Partner pozerá po druhých ženách a flirtuje s nimi

liaka
19. feb 2016

Baby, co by ste povedali na to keby v peknom rozhovore,sedite len vy dvaja odrazu povedal vas partner,ze tu by som napisem to slusnejsie "pomiloval"? Sedeli oproti nam parik jeden,zena blond vlasy.Uz viackrat sa to stali,dokonca na kazdu moju kamaratku ma narazky ako by ju vyzvrtal... Je jedno aku mam kamosku,s kym sa stretnem,rozprava ze hned by ju chcel. Dokonca viac inklinoval ciernovlaskam a odrazu minule mi z nicoho nic hovori,ci by som sa odfarbila na blondinku.... viackrat som mu povedala,ze viem ze chlapi pozeraju po inych zenach,ale ze mne sa to nepaci a nezelam si aby to robil predomnou. Ako aj jeho oslovovanie inych zien pre mna intimne mojenko,zlatko a pod....

oslo1
20. feb 2016

Sorry za preklepy, pisem na mobile

7certik7
20. feb 2016

Ach jaj..:/ nevazi si ta...somar,ked to este pred tebou hovori..:/ no predo mnou keby to povie,uz mu iba kyvam..aj ked tazke odist..no ale skus sa ho spytat,preco to rozprava,ci to mysli zo srandy,ci ta tak provokuje..a keby mu to vysvetlis,ze ti to prekaza,ak otom nevie.. ak si mu to uz rozpravala,ze ti to prekaza,a nerespektije to..maj ho na salame najdi su druheho,ktory si ta bude vazit..

lubiss
20. feb 2016

Boze to je idiot a trapko posli ho do riti ..... Nech si vyprava svojim kamaratom koho by prekotil nie tebe ... Ach co je vela to je moc uz...

mima4
20. feb 2016

@liaka

ako dlho s nim chodis?

nno takeho frajera by som poslala do certa...slizniak jeden fuj...

dufam, ze mas jasnu kontrolku, ze to nie je clovek do manzelstva a rodiny!!!!

blairgossip
20. feb 2016

otras takeho chuja by som hned nechala, chces ju?? chod si za nou a mna nechaj na pokoji

sense
20. feb 2016

keby sa pozrel to by nevadilo aj ja sa pozriem ale raz by utrusil taky komentar tak by som mu povedala ved chod...a urcite by som si nefarbila vlasy len preto ze to chlap po mne chce...nevie co od dobroty...

liaka
autor
20. feb 2016

Baby,my mame spolu dieta. Sme spolu 5 rokov. Ja citam vase komenty a rozmyslam nad nimi. Tiez si myslim,ze je to len pes co nehryze... Vyrastal bez otca,mozno to ma suvis.

majulino
20. feb 2016

@jana_eyre dakujem za odpoved, zrejme vela zalezi aj od tonu akym to povie,moj to stale hovoril takym zartovnym tonom, obcas az vysmesnym, neberiem to tak tragicky, ja by som skor zle znasala ak by mi to tajil a bolo by na nom viidiet ako slinta po inej, z toho co zakladatelka napisala som usudila, ze sa pri nej nudi a hce ju aj takym hlupym sposobom prinutit k nejakej zmene, ci uz k zmene spravania, alebo zmene v sexualnej oblesti, povedzme si pravdu, vacsina zien ked ulovi chlapa si mysli, ze je to uz na cely zivot a zacne stagnovat

mima4
20. feb 2016

@liaka

no sama si sa chytila do pasce, ze si si s frajerom spravila dieta...ach zeny... kedy zacnete uvazovat aj s nejakym pudoch sebazachovy 😒

povedz mu otvorene, ze sa ti to nepaci, bud ta ma rad a vazi si ta a bude sa snazit to riesit..alebo mu na vztahu s tebou nezalezi a bude v tom pokracovat...

maria1989
20. feb 2016

@ria209 to o tých škaredých mužoch z mojej skúsenosti nie je pravda. každý jeden si myslí, že je majster svetla 😀

sorciera24
20. feb 2016

@liaka aj moj muz vyrastal bez otca, ale takuto primitivnost by predo mnou nikdy nepovedal a uz vobec nie stale a viackrat!.....fuj.....ty mas pre neho ta, kt. by vzdy a vsade...."pomiloval" nie ine......mozu sa mu pacit aj ine zeny, ale bud nekomentujem, resp. slusne spolu okomentujeme a dost...ale toto je silna kava!....a uz vobec to neurobi muz, kt. si svoju zenu ceni...lebo vie, ze jej taketo slova ublizia! (a ano, tieto slova by ublizili kazdej a len bezcitny primitiv alebo hlupak chce ublizit svojej partnerke...)

sense
20. feb 2016

skus nabuduce ked budete niekto ukazat na nejakeho chlapa a povedz juuuj to je kus ten by ma urcite vedel vyzvrtat v posteli a uvidis ako bude reagovat....a ci sa mu to bude pacit...

a @liaka to ze vyrastal bez otca ho neospravedlnuje

jana_eyre
20. feb 2016

@majulino no neviem si predstavit vedla seba muza, ktory by slintal po inej ak by to aj nekomentoval..

nie som naivna, viem ze ludom sa vaznym vztahom neprestavaju pacit ini ludia, aj mne sa pacia ini muzi..

ale mne imponuje ak muz po mojom boku ma tolko chochmesu, ze svoje sympatie dokaze udrzat v norme a nezatazuje ma tym, kto sa mu paci a kto nie.. ja sa tiez neobzeram chlipne po ostatnych peknych muzoch, pride mi to velmi zvlastne spravanie a vzdy prislo..

a nepride mi to ani vtipne, ak by sa nejaky muz o taky vtip pokusil, asi mam inu predstavu o humore - ako som uz povedala, ak tebe ano - je to tvoja vec a rozhodnutie, tvoj vztah a ty vies co mas doma a co dokazes tolerovat..

nedokazem posudit preco sa tak sprava partner zakladatelky, pytala sa co by sme povedali na take spravanie, tak som jej uprimne odpovedala - nenechala by som si takto kakat na hlavu, nemam to v povahe a kazdy moj partner to vzdy vedel a respektoval.. keby to nerespektovali, tak by to neboli vhodni partneri a ja by som s nimi nestracala cas..

dionyzka
20. feb 2016

@liaka toto je velmi individualne, kazdy to pocitujeme trochu inak - ale ja by som s takymto partnerom nebola, s dietatom, ci bez. Mne sa to zda velmi ponizujuce voci tebe, aby sa takto choval. Aky je to otec s takymito nazormi, aku mozem od neho cakat vychovu, vzor pre moje dieta? Aky je to parner pre mna? Nemyslim si, ze je rozumne vsetko riesit utekom a rozchodom, pokusila by som sa mu vysvetlit, ze toto je za hranicou a dorazne mu povedat, nech s tym skonci. V opacnom pripade takyto parner nema pre Teba ziaden prinos, je Ti na obtiaz.
Ale ako vravim, kazdy sme iny, kazdy to pocitujeme inak a jednoducho sa hovori, tazsie sa kona. Vela sil pre Teba - a hlavne, nebud sprosta a nedaj si so sebou zametat!!!

alaguema
20. feb 2016

@liaka Čo to je za kreténa? Jasné, že chlapi pozerajú po ženách a majú rôzne predstavy. Ale žiadny to takto svojej žene nehovorí. Je to primitívne.

petkashop
20. feb 2016

No ešte pred tým ako by som ho poslala do riti, by som pred ním začala mať podobné narážky na chlapov. Niečo v zmysle "Mmm, pozri na toho chlapa, stačil by mi jeden pohlad a sama by som mu navrhla, či ma nechce pretiahnuť." Alebo vyslovene flirtovala s chlapmi.
Akože to čo je toto? @liaka fakt by ma zaujímalo, toleroval by ti on, ak by si to isté robila ty?

liaka
autor
20. feb 2016

@petkashop to som uz skusala a hned znervoznie a urazi sa.

svetluska82
21. feb 2016

@liaka aahoj, moj znamy je taky isty, doma ma vsetko co potrebuje a bali kaazdu jednu zenu. Dokonca aj baby od nas z roboty. Na kazdu ma ten isty scenar snazi sa pretiahnut a ide dalej.....Tiez sa s nim zena rozviedla, no byvaju spolu len jeho uz neriesi. A to chlap ma okolo 50. A nezmenil sa. Povie ze tuzi po laske, no dokazuje si, ze ma na mlade zeny....Takze ani Vase spoluzitie ruzovo nevidim, bud to nebudes riesit a budes s nim,alebo mu zakyvas. Je to ubohe taketo typy muzov