Partner má drzé chovanie, neváži si ma a ja som k nemu dobrá

30. aug 2021

ja uz neviem ako toto riesit
naozaj mi to zaicna prekazat akoze on nikdy nebol nejaky vychovany vzdy bol troska svojsky a aj drzejsi typ chlapa,co sice som nemala moc rada ale tak laska ako tram pritahoval ma, proste som salela za nim, ja som chcela tak velmi vztah s nim vzdy som si predstavovala vztah s nim, dlho som ho chcela, a on si ma nevazi, nerespektuje ma, ked sa nastve tak nevie co mu slina prinesie na jazyk a stale drista a rozrpava mi zle veci, ze len stupidni ludia mozu takto rozpravat ako ja, ze som decko, ze som drza k nemu, ze sa to so mnou neda vydrzat,ze sa tvarim uboho, ze som taka onaka,ze sa neviem ovladat v hneve ze stale hystercim ked mu dohovarajm aby sa tak ku mne nechoval tak mi povie, ze si bude robit,co on chce a bude sa ku mne tak chovat ako si zasluzim, dost ostre slova pouziva v suvislosti so mno ua ja vzdy placem,alebo sa nahnevam, potom to olutuje a ospravednuje sa, ze bol nas...ty ked to povedal to tak nemyslel..cele vsetko vsetko, ja som nikdy nechcela prist o tento vztah, nechcem byt sama, chcem byt lubena, a ja proste uz neviem,kde robim chybu, som prilis dobra k nemu a mila, asi, vzdy som bola romanticka, snazila somsa aby sme boli co najviac spolu, ja uz neviem kde je chyba ved ja sa tak snažím :((((((😢 je to tak velmi tazke s nim, hovori mi skarede veci co by vobec chlap nemal zene hovorit !!! mal by si ju vazit a respektovat a nie toto..a vraj ja ho nerespektujem a ja si ho nevazim a som drza, ze som szale agresivna, no tak ked ma nastve svojimi slovami a neustalym dohovaranim tak jasne ze som nasrata nikdy so mnou nesuhlasi, vzdy si hovori svoje, ja nemam uz nervy a silu na to tak velmi si prajem aby sa mi ospravedlnovalaby to uz viac neopakoval, aby ma neurazal a neponizoval, ved toto je take ponizovanie :(
😢
urobila som ale chybu v tom ze som bola az prilis dobra a mila k nemu vecne usiata a tak si s o mnou vytrel zadok.ako vidim uz to nenapravim
ved on normalne vzdy ide spat ked sa pohadame, ja som smutna placem a on ide spat, nezaujima ho to, vraj si to zasluzim co mi povedal a neviem ake dristy kedysi sa ospravedlnil pred spanim povedal ze ho to mrzi, ze ma lubi, ze mi nechcel ublizit, a ja som mu ako inak oodpustila lebo tie emocie a city ta velka alska tam vzdy bola..:(
ale taketo jednanie je stvrtej cenovej, tak som mu uz v amoku povedala nech ide do pi...lebo ja to uz nezvladam a on isiel no
aon ze nekontaktuj ma viac ...
ale my sme sa uz porozchadzali vela krat, aj stokrat vzdy iba na den dva a potom vzdy doleze za mnou a ja vzdy odpustim ...on je taky cholerik boze ja neviem co s nim cele zle, vztah od zaciatku zle, mala som stanovit medze toto robit nebudes lebo idem rpec, lenze s nim sa to nikdy tak nedalo, velmi drzy bol od zaciatku, teda nie od zaciatku, ked vtacka lapaju pekne mu spievaju,ale potom to zacalo a to mame obaja uz po 30ke a taketo chovanie, hrozne nedospele a tie ponizovacie urazky ja neznasam... hej tiez nanho niekedy ziapem alebo kricim lebo ma uz vytaca co rozprava a este vcera mi zadrie, ze ide prec ze nebude pocuvat take prazdne dristy odo mna ked ja som sa musnazila vysevtlit, co mi vadi na jeho chovani, zevraj ho len obvinuem ze som obvinovacia masina, ze nidky nevidim svoje otrasne spravanie, tak kto ma otrasne spravanie teda ??stale mi hovori ze ja som drza a on je co potom ?? je to hlavolam pre mna, nechcem ho stratit, ale som tak hrozne sklesnuta a smutna z toho celeho, co sa deje...nevieme najst spolocnu rec,on sa ani neomluva uz posledne mesiace, stale to iste,..
predtym sa aspon omluval, ze on sa nema za co omluvat mi minule povedal ked sme volali...ale moja chyba,ked ho ignorujem a nezdviham telefnaty tak max dva dni a potom uz zdihnem, to je moja chyba ( nebyvame spolu )-

autor
30. aug 2021

on si mysli ze si moze dovolit cokolvek do mna
akoby bol bohom
a ja budem poslusne vsetko znasat
jasom mu ale povedala ze toto je primitivne chovane a ze sa robi ako savage totalny
drzan jeden
som mu povedala ze uroven nula a on ze hovorim prazdne reci s takym clovekom sa neda ani tak ani tak a zajtra dojde akoby nic

lucka_ke
30. aug 2021

tak neotvor, neodpovedaj na správy a vybavené
nájdi si normálneho partnera

autor
30. aug 2021

povedzte mi ci sa ja mylim alebo som ozaj tupelo !
ked po prvom vystupe takomto poviete muzovi, ze nech to viac neorbi ze toto su moje hranice ze nech ich zbytocne neprekracuje a nech mi neublizuje tym, a jasne si dohodnete ze sa to viac nebude opakovat a on to furt opakuje, tak co z takym chlapom? ve ja som mu urcila pravidla jasne a potom mi povedal ze ja mu nic nebudem davat ziadne pravidla hry, ze sa iba hram s nim,to je uz co za nezmysel...

janinah
30. aug 2021

Prdstav si,že vám tam pri tých hádkach behajú vaše dve deti a nasávajú "atmosféru domova" a budú sa správať presne tak ako ich rodičia,ozaj toto chceš? Stojí ti ten /možno/ skvelý sex za to?

katkami123
30. aug 2021

On je inteligentný manipulátor, chladný do seba zamilovaný narcis a ty zase jednoduchšia, naivná, žijúca mimo reality, ktorá by sa pre druhého aj rozdala.

autor
30. aug 2021

@janinah praveze ani ten sex nie je takze netreba zase vsetko vidiet v skvelom sexe a adonisovi

@katkami123 no neurazaj ma on je inteligentny a ja som tupana jednoducha ?? tak nakoneic ma pravdu ??

nairia
30. aug 2021

ano, si tupelo, ze pri hentakom polodementovi cakas, ze nieco z toho, co sa mu snazis vysvetlit, pochopi... a aj my sme tupela, ze sa ta tu snazime ti tu nejako pomoct a ty si stale ides svoje

autor
30. aug 2021

@nairia tak ale ja som s nim uz nejak ten rok prezila, nemozem vsetko len tak zahodit, za to ze on ma nechape.
ja neviem rpeco mam taku smolu v zivote na taketo tupela drze ja fakt neviem manipuluje mnou nechutnym sposobom ja uz neviem ako to vsetko znasat

janinah
30. aug 2021

nechceš zahodiť prežitý rok? ale celý život kludne zahodiť si ochotná? nečakaj,že sa zmení a čítaj čo ti tu píšeme,bude to časom len horšie

katkami123
30. aug 2021

Prečítaj si co je narcisticka porucha osobnosti, trpí nou tvoj partner. Keby si bola múdra, tak s ním už dávno nie si a nenecháš sa takto ponižovať. Preto sa tu všetky z teba smeju a tebe to vôbec nedošlo. Si len dalsia z mnohých, ktoré majú debila, ale držia sa ho za každú cenu a urobili si z neho poloboha. A dalsia naivná, ktorá si mysli, ze sa starý cap zmení na základe tvojej veľkej lásky a obety. Nie nezmení sa, bude ešte horsi. A keby si mala rozum, vidíš to už dávno sama, ze je to iba horšie a horšie. A áno, on ta ma za hlupaňu s ktorou môže krútiť a ty mu to očividne dovolíš, lebo si stále s ním. Taký typ ľudí ako je on miluje iba seba a nikoho iného. A narcisi nikdy nerešpektujú hranice u druhého, vždy ich bude posuvat. Ja len cakam, kedy ta začne mlátiť. Je mi ľúto, ze zo všetkých tých príspevkov, co tu baby napísali nevidíš tu iróniu, ze si len dalsia hlúpa ktorá sa drzi debila a tých tém takých žien je tu milión. A ani jedna nedopadla dobre.

elizabet173
30. aug 2021

skutočne to nemôžeš zahodiť, čo ste spolu prežili? Akoby si mohla zahodiť rok s mužom, ktorý je na teba drzý, má ťa na háku, nerešpektuje ťa? Preto máš takú smolu na tupelá drzé, lebo si nevážiš sama seba. Žena, ktorá pozná svoju hodnotu, by z takéhoto vzťahu odišla už dávno a nepresviedčala by sama seba ako ho miluje a nerozmýšľala nad tým, ako ho donútiť, aby si ťa vážil, keď on je raz bulo. Ale jednu výhodu má to, že v takom vzťahu zostávaš, uchrániš inú babu pred takým somárom.

katkami123
30. aug 2021

A teraz ti to napíšem škaredo, ale si hlupučka a naivná, máš 30 rokov a píšeš tu ako pobláznená 14-ročná pubertacka, ktorá si začala prvý vážny vzťah a nemá žiadne skúsenosti s chlapmi, tak naletí prvému debilovi. Ale ty už máš cez 30 rokov, takze by si mala mat už nejaké vzťahy za sebou a malo by ti byt jastné aj samej, ze toto nemá budúcnosť.

jaskolka
30. aug 2021

Ježišmária, na toto sa ani nedá odpovedat... Nemôžeš zahodiť, čo si s ním prežila, lebo on ta "nechápe"
V pohode, sama si sa tak rozhodla. My ti môžeme písať, aký je to debil a ze čím skôr od neho preč, ale ty si aj tak urobíš po svojom, veď ho miluješ a toľko si s ním prežila.... Opisujes co všetko je zle, aká si s ním neštastna, ako ta uraza, vysmieva sa ti, a potom sa opytas, prečo máš takú smolu na také tupela? To vážne? No skus ešte raz si to po sebe prečítať... Žeby preto ze im to dovolíš? Keď si s niekym takým, lebo "nemôžeš zahodiť čas, aký si s ním strávila"?To si fakt taka naivná, alebo...?

katkami123
30. aug 2021

On ta chápe, ale je mu u riti čo chceš ty, ak ti to nedošlo. A keby si mala rozum, je ti jasne, ze žiadna ludska bytosť si nezaslúži take zaobchádzanie a aby sa slapalo po niekom a jeho dôstojnosti. Lenže on je na toľko inteligentný, že ťa presvedčí vždy o tom, že si take spravanie zaslúžiš a ty si vždy na toľko hlúpa, že mu to uveríš a poplaces si a potom je dobre. Tak co chceš počuť?

lucka_ke
30. aug 2021

a čo je na ňom také úžasné? však napíš nech pochopíme, prečo od neho nemôžeš odísť

katkami123
30. aug 2021

A načo by sa ti on mal osprevedlnovat ako kedysi, keď už dávno pochopil, ze mu toto spravanie aj tak vždy prejde a ty si natoľko hlúpa, ze ho neopustis. Čím viac mu budeš dovoľovať a odpúšťať, tým viac sa mu budeš zhnusovať.

moonlight1210
30. aug 2021

"ked po prvom vystupe takomto poviete muzovi, ze nech to viac neorbi ze toto su moje hranice ze nech ich zbytocne neprekracuje" ... "ve ja som mu urcila pravidla jasne"

citas sa?
reci, reci, reci.

priklad: ako pochopis, ze lezies cez statnu hranicu? ked ti povedia: no, no, no, tu sa nechodi. ?
alebo ked prveho, kto ju na just prekroci, zastrelia (resp. zatknu, nech nie sme morbidni)?

Samozrejme, ze ked jasnym cinom ukazu, co to znamena neposluchnut. Vtedy si rychlo rozmyslis, ci cez tu hranicu len tak polezies, alebo nie. A ze radsej pojdes cez hranicny priechod a splnis vsetky podmienky na vpustenie.

A to mas robit ty.
Ty si len reci, reci, reci. Ciny ziadne. Vyhrazky, alebo tie tvoje snahy cosi argumentovat.
A preco ziadne ciny?
Najskor preto, ze sa bojis, ze to prezenies a on ta z fleku posle prec a budes vybavena. Lebo on s cinmi nema problem. Vsimla si si? On ta vie presne svojim chovanim vykazat do presnych hranic. Ty skaces iba potial, pokial ti on dovoli.

Krutis sa cervicek na haciku, jedujes sa, stazujes sa. Stale len: ako on moze? preco mi robi? preco ma nerespektuje? preco si dovoli?
no lebo moze.
lebo ty dovolis.
a ty dovolis, lebo ho nechces stratit. predstava, ze bude s inou a nedajboze ju bude mat v ucte a brat na nu ohlady, tak ta pojde roztrhnut. Od hnevu, od nespravodlivosti, ziarlivosti.
on to vidi. tak sa s tebou hra ako s cvicenym pudlom. Lebo moze.

kittykat22
30. aug 2021

Nikdy svojho muza nezmenis. Je taky aky je a paci sa mu to. Ten vztah na bode mrazu ktory mate bude pretrvavat a tu zmenu, ktoru cakas - ta nenastane. Na tupela nemas smolu. Zazili sme ich vsetky. Ale nie vsetky z nas s nimi ostali. Ked vidis, ze je ten partner zly tak sa zoberies a odides. Mozem ta ubezpecit ze my, ktore sme to spravili sme to urcite nerobili s usmevom na tvari a lahkym srdcom. Preco zostat s blbcom, ked za rohom je dalsich 10 dobrych muzov. A ze ti muzi su, ale treba hladat.

mackamizjedlaskrec
30. aug 2021

Fu ha tak toto bol dobry vylev Ale podla mna sa t Yuh musis ukludnit niekedy je to dobre vid iui et v zanenach manzeliek ked ma chlap akcnu zenu a pride mu ticha tak aj v rodine je pokoj .

autor
30. aug 2021

@moonlight1210 aha tak pochopila som cize som mala po ďalšom incidente čo urobiť ?"'zastrelir ho "ako na hranici ?

krisbar
30. aug 2021

Uz lwn decko si s nim sprav a dokonano....

moonlight1210
30. aug 2021

Ano “zastrelit”. Aby pochopil, ze nemelies pantom do vetra.

Lebo to robis. On to vidi. Este sa ti tym aj posmieva. Bavi sa tvojej bezmocnosti.
Si ako civava, co bezmocne poskakuje okolo neho, brese, jezi sa, robi sa nebezpecna, ale ked ju chytis do ruky, aj cez plot ju zahodis.
(Mame civky, viem ako smiesne a “nebezpecne” to posobi, ked sa predvadzaju a snazia sa predstierat, ze su smrtiace trhače.).

A co robis ty miesto toho, aby si ho “zastrelila”? Urazas sa, hadzes pusu nakrivo, slzis, jedujes sa, vedies monology o tom, ako ti moze robit toto a chovat sa takto, povedat tamto.
A on?
Ma na haku cele tvoje pindanie. Ked uz ho dozeries, splechne ti nieco. Uz odkukal, co funguje na teba. Tak to ti povie.
A ty reagujes presne podla scenara.

Spamataj sa. Zmen pristup. Zmen postup. Zmen cele chovanie.

Ibaze na to potrebujes zmenit nastavenie v hlave - aj keby tu zajtra predomnou v pase inu prehybal a siel jej vycucnut jazyk, je mi to fuk.
Ked toto dokazes, vahy sa preklopia a on zacne behat za tebou ako psik.

Ale nic by si nevyhrala. Behal by za tebou pre jedinu vec. Zeby nezniesol, ze uz nema nad tebou moc. Ze jeho reci tebou nehnu. Ze jeho spravanie pozorujes ironickym pohladom a s lahkym usmevom, ze je ako pubertalne decko.
A dovtedy by hladal skulinku, kym by zas nezacala vyvadzat, ako vyvadzas teraz.

Chlap ako on je pre zivot nepouzitelny. Je skor ako trofej do vitrinky. Vyhrat, zavriet tam a raz za rok na vianoce oprasit. A uzivat si s niekym lepsim.

timing
30. aug 2021

Autorka. Tvojim cielom je akoze co si od nas precitat? Rafinovane taktiky ako sa spravat aby bol z teba paf a robil to co chces ty? Z tvojim prispevkou uz tolkokrat bolo spomenute ze je drzi a nedobre sa sprava a ty just chces byt s tymto tvojim idolom? Ci fakt si myslis ze rok je straaaasne dlha doba a je skoda zahodit? A akoze zacten ROK vztahu ste sa pekne k sebe spravali kolko 2-3 mesiace? Sak to je choreee co ty vlastne robis.
Naozaj mi rozum neberie ake su realne dovody preco nejdes prec. Byvate spolu? Nemas kam ist? Si financne zavisla na nom?
On ta ma pre tvoje spravanie totalne v pečku. Hysterčis,places on ta zvozi pod čiernu zem a ty za nim aj tak dobehnes. Toto ani zdaleha nie je pritazlive spravanie skor v jehonociach si hlboko dole. A nechapem ze este to on s tebou savno neskoncil. Tak ako pisem ste fakt nevhodny par. A aj jeden sa nezmeni. Vsetko by bola pretvaraka. A tym padom falosny vztah

tykat
30. aug 2021

Vam to nikdy spolu klapat nebude, ste rovnake povahy... ty na neho ze je drzy, on na teba ze si drza...popravde ked som len citala co dokolecka pises ma rozbolela hlava, keby si na mna takto hovorila tak ti tiez poviem ze toto pocuvat nemienim, prazdne slova. Ved to sa da zhrnut do 4 viet a ty tu taku slohovku das. Toto ziadny chlap pocuvat nebude.

autor
30. aug 2021

@moonlight1210 aha, takze co navrhujes, ako zmenit teda taktiku?a ako sa spravat teraz po incidente ? mas dobre nazory,

anickaaa6aaa
30. aug 2021

Podla opisu sa nezmeni nic. Pretoze myslim, ze on ta nikdy nejako extra nechcel, netuzil po tebe.. Obletovala si ho dovtedy az kym nepolavil.. Ty šťastná ze ho mas pre seba a on? Neviem.. Sam mozno nevie preco je s tebou a preto sa sprava ako sa sprava. Nema ta rad. Ak by ano tak by sa takto nespraval.. Byt tebou ukoncim tento vztah zoberem si ponaučenie, ze laska sa vynútiť nedá.. Zamakala by som na sebe lebo naozaj tvoje vyjadrovanie je hodne mladeho dievcatka. Ten pravý si ta najde sam len aby si ho neodplasila..

jaskolka
30. aug 2021

Neviem, či si fakt nepochopila, čo ti chce @moonlight1210 povedat...ten chlap ta ma úplne v paži, akú taktiku chceš? Nerozumies, že on sa nezmení, má tá úplne v ***? Ako bolo aj vyššie písané on ti akoby urobil dobry skutok, obetoval sa, že je s tebou, a tak sa aj k tebe správa. Uhnala si ho, a on to využíva, že ty strašne chces byť s ním, že až dušu ideš vyplut, a všetko znesies, lebo nechceš, aby si bola sama. Tak veľmi chceš lásku, že si ochotná sa až plazit po bruchu, len aby ti dám kmrvinku pozornosti. Žena, preboha, spamätaj sa, a nehľadaj nijake postupy, ako toho chlapa získať. Nikdy spolu šťastní nebudete.pre teba by bolo šťastím keby on nechal teba, lebo aspoň by ti urobil službu.

negymama
30. aug 2021

ty chces taktiku, ako si toto cudo nechat ale s bonusom ucty a lasky.
@moonlight1210 ti dava taktiku, ako ho poslat do riti a ponechat si svoju uctu. mmch ked si nedas uctu ty, nedostanes ju ani od okolia.

v tomto vztahu je tvoja ucta v odchode so vztycenou hlavou. OK nedavas mi uctu, odchadzam - a to navzdy. Inak ja som ten typ co odchadza zo vztahu iba JEDEN KRAT. a je to jasne od zaciatku.

negymama
30. aug 2021

Ono to pojde, neboj sa. Odchod ta poislni... s dalsim chlapom uz budes vediet co a ako, pri prvom naznaku neucty, ponizovania... adios. rozlucka. Mozno bude stacit jeden, mozno viaceri, ale s kazdym odmietnutim neucty budes sebavedomejia a budes omnoho lepsie vediet co chces.

Lebo teraz nevies. nevies co chces. chces chlapa, ale takeho, keby tento bol iny. Si ako zena co ide kupovat saty... joj krasne su , chcem ich...len keby boli kratsie, s vacsim vystrihom, bez gombikov, zelene nie cervene... Sakra...tak co si nevybrat saty, ktore mi sedia a ladia , nez knucat a prerabat tie nevyhovujuce.