Partner ma kontroluje a neverí mi. Je to normálne?

tinkatin4
17. nov 2009

Ahojte..dnes sa mi cez telefón priznal priatel,že má moje heslo na facebook a že vie o všetkom čo si s kým píšem 😠 ... dnes som si písala po dlhej dobe s dlhoročným priateľom...mám ho rada ako svojho brata a aj on mňa...velmy dobre si rozumieme..ale moja polovička to nevie pochopiť a za každým, keď ho spomeniem(málokedy)sa zmení a začne byť upodozrievavý,taký divný..furt sa ma píta či s ním niečo nemám,či sme ozaj len kamaráti..stále mu vysvetlujem dokola že ozaj ho mám rada,lan ako dobrého kamaráta,že s ním nič nemám a ani nechcem..ale on to nevie pochopiť.už som z neho zúfalá ☹ ...ako som spomínala,dnes sme si chvílku písali a na koniec si zo srandy vždy pošleme (kamarádske cmuk)"veď čo je na tom"... každému koho mám rada posielam na konci cmuk aj kamoškám..no a dnes mi volal že čo to malo znamenať,že vie o všetkom,že prečo mu klamem,že keď príde domov že nech mu to láskavo vysvetlím(najmä to cmuk)....je to podla vás normálne,že takto ma kontroluje..a nedôveruje mi?...aj to,že na každý môj mail,proste na všetko kde je heslo musí mať prístup..nemám ani troška súkromia..doteraz som si myslela že mám aspoň na facebooku,ale dnes som zistila,že ani tam 😠 ☹ ..čo si o tom myslíte?

markiza
17. nov 2009

nie je to normalne. zmenila by som heslo na fb, pripadne nova registracia. ved predsa vsetci mame pravo na sukromie a ked uz aj hodlam zdielat hesla, e-maily tak rozhodne sa nemusim nikomu zodpovedat. u mna by ten moj s takymto jednanim neustal.

titkovamiriam
17. nov 2009

ja by som moje hesla nedala nikomu!!!a ked je upodozrievavi treba sa o tom porozpravat...

tinkatin4
autor
17. nov 2009

už som si zmenila 😒 ..ale čo z toho keď mi už bude doma robyť ródeo 😖 ...určite bude odo mňa žiadať heslo,keď mu ho nebudem chcieť dať,tak budem tá najhoršia,že mu niečo tajím,že mám pred ním tajnosti..atď už ho počujem,normálne sa teším ☹

hanka274
17. nov 2009

na vsetko sa treba pozriet aj z tej druhej strany...ak by to tebe nevadilo, ze posle kamoske cmuk a podobne...oka, tak si stoj za svojim...ak co i len trosku nad tym rozmyslas, ci by ti to vadilo, tak nieco na tom bude 😉 😉

megi93
17. nov 2009

môj manžel moje heslá vie, resp. vedel ale svoje mi odmietal dať. Raz mi heslo zistil, tiež som si tam práve písala s jedným kamošom a bol z toho naštvaný, ale vysvetlili sme si to. Dnes nevie ani on moje ani ja jeho, hoci ak by chcel, vie si moje heslá zistiť.

titkovamiriam
17. nov 2009

no uz vidim ako nam chlapi hovoria co si mailami posielaju 😀 😀 😀 .nech si posiala aj cmuk na zadok-kym to nespravi ma to netrapi...ved o tom je cely net... 😀 😀 😀

tinkatin4
autor
17. nov 2009

neviem či by ma to naštvalo asi nie..a aj keby tak určite by som tak nereagovala ako on... ja by som to brala určite z nadhladom, najmä keb viem že je to dlhoročné kamarátstvo a najmä vedela by som že aj ona je zadána a v zahraničí..ako je náš prípad 😖 ..kebyže je to čerstvé zoznámenie z netu,to by bolo o inom..to by som aj ja jeho pochopila,že prečo tak reaguje,ako reaguje ☹

tinkatin4
autor
17. nov 2009

ale najviac ma zaráža to, že si za mojim chrbtom zistil heslo a pekne kontroloval a kontroloval....kebyže nekontroluje,tak nevie a srdce nebolí...veď aj on si spravil stránku,keď zistil že som na fb a nechcem mu dať heslo..a doteraz o tom nevie že to viem a ani mu to neplánujem povedať,veď nech si má(ale heslo neviem a nevadí mi to)...presne jak titkovamiriam napísala

hasleerka
17. nov 2009

to ako si môže zistiť vaše heslo???

inak mm vie že ja si tu píšem s jedným mužom, čo sme sa zoznámili na azete, sme už priatelia ... a on vie, že tu si len píšem, ale žijem s ním a ľúbim jeho ... na to je tolerantný ... (ale neviem, či aj ja by som bola)

tinkatin4
autor
17. nov 2009

pravdepodone si zistil moje zmenené heslo cez mail...lebo ten fb je tak blbo nastavený,že každá zmena sa hneď pošle mailom..tak asi tak zistil..a mňa to ani vo sne nenapadlo,že on si to bude zisťovať až takto intenzívne 😖

hasleerka
17. nov 2009

no a on sa dostane aj do tvojich mailov ???

bubba
17. nov 2009

no teda.. u nas take nic nie je.. ja viem manzelove hesla a on vie moje.vzivote by ma nenapadlo aby som sa mu hrabala v poste,v sukromi a ani on mne...nie sme jeden voci druhemu upodozrievavi tak nemame potrebu kontrolovat jeden druheho...

tinkatin4
autor
17. nov 2009

áno...a práveže preto som si dala jednu registráciu takú aby nevedel heslo,na ktorej by som mala ako také súkromie...pretože už mi lezie na nervy to jeho kontrolovanie a vypytovanie sa na každý mail a nedajože nových kontaktov 😝 ...veď aj ja viem jeho heslo na maili a ani ma nenapadne mu ich pozerať

zuzka1.
17. nov 2009

hesla si vieme, teda mm urcite zabuda 😀 kontrola a upodozrievanie ee, to veru nie 🙂

leniciatko
17. nov 2009

rozchod ! čo bude robiť,až budete manželia a budú deti ?

flamenga
17. nov 2009

tak my s manželom sme ešte vyšší level... my máme rovnaké heslá 😕 😀

tinka preč od neho 🙄

diddi
17. nov 2009

vytvor si novy mail....nove heslo, na ktore nemoze prist....a na FB, si to v nadstaveniach nadstav tak, aby ti to nechodilo na mail...komplet zmen vsetky nicky a hesla....urcite to nie je normalne!!!....a myslis, ze tu na MK si toto nemoze precitat?

blazka24
17. nov 2009

tak ja som prihlásená na nete už hrooooooooozne dlho, čo sa týka kontroly, manžel mi sem-tam nazrie cez plece čo som kde som a s kým píšem, ale nie je ten typ že by si písal s niekým cez net a kontroloval mi maila......prišiel čas že som mu cez telefon povedala heslo na mail aby niečo vybral z pošty keď som bola v pôrodnici a nič sa nedialo, nekontroluje ma lebo si veríme........
ja by som sa s ním rozišla, je to upodozrievavý chlap a to sa nezmení, môže to byť už len horšie.......

veronika81
17. nov 2009

tinkatin, začína sa to kontrolou mobilu, mailov, potom ti bude vyberať a zakazovať kamarátky/tov..a nakoniec ti bude prikazovať aj to, čo si máš obliecť 😠

Veď ti absolútne nedôveruje, čo je to za vzťah? Neviem či Viktorka máte spolu, ale ja by som z toho vycúvala.. To nie je život, na takúto kontrolu nemá právo. Dnes večer by som s ním neriešila to "cmuk", ale jeho dôveru voči tebe! Keď ti neverí a nedôveruje, bude to iba horšie 😒

jonki
17. nov 2009

lahko sa mi to hovori, kedze nie som v tovjej situacii....ale ja zmenila partnera a nielen hesla

tak ako veronika pise....toto kontrolovanie mailov ...to nie je len bezna "zvedavost"....je to kontrola vyplyvajuca z jeho neistoty v pozicii tvojho partnera....teraz ti kontroluje postu, neskor mozno bude kontrolovat tvoje priatelstva.....atd....takto sa zivot velmi lahko moze stat vazenim 😒 a o tom partnersky vzat urcite nie je

spytaj sa ho preco Ti nedoveruje

babula90
17. nov 2009

môj muž heslá nevie, ale ja mám celý deň otvorený mail a môže sa hocikedy pozrieť do mojej pošty, no nerobí to, nemá to za potreby a nemá na to ani čas, je to o dôvere 😉
keby som čosi skrývala, odhlasovala sa na maili, to čo by bol za vzťah?Dôvera je alfa a omega vzťahu.

sasiki
17. nov 2009

my vieme svoje heslá, keď sme spolu, aj mu poviem, nech mi pozrie, či mi neprišiel nejaký mail.....
ale to je normálne, keď sú aj partneri normálni, keby mu hrabalo a bol žiarlivý, tak by som mu žiadne heslo nepovedala 🙂
na facebooku som mu dávala fotku do profilu, lebo sa mu nechcelo 😅 😀 😀 😀

tinkatin4
autor
17. nov 2009

takto..Viktorka mám s ním..bol neplánovaný...keď som ešte nevedela že som tehotná,chcela som sa s ním rozísť pretože mi robil scény aj keď som bola v práci cez telefón..bola som v autobuse,keď mi zavolal,rozprávali sme sa a zrazu započul chlapský hlas,fúú to ste mali počuť čo spustil...však to je samozrejmé že autobusom necestujem sama...ten chlap sa rozprával s mojou spolusdiacou...a to mi pomohlo rozhodnúť sa o ukončenie vzťahu..no ale potom prišla táto situácia,bola som celá nešťastná velice som uvažovala o interupcii kvôli nemu...ale uvedomila som si že to dieťa za to nemôže...a som rada že som to neurobila,je pre mňa všetkým...velice mi sluboval že sa zmení,proste hory-doly...a ja v tej situácii som mu dala ešte šancu nič iné mi neostávalo...no ale teraz,neviem..najradšej by som ho z fleku opustila,ale už je tu aj malý..bojím sa že mi to neodpustí,že mi to bude časom vyčítať...a nemám to ľahké nedávno sme kupili na hú byt 😒 ... k bytu som pristúpila,len kvôli malému lebo bývame u našich a malý potrebuje už tú svoju izbičku a už aj na rodičoch vydím,že si už od nás potrebujú oddýchnuť...tak len preto

tinkatin4
autor
17. nov 2009

doteraz mi to nevadilo že mi chodí do mailov...ale v poslednej dobe,vždy keď prídem do izby a on je pri PC skoro vždy je na mojich mailoch....a keď mi príde nejaký mail čo sa mu nezdá,alebo rp tak sa vypituje...alebo príde mi rp a on mi nič nepovie a potom sa ma len známi vypitujú,píšu prečo neodpisujem a ja tomu nechápem,potom len zbadám že mi písali..a keď sa ho spítam,že čo mi to nepovedal ked si to už pozrel..a on na to,že zabudol,alebo mi len oznámi že prišla rp,ale že už nevie čo tam bolo 😒 😠 ..a strach či si náhodou aj toto neprečíta?pravdupovediac,že už ani nie...možno by aj bolo dobré nech vie čo si o tejto sytuácii myslia aj iní ludia...ale toto ho asi nenapadne..sem ešte nikdy nenazrel..dúfam 😅 ..a aj keď tak on nevie ako to tu chodí..dúfam 😅 😝

saska.t
17. nov 2009

tin - tak toto uz je choroba, musim povedat ze napriek malemu by som od neho rychlo utekala prec 😕

babula90
17. nov 2009

no to je horor, to je už naozaj choroba!!!!

sasiki
17. nov 2009

buď nech sa lieči alebo dovidenia!!! 😠

dsnadja
17. nov 2009

ahojte ten moj nema k ničomu kde som prihlasena moje heslo,lebo nič ho do toho neni.a ani ja nie som zvedava na jeho hesla.takisto sa nehrabeme vzajomne v mobiloch,to čo pišeš tinkatin sa mi zda chore,ale velice chore.aj ty maš jeho hesla???dufam že ano.....ja až žasnem čo si to niektori chlapi dovoluju,ale nechapem ani ženy čo furt snoria či niečo nenajdu ...zo nzačiatku chcel moje hesla a že aj on mi da to svoje a ja že dakujem neprosim,tak na mna čumel ako mucha puk.....skušal mesiace,nikdy sme sa kvoli tomu nehadali lebo nenaliehal na mna silno,ale pekne som mu to vysvetlila,ale pochopil že som ako partizani,proste nevyzradim... .chvala bohu u nas to funguje...a ten tvoj nech sa ide liečiť,vlastne podla mna je to aj tak zbytočne,lebo takyto typci sa aj tak nezmenia,možno na mesiac dva ale potom bude zase všetko po starom,takže začni rozmyšlať ako si zariadiť život bez neho....ja by so s nim 100%nebola.....

veronika81
17. nov 2009

tinka, tak ako dopadol rozhovor?

Inak, my sme spolu skoro 6 rokov a veru ja ani jedno jeho heslo neviem, dokonca ani PIN na mobil 😅 a takisto ani on moje. Nepovažujem to za potrebné, zatiaľ som to ani nikdy nepotrebovala.. Neviem si ani predstaviť, že by si pýtal moje heslá. Kvôli čomu? Na čo by mu boli?? A ja mám prehliadač nastavený tak, že keď ho spustím, tak sa mi hneď otvorí mailová schránka, takže ak by ma chcel kontrolovať, tak má cestu voľnú 😅 Vidíte to, ktovie čo robí, keď nie som doma 😀 😀

Celé je to o dôvere tinka a keď tá vo vzťahu nie je, budú iba problémy. Ako píšeš, prišla si na to už aj sama keď si zvažovala rozchod. O syna sa neboj, neboli by ste prví ani poslední.. skôr vidím problém v tom spoločnom byte 😒

A ten telefonát v autobuse.. nemám slov! To už zďaleka nie je v rámci normy, toto je už chorobná žiarlivosť.

kristina25
17. nov 2009

tinka
no my sme sa s manzelom rozviedli kvoli nedovere. Ta je vo vztahu najdolezitejsia. Ja som sa nemohla pozdravit kamosovi, lebo som s nim hned nieco mala. Isla som sa do obhcodu ked bol ex v praci hned si domyslel, ze som stihla zajst za niejakyym chalanom. Bolo toho aj viacej co si vzdy nasiel.
Ako pise veronika, ked vo vztahu nieje dovera su len problemy a ja som to zazila a mozem len potvrdit, ze je to pravda.