On nechce naše dieťa. Čo robiť?

Ahojte, dufam, ze mi niekto poradite, teda aspon podporite nezainteresovanymi n azormi na moj obrovsky problem, ktory uz neviem riesit sama a topim sa vo svojich myslienkach no rozuzlenie som nenasla :o(
Mam 25 rokov a so svojim prietelom zijejeme v spolocnej domacnosti 2 roky, je odo mna o 10 rokov starsi a uz ma jedno manzelstvo za sebov, preto som bola prekvapena, ked mi zacala rozpravat o rodine a o tom ako chce mat so mnou babatko a ake by to bolo krasne, no a ja som sa tymito recami nechala uplne opantat a z cistej lasky k nemu som si tie predstavy uplne pripustila a zvolila, ze by sme sa mohli pokusit o potomka, ach pol roka a ja som stale dostavala pravidelnu menstruaciu, no po roku mi raz menzes neprisiel, tehotensky test ukazal dve ciarky a hura vysledok pozitivny. No za ten cas sa aj vela vo vztahu zmenilo, teda vacsinou on zmenil postoj ku mne a toto ho dorazilo, ked som mu oznamila, ze som tehotna, ostalo ticho a ze si to musi premysliet po jednom dni mi povedal, ze nieje na dieta pripraveny a mam ist na interupciu :o( Som z toho uplne otrasena a znechutena, a sama neviem co teraz urobit? Ved naco so mnou sulozil naplno ak nexcel este deti? Zvladnem vychovavat sama dieta? Alebo mam ist na interupciu a zacat novy zivot bez toho bezcharakterneho a nezodpovedneho muza?///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Strana
z18
Dole
PredošláStrana
z18
Ďalšia
filipal
16. mar 2010
jeeej, to som pohnojila!

velmi sa ospravedlnujem, je mi to strasne luto...Brook
dnes mam taky tazky den, tak snad len to ma ospravedlnuje... 😞 😞 😞

Kalu, dakujem 🙂 uz som ta dlho nevidela
jabber
16. mar 2010
Ahoj brook, je mi líto, že to takhle dopadlo a navíc máš teď ještě takové zdravotní problémy |-| :-|
A co vy dva s přítelem, fungujete? :-N
paegaska
21. mar 2010
brook, hodně sil.
Strana
z18
PredošláStrana
z18
Ďalšia