Ostať spolu kvôli dieťaťu

misulik184
25. aug 2020

Ahojte ..Chcela by som zrejme vediet ci sa niekto ocitol v takej situacii.. Bola som s priatelom 5 rokov .Cely cas som chcela aby sme si urobili dietatko.No on nato nebol pripraveny Rozisli sme sa pre nezhodi.Mam ho rada ,no nelubim ho. zistili sme teraz ,ze som tehotna.. ked som mu to povedala ,on sa nato straane tesi.zrejme sme si vymenili role.Leboo ja som nepocitila ani ziaden náznak radosti.. On chce aby sme boli spolu a spolu vsetko ohladom toho tehotenstva zvladli.Ze sa zmeni,ze nam urobi krásny zivot.Alee ja to vobec takto nevnimam.a neviem sa nato takto pozerat- pozitivne.Je horsie ak ostaneme spolu len kvoli tomu ? Alebo sa mam tvarit ze sme stastna rodinka i ked ja to tak vobec nevidim? Nechcem sa trapit cely zivot a byt s nikeym koho nelubim len preto lebo spolu budeme mat dieta.No byt slobodnou mamickou a byt na vsetko sama bez otca nieje ziadna vyhra.Nebyvame uz spolu.Chce aby som sa k nemu nastahovala spät,noo ja sa citim tak zmätene ,ze neviem co je a co nieje spravne.Ocitli ste sa niekto v takej situacii prosim ??

eliska13
26. aug 2020

@misulik184 nejaká si pomotana na to, že máš takmer 30 rokov.Preco očakávas, že by Ti mala finančne pomáhať sestra, iným ľuďom pomáhali rodičia...veď si 12 r dospelá nečakaj pomoc od iných budeš mama...už ho neľúbim ako voľakedy, ale to je život čo myslíš, že budete stále zamilovaní?vlastne nevidím dôvod prečo ho už neľúbiš a čo sa stalo.Najprv bolo zle, že ste veľa spolu potom zase opačne zmeny a zase nie je dobré.
Ak ho neľúbiš, tak buď sama a prevezmi zodpovednosť za to, čo sa stalo, lebo potom mi to príde, že ho potrebuješ len kvôli peniazom.Mala by si dozrieť nie je sebecké zostať sama s dieťaťom, ak sú vážne dôvody prečo nebyť spolu.
Ak ho neľúbiš načo ste sa stretávali a spávali?
Ja by som to vyskúšala nemáš čo stratit