Pán Tutko Secocve - skúsenosti

veronikaniak
29. sep 2017

Dobrý večer poznáte alebo máte aj osobné skúsenosti s pánom Tutko zo Secoviec.vopred ďakujem

zuzkavladko
29. sep 2017

S kym??? Tutko zo Socoviec? 😂 Ma to byt niekto konkretny alebo nejaky borec zo zoznamky?

maculo
29. sep 2017

Ja mám skúsenosť aspoň so Sečovcami ak to pomôže...

lavender273
29. sep 2017

@veronikaniak

To nie je nejaky liecitel?

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Prepáčte dostala som sa tu asi teraz.ano je to liečiteľ.poznate ho?

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Raz davno som pri nom bola.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

@veronikaniak a aký ste mali zneho pocit?je to starší pán??

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Vtedy som pocity z liecitelov nijako neriesila. Dnes viem, ze su to zbytocne vyhodene peniaze, cas a cesta za nimi. Akokolvek sa nad tym zamyslam, ziaden z nich mi nic pozitivne do zivota nedal, prave naopak.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Skôr ublížil ako pomohol?

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Idem tam zo synom

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Hmm, no ide o to, ze kazdy si pod liecitelom predstavuje nieco ine. Niekto tomu fakt veri, ze maju ten dar. Poviem to tak, ze dovod, pre ktory sme tam isli ako rodina skor rodinu este viac rozostval, priniesol viac hnevu. Tito "liecitelia" maju fakt "dar", akurat tak nasmerovany negativne voci vam, ale na to pride clovek az neskor. Dnes viem, ze toto nie je ta spravna cesta.

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak a pokial ide o nejake zdravotne problemy, casom sa moze zdat, ze choroba pominula, ale ono sa to neskor negativne prejavi inde.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Tá ideme tam aj ako rodina unášať je to veľmi komplikovane aj zo synom máme zdravie.problemi lekárske vyšetrenia sú ok ale on ok není

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Chcem skusit neviem kto by mi pomohol s ním aj snami.z manželom nemáme problemi skôr z jeho matkou

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak po psychickej stranke?

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Bývame vo 2 generacnom doma hore svokra zo švagrinou a dcéru dole mi .všetko vchodi oddelené.ale zo svokrou nevychádzam dobre dá sa povedať nerozprávame us.syn má 8r.je chudulinky malo je často zvracia preháňa ho bolí ho brucho hlava keď ho prinutim aspoň dijest ide to zneho von on svokru nemusí ties oni sa bijú hádajú dnes mu povedala hovado.dom postavila svokra z manželom.je celi napísaný na manžela veľa sme tu investovali a manžel nechce ísť preto preč chcel im kúpiť bytovku oni nie

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Syn možno po psichicke stránke je taký že to prežíva tak.lebo boli sme u lekára asi všade

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Keď nespím ja nespí on hoc do polnoci budí sa s pacom krikom hundre si

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Rozumiem, ako velmi bolestive a stresujuce musia byt tieto situacie u vas doma. Vsetko, co sa deje doma, vztah ty a svokra, ty a muz a celkovo vztahy su u vas narusene. To iste preziva aj tvoj syn. Aj ked je uz vekovo starsi, svojim mladym rozumom tieto veci este nevie a nedokaze stravit, prijat... Dospely ma s tym problem, preto necudo, ze sa to unho takto prejavuje. Tu vsak vidim skor ten problem, ze hladate skor NIEKOHO, kto za vas vyriesi tento problem, ale tento problem musite riesit spolu ako manzelia. Nik iny, ani liecitel, ani doktor, ani psycholog to za vas neporiesi. Tu fakt pomoze len odstrihnutie sa od svokrovcov. Akonahle sa upokojite vy, rodicia, upokoji sa aj vas syn.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Z manželom máme vďaka Bohu dobrý vzťah stojí na mojej strane lebo vie aká je on sa toho riešiť to dosť stráni nechce to riešiť on je denno denne v robote príde vyspí sa ide ma pokoj ale jaaaa.jed som ešte na materskej je to na hlavu

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Skor, ako to riesit po fiancnej stranke, ze dom je moj, vrazili sme tu vela penazi a pod. by som sa zamyslela nad tym, ci mi to stoji za to, aby som doma nemala vecne pokoj, stale zvady, stres, co kedy bude, synove prejavy... Ved zivot mame len jeden a nervy tiez... nik vam predsa ten dom neberie, ale urcite by som to riesila s nadhladom, pokojom a v prospech rodiny. Viem, ze sa to lahko pise, ale skutocne tu treba razne zakrocit tak, aby si to neodniesol este viac a horsie, ako je na tom teraz vas syn.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Hľadám niekoho kto môjmu mužovi natlcie alebo vysvetli že tak to nejde dqlej.nechcr otom ani pocut odomna.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Koľko krát som povedala že dosť že idem z deťmi preč ale cdi má to prešlo pre muža lebo ho nechcem stratiť .

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Ani po finančnej stránke by nebol problém.muz vie zarobiť.ale nevim prečo je taký hluuuupi.je velmy tvrdohlaví nedopusti aby sa stadial odsťahoval.

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Je chlap, tak by sa k tomu mal aj tak postavit, ale tiez nie je riesenie postavit ho medzi dva mlynske kamene. Ak ste veriaca, treba sa za to aj modlit. Svokru neprerobite tym, ze navstivite p. Tutka. Skor sa to moze este zhorsit. Ked tak hladat fakt odbornika, manz. poradcu, alebo kurz pre manzelov. Donekonecna predtym zatvarat oci nebude, to mi verte. Muz sa dlho tlacit nenecha, len ide o to, aby sa to pohlo spravnym smerom.

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Chce to cas, aby to tiez pochopil. Naliehanim docielite len pravy opak.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Ja neneho vôbec netlačil normálne mám strach sa znim otom baviť tak to z malín trpíme on o všetkom vie čo sa tu deje.ale jeho odpoveď je že veď nemoze ju vihodit ale to ja viem a chápem.

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Och, luto mi je. Kolko toho musime vytrpiet :(. Fakt by som skusila tu poradnu. Ked nebude chciet, tak pomoze len to, ako to raz uz niekto povedal, ze ked nedokazeme zmenit dotycneho, zmenme svoj pohlad na neho.

veronikaniak
autor
30. sep 2017

Och je to taske

ivooonia
30. sep 2017

@veronikaniak Ano je, a velmi. Niektore osoby sa nam pretnu zivotom, aby sme sa mohli stat lepsimi a do zivota nam to da vela. Viem, o com hovorim. Vela trpezlivosti a sil prajem, nebude to lahke, ale aj o tom je zivot. Vsetko sa deje z nejakeho dovodu.

tiper24
30. sep 2017

od ludi co vam podkopuju nohy co najdalej