Perly vašich manželov

lubikan
29. jún 2014

Ak mate zaujem,piste sem perlenie svojich manzelov,ktore by som povedala ze hranici az s psychickym terorom....resp. ako si se*u do huby.....

😀 😅 ☹

Mna tak narychlo napada ,ze:

keby nebolo mna,tak si na ulici,s bezdomovcami a pijes cuco,a dam ta sledovat kamaratmi a budem sa na tebe smiat....to na margo,ked som si ako zena na MD bez prijmu dovolila na iste veci nadavat 😠 ,chudacik,citil sa obmedzeny.....

tato diskusia ma nielen pobavit a podporit v situacii,v ktorej sa citime bezmocne a jedine na svete s takymto chlapom 🙂

serpentino
1. sep 2014

Moj byvaly mi hovori pri otazke vyzivneho na syna na ktoreho mi predtym daval 50 eur a ked som mu povedala aby pridal,tak mi povedal pre mna historicku vetu-Neverim,ze ked ti dam 100 eur,ze ich mas na co minut...Je to 3 roky dozadu,ale este teraz sa mi nad tym zastavuje rozum ako niekto taku pipkovinu moze z ust vypustit...Tak ja na rodicovskom prispevku z ktoreho som davala este polovicu rodicom a on mi povie,ze urcite to nemam naco minut,ved plienky kupuje on,tak naco potrebujem peniaze...

katakomba28
1. sep 2014

@mima4 správaj sa k nemu ako k princovi, zatiaľ čo on bude obrábať iné princezné, začni ho obskakovať a bude vyžadovať aby sa ho obskakovalo ešte viac a dôkladnejšie, nech sa páči.

babls5
1. sep 2014

Krasne som sa slavnostne naličila obliekla učesala a vravim aka som???? A DRAHY NATO AKO VYPRATA V PERVOLE 😉

michelle22
1. sep 2014

Uz davnejsie sa stalo- Manzel isiel na nakup, tak som mu diktovala co ma kupit. Vravim- kup cuketu. On- a to je co? Ja nervy ze nevie co je cuketa- ved take ako uhorka len vacsie! On- ja neviem co to je. Ja- ale ved taka mala zelena tekvica! On- ee, neviem. Ja- ale ved to nie pre teba, to uvarim malej. On - JAAAAAAAAJ CUKETAAAA! 😀

mala_hobitka
1. sep 2014

S drahym byvame takej horsej stvrti takze tu castejsie prechadzaju policajti. Ked drahy rozmyslal ako vyhodit nefungujuci televizor nastal problem - vsetecna susedna na prvom ktora by nam robila prednasku preco to nesmie k smetiam (nehadam sa ale do zberu take hovado nedokazeme odniest). Drahy "tak tu telku zoberem von v noci" Kukam ze "len by si otvoril branu by bola v okne bez ohladu na cas" A na to drahy "tak si vezmem svoju lyziarsku kuklu" (taku na celu tvar) a ja na to "To by som ta chcela vidiet v noci, s kuklou nesuc televizor v tejto stvrti vysvetlujuc policajtom ze - vsak ja ju len vyhadzujem" :D :D :D

koala7
2. sep 2014

@lubikan to ma byt na pobavenie? Ved on si ta vobec nevazi, amater jeden, velmi ubohe keby mi to manzel povedal tak ho kopnem do guli a uz ma nie je. Trapas

mima4
2. sep 2014

@katakomba28 asi sme sa nepochopili 😉

mirat
2. sep 2014

@koala7 ste tu od 2012 179 príspevkov a žiaden inzerát,priatelia,fotka alebo podpis???navyše vaše správanie je dosť trapne a provokatívne a myslím že to nebolo tak dávno keď ste sa tu s niekým hádali ohľade kresťanstva(asi) Nie ste TROLL??? 😀 😉

koala7
2. sep 2014

@mirat myslim ze ste si mojich 179 prispevkov neprestudovali poriadne, za svojim nazorom si stojim a o krestanstve sa nemam preco hadat, sama som krestanka :D nemate lepsiu napln na vcer ako studovat kolko mam virtualnych priatelov ? :D :D moja sustrast :*

hennyinnsbruck
2. sep 2014

Som sa pred pár dňami smiala A zároveň si myslela že môjho mm zabijem 😀
... zabudla som ja tapa kúpiť mäso. Môj šiel známemu vravím mu,kúp mi prosím cestou späť kilo kuracích pŕs.bola sobota kolo obeda.
Vraví mi :A kde ich mám kúpiť? 😠 už mi stúpol tlak
Tak som mu vymenovala obchody kde by tak zohnal kuracie prsia.
On na to: ja si myslím že už nebudú mať
Som mu povedala zlatko aký rok máme??? 😠

Keby hneď povedal že sa mu nechce nepoviem nič ale takéto blbé otázky má vedia doraziť 😀

Tak som si ich šla sama radšej kúpiť,keď som sa vrátila ešte sa má opýtal či som zohnala 🙄 och joj...

mirat
3. sep 2014

@koala7 ste čudná alebo čudný 😀 k tomu nemám čo dodať 😉

koala7
3. sep 2014

@mirat ak je tu nikto cudny tak ste to vy mija mila anonymka bez fotky

denkatn
11. sep 2014

mne sa celkom paci myslienka hlodov nasich manzelov/priatelov lebo oni inak zmyslaju a niekedy to nemyslia az tak zakerne, len si to inak odvodia podla seba. a myslim ze niektore veci pochopi len zena.

ja napríklad beriem prenatalne vitaminy, lebo som tehotna a minule ked mi zavolal a bola som trochu mimo lebo ma vyrusil a nevedela som narychlo o com hovori, tak mi povedal: " Ty uz nejedz tie vitaminy, lebo si z nich uplne mimo." myslel to samozrejme aj zo srandy, ale aj ako narazku na to, ze tie vitaminy su drahe a on by to nerobil. ale ja to robim, lebo mi skratka zalezi na zdravi viac ako jemu. co on nevie pochopit. takze tak.

medovka7
17. okt 2014

Kolegyna /41 r./ sa zoznamila s chlapikom z netu, na stretnuti jej povedal - mohli by sme sa zobrat, mala by si vyssiu penziu 😀 a bolo po romantike. 😝

h2
17. okt 2014

Pýtala som sa muža: "Nebudeš mať niekedy viac dní po sebe voľno? Taký predĺžený víkend?" On:"No, v blízkej dobe asi nie. Prečo?" Ja:"Strašne rada by som niekam vypadla." On:"Tak vypadni!" 😀

david1991
20. okt 2014

Mne ex par krat povedala ze som ten najhlubsi chlap na svete, ze hlupsieho chlapa nikdy nevidela a ani neuvidi . A tvarila sa pritom 100% vazne.Ani neviem pri akej prilezitosti to bolo , ale dobre ma to pobavilo :D

moonlight1210
21. okt 2014

@david1991
ty si tak hlupy! tak hlupy, ze keby bola sutaz o najvacsieho hlupaka na svete, skoncis druhy.
a preco?
pretoze si taky hlupy! 🙂

david1991
21. okt 2014

@moonlight1210 Co ti to dneska muz vravel pri obede? 😀

samasa
21. okt 2014

@chikitka lýtka forewer 😀

nyusika
21. okt 2014

moj nastastie uz ex
nemozem dnes prist domov, mame umrel sused, je z toho nejaka smutna.
😀 😀 😀

rosabella
21. okt 2014

Kamoška išla rodiť - štvrté dieťa. V noci volala manželovi do práce, nech pre ňu príde, že už to začalo. Manžel išiel za majstrom ( ktorý vedel, že takáto situácia v blízkej budúcnosti nastane) a oznámil mu, že odchádza domov za manželkou. Majstrova reakcia bola: " No a nemôžeš sa dohodnúť so ženou, aby počkala do rána ?" 😀 😀 😀

samasa
22. okt 2014

@rosabella prečo nie...ved je noc..nech si pospí 😀

rosabella
24. okt 2014

@samasa Jasne, mala si pospať a nerušiť manžela v práci... 🙂

adkoalauri
24. okt 2014

Z rána o 5.45: nemáme doma chlieb a rožky, mohol by si doniesť na raňajky synčekovi, o 7.15 odchádzame do škôlky? On: vieš, potrebujem sa dostať na rehabilitáciu ruky, ale keď skončím do pol ôsmej, tak vám ich prinesiem. A ja: a komu ich donesieš o pol ôsmej? My už budeme v škôlke. On: Vidíš, ani vám to nechýba. Dajte si kakao s ... (ticho ).... no teda dajte si kakao s kakaom. 😀 Idem z neho umrieť 🙂

sono2
24. okt 2014

Hovorím mm že nech zavolá na číslo dohodne termín do servisu, som našla na zľavomate výmenu gúm. Za normálnych okolností sa najprv kúpi kupón až potom volá., len my môžeme len v sobotu tak som mu to napísala dvomi vetami že má povedať že kúpime kupón len najprv či je sobota ok. Tak že ok že môžeme prísť v sobotu ale že o tom zľavomate som nehovoril, ja.- že prečo.? Mu hovorím že ináč to stojí štyridsať euro ako vždy ked platíme. A on aha... A takým bezradným hlasom mi hovorí. Ked ja s tým zľavomatom neviem robiť... 🙂 zavolaj tam ty. Na koniec misiu dokončil, kupón sme včera kupili a dokonca ešte lacnejšie ako deň predtým a zajtra budú gumy prezuté.

efka82
24. okt 2014

no...dobra tema...vybavil sa mi moj ex partner...napr. Si normalna? parky sa vzdy varia zo supkou. alebo rozmyslas co robis-prepac zabudol som nemas cim vsak moja.alebo este ked sme zili v cechach a raz vecer sme vysli do baru sadnut si, presiel okolo mna nejaky chlap a pozrel mojim smerom a hned bolo- Odkial ho poznas. vravim mu VED nepoznam. a on -a to preto sa na teba dival? Joj aj trilogia by na jeho vypoty bola malo

h2
13. jan 2016

Pridávam jeden príspevok do tejto tak trochu zabudnutej témy: Chystali sme sa s mužom na návštevu, rozhodovala som sa, ktoré šaty si obliecť, najprv som si skúsila fialové, potom čierne. Mužovi hovorím (oblečená v čiernych šatách): "Dám si asi tieto čierne, čierna zoštíhľuje." On na mňa pozerá a hovorí: "A nejaké ešte čiernejšie nemáš?"

elviku11
11. aug 2016

Perla môjho ex. Išiel do drogerky a pýtal sa či niečo nechcem.
Ja: kúp mi pleťovú masku tej a tej značky
On: A aké máš číslo tváre?
:D :D :d

elviku11
11. aug 2016

Boli sme na návšteve u brata (dospelý chlap) s malou, mesačnou dcérkou.
Pozerá na ňu, nič extra nerobila a pýta sa: "Kedy už bude chodiť?"
Ja mu na to, že o rok.
A on že: "AŽ o rok? Tak to je oničom."

zanta3
11. aug 2016

@elviku11 😀 😀 😀 hned mam krajsi vecer, ako ma to rozosmialo, dobre vediet ze mame aj cisla tvare :D :D