Ochrnutie po autonehode. Vyzná sa v tom niekto z Vás?

nitka
28. apr 2008

Moj otec je takmer 2 mesiace po autonehode,kde ho preslo auto a mal zasitu hlavu a celu nohu dolamanu na 5 krat...a teraz po 2 mesiacoch ochrnul na obidve ruky.Lekarka mu na to dala bekomplex...to mu urcite nepomoze...to ochrnutie moze byt z tej nehody?nikto mu nic nepovedal ci je to docasne alebo navzdy...je tu medzi vami niekto kto sa do toho vyzna a napise mi nieco blizsie?diky moc kocky za vsetky prispevky 😉

bianca
28. apr 2008

bibinka tu v CR je to to iste,ale ja pochadzam so Slovenska takze som v obraze.Ja sa len divim ze si to ta obvodacka riskne len tak urcit dg

bianca
28. apr 2008

inak ja som myslela pohotovost

nitka
autor
28. apr 2008

baby otec ide v stredu do monobloku s nohou a lekar mu povedal ze ako poskodeny ma povedat co vsetko ho boli a ze oni ho uz poslu na nejake tie vysetrenia,ale ked ho v nemocke odmietnu ze nema papier na neurologiu od obvodacky tak ja jej dam a este ked mu zistia ze to nie je od barli tak vam tu prisaham ze ta uz viac lekarku robit nebude lebo to nepredycha 😠
som hrozne na nervy,stale mam pred ocami tie jeho ruky,stale mi je do placu,nemozem spat nemozem nic urobit a on sa hrozne trapi ak mu to orchnutie ostane tak to bude....

susik77
28. apr 2008

bianca: to je este dobre, ze obvodaci poslu dalej ked nevedia co a ako 😎 mojho otca 17 rokov nikam neposlala obvodacka a skoro prisiel o obidve nohy 😠 nastastie, transplantacia ciev pomohla...

nitka
autor
30. apr 2008

kocky tak otec bol na neurologii a ma to predsa z tych barli,chvalabohu lebo uz som dva dni iba na tabletkach z tych nervov,ale aj tak musi do nemocky na operaciu kedze mu vyslo zelezo z nohy,kedze ma celu nohu podrotovanu
dik za podporu ste zlate

bianca
30. apr 2008

nitka no odlahlo mi.Drzime palce aby bolo vsetko co najskor ok

bibinka
30. apr 2008

nitka vďaka bohu, že je to len z tých barlí. ale pre istotu to sledujte, a keby niečo, radšej hystečiť ako niečo zanedbať. aj mne odľahlo. podobne ako bianca držím palce a verím v skoré uzdravenie.
bianca- ty už budeš nastálo v OV? ja som tam prežila 10 r-oj pekné roky. 😀

bianca
30. apr 2008

bibinka mi sa stahujeme domov kazdy rok uz 7 rok 😀 😀 😀