Podozrenie z nevery, ako z toho von?

zuzkaaaa123
10. sep 2019

Ahojte, som nova, ale nie je to vymyslena tema. Trapi ma dlho cosi, s cim si neviem rady. Zistila som, ze manzel ma kamaratsky vztah s kolegynou. Bola to nahoda, ked som zbadala, ze casto navstevuje jej profil na fb, potom jwj muz pisal, ze sa mozu stretnut, aby pokecali, riesili nejake pracovne veci... boli to spravy v neskorych vecernych hodinach. Ked som sa pytala na casto navstevovanu fb stranku, najskor sa tvaril, ze ju nepozna. Po mojej vyraznej konfrontacii priznal, ze ano, trochiu a nie su na jednom pracovisku. Uzriaslo sa to, ale zacal okolo tej osoby veci tajit, akoby neexistovala.Dalsie udalosti napisem len v casovej postupnosti: stretli sme sa neplanovanie niekde- manzel sa predo mnou tvaril, ze ju nevidi, ona pozrela na neho s akymsi respektom, potom som zistila, ze si stale pisu, prevazne o praci, ale boli tam aj take sukromne veci a fotky, fotky jedla, co sme paradoxne jedli spolu, ked sme boli na vylete, fotky nasho psa, zaujimave je, ze nikdy nespomina svoju rodinu, ked pise, ze niekde bol, vzdy len seba. Pisal jej o nasom psovi, ze kedy sa stretne s jej fenou, poslal jej video psa a napisal, co rad maskrti nas pes. Pisal jej aj dej nejakeho filmu...., potom, ze on bol na vikende niekde ( boli sme tam spolu, ale inde ako jej uviedol), proste zvlastna komunikacia, ktora mi vadi. Zistila som aj, ze ju vela doporucoval ohladne prace inym, vyjadril sa, ze je to jeho dobra kamoska, ze sa moze za nu zarucit. Inde zas pisal, ze ju potrebuje dostat do nejakeho pracovneho timu... vlastne vsade tam, kde posobi aj on. Vybavoval jej nejaku vstupenku a bol ochotny ju aj zaplatit osobe, ktora to riesila. Dal jej zdarma nieco, co predava... Ked som sa ho opytala, zapieral. Ked som mu ukazala, kde som to videla, naprazdno preglgol. Jedneho dna prisla sms od jeho kolegu, ze videl muzovu platonicku lasku. Na moju reakciu, nech si vyberie, s kym chce zit, povedal, ze ma miluje a nema si preco vyberat, ze to bol kolegov zart, ze si nechce zivot komplikovat nejakou neverou, lebo uz vie, ze ho podozrievam. Klame, hovori, ze nie su v kontakte, pritom viem, ze ano. Ked som sa opat k tomu po nejakej dobe vratila, povedal, ze uz sme to riesili, co stale vytahujem tu vec. Inak je mily, pozorny, ale mava vybuchy zlosti z nicoho nic. Moja dovera je uplne nastrbena, on to vie, ale... chcem na vela veci odpoved, ale odmieta rozhovor, poklada to za uzatvorene. Skusala som to neriesit, ale nejde mi to, stale to mam v hlave, ked odchadza robit, ci sa tam stretne s nou, ked tuka do telefonu, ze si asi pise s nou... stava sa, ze ked vojdem do izby, zrazu prepne mobil alebo uspi displej...(je pravda, ze som mu aj vycitala, ze je casto na mobile), toro su situacie, ktore ma stale nahlodavaju. Ako z toho von ? Uz som sa aj ukludnila z casu na cas, ale pride nejaka situacia, zdanluvo o nic nejde, ale mne zrazu zovrie zaludok a mam neprijemny pocit.

zuzkaaaa123
autor
11. sep 2019

vyvetrat som chcela napisat

anita6666
11. sep 2019

@zuzkaaaa123 zacni zit svoj zivot sama pre seba a deti...ber ho ako spolubyvajuceho a rodica vasich deti inak sa zblaznis a dookola budes mat chrobaky v hlave...chlap je len chlap a chlapom ostane vzdy...bud s tebou bude chciet byt alebo nie....nikoho k tomu neprinutis ani rozhovormi ani dusnou atmoakou,ani nijako....proste zi a nechaj ho tak...vzdy sa to napokon vyvrbi ci uz tak alebo onak

annamarin
11. sep 2019

Mne to príde také, že ty sa snažíš aj za neho. On sa ešte nezačal snažiť a ty mu už chceš odpustiť. Nechaj konečne jeho riešiť. Je dusno? Nech to napraví on. Keď nie.. tak mu asi na tom až tak nezáleží. Ty sa ale nesnaž. Nemá to význam. Ľahko sa mi to ale hovorí. Tiež som bola v podobnej situácii. Reagovala som podobne. Snažila byť v pohode a potom to vo mne vybuchlo, bola som mrzutá, nepríjemná. Ešte teraz keď na to spomínam, tak mi je zle z toho pocitu. Ale poučila som sa. Pre mňa je teraz už vzťah HLAVNE o dôvere.

A ona má niekoho? Možno by pomohol ten spoločný obed/večera. Videla by si ako na ňu pozerá. Oči vždy muža prezradia.

eri28
11. sep 2019

Toto je n mna silne kafe. Ja si muža zdržujem muža doma, aby nebehal za druhymi. Sex musi byt pravidelne samozrejme aj s laskou, ale hlavne aby nehladal inde. Toto je Dlha doba upodozrievania a neodpustenia. Mozno mal a uz nechce mozno ma doteraz. Sleduj ho v posteli.Ja som mala krizu z muzom a nespal v spalni, ale v obyvacke. 3 dni sa so mnou nebavil ja som nevydrzala a napisala som jeho kamaratovi. A vystazovala som sa mu.On mu potom volal porozpraval sa s nim. Este v ten den sme skoncili v dobrom aj v posteli.

zana1234
18. sep 2019

Ahoj, to co opisujes som zazila na vlastnej kozi. Ked sa prevalila manzelova niekolkomesacna nevera, zacal byt agresivny a pri kazdej príležitosti o rozhovor povedal,ze to ukoncil, ze je to pre neho uzavrete...ale klamal kazdy mesiac...stale to so slecnou tahal...tym sa dovera nic ine len este viac nicila. Ked som ho vyhodila z domu, doteraz lutujem,ze som ho prijala naspat. Mala som nechat zit si so svojou kraskou..mimochodom stale su spolu aj v praci. Uz mu neverim vobec! Ak by som mala tu moznost a vratit cas, tak ho zbalim natrvalo! Nech si zije zivot co si vybral! Lenze ono je to tazke v tom case,ked je clovek zlomeny a zrutil sa mu cely svet, ze to od osoby, ktoru miloval z celeho srdca, nikdy necakal...ak utoci pri konfrontacii...tak si trafila do cierneho...a ano daj mu na vyber! Alebo ho zbal a nech si ide kade lahsie!

katkati
18. sep 2019

@zana1234 Nemyslím to zle, ale keď si ho zlomená prijala späť, čo aj chápem, že je to na psychiku hrozný nápor, zvládnuť neveru, ale veď ukončiť to môžeš kedykoľvek. To hovorím iba preto, lebo si to vyznelo tak, že lutujes, že si s ním vtedy neskončila.

zana1234
18. sep 2019

@katkati ano lutujem,ze som s nim vtedy neskoncila. Aspon dostat ho z domu..teraz je to komplikovane a rozoberam to z kazdej strany a podnikam kroky aby som sa ja a deti mali dobre

myfair80
4. okt 2019

Detska psychiatricka liecebna

adsumus
4. okt 2019

@zuzkaaaa123 tvoj muz nereaguje ako clovek, ktory podvadza, reaguje, ze ho uraza, ze ho podozrievas z takej veci.

adsumus
4. okt 2019

@zuzkaaaa123 a popri tom ta lubi, lebo inak by ta poslal niekam. Podla mna mas problem ty so ziarlivostou. Chcelo by to parovu terapiu.

nini1010
4. okt 2019

@kittykat22 to sa taknlahko hovori...urcite si to uz aj sama zazila a presne takto sa voci manzelovi aj zachovala.Lebonl teoreticiek je na konovi ako maku.

kittykat22
5. okt 2019

@nini1010 ja som bola milenka starsieho muza. Ktory mi najskor hovoril ze ma 33 a je single, potom z neho vyliezlo ze ma 37 zenu (s ktorou sa rozvadzaju) a 2 deti, a potom som zistila ze je to super klamar ktory ma doma dobru zenu, a zo mna aj z nej robi hlupane. Ja som vtedy mala 18 rokov a tak nebolo lahke prekuknut klamstva starsieho muza . No ale k podstate veci - najskor jeho zena bola sialena, a hadzala po nom veci a vrieskala. On ju len ohovaral a smial sa na nej. Ale potom jeho manzelka otocila, zmenila si farbu vlasov, dala pekne saty, a to uz mal blbe poznamky - co si o sebe jeho zena ako mysli. Bolo vidiet, ze je bytostne urazeny. Ale ked sa okolo nej zacali tocit muzi, tak som videla ze mu to nebolo vsetko jedno. Vo finale som ho opustila, pretoze som pochopila, ze klame - a bolo mi luto manzelky , deti a nakoniec aj seba samej. Ale mam to z tej druhej strany - strany milenky - ze kym manzelka vyvadza tak chlap ju este viac neznasa, a smeje sa na nej. Ale akonahle otoci a chlap zisti, ze nielen on moze byt na koni, tak je problem.

nini1010
5. okt 2019

@kittykat22 Uz rozumiem,dava zmysel.

adsumus
5. okt 2019

@kittykat22 ja som poznala viac takych ako ty, mileniek starsich, kvazi vplyvnych a o cosi bohatsich muzov a pri svojich zenach zostavali bez ohladu ci mali mejkap a ako starli kaslali postupne na milenky. Ale toto nie je tento pripad.

kittykat22
5. okt 2019

@adsumus tak moj ex bol chronicky podvadzac, a po mne mal x dalsich. Dodnes su spolu s s manzelkou - nechapem. Maju velmi vela penazi/majetkov, a mohli sa rozviest - ona je studovana pravnicka, jej matka pravnicka kapacita na slovensku - mohla by ho zodriet z koze, keby chcela. Maju spolu 2 dcery (uz dnes dospele) a podla mna ona ostavala v tom vztahu koli nim. Ale dodnes su spolu. Neviem co je s nimi, niesme v kontakte - ale pre mna je ich vztah strasidelny zamok S odstupom casu to bola dobra skusenost, ze nejake reci - moja zena je zla a neviem aka, su kecy. Muzi podvadzaju, klamu zeny, milenky, hraju sa na chudakov - a tie ich smutne pribehy su snuska nezmyslov. Zenateho nebrat, a keby podvadzal moj manzel - tak sa rozvediem. Ale chapem, ze su zeny ktore si to nemozu dovolit, alebo nechcu, a snazia sa vztah zachranit.

katkati
5. okt 2019

@kittykat22 Ten záver presne vystihuje neveru vo väčšine vzťahov. Takže ukážte ženy svojim chúdakom, keď vás podvádzaju, že máte život vo svojich rukach a nedáte sa ponizovat.

lucinkaboz
5. okt 2019

Áno to isté, oni neviem čo si dokazujú po čase vnímajú manželky ako matky či ako istotu a potom sa hrajú na machov pred inými, hrajú to čo nie sú, , zažila som to raz dostala som z toho hneď stresom vyvolanú chorobu, druhy krát, depresívne epizódy muža(to je niečo iné) keď chlap v ťažkých depkach chce meniť vsetko a teraz tretí krát a to je už pred rozvodom, vraj si bude písať s kým chce jeho vec jeho zivot(chlap) v depresii, nikdy som mu neverila, chrapun charakter, nikdy never mužom sú iní ako ženy, takmer vsetci

adsumus
6. okt 2019

@kittykat22 niekedy mozno na nejakej tej milenke nezalezi. milencovi. To co ich spaja su financie. A deti.

adsumus
6. okt 2019

@katkati kolko zato zaplatia tazko posudit, poznam dieta z takej rodiny, komplet sive vlasy v 16 rokoch.

zuzka6542
6. okt 2019

Ako to vyzerá skoro po mesiaci?