Nudný sexuálny život

jazlyn
3. jan 2020

Ahojte takze v skratke s manzelom zijem 6 rokov nemame este deti no snazime sa nejako sa zatial nedari.
Moj manzel ma divnu povahu skoro pre vsetko sa dokaze urazit pre Uplne hluposti ja sa nad niecim takym ani len nepozastavim a on sa dokaze urazit na malu chvilu je vidiet ze je urazeny a preto sa pochitime dost casto a neviem ci je to tym alebo cim ale aj nas sexualny zivot uz cca rok a pol
Nefunguje ako by mal samozrejme isty cas v tom mozno hralo rolu aj to ze sme sa isty cas snazili az prilis o babo a to sme sex mali kazdy druhy den to sa nam uz fakt nechcelo ale potom sme nato prestali mysliet a neriesili sme sex sme mali kedy sme nato mali chut ale sex s nim ma vobec nebavy neviem si pomoct nevzrusuje ma ziadne experimentovanie v posteli je to stereotypne nudne obcas ak mam chut na sex a on ma nedokaze uspokojit mam myslienky ze ake by to bolo zazit s niekym inym poriadny a dobry sex s niekym kto ma vzrusi uz len tym ze sa ma dotkne jeho bosky dotiky mi nehovoria nic nebolo to tak vzdy
Zo zaciatku sme mali velmi pekny vztah v posteli nam to klapalo nikdy nebol v posteli to co som ocakavala ale ano klapalo nam to bolo to trosku viacej zaujimavejsie mala som na neho chut napriek tomu ze sme sa snazili o male sex bol iny a psychika v tom nehrala rolu takze ani teraz v tom nehra urcite ziadnu rolu psychika nehovorim ze ho nemam rada ze ho nelubim alebo ze sa mi hnusi a nepaci to nie sama neviem co sa stalo a co sa deje 🤷‍♀️ Jednoducho sex s nim rychlo zacne rychlo skonci rozpravali sme sa o tom nie raz ze nam to v posteli neklape vie o tom a nic sa nemeni stale sme natom istom napriek tomu ze vie ze niesom spokojna na nic lepsie sa nezmoze stale
Je “ unaveny “ “ prepracovany “ a prave nato sa stale vyhovara 🤷‍♀️ Som si ista ze inu nema a nieje to v tom Mam pocit ze s jeho strany vsetko klape nestazuje sa napriek tomu ze ja ano
Otazky typu ako su naco si si ho brala a preco si s nim a naco
Ti je s nim dieta si prosim vas nechajte pre seba
chcela som hlavne vediet ci sa vam
To stalo uz niekedy v manzelstve a ako to riesit ked na ten sex vobec nemate chut nemate chut ho okorenit a experimentovat nemate nato chut lebo to ma
Byt s nim 😏😏
.. obcas si myslim ze zato mozu nase povahy uplne ale ze uplne rozdielne zo zaciatku sa kumne prisposoboval a ja k nemu robili sme kompromisi napriek tomu ze on sa nerad zabava a chodi do spolocnosti obcas so mnou siel a ja som zase obcas robila
To co bavy jeho
Vzdy sme vedeli urobit kompromis ale teraz je vsetko ine lasku mi sice vyznava je Mily vsimavy nechova sa kumne zle stara sa omna nosi mi len tak pre
rados kytice a cokolady..
pred spanim ma obime atd ... no
Casto je taky ze sa urazi pre hlupost alebo rychlo sa dokaze rozculit preto ze mame rozdielne nazori
a my sa preto pochitime a prave preto nam
To mozno... uz neklape v posteli ?? Neviem
Netusim budem
Rada ak mi napisete vas nazor

marseillefan
3. jan 2020

Vedela si, že správne použitá bodka/čiarka môže zachrániť život?

prevenar
3. jan 2020

moj nazor ..mrkva do zadku vyriesi kazdu nudu . 😂

0kristina0
3. jan 2020

Ak ta trapi len toto, tak si stastna zena

mauzi
3. jan 2020

Ja by som nezľahčovala, sex a celkovo intimita dokáže vzťah nielen okoreniť, ale dodáva mu iskru dlhoooo, a keď sa stáva, že ťa ani neuspokojí, to nie je dobre, z vlastnej skúsenosti - bude ti to chýbať, veľmi, a možno sa to potom ukáže v úplne inej oblasti, ako hádky kvôli hlúpostiam, odcudzenie ... buď na tom popracujte spolu - vášeň treba udržovať obidvoma, inak to pôjde len dole vodou

basullinka
3. jan 2020

Ak to bolo zo zaciatku ok a ta iskra tam bola, tak sa da obnovit. Len treba zistit, kde je chybaa a popracovat na tom. Da sa to,no musia obaja chciet

pininka1
3. jan 2020

Presne viem o čom píšeš. A vie to byť veľmi veľmi ťažké. Ak žena nieje roky uspokojená nastáva riadna frustrácia a začne ti na ňom vadiť všetko. A nepomôže ani to že si to budeš robiť sama. Ani môj muž nechcel počuť nič o sexuálnej poradni, o lekárovi, žiadne tabletky nepomohli. Našťastie ale sme nikdy na seba nestratili chuť a hlavne on nieje sebec a naučil sa ako to urobiť tak, aby bolo dobré aj mne.

wiw8
3. jan 2020

Niekde nastal problem, ked to fungovalo a teraz uz nie. Myslim, ze toto su veci o ktorych sa vo vztahu treba otvorene pozhovarat. Pripadne navstivit nejakeho odbornika, ktory by vedel pomoct. Casto za problemami v sexualnom zivote su aj taketo veci, ze sa uraza kvoli zbytocnostiam, ze ta to tak akoby odpudzuje od neho, zlost to v tebe vyvolava a pod 😉

evicka3692
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mikadooo
6. nov 2021

@jazlyn myslím si že základným problémom bude, že nemáš pri sexe orgazmus. Riešiť sa to dá, ale na riešenie musíte prísť vy dvaja, pretože pre každú dvojicu môže byť riešenie iné, to my tu asi moc neporadíme.