Nie sú peniaze

13. okt 2021

Dobrý večer som tu už dlho ale tento raz musím písať pod anonymom tak doteraz bolo v našom živote všetko pohode Sme mladý pár máme 3 rocnu dcérku ktorá je chora (nechcem to tu riešiť) manžel cazal už pol roka pracovať v zahraničí aby zarobil viac zo začiatku to bolo dobré proste peniaze posielal aj keď prišiel domov tak tiež priniesol no včera mi oznam nechcel mi to povedať ale dozvedela som sa to od otca že celú svoju výplatu požičal kamarátovi no on je teraz tam úplne bez centu a doma som tiež bez centu proste som už úplne na dne neviem čo mám robiť sme mali aj nasporené peniaze ale aj tie rozpozical a teraz nemám uz ani na nájom (nechcem on nikoho nič) len uz to v sebe ďalej nemôžem dusiť nemôžem to nikomu povedať lebo sa za to hanbím teraz nám treba na nájom 470€ no neviem z čoho to zaplatím ďalší výplatu dostane až 31 na druhý mesiac keďže zobral zálohu a na ten mesiac nemá nič sám tam nemá z čoho žiť neviem rozmýšľam že ho s malou opustil ale nemám kde ísť to není normálne takto rozpozical peniaze už to robí mesiac a ja som o tom nevedela nežiadam od niekoho peniaze len proste chcem počuť iní názor

kopytko03
14. okt 2021

Manžel teba a dcéru opustil, prestal vás živiť, zablokoval si ťa v telefóne, totálne sa od vás odstrihol, a ty rozmýšľaš, či s ním ostaneš alebo sa rozvedieš? Ako prepáč...

lea202
14. okt 2021

Ale celé je to také raz tak napísané raz tak ako neviem, čomu veriť

jonki
14. okt 2021

@lea202 najlepsie nicomu z toho co tu autorka napisala😉

maialeo
14. okt 2021

Je smutné, že sa niečo takéto rozmnožuje.

anita6666
14. okt 2021

Ďalší príklad,že si nemáš vešať má krk žiadneho ch*ja

amelie2017
14. okt 2021

On ich nepozical, on ich bohapusto pre*ebal na automatoch alebo stavkach. Po praci na pivo, vsak z nudy hodis 5 €, stastie zaciatocnika, vyhras 200. Ani nevies ako, uz minies aj tych 200, chces sa na to vykaslat, ale Fero vedla vyhral 2000 a akoby to bolo, keby aj ty nie. A tak hadzes, hadzes a zrazu pol vyplaty v prdeli. Musis ju vyhrat spat, lebo zena ta zabije. A zas sa ani nenazdas, a uz nemas ziadnu. Zoberies zalohu, vsak vyhras aj navyse, zene povies, nech si kupi nove cizmy a kabat, este ta aj pochvali, aky si sikovny..a hadzes...
Mudra zena sa spamata hned a do par mesiacov bude stastne rozvedena, tej blbej spadnu klapky az ked jej zaklope na dcere exekutor, v tom lepsom pripade, bezkrki v tom horsom. A to uz bude neskoro, lebo jeho dlhy budu aj tvoje.

viellik
14. okt 2021

Tak požičať od nejakých kamarátov alebo nejako, keď nie je rodina, zakaždým je nejaká cesta, nejaký spôsob len človek musí chcieť aspoň teda ja si tak myslím!

akbara77
14. okt 2021

Somara si si vzala, somara mas...povedal jeden môj kamoš z mokrej štvrte a mal pravdu.

diankadop
14. okt 2021

Aj tak sa mi proste nejak nevidi, ze by dal uplne vsetky peniaze niekomu s tym, ze ani on pre seba by si nic nenechal. To sa mi nejak nechce verit

66bublinka66
14. okt 2021

@c_est_la_vie tiez sa mi to nezdá jeho rodičia nežijú a dozvie sa to od otca (od toho na novom zelande)

mandarinka555
14. okt 2021

No asi je to tak, ako si napísala....a to sú klamstvá, lebo nedávajú zmysel....toť vsjo 😝

mandarinka555
14. okt 2021

No a keď si ťa ešte blokol, tak to nebude veľmi zodpovedný otec, ani manžel...budete zrejme obaja taký "jednoduchší" pár...

spadnutaslivka
15. okt 2021

podľa mňa ten chlap nikomu nič nepožičal. Najpravdepodobnejšie je, že to prepil/prejedol/prehral alebo si proste inak užil tie peniaze. Drie, aby zarobil, ale popožičiava, keď je nad slnko jasné, že tie peniaze už nikdy neuvidí? Fakt veľké NIE. Na 99% ich minul. Normálne sa manželia/partneri poradia a dohodnú jeden s druhým, keď idú požičať niekomu peniaze. A isto nie všetky a ešte aj úspory. Čo by si asi tak myslel, že z čoho bude žiť? Fakt neverím, že ich niekomu všetky požičal

sandrika1986
15. okt 2021

Tu už ma nič neprekvapí...

dankamg
15. júl 2022

A k tomu dedkovi ísť nemôžete bývať? Lebo podľa toho čo píšeš, aktuálne bude treba riešiť v krátkom čase najmä bývanie. S mužom už asi veľmi rátať nemôžeš. Prip. popredaj niečo v byte aby si mala aspoň nejaké peniaze.

mikadooo
15. júl 2022

To "požičal" znie veľmi nedôveryhodne. Nehrá tajne automaty? Nemá druhú, ktorú musí/chce živiť? Veľmi divné toto, už len tá logika, že požičiam všetko a ja budem žiť zo vzduchu... Myslím si, že ti klame a začala by som si peniaze odkladať bokom, aby som neskončila s holým zadkom.

stevlikova
27. mar 2023

Nebudem sa zapájať do diskusie, no detko sa správne píše dedko 👍