Partner má drzé chovanie, neváži si ma a ja som k nemu dobrá

30. aug 2021

ja uz neviem ako toto riesit
naozaj mi to zaicna prekazat akoze on nikdy nebol nejaky vychovany vzdy bol troska svojsky a aj drzejsi typ chlapa,co sice som nemala moc rada ale tak laska ako tram pritahoval ma, proste som salela za nim, ja som chcela tak velmi vztah s nim vzdy som si predstavovala vztah s nim, dlho som ho chcela, a on si ma nevazi, nerespektuje ma, ked sa nastve tak nevie co mu slina prinesie na jazyk a stale drista a rozrpava mi zle veci, ze len stupidni ludia mozu takto rozpravat ako ja, ze som decko, ze som drza k nemu, ze sa to so mnou neda vydrzat,ze sa tvarim uboho, ze som taka onaka,ze sa neviem ovladat v hneve ze stale hystercim ked mu dohovarajm aby sa tak ku mne nechoval tak mi povie, ze si bude robit,co on chce a bude sa ku mne tak chovat ako si zasluzim, dost ostre slova pouziva v suvislosti so mno ua ja vzdy placem,alebo sa nahnevam, potom to olutuje a ospravednuje sa, ze bol nas...ty ked to povedal to tak nemyslel..cele vsetko vsetko, ja som nikdy nechcela prist o tento vztah, nechcem byt sama, chcem byt lubena, a ja proste uz neviem,kde robim chybu, som prilis dobra k nemu a mila, asi, vzdy som bola romanticka, snazila somsa aby sme boli co najviac spolu, ja uz neviem kde je chyba ved ja sa tak snažím :((((((😢 je to tak velmi tazke s nim, hovori mi skarede veci co by vobec chlap nemal zene hovorit !!! mal by si ju vazit a respektovat a nie toto..a vraj ja ho nerespektujem a ja si ho nevazim a som drza, ze som szale agresivna, no tak ked ma nastve svojimi slovami a neustalym dohovaranim tak jasne ze som nasrata nikdy so mnou nesuhlasi, vzdy si hovori svoje, ja nemam uz nervy a silu na to tak velmi si prajem aby sa mi ospravedlnovalaby to uz viac neopakoval, aby ma neurazal a neponizoval, ved toto je take ponizovanie :(
😢
urobila som ale chybu v tom ze som bola az prilis dobra a mila k nemu vecne usiata a tak si s o mnou vytrel zadok.ako vidim uz to nenapravim
ved on normalne vzdy ide spat ked sa pohadame, ja som smutna placem a on ide spat, nezaujima ho to, vraj si to zasluzim co mi povedal a neviem ake dristy kedysi sa ospravedlnil pred spanim povedal ze ho to mrzi, ze ma lubi, ze mi nechcel ublizit, a ja som mu ako inak oodpustila lebo tie emocie a city ta velka alska tam vzdy bola..:(
ale taketo jednanie je stvrtej cenovej, tak som mu uz v amoku povedala nech ide do pi...lebo ja to uz nezvladam a on isiel no
aon ze nekontaktuj ma viac ...
ale my sme sa uz porozchadzali vela krat, aj stokrat vzdy iba na den dva a potom vzdy doleze za mnou a ja vzdy odpustim ...on je taky cholerik boze ja neviem co s nim cele zle, vztah od zaciatku zle, mala som stanovit medze toto robit nebudes lebo idem rpec, lenze s nim sa to nikdy tak nedalo, velmi drzy bol od zaciatku, teda nie od zaciatku, ked vtacka lapaju pekne mu spievaju,ale potom to zacalo a to mame obaja uz po 30ke a taketo chovanie, hrozne nedospele a tie ponizovacie urazky ja neznasam... hej tiez nanho niekedy ziapem alebo kricim lebo ma uz vytaca co rozprava a este vcera mi zadrie, ze ide prec ze nebude pocuvat take prazdne dristy odo mna ked ja som sa musnazila vysevtlit, co mi vadi na jeho chovani, zevraj ho len obvinuem ze som obvinovacia masina, ze nidky nevidim svoje otrasne spravanie, tak kto ma otrasne spravanie teda ??stale mi hovori ze ja som drza a on je co potom ?? je to hlavolam pre mna, nechcem ho stratit, ale som tak hrozne sklesnuta a smutna z toho celeho, co sa deje...nevieme najst spolocnu rec,on sa ani neomluva uz posledne mesiace, stale to iste,..
predtym sa aspon omluval, ze on sa nema za co omluvat mi minule povedal ked sme volali...ale moja chyba,ked ho ignorujem a nezdviham telefnaty tak max dva dni a potom uz zdihnem, to je moja chyba ( nebyvame spolu )-

autor
30. aug 2021

chcem aby nejako platit za to co robi, len neviem ako
s nim komunikacia normalna nemozna ked je nasraty , len vtedy ked vychladn eza par dni..on tvrdi ze ja som na vine lebo som drza vkuse k nemu a ze som neprijemna ,ale ja ho predsa milujem, dokazujem mu to, vraj ho len stale obvinujem, ja neviem uz, ci teda kde je chyba neviem

irusa
30. aug 2021

no neviem ako takú osobu môžeš milovať

sasa1310
30. aug 2021

ty si dobrá masochistka

lucka_ke
30. aug 2021

jemu chýba empatia a tebe sebaúcta

bavlnka92
30. aug 2021

buď počúvneš srdce a budeš "držať h*bu", chvíľu budete spolu a potom ťa odkopne alebo počúvneš rozum, nenecháš sa trápiť a pošleš ho kade ľahšie. dospelá a svojprávna si nie? hádam aj prácu máš tak bývanie bez neho vieš vyriešiť.

pribinak
30. aug 2021

Ti šibe úplne? Sa zbal a ťahaj preč od hentakeho debila.

siska53
30. aug 2021

A naco si s nim???? Nebyvate spolu, nemate dieta spolu..davno by som sa s takym rozisla. On sa NIKDY nezmeni!!!!! Tomu ver! Moze to byt len horsie. Lepsie urcite nie!

katulastraka
30. aug 2021

Kamo, stacilo mi prvych par viet a vidim, ze ty si sama seba nevazis, tak ako si ta ma on vazit? Tak velmi si ho chcela, tak velmi si ho obletovala a tlacila do vztahu az si zo seba urobila tu, ktora je na nom zavisla a tvoj zivot bez neho nema zmysel a on to velmi dobre vie a preto sa k tebe tak sprava. Tiez by som mala v pazi cloveka, ktory by hentak na mne lipol. To je toxicka laska z tvojej strany. Z jeho strany zial ziadna.

ella_price
30. aug 2021

Aké si to urobíš, také to máš. Tebe sa viac povedať ani nedá

selest
30. aug 2021

Musis si najst takeho ktory tebe da vztah aky chces a bude ta brat s tvojimi chybami. A nie najst si bula a cakat ze sa prave pri tebe bude chovat ako princ na bielom koni. Alebo zotrvaj vo vztahu s nim a znasaj jeho buranske chovanie

elizabet173
30. aug 2021

zjavne niektorým ženám vyhovuje byť trpiteľkou, znášať maniere blbca a sťažovať sa kade tade. Veď ho milujúúúúúúúúú. Iba ČO na ňom milujú, to nevie nikto.

ella_price
30. aug 2021

@elizabet173 Bývalú kolegyňu som mala takú. Po tom čo prehlásila, že ju muž vlastne sprevádza životom som mala dosť.

katulastraka
30. aug 2021

@ella_price 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 sprevadza zivotom 🤣🤣

elizabet173
30. aug 2021

@ella_price sprevádza životom. Tak to som ešte nepočula. Ale tak sprevádzať ťa môže niekto, kto si ťa váži, má ťa rád, považuje ťa za rovnocenného partnera, ale aj drzý blb, záleží na žene, koho si ako sprievodcu vyberie. Inak bez toho vola by asi tým životom ani nepreplávala, že?

stanulienkat
30. aug 2021

Treba si s nim urobit aspon 3 deti a potom si hodit maslu. Takeho primitiva si dlho hladala?

moonlight1210
30. aug 2021

a ked takuto dvojicu clovek dostane ako spolocnikov na vylet, tak o zabavu je postarane. ako za trest.

on sa tvari ako poloboh, ktory znasa okolo seba otravne steniatko, ktoremu milostivo prejavuje pozornost. chvilu je strasne nad vecou, hned po nej hulvatsky pyskuje, ponizuje ju a ma pocit, ako skvele bavi spolocnost humorom sebevlastnym na jej ucet. na truc robi veci presne naopak, ako chce ona.
ona okolo neho chvilu hopka ako mamka okolo milacika, potom sa fuka, potom sa hada, potom place, potom ziape. potom zas place. a obcas sa chodi zalovat ostatnym ucastnikom na svoje krivdy.

v priebehu poldna su schopni prestriedat vsetky emocie. hned sa vodia za ruky, tulkaju, pusinku, vymienaju si neznosti, hned su ofucani, urazeni, potom si robia naschvaly, potom sa hadaju.
potom sa on alebo ona zoberie a na truc "ide prec".

a zvysok spolocnosti bud ticho trpi ich excesy, alebo sa im pokusi dohovarat (nema zmysel). sucitit s nimi uz vobec nie, lebo v noci pre zmenu idu rozlamat postel.
aby rano boli polhodiny ako hrdlicky a kolotoc zacne odznova.

a potom sa o sebe dozviete, ze cela spolocnost ste pretvarka, lebo na dalsi vylet si date podmienku, ze bud oni tam nebudu (alebo len jeden z nich - zvycajne to vyhra chlap, lebo ten na nu kasle cely cas, kym ona na tom vylete visi na telefone a strieda nalady ako pocasie podla toho, ci jej zdvihol, mal obsadene, neodpisal, atd.), alebo radsej nepojdete nikto.

takze dievca, ak nechces dopadnut takto (je jedno, ci na niekde na vylete, alebo v spolocnosti celkovo), daj mu zbohom, zabudni na tu nebetycnu lasku (co nie je laska a uctu si nekupis) a chod hladat normalneho muza.
lebo darmo sa tesis, ze ti aj niektore kamosky "rozumeju", ak sa im zalujes. po case im lezies na nervy a za chrbtom si terc humoru. a ak ta vypocuju, tak hlavne preto, aby bola nova latka na zabavu, co ste zase stvarali, co ti povedal a ako si sa fukala.

preber sa. ty nemas vztah, ale chodiaci cikrus a ste obaja zdroj otravy a zabavy zaroven.

orta
30. aug 2021

neviem si predstavit zit s takymto clovekom, ved to ti nic dobre do zivota neda, budes len nervozna, nestastna a naco to je dobre?

autor
30. aug 2021

@moonlight1210 nie je to zábava a my to nerobíme pred ľuďmi ale doma..

autor
30. aug 2021

@orta je to frustrujúce som nervózna cítim sa ponozene nie som ok vôbec

autor
30. aug 2021

Ako neviem čo vám je tu vtipné keď sú všade vidím rozrehotane smajle ja naozaj neviem čo robiť ako si tu účtu vydupat u neho fakt neviem. Som už zo seba sklamaná lebo neviem čo ďalej

autor
30. aug 2021

Sa chová drzo ..hentake veci nedokáže inteligentný chlap ovedat žene fakt drzý ..ja som mu ale povedala keď s tým začal že tieto drzé slová ja nestrpim nie som na to zvyknutá bolo mu to jedno išiel si ďalej za mesiac spravil to isté povedal..ja už fakt nie som šťastná tak ho ľúbim a on sa chová neuctivo. Prerušuje má keď niečo dôležité chcem povedať a potom keď mu dohovatam mi povie že nemá čas počúvať tejto empty stories a je cynický a ironicky voči mne..to je fakt iq

autor
30. aug 2021

A to aj vysokú školu skončil..! Není to nejaký gelo od malty prosím pekne

autor
30. aug 2021

Ta som mu ja povedala že mamka ho nevychovala že je drzy bulo

orta
30. aug 2021

toto ti akoze verim, lebo to je na psychiku, ja by som s takym clovekom nebola, si vezmi, ze vztah ta ma naplnat, robit ta stastnou a nie toto!

siska53
30. aug 2021

Vies, co mas spravit. Rozist sa s nim a nikdy sa s nim uz nekontaktovat! To je to najlepsie, co mozes spravit!

nairia
30. aug 2021

uctu si vydobyjes jedine tak, ze ho posles do teplych krajin, zbalis si svoje saky paky a odides od neho a nasledne ho budes ignorovat
ale to ty podla toho, co pises nedokazes, lebo z nejakeho titulu mas potrebu asi jemu a sebe dokazovat, ze on je neuctivy voci tebe a ty si take spravanie nezasluzis, lebo si nanho dobra.
neviem, co si tymto prispevkom sledovala, ci si sa chcela postazovat, hladas riesenie alebo co? lebo riesenie ti tu dava kazda jedna, ale ty si ides svoje. takze ti niet pomoci a vyplakavaj dalej, hadaj sa s nim, nechaj si srat na hlavu, nechaj si vziat aj ten posledny kustulik zdraveho rozumu, ktory ti este ostal a este si ho nezabudni vziat za muza, pripadne si s nim urob dieta/deti, aby si si ho k sebe priviazala a pripadne dufala, ze dietatom si ziskas jeho uctu a respekt.

banderaska29
30. aug 2021

baby vy sa jej smejete a ľahko sa vám nadáva a hovorí čo má robiť, ale ak ste zacyklené vo vzťahu s manipulátorom a tyranom, verte mi, že vas pripraví o všetku úctu a sebalásku ako chodiaci jed a takéto ženy majú pocit, že bez neho neprežíju, že iný ako on už nebude... ja som si týmto prešla, teraz to vidím ako vy, ale bola som v jej koži a nie je to tak ľahké odísť. je to ale jediné riešenie, plus psychológ.. ktorý Ťa mimochodom napraví milá autorka a vnesie Ti do života nádej, dá Ti budúcnosť a lepšie vidiny zajtrajškov. sú aj dobrý chlapi.... aj keď ten trkvas Ta pripravil a všetku sebaúctu, ver mi že niekde vnutri ju máš.. ♥ ak to nie je dnes, ale nasere* sa jedného dňa a z vlastnej vôle si povieš, že toto si nezaslúžiš. a budeš to tak aj cítit.. .

timing
30. aug 2021

Vyhod si z hlavy ze sa mas nejako zmenit aby Ta zacal ľubit.
Vyhod si z hlavy ze toto je stastny zivot
Vyhod si z hlavy ze je to idealny muz a ziadny neexistuje

Uplne vazne, zbal veci a chodte od seba. Nie ste ani zdaleka kompatibilny pre sebe. On asi pre nikoho nebude.
Tak velmi si chcela byt s nim,ze si prehliadala vsetky jeho negativne stranky. Zivot ti to splnil. Mas ho. A za aku cenu? Ze budes vedla neho trpiet do konca zivota lebo ocakavas iny typ chlapa,ktory on nie je a nikdy nikdy nebude. Takze co ti ostava? Bud budes pre neho kus handry a najde si sebavedome milenky ale odides, poplaces, chytis zivot do svojich ruk a zacnes odznova.

stanulienkat
30. aug 2021

@moonlight1210 sa štim..Perfektne si to opisala.😁

autor
30. aug 2021

@stanulienkat tu neni nic na smiech ako
@timing ale prosim ta zivot mi nic nesplnil chcela som normalneho muza ale nemam,

ja neviem preco je tak hrozne drzy ja fakt nechapem som mimoz toho