Páči sa mi ženatý chlap

14bibi
25. máj 2014

Ahojte baby potrebujem poradit... dlhsiu dobu som sama, presla som si rozchodom, sama sa staram o deti pracujem.... Problem je v tom, ze som stretla chlapa, ktory je avsak zenaty :( preto si drzim od neho odstup... viem, ze nemaju deti aj to ze nieje stastny v manzelstve.... Je dost viditelne ze sa mu pacim, same komplimenty vymysla vylety atd... no ja si stale drzim odstup, nechcem niekomu rozbit rodinu... Strasne som s toho nestastna, stale musim na neho mysliet, viem sa s nim porozpravat o vsetkom... fakt neviem co mam robit, ako prestat nanho mysliet...

chymenitta33
24. jún 2014

Nikdy si nezakladaj štastie na neštastí iných! to nikdy nie je dobre vypomstí sa ti to...kradneš cudzej žene manžela a tvariť sa že to tak má byť....:-/

chymenitta33
24. jún 2014

Nikdy si nezakladaj štastie na neštastí iných! to nikdy nie je dobre vypomstí sa ti to...kradneš cudzej žene manžela a sebe hrdosť a tvariť sa že to tak má byť....:-/

erika8000
24. jún 2014

chapem, ze je to tazke, ked si po dlhom čase s niekym rozumies, ale dala by som ruky preč. V prípade, že má problémy v manzelstve, nech si ich vyriesi, ale dôvodom nemusis byt ty. A urcite príde aj iný správny...alebo mozno aj tento istý, ked skoncí s niečím nefunkčným. Veľa ženatých chlapov sa ale tvári tak, že im to doma nefunguje.. ale radím si držať si odstup aj nadalej a nezamyslat sa nad tým, čo by bolo keby.. určite hladas normalny vztah a tento muz by ti asi priniesol len trapenie. Tak skus pockat a urcite sa v tvojom okolí objaví niekto, kto ti prinesie radost a bude tu len a len pre teba a pre ziadnu inu. Drzim palce v spravnych rozhodnutiach 🙂

silvinuska6
24. jún 2014

Každý nech si myslí čo chce ale môj názor ... keď nie je v manželstve človek šťastný teraz píšem všeobecne tak nech sa rozvedie ale nie štýlom že nájde niekoho iného ....môžem byť nešťastná aká chcem ale nebudem pre to skákať do postele niekomu inému ...

dollynkaa
24. jún 2014

@14bibi len di davaj pozor aby sa ti nieco taketo nevratilo.vies ze to neni spravne a nezabudaj kazdy zenaty tvrdi bokovke ze je nestastny

asimama
24. jún 2014

@14bibi po pravde?povie ti chlap,ze je v manzelstve spokojny..len potrebuje zenu,ktora mu roztiahne nohy?a za dalsie..aj vies,ako ublizis tej zene?co by si robila,keby toto spravil niekto tebe?chlap nechlap..dovi dopo..co si si vybral..to maj..ak sa ti nelubi..ozvi sa ked budes volny..asi tak..aby som nespavala pre jeho cca modre oci?smiesne...

danielahamar
24. jún 2014

ako na neho nemyslieť? no nestretávať sa s ním, prerušiť všetky kontakty, či fb, či mobil, proste všetko, ak máte spoločných kámošov, čo asi nemáte, tak aj tých zmeniť..... iná možnosť tam nie je, len to by si musela veľmi veľmi chcieť

sono2
24. jún 2014

@14bibi nerob to, čo nechceš aby sa robilo tebe. Muži sú spokojný, nespokojný. To môže hovoriť tebe. Má asi stereotyp v manželstve a teraz si mu spestrením ty.

lulua777
29. júl 2014

jedneho dna budes mat manzela aj ty a mozes sa ako manzelka ocitnut v tejto situacii tak skus porozmyslat ;) bozie mlyny mely pomaly ale su seriozna firma 🙄

mimake
29. júl 2014

V dnešnej dobe je tak strašne veľa rozvodov a zabývajících mužov, manželiek ktoré čakajú doma a dostanú namiesto lásky a porozumenia peniaze.... Je mi z toho smutno. Ženy sa samé vnucujú mužom a nepozerajú sa na to či tým niekomu ublizia. Na každom rohu nám vnucujú vidinu nezavaznych vzťahov ( len taký panelák= každý s každým. To som videla asi tri diely a jediný kvôli komu by som to pozerala je ta stará a starý ) Nie som moralistka a autorku určite neodsudzujem..... Keď som sa pýtala mamky prečo toľko chlapov podvádza, jej odpoved bola lebo im to toľko žien dovolí. Tým nemala na mysli len manželky ale aj tie ktoré sa im do náručia samé vrhaju, či muž je alebo nie je ženatý. ( ale aj manželky ktoré si zvykli na určitý štandard a tak len ticho trpia a privieraju oči) No nie sú len taký muži. Sú aj ti ktorí sú cestní a ak uz nie sú v manželstve šťastní, prídu s tým na svetlo zavčasu. Tento na takého chlapa nevyzerá. Buď je v manželstve nešťastný a ide z neho preč, alebo je spokojný a chce len rozptýlenie. Skús mu dat najavo, že ty si zo ženatý nezacnes a uvidis aký ma o teba záujem. Ak veľký nechá manželku a vy vstúpite do vzťahu s čistým štítom. Do vtedy si odpustí nejaké výlety alebo predĺžené kavicky. Ak ma o teba záujem pôjde od nej. Budeš šťastná ty a myslím že časom aj ta žena ( lebo ten vzťah by aj tak nevydržal). Ak ostane s ňou, budeš šťastná ty, lebo zavesiť si na krk chlapa co za to nestojí nemá zmysel a bohužiaľ ta žena bude nešťastná, lebo na tvoje miesto príde iná. ( možno hlupesia, možno zlatokopka, možno potvora, možno....) tot môj názor.

14bibi
autor
18. dec 2014

Takze moja skusennost: stale ho stretavam denno - denne v praci kedze ju mame spolocnu, sme tam spolu dame cigaretu alebo sa najeme pocas prestavky, ale nic viac... Boli to velmi. lebo viem ze ho lubim ale nechcem nic viac... uz len s toho dovodu ze ma doma niekoho ineho. Neviem, ale nikdy som nechapala ako moze exiatovat laska pri ktorej ty dotycny nemozu byt spolu, asi ani nikdy nepochopim ako moze clovek zit v ,, nestasti,, z niekym druhym koli majetku, lutosti atd... takze nadalej ostane taka moja platonicka laska s tym som sa vyrovnala a budem cakat dalej, ze mozno raz sa stastie usmeje aj na mna a stretnem v zivote cloveka ktory ma bude lubit tak ako ja jeho a bude hlavne slobodny.

mariannan
18. dec 2014

@14bibi Ahoj,mna caka vo februari rozvod,mame ani nie trojrocnu dcerku...ak je pravda co pises tak mozes byt na seba 100% hrda!!! Moj muz si zacal s mladsou koleginou a ked ju uz tretikrat nechal s tym,ze on zostane pri rodine sa mu vyhrazala,ze mi zavola,ze mi vsetko povie(viem aj bez nej viac ako si vie predstavit..on mi porozpraval vsetko ako s nou sklapal v nasom volve sedacky za mestom...) nakoniec som ho vystahovala,ja nepotrebujem doma slobodneho mladenca..on mi totiz nadiktoval zoznam podmienok,ktore ak ja splnim a dodrzim on bude spokojny a zostane doma...podmienky ako ju nemam riesit,co na tom,ze pojdu spolu lyzovat,budu si pisat,ze je kazdy vecer prec,ze si potrebuje cez vikend pospat(ja som vstavala o 3:30h do prace o o siedmej..)skratka same on,on,on a nasa mala isla bokom...
Teraz byva u mamicky a mlada caka na rozvod..hlavne,ze predtym im dvakrat nasla podnajom...ale kazdy den pocuvam ako sa ona trapila...co sa trapila? Uhanala ho kym som ho nevyrazila,dokonca mi nemala hanbu napisat,ze ked budu spolu ona nema problem moju malu uspinkat a dat jej papat ale nebude sa hrat na mamu...ja po rozhovore so psychologickou trvam na tom,ze nie je dovod aby sa dcerka s nou stretavala,nech sa malej venuje otec max ked je s nou a nie ju vlacit aj s mladou kadetade...ale nechape to ani on,kludne si mi sadne v obyvacke,ze prisiel za malou, vytiahne mobil a skludom odpisuje mladej...dcerka pri nom sedi a pozera jak na svaty obrazok a este mi aj povie,ze ved tatinko sa jej venuje!!!
Chcela aom tym len napisat,ze nie je nic zle ani odsudenia vhodne na tom do koho sa zamilujes,to si nevyberiesale treba mat uctu a pokoru...aj keby sa kvoi tebe mal rozviest..pochopit,ze si predsa niekomu zobrala stastie aby si mohla byt stastna ty! A urcite nie ako moj stale muz sa s mladou vodi po nakupnych centrach nech ich vsetci znami v malom meste vidia...ako mi dnes napisal,on mal gule odomna odist!no hrdina,vzacny chlap!!! 😅 😝 😠 nech si mlada necha a uzije...

nokinecka
18. dec 2014

@mariannan hrdinka si tu ty. Beries to absolutne uzasne, klobuk dolu! Apropo, kolko mu davas, nez pride s prosikom skrabkat na tvoje dvere? 🙂)

klincek
18. dec 2014

@mariannan podla vsetkeho to zvladas skvele..som si pri tom zozname podmienok povedala, ze v mojom pripade by sa dalej ako k c. 1 ani nedostal a zhlasila by som, ze moze zacat balit..
tvoj m je hlupak, a je ozaj len otazkou casu, kym na to pride. @nokinecka ma s tym skrabkanim na dvere asi pravdu.

lucka1987
18. dec 2014

@14bibi hehe .. kolko alibizmu v jednom príspevku .. snáď aj na nobelovku nominujeme 😉

sono2
18. dec 2014

@mariannan chudák. Normálne zavesiť za gule do prievanu takéto typy. Fakt klobúk dole pred tebou . Veď on na to príde hnusa jedna hnusna. Ti chcel brnkať na nervy by sa ešte s teba smial že čo podstupuješ, len aby ti prišiel hriať periny.. Áno teraz má gule, lebo má pipinku. Počkaj ako mu spľasnu, keď omrzí sopľu.

maciatkolulu
18. dec 2014

@14bibi tak a moja skusenost. Som rozvedena, tiez kvoli druhej zene a zaver? Pochopila som, ze to tak malo byt, nepatrili sme k sebe a keby sa neobjavila "ta druha"tak trcim v nefunkcom manzelstve prave kvoli detom, ale to som si neuvedomila, ze su to PRAVE DETI, kt.trpeli nasimi vecnymi hadkami a udrobovaniami, jasne, ze som na tu"stetku"nadavala a bola som ukrivdena, pochopila som jednu dolezitu vec. POKIAL JE MUZ SPOKOJNY A STASTNY a samozrejme aj zena a maju naozaj plnohodnotny vztah nezacnu si s druhou a to moze byt aj sexica a modelka. Muz, kt.svoju zenu miluje a vazi si ju aj ked napr.pribrala po tehotenstvach je naozajstny muz do zivota. A existuje strasne vela nefunkcnych manzelstiev kde su spolu napr kvoli detom, spolocnosti najma co by ludia povedali. Zaver? Mam noveho manzela male babo a som stastna a az teraz vidim ako ma manzelstvo vyzerat a to som bola vydata 13 rokov. A este dodatok. Moj terajsi manzel bol zenaty ked sme sa spoznali.... teraz sme stastni vsetci. Ja a on. Jeho byvala a aj moj byvaly.... takze nechaj veciam volny priebeh a neboj sa nejakych reci ze hned rozbijacka manzelstva atd

mariannan
18. dec 2014

@nokinecka jaaj,to bol len zlomok...ja som ho kvoli malej trpela doma este 8mesiacov ako som zistila,ze si na lyzovacke uzil viac ako len sneh...ibaze sa nevenoval malej,iba u nas byval a to ozaj nepotrebuje tatinka co u nas len byva! Nech chodi radsej 2krat do tyzdna na par hodin ale plne jej ich venuje...len neviem ci on toto pochopi! Ale za to sa tvari,ze je uuplne normalne a samozrejme mladej to nevadi,ze on pride pozriet dcerku ku nam(po 8mes boji,presviedcania,natlaku,ustupeni v dohode vyzivneho som od neho konecne dostala na papieri,ze nam necha byt..on si necha to svoje vytuzene auto a slusnu hotovost,kt uz ale stiha rychlo minat)tak on sa s malou strci do vani,robia si penovu party,naje sa u nas,oblecie do pyzama a ide ju somnou uspavat...v manzelskej postely 🙂 ale vraj je to v pohode,nie je na tom niiic divne! Podla mna je to max divne a uz sa neviem dockat rozvodoveho rozsudku keby bude aj dohoda o rozdeleni majetku pravoplatna...potom dufam pochopi,ze u nas je len na navsteve..
Len ma mrzi to jeho kedy sa moze dcerka stretnut s mladou,zoberie ich na vylet...nechape,ze sa musi venovat dcerke aby tolko necitila,ze tu nie je.. ☹
No aby som ti odpovedala..zrovna dnes som mu vysvetlila,ze je pre mna len darca sperma(velmi zly vyber darcu 😀 ) a keby ma ja dcerka na kolenach prosila jeho uz spat nezoberiem...totiz on je velky manipulator a stym pocital,ze ja budem ako chudera,za ktoru ma cely zivot ma,budem nanho cakat..
Scenar posledneho tyzdna nasho spoluzitia hovori za vsetko...v sobotu som mu vysvetlila,ze sa nevenuje malej,na mna je arogantny tak nech ide prec..on,ze dobre uz si nieco hlada(mlada hladala) ale 2tyzdne,mozno mesiac bude u nas byvat! Tak som povedala,ze v ziadnom pripade a v nedelu ho pobalila,v pondelok rano scena s narekom ako sa on bez malej zabije,v utorok mi porozpraval,ze boli s mladou pozriet byt a on to musi skusit,mozno pride na to,ze to nechce a vrati sa,v stredu mladu nechal,vo stvrtok ma obimal,bozkaval ako ma lubi,v piatok prisli podmienky a kedze som nebola ochotna ich dodrzat vyhlasil,ze tu sa neda zit,ze su to same vycitky..a rovno som mu za chrbtom buchla s dverma a prenho uz u mna miesto on nenajde!!! Sak to ciste psycho! Kazdy mame vo vztahoch problemy ale on sa nikdy nestazoval len zrazu som 8mesiacov pocuvala aky som zly clovek,ako ja nemam rada ludi,ako sa somnou neda zit aka je ona uzasna,miluje ludi,co vsetko mu ona dava....len upresnim sme boli spolu 16 rokov od nasich osemnastich a ja som doteraz bola jeho uplne jedina baba..tak necudo,ze ked sa mlada usmiala bol zalubeny az po usi!
Neberiem mu to,chce byt stastny ja mu doprajem nech je....len ma boli ako nechape,ze dcerka je to nejkrajsie co v zivote ma,a vecne vysvetlovat,ze ozaj nie je dovod aby sa isiel kupat smladou aj s dcerkou,nech ide bud eln s mladou alebo len s dcerkou ☹ chcela som pre svoje dieta toho najuzasnejsieho tatina a vybrala som jej najsebeckejsieho(viem,ze mohol byt aj horsi ale kazda mama ma pochopi..ako to myslim) priklad..pride k nam a pise si s mladou,alebo ide s mladou niekam a dcerke zavola o poldesiatej vecer! Dietatu co nema ani tri roky a uz o osmej spinka..alebo ju oklame,ze ide k babke a ja jej musim vysvetlovat,ze nesiel k babke a preto tam nemoze ist ona za nim..ved snad to mozno aj on pochopi a ak nie tak mu to dcerka vysvetli sama. Ja sa len snazim aby bola ona stastna,preto ho nechavam sa aj kupat,volame mu ale nasilu ho nutit nebudem,urobim vsetko aby bola stastna aj keby ho uz nemala viac stretnut(co dufam ani on nedopusti..)
Uff,som sa rozpisala..@sono2, @klincek

mariannan
18. dec 2014

@maciatkolulu super napisane! Tiez som spokojna aj ked s malou sama,ved sme neni ani rozvedeny...radsej od seba ako by mali deti trpiet..ale zase mi sme sa nehadali,nemali vazne problemy...iba take co by dcerka pochopila az v starsom veku(ako zobranie kazdeho eura lebo na co by jej boli dvoje topanky...jeho zaujmi a nevenovanie sa malej..predstierany zaujem o nas) preto som mu dala sancu a cakala zmenu tych osem mesiacov...dnes som spokojna,zacinam novy zivot a on nech je stastny zase inde...lenze nech pochopi,ze dcerka za to nemoze a nech dalej neriesi on len sam seba a to co chce on, co jemu vyhovuje...toto je teaz este hrozne tazke ☹

jemena
18. dec 2014

Každý zaletný ženatý chlap omiela svoju ovedčenú pesničku "moje manželstvo je nešťastné" je neuveritelné, že po celé generácie im to baby papkajú a chytia sa do siete a potom horko plačú, ked zistia, že on je vlastne vo svojom manželstve nadmieru spokojný, ved preto v ňom zotrváva.. Zrejme v tebe vetrí lahkú obeť.

sandy84
18. dec 2014

Momentalne nie je stastny v manzelstve.A pride domov a pomiluje manzelku.👍

matka1974
18. dec 2014

Nech to zostane pri tom-páči sa mi. Naozaj, viem o čom hovorím, a som rada, že svojou radou niekoho uchránim od toho, čo by nasledovalo v takom vzťahu neskôr. Rozhodne nie! Prajem Ti veľa trpezlivosti, kým sa stretneš s mužom, pri ktorom si budeš istá vo všetkom, čo sa týka spoločného života. PS: Na dobré sa dlho čaká.

seva22
1. okt 2018

Typicke!!!tiez som bola kedysi naivna a verila zenacovi, ale dnes z vlastnej skusenosti viem,ze neexistuje nic take ako "NAOZAJSTNY" CHLAP co je nestastny v manzelstve....su len POHODLNI ZBABELCI co su "akoze" nestastni v manzelstve...ja som za to,ze zenac ano,ale iba ked si zmierena s tym,ze budes vzdy na DRUHOM mieste, ze doma ma zenu,s ktorou aj spava (never naivne,ze nie) a ze ta moze zo dna na den odkopnut, A HLAVNE najhorsie zi vsetkeho je, ze ta ma za hlupanu,co mu veri tie BACHORKY o tom aky je nestastny...az jedneho dna zistis,ze s nou je az taky nestastny, ze jej spravil dieta (vlastna skusenost) a bude ta presviedcat,ze jej ho spravil zo sucitu! Ale ak si to na zaciatku vyjasnite,ze si chcete len uzit tak v pohode...ale podla mna ty nie si zena,co nejaky chlap len vyuzije na zabavu,vylety,naje sa u teba,vyspi a pojde za zenuskou...

oliolijanka
21. nov 2018

No baby, ako dopadli vase pribehy? Dakte nejake ponaucenie😊

helena1982
21. nov 2018

@oliolijanka ako? podla mojej skusenosti, podla toho cim som si presla, tak ti poviem, ze so zenatym sa neoplati zamotat, kazda minca ma dve strany a vela veci, ktore chlap tvrdi, ze sa diali v manzelstve, ze pre ktore je nestastny, sklamany, tak v reali boli uplne ine :/

oliolijanka
21. nov 2018

@helena1982 Ano, ano..ja nie kvoli sebe to chcem vediet (ja to viem). Ja skor kvoli inym babam, ktore to nevedia, ze by bolo cool, keby sa tento pribeh nejako ukoncil.
Keby ta baba, co zakladala diskusiu, teraz po rokoch popisala svoje pocity.. trebars, ze na toho zenaca uplne zabudla, ze vobec nie je v jej zivote dolezity, hoci vyzeral ako jej osudova laska,bez ktorej sa neda zit. Ze ake super, ze ho vobec neriesila. Alebo, ze riesila a sa popalila a z neho sa vyklul idiom😉 Alebo, ze sa s nim vyspala a laska bola fuc. Alebo, ze si nasiel inu.
Iba som zvedava🙂

helena1982
29. nov 2018

@oliolijanka tak uz tomu rozumiem 🙂 hej bolo by to fajn, aby niektorym sa otvorili ocka 🙂

marusia12
29. nov 2018

@14bibi Podla mna by si s nim mala co najskôr otehotniet a zobrat hypo na 30.