Počarovanie partnera

inla
30. júl 2014

Ahojte maminky.prepeáčte za otravovanie len potrebujeme pomoc.Mám kamáratku ktorej manžel,sa neskutočne zmenil.Proste nejde o násilnika ani nič podobné samozrjeme čo sa deje bežne v rodinách.Ide o to,že od kedy mu zomerl otec je úplne iný a jeho mama sa snaží aby opustil svoju rodinu a prišiel k nej.(vidí totiž v nom svojho manžela) ona je trošku iná všetko viem len s kamoškinho rozprávania.svoje deti buzueruje dokonca ich aj videdila kvôli úplným maličkostiach teda nesadla im ,, nevesta,, a ten istý problém má aj ta kamoška od kedy sa vzali tak jej komplikuje život obaja sa nesmierne milovali tak ju miestami ignorovali,svokra jej totiž povedala,že neznamená že ak sa vzali budú žiť svoj život!! stratila obrúčku týždeň po svadbe nejako záhadne pri zemiakov ani policajti ju nedokázali nájsť prítojom len jej svokra áno !! nebudem sa rozpíovaťlen to zhrniem.bol neksutočný dobrý človek dal by jej aj modré z neba nikdy nešiel spať bez tho aby nemali vyriešné veci medzi sebou.a teraz?? nerozpráva sa nekomunikuje sám chlap nevie čo má so sebou robiť nie čo s ním rozprávame a nevie čí stáť či odísť proste hotoví zdeptaný.nevie na nič odpovedať zo vetkého je vyhukaný prestal javiť záujem o ženu,dieťa proste len svoja mama a mama a mama .jeho mamka je trošku taká čo vie niečo porobiť.tak teda hlavne by som to všetko vysvetlila mamine ktorá tu možno nejaká medzi nami je,či by nám nevedela zistiť či mu ta vlstná matka neporobila aby ho odtiahla k sebe a nechal rodinu proste je úplne mimo ma odviesť syna do práce tak radšej skôr utečie do práce a ísť po neho a radšej ani nedvihne telefon ...proste neviem čo sa s ním deje sú spolu 14 rokov a to čo sa deje posledný čas je nevysvetliteľné.začal vyčítať aj to že urobí kavú že voda sa mína elektrika.prosí pomôžte nam niekto zistiť,čo sa s ním deje viem že určite tu je mamina ktorá sa tomu rozumie a vie nám pomôcť ďakujeme už teraz veľmi pekne

kiki68
31. júl 2014

@zita19 to fundovanejsie poradi sem tam kolegium MK, nez blba psychologicka,kde clovek vysoli strasne prachy a nic z toho,ked narazi na nespravneho cloveka. Aspon ja co poznam psychologov,tak to konci tak,ze vylehuju u mna na gauci a riesia dokolecka samych seba. No tak ked neviem seba poriesit,tak ako chcem riesit inych. Ci pred inymi prahmi sa lepsie zameta,ze pred vlastnym... 😉

Podla mna ide skor o to,ze sa tu niektore potrebuju vyzalovat a nebude si na nich dalsia polka dedine,ak sa sestricka u psycholga ci nejaka ina dobra dusa prekecne,kde dotycnu chudinku videli cakat pred dverami,ze je ku vsetkemu blazniva a urcite jej z dobroprajnosti svokry preplo. Tak to zial je, psychologovia su stale bilag,ked sa to prevali pokial nebyvate v anonymnom velkom meste je to zataz sama osebe.

Svokra dokaze byt nechutne efektivny nepriatel, sem tam by to chcelo rovno nakupit trosku plutonia a inej vybavicky, nie iba odvar z nejakeho pazura. Ale dolezite je nieco ine na tomto celom zalovani sa na MK,ze dotycna zisti,ze v tej srajde neni sama. Neni nic lepsie nez podiskutovat,zanadavat si sa ist dalej.
Samozrejme,ze niektore veci k odbornikom patria,ale ako tam donutit ist aj partnera, to uz je uplne ina salka kavy a nie vzdy lahko stravitelna. Lebo na problem by mali byt dvaja, ale ked jeden pocarovany problem nevidi,tak je to este tazsie 😉

zita19
31. júl 2014

@kiki68 mas svoj diel pravdy. Mozno niekto potrebuje zistit, za aj iny sa v srackach maca, niekomu staci to dostat von zo seba... Len preco v tomto virtuálnom svete a nie skutocnym ludom, kde vidim, pocujem ich reakcie...
Ja nemam potrebu riesit moje intimnosti akehokolvek charakteru verejne aj ked pod anonymnym nickom a nejak nechapem ludi, ktori tuto potrebu maju. Ale ja som ina genaracia, taka predvirtualna, ktora si vazi sukromie a aj si ho chrani.

kiki68
1. aug 2014

@zita19 preto,lebo skutocny clovek je riziko, bude to asi niekto koho poznas a teda riziko leaknutia infos. Aj najlepsia kamoska,aj knaz sem tam dohodi info tretej osobe a neviem ci predtym dam podpisat kamoske papier,ze infos su confidential a nepojdu nejakej tretej strane. V tom to je, je jednoduchsie zistit,ze dalsich 10 tu je v podobnej srajde, ako zistit,ze najlepsia kamaratka to roztrubila polke dediny. Preto je jednoduchsie sa kryt za anonymny nick, pokial tu neikto nema pridanych milion fotos,kde by to aj niekto spoznal kto je,tak vlastne nic neriskuje. Lebo mozem byt suseda odvedla, mozem byt z druheho konca republiky a pod. Cize vyzalujem sa, ale riziko,ze sa to dozvie niekto nepohodlny je skoro nulove. 😉

slniecko2
3. aug 2014

@inla pokiaľ sa vylúčia prirodzené príčiny tých stavov, tak treba zájsť za kňazom a požiadať o pomoc. Ak by bol ten muž počarovaný (ja tomu ale veľmi neverím), nechápem, prečo chceš liečiť také veci ďalšími okultnými praktikami? 😲 Či z blata do kaluže? Inak chlap mohol ochorieť aj na nejakú skrytú psychickú chorobu. Netreba hneď hľadať za tým čary... a ešte je veľmi mocná autosugescia, ak aj vy mu budete vtĺkať do hlavy, že je očarovaný, tak aj bude. Mozog je niekedy sviňa.

bruneta
5. aug 2014

@inla IP

slniecko2
13. jan 2015

@inla Tak čo, vyriešilo sa?