to už po 2 rokoch manželstva nevydržala, vlastne ani jeden z nás a dohodli sme sa na rozchode. a musím povedať že som od vtedy ovela spokojnejšia. ale tým ti samozrejme nedávam rady aby si sa s manželom hned bežala rozviesť 😀 ako prvé by malo byť snažiť sa nájsť nejaké riešenie na vaše problémy, tu však nikdy nestačí snaha len jedného z partnerov..a z toho čo píšeš som si neni istá či tvoj manžel vobec nejaký problém vníma, skor mi príde že jemu takýto život vyhovuje..určite by som ale momentálne zabudla na druhé dieťatko, mohlo by sa ti stať že nakoniec zostaneš sama s dvomi deťmi a poviem ti že ani byť sama matkou s jedným nie jje v dnešnej dobe také jednoduché, tak hlavne nerob žiadne unáhlené rozhodnutia. druhé dieťa ešte predsa možeš mať a možno aj s nejakým lepším oteckom, nielen preňho ale aj pre to prvé 😉 Podla toho čo píšeš tvoj manžel naozaj nie je rodinný typ a ty zas netúžiš viac po ničom inom len po peknej fungujúcej rodinke a nie som si istá či takáto dvojica dokáže dlhodobo spolu "prežívať"

cerez
22. okt 2012

Nerozmýšľala by som na druhým dieťaťom. Príchodom dieťatka by sa nič nevyriešilo. A ak áno, tak len dočasu. Skôr by som riešila vzťah. Ak snaha nie je a je len z jednej strany, neviem či je šanca na zlepšenie vzťahu. Vzťah je vždy len o dvoch.

amouramour
22. okt 2012

a preco s nim chces druhe babatko?mozno problem je, ze pises, ze ste spolu 3 roky a mate 2 rocne dietatko, takze asi ste otehotneli kratko po zoznameni...nepripada si do toho trocha dotlaceny?ono aj ten sex je v hlave, tie problemy s vyvrcholenim mozu byt kvoli tomu, ze to druhe dieta proste nechce...by ste si mali sadnut a vyjasnit kopec veci a nie lepit vztah dietatom, to nikdy nepomoze

nikolka2
22. okt 2012

@hannah1234 Milá Hana ,,zial u mna je to to iste ,,,ja som uz skusila vsetko ,,prisla som na to , ze ked raz druha strana nechce a neurobí pre zmenu nic ,,,mozes sa ty snazit kolko len chces ,,,,my zijeme po boku seba ako brat a sestra ...teraz vzdy ked mi je smutno ,,si poviem,,,mam dve krasne zdrave deticky ta co ? toto mi musi stacit ,,,,aj ja som si priala mat velku rodinu no nevyslo ,,ale za to mam dve deticky ktore strasne milujem a oni ma robia stastnou ked uz moj muz nie 😉

gubcikova
22. okt 2012

ak už máte jedno dieťa ver že druhé to nenapraví ba priam to aj zhorší.

hannah1234
autor
22. okt 2012

@amouramour to problem urcite nie je, lebo pred svadbou sme spolu chodili 8 rokov, takze nepozname sa kratko...
Preco chcem druhe dietatko? Pre to iste ako vsetky ostatne, tuzim po nom strasne moc, nikdy som nechcela jedinacika... Uz sme druhe babo cakali, ale bohuzial som potratila, mozno mi tym osud chcel nieco povedat, ze je to tak lepsie.... 😒 Velmi sa na to babo tesil, takze si nemyslim, ze by ho nechcel, ja neviem....A ked som potratila, bol mi oporou, naozaj sme paradoxne vtedy mali k sebe najblizsie... 😕

amouramour
22. okt 2012

@hannah1234 lenze v sucasnosti nevyzera ze by mal o babo, deti zaujem...teda podla tvojho popisu...ja by som to odlozila, najprv vyriesila vase problemy a potom mala babatko

hannah1234
autor
22. okt 2012

Viem, ze prichodom dietatka by sa to asi nezlepsilo, ale ja som taka hlupa, ze aj napriek tomu, ze to nie je medzi nami uplne v poriadku, by som ho velmi chcela....

hannah1234
autor
22. okt 2012

Bude lepsie pockat, ked sa k tomu takto stavia...dakujem babule, budem to musiet vyriesit, a ked sa to nikam nepohne, budem naozaj nutena odist... 😢

karin1234
22. okt 2012

ahoj, tak sa skus s nim porozprávat, poriešiť trosku ten vztah aby si videla či to má este vyznam, ci mu na rodine zalezi, či vás má rad. snazenie o druhe bábo by si mala odložiť ked to medzi vami neklape. možno by pomohlo skorej keby si sa poobzerala po práci aby si ziskala väčšiu samostatnost lebo práve druhym dieťaťom by sa všetko mohlo este zhorsiť. ked ti nepomoze manzel s jednym dietatom čo by bolo keby sste mali dve. ale možno je to medzi vami len kríza,, ktora prichadza v každom manzelstve.

lillinka01
22. okt 2012

Hanka, sice neprezivam to co ty, ale pokusim sa poradit na zaklade vsemoznych pribehov a osudov, ktore poznam zo svojho okolia a na zaklade svojho uvazenia. Takze, ako pisu aj mnohe ine damy, rozhodne nebud sebecka a nepracuj na druhom babatku len preto, ze ta k tomu tahaju materinske pudy. Jedna vec je, ze sa manzel na dieta tesi, to tak byva, suvisi to trosku aj s chlapskym egom, druha vec je spoluucast na vychove - ta je velmi dolezita, ved preto su rodicia dvaja. Chlapska uloha je trochu ina - su s detmi casovo menej, kvoli praci atd, ale ten cas by mal byt o to intenzivnejsi - staci aj hodinka sportu, par hodin vyletu atd. Ale ved to vies a uvedomujes si to. Dalej - vas intimny zivot pokrivkava, ale asi suvisi s celkovym napatim a nespokojnostou vo vztahu. Ano, vacsia starostlivost o vlastny look je skvely napad za kazdych okolnosti, a pouvazovala by som aj o navrate do zamestnania, pripade zacati studia. Budes vytazena a jemu vzacnejsia. Z domacnosti by som neodchadzala - skor to riesila takto, aby videl, ze si plnohodnotny clovek a ked bude treba, vies ist v zivote dalej. Neviem, ako to mate s byvanim, majetkom a prijmami, pretoze tu sa vacsinou lame chlieb, ked sa zacne uvazovat o rozvode. Dokonali muzi nie su (ponozky pri posteli, neodmacany hrniec, ale navaril...🙂 - ale ten tvoj, napriek chybam, by ta mal robit stastnou - to je uloha manzelstva. Pokial ide o dlzku vztahu - damy, naozaj sa este drzite takychto klise? To je uplna hlupost. To nie je okolo vas dost parov, ktory spolu chodia 150 rokov a potom sa rozdidu, lebo sa nechcu brat, alebo sa rozvedu, lebo zodpovednost nezvladnu? Navyse to nie je Hanka, tvoj pripad, poznate sa 11 rokov, ak som to dobre pochopila... Drzim ti palce...

lenka_da
22. okt 2012

@hannah1234 Je to smutné, čo píšeš. Tiež sme si s partnerom kdečo okúsili, ale to nie je podstatné. Podľa mňa je teraz najdôležitejšie, aby si sa psychicky čo najviac pozviechala, možno tak trochu citovo odpútala od muža - nehovorím, že ho prestať mať rada, len získať taký nadhľad nad vzťahom, viem, že to nejde zo dňa na deň ale inak to nejde - musíš sa psychicky vyrovnať, prísť na to, čo vlastne chceš, začať sa reálne pozerať na váš vzťah - aké má plusy aj mínusy, či si vieš predstaviť žiť s týmto človekom o 10 alebo 20 rokov, nerobiť si o ňom ilúzie - buď ho máš rada, takého aký je alebo ho rada nemáš, nerob si ilúzie, že sa zmení, podľa mňa sa ľudia nemenia. A praktické hľadisko - o rok ti končí rodičovská dovolenka, tak pouvažuj o tom, či by si dokázala utiahnuť domácnosť bez neho - ak nie, od toho sa odvíja všetko ostatné. Držím ti palce, aby to bola iba taká manželská kríza, čo pominie. Ešte ma napadlo, či nemá vzťah s inou ženou, možno zatiaľ platonický alebo aj viac... Vtedy často chlapi vyvolávajú hádky a sú ješitní.

p.j.jacky
22. okt 2012

@hannah1234 Mila Hanka,napisala si dost negativov na svojho manzela.Spytam sa ta aj za takychto okolnosti chces mat snim druhe dieta?No ja by som urcite do toho neisla.Uz teraz sa citis odstrcena ,na vsetko sama atd atd a keby prislo dalsie dieta padalo by to na teba este viac-ten smutok a vsetko.Najprv si daj do poriadku to co mas teraz a potom rozsiruj rodinu.Ved uz teraz vidis ze tvoj manzel nieje vobec rodinny typ,ze sa Vam malo venuje a v podstate je sobec vo vsetko.Druhe dieta je bic pre teba a aj pre tvojho prvorodeneho syna.

mareksk
22. okt 2012

je mozne ze to co vadi na nom mas sama...
druhe dieta moze byt len unikom...ale pred sebou sa utiect neda...
moja skusenost je ze za kazdym problemom je nic ine len charakterova vlastnost ktora ho spustila...kym som neotocil a nenahradil zdravovu nevyriesilo sa nic...

lila69
22. okt 2012

@hannah1234 Hanka, v prvom rada odloz si planovanie druheho babatka. Nikde nie je napisane, ze ho mat nebudes, len mozno nie s tymto chlapom - a preto to osud zariadil aj s tym ze ste o jedno babo prisli.
Zacni uvazovat triezvo, vsetko si dobre spocitaj - ak by si odisla kde by si byvala? Aka stara je prva dcera - dalo by sa ti ist do prace? Mas istu pracu po materskej? BUdes schopna seba a dieta uzivit? Viem, su to velmi prakticke otazky, ale velmi dolezite a treba si na ne zodpovedat.
Nehovorim aby si hned zbalila kufre, pouvazuj o tom co ti manzel vytyka a co by sa na tom dalo zmenit.
MOzno jeho spravanie je odrazom toho co videl vo vlastnej rodine - mozno to u nich tak fungovalo a manzel si tento model prevzal do svojho manzelstva a povazuje ho za spravny.
Snaz sa byt vo forme, udrzuj sa, a ak si ta nebude vsimat vlastny manzel , mozno si vsimne iny chlap 😉 Ved vies ako sa hovori: pro jedno kvítí slunce nesvítí 🙂 Len rozhodne pockaj s druhym dietatom, lebo ak by sa stalo ze sa nakoniec rozidete, budes mat dost roboty s jednym dietatom, a nie este dvomi.
Drzim ti velmi palce aby si svoju rodinu zachranila 😉