Otec ma zneužíval. Ako sa s tým zmieriť?

dzio2
17. sep 2009

Ahojte hned na zaciatok poprosim tomu komu sa nebude pacit tato tema nech neprispieva a hlavne nech si neutahuje to co som sa rozhodla napisat je dost tazke ale hlavne bolestne mam pocit ze to musim napisat som obetou sexualneho zneuzivania svojho otca ktory chvalabohu je mrtvy dodnes to boli ale ja bojujem kazdy den ludia sa ktomu problemu otacaju chrptom okolie otom nechce pocut a nikto takym detom nechce verit niesu azilove domy kde by sa schovali som nahnevana chcela som spravit projekt vsade kde som to povedala ma vysmiali zevraj nemam sancu mam velky dom a vrch som chcela spravit pre take zeni a deti ktore by sa potrebovali nacas schovat porozmyslat dat sa troska dokopi v amerike to tak funguje nikto stakymi ludmi nechce otom rozpravat mne tiez nikto nerozumel neveril tvrdili ze klamem ani linky dovery nefunguju na baze porozumenia psychiatry si vydelia na nas 45minut to zdaleka nestaci lieky nepotrebujeme potrebujeme aby nas niekto pocuval mam dost toho preco je to tak ze sa musime citit vynne zato co sa stalo preco sa ludia tvaria ze nic alebo nechcu otom probleme pocut matky nas odsudia ze sme im zviedli manzelou ako moze dieta v 11zvadzat?Nebudem sa uz tvarit ze nic aj toto je problem ludstva viem ze vela ludi ma tu teraz odsudi ale mne to nevadi lebo toto uz mam davno zasebou ale kazdemu inemu budem vdacna za nazor a bola by som rada keby sa odvazili tu napisat aj ostatne ktore to zazili dlho mi trvalo kym som sa odhodlala zijem stym od 11rokou mam 30 mam nadhernu rodinu ale nejde to nato zabudnut otec co vas mal chranit tak sa vkradal do izby a ublizoval mi raz som sa rozhodla sa mu zopriet a skoncila som dobyta a porezana ziletkou vo vani isiel na pol roka do basy matka snim ostala nadalej ked sa vratil peklo pokracovalo neverili mi v skole na uradoch doma v 16 som mala 7pokusou o samovrazdu az som skoncila na psych potom som chodila na sedenia ale nepomohlo otec potom odnas odisiel ked som mala 19 tak som ho stretla bolo to strasne a povedal ze som si oto koledovala dnes uz nezije a ja ho stale nenavidim ale dokazem konecne otom rozpravat hodne mi pomaha manzel zato mu velmi dakujem budem vam vdacna za vas nazor

ani3012
18. sep 2010

@dzio2 no vieš čo ti poviem ?
Ja som mala podozrenie na zneužívanie dcéry mojej známej. kedže s ňou sa rozprávať nedá,tak som rovno zašla za detskou lekárkou,čo ju má na starosti.s tou lekárkou sa ja poznám.a Vieš čo mi na to povedala ? že čo ona ma akože s tým robiť , čo ak to náhodou nebude pravda ?! 😲 😝 😠
KAM sme sa do dopracovali ? ☹

dzio2
autor
19. sep 2010

bohuzial toto je realita , uz ja som sa stym stretla , kazdy daval ruky prec a vravel ved si mozno vymyslam, urcite by som take podozrenie riesila s policiou uplne natvrdo , lebo ak to je naozaj pravda , tak to netreba zanedbat , a este by som chcela vediet ze na zaklade coho si to myslis?mozno ze spolocne nanieco prideme

ani3012
19. sep 2010

@dzio2 ono možno ani nejde o to,že by si si to vymýšľala,ale čo ak je to pravda ? To je to,prečo veľa ľudí zakrýva oči.Či je to násilie,zneužívanie,šikana..... podľa mňa treba zmeniť aj zákony.Lebo sa vôbec nekoná rýchlo,na všetko musíš mať dôkaz.Len povedať nestačí.
Jasné,že by sa to dalo aj zneužiť,že by som sa chcela pomstiť partnerovi ,ktorý ma opustil,ale zase v tom prípade,ak by sa to preukázalo, súd by ma neminul

dzio2
autor
4. feb 2011

urcite raz bude ok ☹ 😔 dufam , mam tazke obdobie ☹

filipal
5. feb 2011

@ani3012 socialnej pracovnicke to oznam. mozes aj pisomne na socialny odbor, podla bydliska. ak sa nebude nic diat, tak na policiu. da sa zabranit velkemu utrpeniu, ako sa teraz odhalilo v cechach. tam socialna pracovnicka nekonala a bude trestne stihana.
inac ta lekarka je strasne obmedzena...o co sa boji o svoju reputaciu, alebo o to dieta?

kostka211
26. jan 2012

Vacsina chlapov su sebecke, instinktivne mysliace bytosti....asi sa stavam feministkou 😀