Odpustili by ste neveru?

mirushka000
12. jún 2009

ahojte neviem ci tu uz je takato tema,ale snad nie a budem rada ak sa k tomu vykvyjadrite....

ide o moj pripad.....manzel ma sice podviedol, nie fyzicky ( teda nebol sex) ale tym ze si s nou pisal, stretol sa zoparkrat....

sice to ukoncili ako on tvrdi ze ona, prave preto ze je zenaty a ma dcerku....
manzel slubil ze chce zit s nami, so mnou s dcerkou, ze pre rodinu ale ja neviem....neverim uz jeho slovam...

rada ho mam stale ale uz je medzi nami bariera....

odpustili by ste, dali by ste druhu sancu alebo nie?
ak ano tak dali by ste nejake ultimatum????

bodka13
11. aug 2009

len tie ženy to asi robia šikovnejšie 😀 😀 😀 keď im chlapi málokedy na neveru neprídu...alebo nechcú prísť 😕

leniciatko
11. aug 2009

miruska000 : chcem ti len povedať,že keby si manželíčkovi zbalila caka-paky a poslala k mladej dievčinke,ona by sa hned zbadala........tam by mal u nej len ten jeden servis,ale myslím že varenie a pranie ponožiek 😀 by ostalo na neho na chudáčka.... a potom zakrátko by sa zbadal on!!!!

katrin21
12. aug 2009

monika 131: veru nemusia len muzi.. mojho snubenca podvadzala a opustila zena.. s kolegom , ako ten moj mna...
takze sme si tym obaja presli a vieme, ake to je.. a uz to nechceme zazit, ani spavit to jeden druhemu. Som stastna, ze mam partnera, ktoreho mam.
Clovek nikdy nevie, ako v skutocnosti zareaguje, toto je teoria, ak ste to neprezili..ale ak su tam deti a pod.-- vsetko je tazsie.. a clovek ma viac dovodov odpustit.. cas zahoji..

ejusaaa
12. aug 2009

ahojte,no ja by som neveru v zivote a za ziadnych okolnosti nedokazala odpustit,ani vtedy,ako mam teraz situaciu,ze mame dieta,poznam sa,neodpustila by som ani tu nefyzicku neveru,verim ze to nikdy nebudem musiet riesit,nevera je bomba,ktora uplne znici vztah,uplne..aj ked odpusti ten ukrivdeny,uz nikdy nikdy to nebude ako predtym...

mirka1308
12. aug 2009

Mirushka
no neviem čo by som ti mohla poradiť ja, ale s niečím podobným som sa stretla.
Až neskôr som zistila, že tam nevera"fyzická" aj bola. Partner vraj všetko s tou ženou ukončil, dala som mu druhú šancu ale tie myšlienky...tých sa nezbavím. Tak ako tu už niektorá písala, za každým omeškaním či telefonátom som podozrievavá 😝
Nie je to až tak dávno je to ešte dosť čerstvé... 😠
Ako sa poznám, na tvojom mieste keby som tú žabu stretla, tak by som jej určite nadala hanba-nehanba
no do Grécka by som jej nič nepísala - načo aj, nech tam ostane čo najdlhšie 😝 😝
Moc bude záležať na manželovi, ako sa bude chovať, keď sa mladá vráti, či nadviaže tam kde skončili 😒
Je dosť pravdepodobné, že ona tam spozná nový okruh "kamarátov" - mladých a výkonnejších a tvoj mužíček ju ani len nenapadne! 😀 😀 a zabudne že ho aj poznala 😀 😀
Nechcem ti dávať rady, čo by som na tvojom mieste robila ja, fakt neviem ☹
Snažíš sa udržať rodinu pokope a nakoniec zistíš, že nie je o čo stáť a človek ktorému veríš najviac ťa najviac raní 😢
Prajem ti pevné nervy a ak máš nejakú dobrú kámošku vo svojom okolí, tak sa snaž niekedy s ňou vypadnúť von a odreagovať( nemyslím tým flirt!) aby si prišla na iné myšlienky 😅

yvetta
12. aug 2009

suhlas s krasuliakom bohuzial si myslim, ze je to tak, ze zeny to robia sikovnejsie - v mojom okoli napr. poznam dost zien, ktore mali neveru a chlap na to nikdy neprisiel, ale co mam kamosov a ti podviedli tak na to zena skoro vzdy prisla takze asi v tom bude pravda 😉
ja napr. neviem teoreticky posudit ci by som to odpustila, lebo si myslim, ze keby k tomu doslo aj tak by som reagovala asi uplne inak 😲

martina2005
12. aug 2009

Mirka 1308 úplne s tebou súhlasím, mám na to rovnaký názor. A tiež som to prežila a je to ešte čerstvé...Vedela som že ked dám druhú šancu nebude to ľahké, ale nemyslela som si že to bude až takéto ťažké.. Mirushka tak si to premysli či šancu dať alebo nie, ani jedno ani druhé nie je jednoduché, ale ty ho poznáš najlepšie. Držím palce...............

certica
12. aug 2009

tiez si mysim, ze akakolvek teoria je na dve veci...

duska1122
12. aug 2009

ahoj mne sa stalo to iste priatel si chatoval s jednou zenou a neskor si volali a pisali sms. tak som na to prisla. skoncila som to. bolo to pre mna horsie ako keby ma podviedol fyzicky lebo to by sa dalo odpustit, ale on jej hovoril o citoch o sebe o tom ako hu lubi..a to nejde odpustit. ked miluje inu alebo jej to hovori nemoze lubit mna. a dobre som spravila lebo som si nasla mojho manzela, je uzasny a dnes verim ze to co sa stalo sa proste stat malo.viem ze to mas tazsie lebo on uz je tvoj muz a rozhodnut sa bude velmi tazke a este tazsie odpustit sama si musis rozhodnut ci sa mu da verit

vanja
12. aug 2009

odpustila, ale nezabudla....... 😠

martina2005
12. aug 2009

veď to je práve to. Ja som vždy hovorila že by som nič také neodpustila, a keď prišla realita - odpustila som. No zabudnúť, určite nezabudnem a vlastne ani jeden z nás na to tak ľahko nezabudne..jt ťažké pre oboch.A nikdy som si nemyslela že mne sa niečo takéto môže stať, no človek nikdy nevie.

duska1122
12. aug 2009

ja som sa najviac bala toho ze mu odpustim a on to spravi znova lebo mu to preslo. a hovori sa kto podvedie prvy raz podvedie aj druhy.. ☹

ellise
12. aug 2009

odpustila, nezapomněla a stejně to stojí za ... zůstala jen nedůvěra, které se nezbavím, nejspíš už nikdy,

eli77
12. aug 2009

nie

flamenga
12. aug 2009

duska hovorí, ale pravidlo to nie je

zajo79
12. aug 2009

nikdy

saska.t
12. aug 2009

nikdy by som neveru neodpustila, som muzovi povedala ze bud ho vlastnorucne zabijem alebo ho osklbem o vsetko, on bol iniciator nasej svadby, dcerky, takze ak by si chcel teraz uzivat, mal moznost si to rozmysliet pred zalozenim rodiny, kedze je rozumny a svoju rodinu nadovsetko miluje ,funguje to nad moje ocakavania a prajem to vam vsetkym 😉

duska1122
13. aug 2009

jasne ze to neni pravidlo kezdy je iny su aj taky co sa posmykli raz a potom to strasne lutovali. ale kto im dokaze verit?

zuzulask
13. aug 2009

NIKDY 🙄 🙄

nikaj
13. aug 2009

Ja by som neveru neodpustila manželovi. Pred manželstvom som mala vzťah v ktorom som sa dozvedela, že ma podvádza. Dozvedela... priznal sa sám asi by som na to ani sama neprišla lebo som bola riadne slepá. Najskôr vyrukoval s tým že sa len bozkávali až neskôr že spolu aj spávali. Takže ked odpustíš len predlžuješ bolesť a veselo ťa bude dalej podvádzať. Teda aspon u mna to tak bolo. Takže som sa poučila a už viem ako by som to teraz riešila - radikálne koniec.

ifka13
17. aug 2009

nikdy,nikdy,nikdy.ak podvedie raz tak podvedie aj druhy krat

ikatarina
17. aug 2009

Ifka- zapovedaného chleba najväčší krajec 😝

olivi
17. aug 2009

NIKDY!!! 😠

lenka_da
17. aug 2009

ale stavaju sa aj pripady, ze partneri prekonaju neveru a po case je zase vztah ok, no nie? myslim, ze v kazdom vztahu dojde kriza (ta prva vazna byva udajne vo stvrtom roku) a vtedy sa moze stat vselico... teda, nijako neospravedlnujem nevernikov, len chcem povedat, ze okrem otazky, ci neveru odpustit alebo nie, ja len tolko, ze v zivote nie je vsetko cierno-biele a nevernik nemusi byt vzdy najvacsia svina a oklamany partner tiez nenosi na hlave svatoziaru... 😕

rora
17. okt 2009

Ja som si naivne myslela ze s terajsim priatelom ma take nieco ako nevera nemoze stretnut, kedze sa mnohokrat vyjadroval a prezentoval ako odporca nevery, ze on by toho nebol schopny a opovrhuje tymi, co podvadzaju... No samozrejme stalo sa co sa stalo, nebolo to lahke, odpustila som 😔 ale nezabudla,a mnohokrat na to este teraz myslim a viem ze on uz na to zabudol, ale mna to este stale trapi. pre nho to bola len taka chvilkova zabavka, ale pre mna trapenie na dost dlhu dobu ☹

ivella
17. okt 2009

netreba odpustat,byvalemu partnerovi som odpustila s tym ze to uz nikdy neurobi ale to boli len slova do vetra...nikdy s tym neprestal...ha,ha,teraz podvadza aj tu co predtym mna s nou 😀 😀

bashka
17. okt 2009

nikdy...tak ked som mu neni dobra nech ide, ale este by som urobila to, ze ok, mozeme ostat spolu, ale u mna by si uz nepichol, takze asi by ho to prestalo bavit... 😀

douglas
17. okt 2009

odpustila, pretoze ho milujem..a donutila by som sa pozerat na to realistickymi a nie citovymi ocami, ze ludia robia chyby a ucia sa na nich. urecite by som pre jednu neveru neroztrusila rodinu. dala by som mu druhu sancu...aj Pan Boh nam stale dava sance..kazdy den. kto je bez hriechu nech hodi kamenom.... 😠

macka01
17. okt 2009

ste take rozhodné,ja neviem,naozaj neviem,čo by som robila,asi by ma to zlomilo, ☹ 😢

vieraj
17. okt 2009

nie