Partner má drzé chovanie, neváži si ma a ja som k nemu dobrá

30. aug 2021

ja uz neviem ako toto riesit
naozaj mi to zaicna prekazat akoze on nikdy nebol nejaky vychovany vzdy bol troska svojsky a aj drzejsi typ chlapa,co sice som nemala moc rada ale tak laska ako tram pritahoval ma, proste som salela za nim, ja som chcela tak velmi vztah s nim vzdy som si predstavovala vztah s nim, dlho som ho chcela, a on si ma nevazi, nerespektuje ma, ked sa nastve tak nevie co mu slina prinesie na jazyk a stale drista a rozrpava mi zle veci, ze len stupidni ludia mozu takto rozpravat ako ja, ze som decko, ze som drza k nemu, ze sa to so mnou neda vydrzat,ze sa tvarim uboho, ze som taka onaka,ze sa neviem ovladat v hneve ze stale hystercim ked mu dohovarajm aby sa tak ku mne nechoval tak mi povie, ze si bude robit,co on chce a bude sa ku mne tak chovat ako si zasluzim, dost ostre slova pouziva v suvislosti so mno ua ja vzdy placem,alebo sa nahnevam, potom to olutuje a ospravednuje sa, ze bol nas...ty ked to povedal to tak nemyslel..cele vsetko vsetko, ja som nikdy nechcela prist o tento vztah, nechcem byt sama, chcem byt lubena, a ja proste uz neviem,kde robim chybu, som prilis dobra k nemu a mila, asi, vzdy som bola romanticka, snazila somsa aby sme boli co najviac spolu, ja uz neviem kde je chyba ved ja sa tak snažím :((((((😢 je to tak velmi tazke s nim, hovori mi skarede veci co by vobec chlap nemal zene hovorit !!! mal by si ju vazit a respektovat a nie toto..a vraj ja ho nerespektujem a ja si ho nevazim a som drza, ze som szale agresivna, no tak ked ma nastve svojimi slovami a neustalym dohovaranim tak jasne ze som nasrata nikdy so mnou nesuhlasi, vzdy si hovori svoje, ja nemam uz nervy a silu na to tak velmi si prajem aby sa mi ospravedlnovalaby to uz viac neopakoval, aby ma neurazal a neponizoval, ved toto je take ponizovanie :(
😢
urobila som ale chybu v tom ze som bola az prilis dobra a mila k nemu vecne usiata a tak si s o mnou vytrel zadok.ako vidim uz to nenapravim
ved on normalne vzdy ide spat ked sa pohadame, ja som smutna placem a on ide spat, nezaujima ho to, vraj si to zasluzim co mi povedal a neviem ake dristy kedysi sa ospravedlnil pred spanim povedal ze ho to mrzi, ze ma lubi, ze mi nechcel ublizit, a ja som mu ako inak oodpustila lebo tie emocie a city ta velka alska tam vzdy bola..:(
ale taketo jednanie je stvrtej cenovej, tak som mu uz v amoku povedala nech ide do pi...lebo ja to uz nezvladam a on isiel no
aon ze nekontaktuj ma viac ...
ale my sme sa uz porozchadzali vela krat, aj stokrat vzdy iba na den dva a potom vzdy doleze za mnou a ja vzdy odpustim ...on je taky cholerik boze ja neviem co s nim cele zle, vztah od zaciatku zle, mala som stanovit medze toto robit nebudes lebo idem rpec, lenze s nim sa to nikdy tak nedalo, velmi drzy bol od zaciatku, teda nie od zaciatku, ked vtacka lapaju pekne mu spievaju,ale potom to zacalo a to mame obaja uz po 30ke a taketo chovanie, hrozne nedospele a tie ponizovacie urazky ja neznasam... hej tiez nanho niekedy ziapem alebo kricim lebo ma uz vytaca co rozprava a este vcera mi zadrie, ze ide prec ze nebude pocuvat take prazdne dristy odo mna ked ja som sa musnazila vysevtlit, co mi vadi na jeho chovani, zevraj ho len obvinuem ze som obvinovacia masina, ze nidky nevidim svoje otrasne spravanie, tak kto ma otrasne spravanie teda ??stale mi hovori ze ja som drza a on je co potom ?? je to hlavolam pre mna, nechcem ho stratit, ale som tak hrozne sklesnuta a smutna z toho celeho, co sa deje...nevieme najst spolocnu rec,on sa ani neomluva uz posledne mesiace, stale to iste,..
predtym sa aspon omluval, ze on sa nema za co omluvat mi minule povedal ked sme volali...ale moja chyba,ked ho ignorujem a nezdviham telefnaty tak max dva dni a potom uz zdihnem, to je moja chyba ( nebyvame spolu )-

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizabet173
31. aug 2021

@negymama napísala si to úplne presne, Ona má predstavu o partnerovi, len do nej dosadila nesprávneho muža

elizabet173
31. aug 2021

@tomyhardy sorry, až teraz som si všimla, že si muž, písala som ti v ženskom rode

katkami123
31. aug 2021

Tu je cela podstata tvojho problému

“ proste som salela za nim, ja som chcela tak velmi vztah s nim vzdy som si predstavovala vztah s nim, dlho som ho chcela, a on si ma nevazi, nerespektuje ma”

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kokoska111
18. dec 2021

Si normálna? Spakuj ho, idiota.