Odpustili by ste neveru?

mirushka000
12. jún 2009

ahojte neviem ci tu uz je takato tema,ale snad nie a budem rada ak sa k tomu vykvyjadrite....

ide o moj pripad.....manzel ma sice podviedol, nie fyzicky ( teda nebol sex) ale tym ze si s nou pisal, stretol sa zoparkrat....

sice to ukoncili ako on tvrdi ze ona, prave preto ze je zenaty a ma dcerku....
manzel slubil ze chce zit s nami, so mnou s dcerkou, ze pre rodinu ale ja neviem....neverim uz jeho slovam...

rada ho mam stale ale uz je medzi nami bariera....

odpustili by ste, dali by ste druhu sancu alebo nie?
ak ano tak dali by ste nejake ultimatum????

vivien742
17. okt 2009

V tomto prípade NIE!!!!!

dominka11
18. okt 2009

nečítala som diskusiu, ale jednorazovu asi ano...

mitinka
26. okt 2009

Ahojte chcem sa spýtať tých,ktorý majú tento problém,ako prišli na manželovu neveru v roznych smeroch.Či už smsky alebo počítač alebo,.... ďakujem za každú odpoveď

nanyka
26. okt 2009

v prvom rade na správaní...to musí každá žena vycítiť

mitinka
26. okt 2009

veď práve,len neviem ako to zistit,... mám veľa dovodov podozrenia,ale neviem ako na to aby sa priznal,alebo povedal on sám,že mám pravdu 😒

douglas
26. okt 2009

JA BY SOM HO SLEDOVALA 😀 😀

denisocka
26. okt 2009

ťažko je riešiť a radiť tuna,každe odbočenie ma svoj pribeh, každy vzťah ma dve strany 😉

douglas
26. okt 2009

denisocka, to je pravda, suhlasim...na vztahu treba pracovat, ci tam je nevera al. nie..je lahke zatvorit oci, otocit sa a kazdy vybrat sa druhoy opacnou stranou..a kazdy pribeh je iny..niektore mozu koncit uspesne a neskoncia a niektore skoncia uspesne

denisocka
26. okt 2009

ja som nikdy neodsudzovala ani neveru,ani rozvody ... neviem , proste mi to príde normálne , že do života ti ludia prichadzaju a odchadzaju , je lepšie na vzťahu nelipnuť,ak už nema v sebe to čaro,ak su dvaja spolu nasilu ,ak su spolu a pritom tak vzdialeny. vtedy je naozaj lepšie odísť , nechať oboch dýchať . nepačia sa mi vzťahy,kde dvaja zotrvavaju iba kvoli deťom , ja za toto niesom , dieťa bude mať vždy rodičou,aj ked nebudu spolu a nebudu vzorna rodina -lepšie ako by sa malo pozerať na každodenný plač matky a nervozneho otca . vtedy je dieťa obeť .

a tiež viem, a verim, že ak sa dvaja maju radi,tak aj ta nevera sa odpusti , mame v okoli nejeden prípad -aj ked nemožem tvrdiť , či je za tým ozajstna laska,ale mnohy sa vratili a mnohi žiju zas kvoli detom ... potom je podla mna už len otazka času,že deti odidu a usadia sa,vtedy to podla mna už uplne skončí ... už potom nebude dôvod sržať sa stareho zvyku

ja neviem,mnoho krat som si pomylsella,ako by som zareagovala,ak by si muž našiel inu - ale verim , že by som to vzala tak,ako to je, teda tak,ako to teraz chápem kým sa ma to netýka

denisocka
26. okt 2009

prepáčte gramatiku, 3 roky doma robia svoje, bunky su už nie to čo bývali 😀

jahodka35
26. okt 2009

my sme sa k sebe vratili, nebolo to kvoli detom, bola to dlha cesta a stale nie sme na konci. u nas viazla komunikacia, a preto sme si krizu riesili kazdy po svojom, aj ked zistenie, ze ma inu, bol pre mna sok, pretoze ma na nic neupozornil, nikdy mi nepovedal, ze sa mu nieco nepaci, vsetky priciny nevery som videla ža po čase a potom som sa na ne snazila pozerat aj objektivnejsie. väcsinou je ten scenar rovnaky - neskorsie prichody domov, schovavanie mobilu (aj ked ja som mu tam nikdy nechodila). ked uz som mala podozrenie, zatlkal. tlacila som nanho, lebo som uz videla, ze je zle, ze ma cely nas vztah na haku, tak potom prisla verzia, ze je to len kamaratka, s ktorou bol parkrat na kave, nic viac. no a potom sa preriekol, ze spal u kamosa na chate, tak som sa na rovinu opytala kamosa, ci je to pravda a ten len povedal, ze nie a uz som si to potom len potvrdila u priatela. aj po zisteni to nebolo lahke, pretoze bol zamilovany do nej, no mal rad aj mna, nevedel sa dokopat k tomu, aby sa rozhodol odist. trvalo to 2 bolestive mesiace, nakoniec som mu k tomu pomohla ja. je to dlhy pribeh. este pol roka ma klamal, ze s nou nie je, drzal si ma ako zadne dvierka. bol to vymeneny chlap, zacal stracat rodinu, priatelov...potom sa priznal, ze s nou zacal zit. a po styroch mesiacoch sa uz od nej stahoval....

trosku denisocka nesuhlasim, pretoze za zivot mi prislo do cesty viac zaujimavych ludi a nemyslim si, ze by som ich mala vymenit za mojho uz manzela, s ktorym som dlhe roky, preskakali sme si toho naozaj dost, budujeme si domov, rodinu a potom to len tak lahkovazne opustit pre par peknych chvil s niekym inym? moj muz na to prisiel, ze ho podrzim v tazkych chvilach, aj v situaciach ked nie su peniaze, ked je clovek chory a pod. Ze zit s niekym nie je len stretavanie sa pri kave alebo chodenie do kina, ci ine prijemne cinnosti. kazdodenny zivot prinasa aj ine problemy a zladit sa aj v tychto veciach je dolezite pre dalsie fungovanie vztahu.... a keby si tvoj muz nasiel inu a ty by si ho milovala (lebo tak si pisala, ze by si nezostavala vo vztahu s niekym len taK), tak mi ver, ze by to s tebou poriadne zamavalo, pretoze vzdy to je sok. dvaja ludia si na to zakladaju rodinu, ze si budu vzajomne doverovat, respektovat sa a ak si muz najde milenku alebo inu zenu, otrasie s tvojim zivotom v zakladoch... inak prajem pekny den a nech, co najmenej riesite taketo problemy...

denisocka
26. okt 2009

jahodka,rešpektujem 😉 naozaj,zaleži na konktretnom vzťahu, a ako píšem vyššie, musia obaja chcieť a tvoj muž zjavne chcel a tiež si chcela ty - mate moj obdiv 😉 nech vas už nič take nepostretne

denisocka
26. okt 2009

ja len chcem povedať,že je darmo naozaj radiť,ked nežijeme v danom vzťahu ... 😉

jahodka35
26. okt 2009

dakujem... bola to naozaj velka zivotna skuska. vratil sa az vtedy, ked som ja uz na to prestala mysliet. cele to trvalo rok a bolo to najhorsie obdobie mojho zivota. no teraz po skoro dalsom roku som si uvedomila, ze vsetko zle je na nieco dobre, ze ma ten rok niekam posunul, ze mi vela do zivota dal. asi to tak malo byt, aby sme si viac vazili, ze mame jeden druheho... ale ako pises, ked sa chce, da sa zvladnut vsetko...

denisocka
26. okt 2009

ano,tak to malo byť 😉 vezmite si z toho to dobre,stare vytriedte a vyhodte z mysle,nepriputavajte sa k minulosti,žite teraz 😉

mitinka
26. okt 2009

my problémy vo vzťahu nemáme,teda aspoň o nich neviem,.. 😒 Len ide o to,že som druhý krát tehotná a nemám chuť,aby sa ma čo i len chytil 😖 toto tehu je dost tažké a bolestivé 😢 a mám podozrenie že na to čo potrebuje a ja mu momentálne nedám hľadá náhrady,... ako prídem neskor,telefon už nosí stale pri sebe čo doteraz nerobil a rozne čisla v mobile a už nehovoriac o fotkách,čo včera dcéra našla v počítači ešte aj s nadpismi ,,pre........ " dosť ma to zarazilo,... Neviem čo si mám mysleť,...Včera bol v práci a som mu to napísala čo som našla,že sa može hambiť a ešte to má tak skované,že ozaj by som to nikdy nenašla,... a choval sa ako keby nič,.. a ked prišiel tak ani mu ani hu a dnes vobec a ani sa sním nebavím,pokial mi nedá vysvetlenie.... nedokažem sa s ním teraz ani o tom rozprávať a ani s nikým,len mame som to písala nedokazala som ani zavolať...

jahodka35
26. okt 2009

mitinka, ja ked som bola ten rok sama, kamosky ma chceli na silu zoznamovat, tak mi aj poradili jednu stranku na nete. chlapi su naozaj z ineho sveta, pretoze sa mi v tom case ozyvali sami zadani chlapi, ktorym islo hlavne o to niekde si vrznut, najradsej doobeda, aby sa to manzelky alebo priatelky nedozvedeli. tiez som nad tym rozmyslala, ze maju doma zeny (boli cerstvo zenati), maju doma novonarodene deticky, tajk preco to robia? Odpoved mojej kolegyne, ktora ma doma muza a robila to tiez, pretoze to je droga = zavislost. dostanes sa do jedneho kolotoca a uz nevies ako z toho von. zakazane ovocie najlepsie chuti a pod. u tvojho muza sa zda, ze sa nechal na toto cele namotat. stopni to, cim skor, lebo sa to moze posunut tam, kam nechcete obaja. vysvetli mu, ze ho nekotrolujes, ze tie fotky nasla dcera a nech s tym prestani, lebo sa to zle skonci. rozpravajte sa o tom, ked sa budete jeden na druheho ofukovat, tak sa daleko nedostanete. dnes je taka doba lahkych zoznamovani za ucelom "toho", ale skus mu vysvetlit, ze ti na nom zalezi, aj ked teraz velmi nemozes a navrhnite sposob ako si ten cas tehotenstva srijemnit..

mitinka
26. okt 2009

jahodka maš pravdu,skúsim to a ďakujem,....

denisocka
26. okt 2009

mimitka,drž sa ... ja som bola v tehu taka harpia - prave včera mi to muž pripomenul , že sa ma vraj ani dotknuť nemohol 😀 a to sme navyše tiež cele tehu nemali sex

takže si s ním sadni a urovnajte to , skus mu dať trošku viac nehy, ved ho lubiš 😉

mitinka
26. okt 2009

ja som momentalne taka istá 😅 niečo sa posnažím vymyslieť 😔

denisocka
26. okt 2009

mitinka,neboj sa 😉 muž ťa určite lubi , všetkých - ved ste krasna rodinka . ma len nejaku kamaratku cez net , čo mu poslala foto s venovaním , čo narobíš ? ani ja nie som ina,tiež mam kamošou po nete a fotky patroa k tomu 😀 len horšie sa to potom vysvetluje partnerovi 😉

lucia.
26. okt 2009

ja som uz neveru raz odpustila.. jednorazovu neveru.. musela som ju odpustit... a cas plynul a znvoa sme si k sebe nasli cestu a sme spolu stastny🙂

maria123
4. nov 2009

ahojte,som tu nova,tak neviem ci nieco nepokaslem....citala som Mirushkin pripsevok, jej problem je velmi podobny mojmu,moj muz chodi uz 10 rokov do kupelov,kvoli jeho chorobe,mali sme taky mensi problem pred par rokmi,ked mu denne i v noci vyvolavala nejaka priatelka s ktorou sa tam zoznamil a vraj to boli len take nezavazne rozhovory,podla neho/napr.o pol noci/momentalne ale sme riesili iny problem,v nasom rodinnom pc som nahodou nasla fotky z poslenej navstevy kupelov tohto roka,je tam cela ich partia /zeny aj muzi/na vsetkych riadne pod parou/pripiti/a neboli to len take nevinne zabery,tiez tam boli objatia a pohlady,ako pise Mirushka,moj muz sa vyjadril,ze fyzicky ma nikdy nepodviedol,ze su vsetci len kamarati,ze som si to zle z tych fotiek vysvetlila apod.zacal sa branit,ze s niktorou nic nemaze vacsinu casu boli naliati/inac cely rok nepije/,a vela foto vymazal,aj kvoli dcere,aby to nahodou nevidela...ostala som ako obarena ked som to videla,myslela som si,ze sa mu da doverovat,hlavne ked sme si uz podobnym presli,,som zufala,hoci sme si to uz vydiskutovali,a manzel si mysli,ze vsetko je ok,ze problem pominul a vsetko ide po starom,povedal mi,ze mu na mne i dcere zalezi,ale ze aspon raz do roka si musi doslova vymyt mozog,ze vela pracuje/ja som nezamestn.dlhsie/ze je z toho vsetkeho unavenyapod./ a ze keby bol na trebars na dovolenke s nami,tak by si neoddychol,ze potrebuje vypadnut,cize nam spolocna dovolenka nehrozi,tento problem je zlozitesji,nechce sa mi tu vsetko pisat,je velmi podobny Mirushkinmu,aj preto som zareagovala,teraz momentalne som z toho velmi smutna,aneviem ako dalej

enilora
4. nov 2009

Ja som mužovi prišla na neveru začiatkom augusta...je to dlhý príbeh...aj som sa chcela rozviesť aj nie bola som na vážkach.Chcela som aby to s ňou skončil a zostali by sme spolu.Nebola to jednorázovka oni sa pravidelne stretávali ,rozumeli si ona je tehu a v januari sa jej narodí bábo podla mojich info nie je mojho mužove..Muž mi povedal niekedy pred 2 mesiacmi povedal že s ňou skončil snažila som sa veriť mu...ale ako sa hovorí doveruj ale preveruj.a..Dnes som mu našla v mt sms od nej bolo tam toho napísané kadečo..že on sedí na 2 stoličkách,že keď on potreboval pomoc stála pri ňom a teraz keď ona potrebuje jeho nestojí pri nej..A čo ma šoklo najviac bolo že ONA NECHCE SEX BEZ LÁSKY ŽE NATO SA MU MOŽE VYKAŠLAŤ...teraz neviem čo si mám o tom myslieť či spolu ešte niečo majú alebo už nie a je to len jej zúfalá snaha dostať ho naspäť ale nechápen načo ho chce nazad keď ide na materskú..Čo si o tom myslíte ako by ste to riešili vy?? vďaka

dzio2
4. nov 2009

povedz mu to narovinu mas nato pravo a skus sa ho opytat na tu esemesku a ja by som jej zavolala a vynadala jej

enilora
4. nov 2009

Ja som rozmýšlala tiež nad tým že by som jej zavolala a podla tej včerajšej sms súdim že je na neho nahnevaná...tak asi by ho neobhajovala ale pekne nabonzovala pravdu..Jediné čo ma zaujíma je či spolu od vtedy ako mi slúbil že s ňou končí spávajú.Ale ozaj nechápem tú ženu veď je vydatá,tehotná tak čo chce od mojho muža...A zase bohvie čo jej on narozprával.Ak jej zavolám bude to referovať mojmu mužovi ...a to bude kriku.

dzio2
4. nov 2009

a co ze bude krik kasli nato zachran si rodinu ak este oto stojis neboj sa karty su natvojej strane ak muz nieco bude hucat tak mu povedz ze sa moze zbalit a ist neboj sa ty sa len snazis fungovat dalej a nato potrebujes mat istotu

enilora
4. nov 2009

ďakujem za podporu ...teraz je muž v práci ale v piatok príde tak sa ho nato opýtam.Asi si dám na posmelenie panáka 🙂 a tej jeho pipke zavolám..

dzio2
4. nov 2009

hlavne treba s manzelom kominikovat neboj bude to dobre

dovenka
27. jan 2011

nikdy som si nemyslela, ze ja nieco podobne budem riesit, rok po svadbe a s malym babom a moj drahy ma uz 7 mesacny vztah pomimo. nedalo mi to uz a nazrela som do jeho e-mailov a to sa ani citat nedalo, neopisatelny pocit, neverila som vlastnym ociam, tak dlho si uziva, dovolenky... no po narodeni maleho ja som mala ine starosti ako ho kontrolovat kazdu minutu, hlavne, ze dochadzal za robotou mimo skk a neboli sme stale spolu. hm, a co teraz?
v e-mailoch prestastny, ako sa miluju.... no hotova love story ako z telenovely...................... jedine na co sa zmohol,ze prepac a uz to neurobi a on chce byt s nami. len ja uz nechcem, ja neviem, ci by som vedela niekedy zabudnut. dokazali by ste odpustit taku dlhodobu neveru?