Partner kritizuje moju výchovu

ma3jozka
3. apr 2009

ahojte, mam 3 ročne dievčatko , toť v prvej to fáze predpubertálnej 😀 , zaujimalo by ma či aj vaše polovičky si dovolia kritizovať alebo vôbec haniť vas ako vychovavate svoje dieťa? Lebo ten moj za kazdým keď malu chytí truc, tak prva to schyta ona, ked neprestane trucovat, tak jej naloží na zadok alebo osprchuje v zimnej vode 😠 😠 a potom sa na mňa osopí že je to moja vina, že som ju rozmaznala, že som skor nezačala byť prísna a davať jej mantinely /čo si ja osobne myslim že si nenecham od nej skakat po hlave davno/..citim sa neschopna a totalne blba...hoc to vravi ten čo sa rodine venuje tak 5-10% svojho času............. 😠
asi si mysli že keby som ju za kazdým ked si dupne plesla po riti, žeby z nej dnes bolo decko-anjelik??

bora8
16. apr 2009

shall - tak chod k sukromnej detskej psychologicke - ja s malým chodím a veľmi mi pomohla - na takéto správanie mi poradila zopar fínt.... a čo sa týka ostatnej rodiny - musíš im povedať že ty si matka a oni ti nesmú podryvať autoritu pred deťmi.... tá 5 ročná už vie ako na teba a už si s ňou tak ľahko neporadíš, inak čo sa týka poradne - tak tam bola veľmi divná psychologička - lebo keď som mala problém s malým tak mi tvrdila že to je jeho znamením - tak sme dr. zmenili ....... a je to o 90% lepšie 😉

shall
16. apr 2009

bora8 - přesně k soukromé detské psychologičce se upírají moje naděje. Nemužeš mi prosím poradit se kterou máš dobrou zkušenost? Bydlíme v BA. Moje kamarátka chodila s malým k psychologičce, ta byla taky pořádně divná a pak se ukázalo, že její vlastní dítě spáchalo sebevraždu. Chtěla bych se vyhnout podobným zkušenostem. Moje starší dcera je velice chytrá a vnímavá, dokáže být i strašně zlatá, ale někdy je to fakt drsný.
Moc děkuju.

bora8
16. apr 2009

shall - my chodíme u nás v Malackách k psychologičke a neviem si ju inak ako len vynachváliť, poznám jej syna a je to strašne fajn chalan - je to dr. Havlíková ak chceš dám ti jej t.č., treba sa ojednať len to chvíľu trvá než sa k nej objednáš - má toho veľa

monkula
24. apr 2009

aj ja som bola u MUDr. Havlíkovej, fakt milá... ale mňa objednala hneď na druhý deňod telefonátu... 😕

saara1
24. apr 2009

Mohli by ste niektora aj mne poslat tel. c. na pani Havlikovu? Telefon co ma uvedeny na zzz.sk je nefunkcny. Dakujem.

monkula
24. apr 2009

saara, no, ja Ti nepomôžem, ja som ho mala na výmennom poukaze, a vizitku som zapatrošila 😅 😅

maca793
25. apr 2009

mne nesmie nikto do výchovy zasahovať ani starká sem tam aj áno ale nie. tiež mám skoro 3 ročnú buchtičku s ktorou teraz šibú všetci čerti ale výchova je len na mne. keĎ treba, tak dám aj po ústach, keď odpapuľuje alebo po zadku.

lucaska
26. apr 2009

ahojte, tak ja si myslim ze vychova nasich deticiek je na nas rodicoch..................urcite je aj v mojom okoli vela ludi ktorym sa vela veci nepaci ale je to moje dieta a viem co je prenho najlepsie,som s nim cele dni tak viem co potrebuje...................a presli sme si aj dnami,ktore neboli najprijemnejsie,ked sa my hadzal o zem ale preslo ho to...................a to ze niekedy je nervoznejsie alebo jedovatejsi, tak to neni az take hrozne ani mi sme neni stale mile a usmiate........ 😉 😉 😉 😉