On nechce naše dieťa. Čo robiť?

skokanka
18. máj 2007

Ahojte, dufam, ze mi niekto poradite, teda aspon podporite nezainteresovanymi n azormi na moj obrovsky problem, ktory uz neviem riesit sama a topim sa vo svojich myslienkach no rozuzlenie som nenasla :o(
Mam 25 rokov a so svojim prietelom zijejeme v spolocnej domacnosti 2 roky, je odo mna o 10 rokov starsi a uz ma jedno manzelstvo za sebov, preto som bola prekvapena, ked mi zacala rozpravat o rodine a o tom ako chce mat so mnou babatko a ake by to bolo krasne, no a ja som sa tymito recami nechala uplne opantat a z cistej lasky k nemu som si tie predstavy uplne pripustila a zvolila, ze by sme sa mohli pokusit o potomka, ach pol roka a ja som stale dostavala pravidelnu menstruaciu, no po roku mi raz menzes neprisiel, tehotensky test ukazal dve ciarky a hura vysledok pozitivny. No za ten cas sa aj vela vo vztahu zmenilo, teda vacsinou on zmenil postoj ku mne a toto ho dorazilo, ked som mu oznamila, ze som tehotna, ostalo ticho a ze si to musi premysliet po jednom dni mi povedal, ze nieje na dieta pripraveny a mam ist na interupciu :o( Som z toho uplne otrasena a znechutena, a sama neviem co teraz urobit? Ved naco so mnou sulozil naplno ak nexcel este deti? Zvladnem vychovavat sama dieta? Alebo mam ist na interupciu a zacat novy zivot bez toho bezcharakterneho a nezodpovedneho muza?///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

brookbank
3. feb 2010

poslední ms jsem měla 2/12 kdy začala, cyklus mám zpravidla 30 dní, plus minus den. prostě i tak mi to moc nesedí 😕
ano na utz byl vidět jen váček který se od minulého týdne zvětšil, srdíčko ještě ne. ale prý podle hcg v krvi je vše ok, tak ted nevím ☹
těhu příznaky mám, resp. mě tak bolí prsa že to mě donutilo si udělat test a břicho mě pobolívá už 2 týden jak při ms.
hmm tak ted teda doufám že když už jsem se rozhodla že je fakt vše v pořádku a že tam to mimi je 😨 😖

mywiel
3. feb 2010

http://primar.sme.sk/kalkulacky/stanovenie-term...

TP ti vychadza na 10.9. 😉 Si v 9tt ale babo je len 7tt staré.

mywiel
3. feb 2010

Tebe vychadza 8+5tt, ja som 7+6tt a ♥ sme videli vcera na utz, mozes kuknut moj album. Ale vsetko zalezi od citlivosti pristroja ktory ma doktor. 😉

brookbank
3. feb 2010

no tak pan Dr to asi odhadoval podle velikosti na těch 5tt nebo nevím 😒
díky za odkazy!

brookbank
3. feb 2010

čiže pak taky moc nechápu proč mi tedy říkal že pokud bych se rozhodla jít na potrat že mám do konce unora čas....to už bych byla tady podle toho "moc" těhotná...ale tohle ted už řešit nebudu 😉

mywiel
3. feb 2010

Mne v 5tt bolo tiez vidno len vacok a teraz uz aj zubrienku 😉

andy2306
3. feb 2010

broo...snad bude vše v pořádku.budeme držet pěsti... 😉

mywiel
3. feb 2010

No ty mas druhy trimester 5.3. 😕

mywiel
3. feb 2010

brook uvidis je to to najkrajsie co od zivota zena moze dostat a chlap sa este najde ver mi 😉

brookbank
3. feb 2010

mywiel co to ?

mywiel
3. feb 2010

co? 😕

brookbank
3. feb 2010

psala jsi: No ty mas druhy trimester 5.3. ------------------nebo to nebylo na mě?

mywiel
3. feb 2010

No ano na tebe, mne vychadza ze druhy trimester zacinas 5. brezna ale dufam, ze uz si rozhodnuta si to nechat? 😕 ☹

mywiel
3. feb 2010

Pozri si ako tvoje babo teraz vyzera v 9tom tyzdni 😵 http://www.ehd.org/resources_bpd_illustrated.ph...

brookbank
3. feb 2010

jo trimester, takže jakoby 4.měsíc 🙂 už to chápu...
no já ale asi nejsem v 9 týdnu, to by bylo na utz už vidět něco víc než jen ten váček... 😔
koukala jsem k tobě do alba a ty jsi opravdu o hodně dál než já...proto si myslím že jsem ovu měla o dost později a fakt před tou ms která pak už nepřišla...

mirica
3. feb 2010

je lepšie to neriešiť a počkať ako sa to vynie....lebo otehotnieť môžeš 1 aj 30 deň cyklu

mywiel ....týždne dieťatka a rátajú tak ako tvoje ....čiže ak si ty 10tt tak aj dieťatko by malo byť 10tt.......aj do záznamov sa píše koľko by malo byť ...a potom koľko je.....je to +/-2tt práve kvôli možnému dňu oplodnenia... 🙂 .......termín pôrodu ti potom ale opravujú podľa toho ako vyvynuté je mimi.......

ja som pri mojom najmenšom mala mrchu 11.12..........vačok bolo vidno keď so bola ja 5tt ..potom v 6tt bol plod....v 7tt aj akcia srdiečka

mywiel
3. feb 2010

Tvoje babo je asi takto staré http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php

mywiel
3. feb 2010

Vsak jasné upresnit to moze len utz kedy presne doslo k oplodneniu a uhniezdeniu. V kazdom pripade si sa dobre rozhodla.

mywiel
3. feb 2010

mirica mas krasnych chlapcekov 😉 😵

brookbank
3. feb 2010

příští týden si zajdu zas k Dr a nechám si napsat ty léky o nichž mi říkal at jsem klidnější a uvidím zda je nějaká změna 😵 jen bych nerada zkončila doma na PN...ale co už.

mirica
3. feb 2010

mywiel - ďakujem..... 😵

ale ravdu ti poviem , že po tom čo som si preskákala......som hlavne rada že sú zdravučkí

asi ste si domysleli , že ten posledný bol nenaplánovaný 😀 .....

strašne Vám všetkým držím palce , nech sú vaše dietky zdravé a tehu bezproblémové.....brook- som strašne rada , že si sa rozhodla pre mimi - dovolím si tvrdiť , že nebudeš ľutovať 😵

mywiel
3. feb 2010

Uz som aj ja hodila nejaké foto do albumu 🙂 Neboj vsetko bude ok, uvidis. 🙂

mirica
3. feb 2010

mywiel - krásnu dcérku máš ....ako bábika 😵

mywiel
3. feb 2010

No len tie oci som blbo upravila cervené neviem to prisposobit a ked to vymalujem na cierno tak to vyzera divne. 😀 Dakujem. 😉

katy1979
3. feb 2010

brook drzim palce dobre si sa rozhodla holka a co s priatelom no jedine cakat a cakat co bude dalej. mozno sa spamata mozno nie.

jabber
3. feb 2010

brook 😉 🙂 😵

brookbank
4. feb 2010

dobré ránko...tak včera jsem měla jakoby termín ms a bolí mě břicho, ono mě pobolívá už tak 2 týdny, ale tento týden je to takový divný, jako fakt před ms, akorát v noci mě to budilo jakoby se mi v břiše něco skříplo a jak jsem se chtěla nějak pohnout tak mě píchlo že jsem musela chvíli počkat...a dnes co jsem vstala tak je to takový divný tlak...tak nevím zda mám být v klidu že je to normální a nebo si zavolat Dr?

momin
4. feb 2010

brook v tvem pripade bych hned letela k DR a nechala si napsat ty leky potrebujes!!! pokud si rozhodnuta neni na co cekat....