Partner ma odmieta

martina_m1
14. dec 2013

Ahojte baby. Počula som o tejto stránke a vlastne zaregistrovala som sa tu len kvôli môjmu problému. Respektíve potrebujem počuť aj názory nestrannych ľudí. S priateľom sme spolu dva a pol roka, mame rok a pol ročnú dcéru a žijeme spolu necelý rok. Ked sme spolu začali bývať bolo vsetko v poriadku. Zvykali sme si jeden na druhého a vzájomne este intenzívnejšie sa spoznávali. No posledné asi 4 mesiace je to take zvláštne. Neviem. Proste stale mu nemozem prať veci ze on vie najlepšie prať. Mozem mu prat len tie co nosí doma alebo do fitka. Druha izba co je tak tu si zamyka ked niekam ide ako keby som mu tam snorila alebo chodila kradnúť pritom viem ze tam nic take nemá. Mozno ze je len zvyknutý nakoľko predtým tu žil so sestrou a pri nej si zamykal izbu lebo mu tam kradla veci ale ja predsa nie som ona !! Proste sa necítim ako doma ale ako spolubyvajuci. Ja nie som žiadny zlodej aby take veci robil. A v neposlednom rade je to sex. Nechce so mnou vobec uz spávať. Vyhovára sa ze je unavený alebo ze mam pozerat len tak s ním telku alebo ze je neskoro. Minule som za ním prisla o štvrť na jedenásť a ze je uz neskoro ze ho mam nechať. Uplne na mna zhukol. Prišlo mi to tak ľúto a odvtedy spavame oddelene. Mam 26!!!!!!nie som dôchodkyňa aby som držala celibát a nie som ani mniska. Viem určite ze nikoho nemá. Pretože je stale doma. Cítim sa taka potupena. Uz som aj zbalena ze sa vrátim naspat k rodičom. Zajtra mame ist nakoľko nebyvame na Slovensku. Ked sa ho opytam ze ci som ho uz za tak krátky cas omrzela tak mi povie ze nie. Ale ja naozaj neviem uz co si mam myslieť. Nevie mi dat rozumne vysvetlenie. Teda nevie dat ziadne vysvetlenie. Bez sexu nám to fungovať nebude. Mavame ho tak raz za mesiac. Mesiac a pol. Ked sa ho opytam co sa s ním stalo tak mi povie ze neviem žiť bez sexu ze ini ľudia žijú aj bez sexu a majú spoločne záľuby. Ako toto mi povie zdravý 33 ročný chlap? Uz naozaj nevladzem. Stale sa kvôli tomu hadame a ja uz naozaj neviem ci mam ostať alebo odísť. Za každý názor budem vďačná.

mima4
15. dec 2013

@martina_m1

No a neuvazovala si nad tym, ze by si sa rozisla s priatelom? chodite a sucasne aj byvate spolu uz dost dlho na to, aby ste zistili, ci vam to bude klapat do buducnosti a ci si viete predstavit spolocny zivot. Z toho co pises, mam pocit, ze on si doteraz k tebe nevybudoval ziadny hlbsi vztah, netvrdim, ze by ta nelubil, len vztah je vo velkej miere o komunikacii, rieseni problemov, hladani alternativ v spoluziti atd... To nie je ze "ja sa ti k tomu neviem vyjadrit"... to sa hovori ludom, s ktorymi nie je hlboky a doverny vztah a myslim si, ze toto vam vo vztahu chyba.
Ja to vidim tak, ze vo vasom spoznavani asi nastal ten usek, kedy treba zvazit, ci ano alebo nie.

ratatatata
15. dec 2013

Tak ako v kazdom vztahu...

liza2222
16. dec 2013

@martina_m1 moj nazor je ze tam masturbuje ,nechcem sa ta dotknut nijak ale nezmenila si sa moc fyzicky po porode?mne nap ovisli prsia a citim ze sa mu uz nepačim ako predtym ,snažim sa ťa iba pochopit

liza2222
16. dec 2013

moj muz m& koli tomu odmieta tiez a ked uz tak milovanie hore oblečena a to ma nebavi ak viem ze sa mu nepačim ako zena,je pekne mat deti ale aku krutu dan za to dam