Odišiel od nás partner a ja sa neviem spamätať

marionette86
1. apr 2016

Stalo sa mi to, co si asi len malokto naplanuje - stala som sa slobodnou maminkou. Od oktobra sa neviem postavit na nohy a zacat novy zivot. Ludia mi hovoria, ze chodim ako bez duse .. a tak sa aj citim ☹
Ako zacat znova zit a odputat sa od toho muza? Ako si vyliecit zlomene srdce? ☹
Dakujem kazdej, ktora cokolvek napise k tejto teme.

bonaqa2013
1. apr 2016

Od októbra? Tak to už máš to najhoršie za sebou. Najhorší je prvý polrok. Potom to už ide k lepšiemu. O rok si už na neho ani nespomenieš. A z Teba bude nový - zocelený človek. čo ťa nezabije, to ťa posilní...Držím palce.

sibalka21
1. apr 2016

Ahoj ja som tiez od oktobra slobodna mamicka, a to som este tri mesiace s byvalym musela zit.... Tazko sa o tom hovori ked si tym clovek prechadza ale mne osobne strasne pomohli blizki, priatelia a rodina.... Byvaly sa 2. marca vratil do zahranicia a ver mi ze uz je to omnoho lepsie, ako ked som ho vidala kazdy den.... Stale som sa z toho poriadne nedostala a ani nikdy uplne nedostanem, uz len koli tomu ze mame spolu dietatko.... Ale ludia okolo mna sa snazia ma posuvat dalej, snazia sa ma rozptylovat a rozosmievat aby som nebola smutna 🙂 Stale su chvile ked by som sa najradsej vratila do cias ked sme sa milovali ale potom si poviem ze zivot ide dalej a boh ma pre mna asi nieco lepsie 🙂 Vela sil prajem, a ver mi ze casom to bude len a len lespie 🙂

bratislavcankanm
1. apr 2016

@marionette86 tak vitaj v klube opustenych zien, tiez k nim patrim...definitivne od nas odisiel v auguste (k inej zene) ...bolo to tazke a stale je... kazdej zene pomoze nieco ine ako sa s tym vyrovnat... ja mam jednu kamaratku, ktora mi dost pomohla, psychicky ma podrzala.. naposledy sa ma spytala, ci mi bol ex oporou, ci si viem predstavit, ze s nim zostarnem a ak sa mi nieco stane (nejaky vazny zdravotny problem napriklad), ci by mi pomohol a stal pri mne... a spytala sa ma aj, ze ci mi bol oporou, ked mi zomrela blizka osoba (mama)... ked som si zodpovedala tieto otazky, tak mi z toho vyslo, ze je to asi dobre, ze je odomna prec... drz sa... a podla mna plati, ze cas je najlepsi lekar.... v podstate sa to u nas s tou jeho chuderou (sorry, neviem ju nazvat inak...teda viem, ale este horsie ) tahalo od decembra 2014 a az teraz po viac ako roku uz sa to konecne zacina zlepsovat, uz dokazem akotak existovat, obcas sa aj usmejem...

slnecnica174
2. apr 2016

@marionette86 Bud aktivna, sustred sa na dieta a jeho vychovu, na pracu, venuj sa s plnym nasadenim niecomu co ta zaujima, vyraz do spolocnosti. Nedovol, aby ti nejaky chlap sposoboval depky. Zijeme len raz...takze zacni zit!😉

maminka12345
2. apr 2016

Kazda z nas sa musi postavit na nohy uz len koli detom ja som zostala sama s 3 detmi a fungujem normalne zlomilo ma to na mesiac potom koli drobcom zijem a tuzim mat 4te dietatko

dolijalu
2. apr 2016

Sustred sa na dcerku a na seba, otvor oci a skus hladat kazdy den malickosti, ktore Ta potesia. Vzdy je dovod na usmev. Uspechy malej, dobri ludia okolo, slnecny den, to, ze ste zdrave. Nepozeraj na minulost a sustred sa na buducnost. Pokial budes v pohode sama so sebou, dobre si Ta najde samo. Ak si smutna, plac. Vyhladaj rozhovor s ludmi, ktori Ta maju radi a podrzia Ta, nehanbi sa poziadat o pomoc. Posielam objatie