Partner bez práce a ja som živiteľka rodiny

natalia_2
30. jan 2013

☹ mam partnera bez prace už od novembra a ja podnikam a som navyše tesne pred porodom..cítim sa otrasne ked som živitelkou rodiny ja ako žena...od novembra do dnešneho dna a vyzera to tak že ešte dlho budem...robotu sice hladame pre partnera spolu...ale zatial bezvysledne...mate taketo skusenosti?Už ma to moc nebavi ale nemam na vyber nakolko sa o chvilu narodi dieta...každym dnom čakam že sa tato situacia zmeni a partner bude mat šťastie na pracu ☹

snaugula
10. jún 2016

@natalia_2 akože to nemôžeš na neho prehodiť? veď nech pobera potom po 8 a pol mesiaci iba rodičovský s prídavkami a ty choď do práce

matazirafa
10. jún 2016

@snaugula citaj do konca, uz ho darmozraca kopla do riti 🙂

snaugula
10. jún 2016

@natalia_2 neviem čo riešiš, ak je naozaj šikovný a bude ti pomáhať kým si prácu nenájde budeš aj rada keď ti pomôže s bábatkom, je krásne byť spolu a užívať si tie najkrajšie okamihy a potom nech ide na rodičovskú on, ono ja viem, ísť od takého malého bábatka je zlé a ťažké aj ja som si poplakala,ale ak nebude inej možnosti aby ste malý stály príjem tak je to aj tak super, ja som to mala presne tak, poberala som 750 e, muž bol doma, varil, nakupoval,kočikoval,chodil somnou po vyšetreniach a vďaka tomu, že mal úspory zo zahraničia platil všetko ako keby bol zamestnaný tak ako ja,a je doma už 6rok,ale aj keby sme nemali úspory tak ver mi, že 750 je dosť ak nemáte úver-to je druhá vec-ale na to sa nemôžeš vyhovárať nikto ťa nenútil zadĺžiť sa..., nám to vystačilo a po 2 rokoch som išla do práce a on bol na rodičovskej a úspory už došli a je stále doma a ja pracujem a vyžijeme v pohode, ver mi, že sú na svete ľudia, ktorí sú oveľa horšie na tom ako vy..hlavne aby ste mali silu robiť a boli zdraví!!!

snaugula
10. jún 2016

@matazirafa aha tak to keď ho živila...jasne...lepšie je sa vrátiť z kratšej cesty...

abenys824
13. jún 2016

@lucijja pre moju je otec moj priatel,ktory sa o nu v podstate stara odkedy sme prec od byvaleho..Je to uz vyse roka a je to v dobe ked akurat len zistuje,takze priatelovi vravi tato aj vsetko,bio otca nepozna vobec a nemala som dovod to ,,hrat,, inak.Ako vysvetlim dvojrocnemu ani nie dietatu ze ujo co byva s nami a nestara sa o nu neni tato ,ale je to niekto koho vlastne si ani nepamata?On sa aj tak zaujimat nebude ,naco to komplikovat ☺

lucijja
13. jún 2016

@abenys824 tak pokiaľ je to takto, že sa nezaujíma tak je to lepšie pre Vás, nikto to dieťa nešáli a potom by som sa vykašlala aj na výživné, len nech je doma kľud. 😉

natalia_2
autor
16. jún 2016

@trdelnik234
@lucijja ja podnikam už 11 rokov takže o pracu som mala vystarane aj pred materskou aj teraz..mam dve prace aby som utiahla rodinny chod,podnikatelsky,hypoteku a svoje záujmy..Teraz ideme aj na dovolenku buduci mesiac.bez toho chlapa mi je daleko lepšie.Psychicky ma tahal nadol aj finnačne,teraz som spokojna

trdelnik234
16. jún 2016

@natalia_2

Sikovna baba, velmi ti fandim.

vladka.t
Autor odpoveď zmazal
Zobraz