Mám podozrenie z nevery

dadka22
1. mar 2012

ahojte. chcela by som vedieť váš názor na môj problém. priateľ bol na posedení z práce,mne to nedalo a išla som ho sledovať. viem nemala som,ale...
akurát keď som prišla stál vonku s nejakou ženou asi kolegyňou, lenže stáli príliš blízko, tvárou k sebe. nedržali sa za ruky( priateľ ich mal vo vreckách, ona myslím tiež) ani nič podobné len stáli. pýtala som sa ho, tak mi povedal, že si nepamätá a že vonku chodil len keď išiel fajčiť, ale vtedy nefajčil. trápi ma to, lebo si myslím že je to také neštandardné na kolegyňu. čo si myslíte? ďakujem

filipal
1. mar 2012

@dadka22 hlavne by si nemala usudzovat len z jednej situacie.
mala si nejaky dôvod ist svojho muza sledovat?

dadka22
autor
1. mar 2012

dosť sa zmenil odkedy nastúpil do tejto práce.bolo to pred rokom a pol, vtedy sa akurát narodil malý. ešte zhruba pol roka to bolo v pohode ale potom mi už toľko nevolal, keď bol na služobke , on totižto chodí na 2 týždne do BA a dva týždne je doma. predtým mi vravel všetko čo robil celý deň, teraz mu vadí že mu toľko volám( volám toľko ako predtým) a že ho kontrolujem. neviem, celkovo mám pocit, že ma nemá už tak rád.

dadka22
autor
1. mar 2012

@filipal dosť sa zmenil odkedy nastúpil do tejto práce.bolo to pred rokom a pol, vtedy sa akurát narodil malý. ešte zhruba pol roka to bolo v pohode ale potom mi už toľko nevolal, keď bol na služobke , on totižto chodí na 2 týždne do BA a dva týždne je doma. predtým mi vravel všetko čo robil celý deň, teraz mu vadí že mu toľko volám( volám toľko ako predtým) a že ho kontrolujem. neviem, celkovo mám pocit, že ma nemá už tak rád.

sisaha
1. mar 2012

@dadka22 skus sa s nim otvorene porozpravat, preco zrazu nastala taka zmena v jeho spravani. Ak tam prespava, tazko zistis ci este s niekym. To by si musela prist neohlasena. Ale neviem ci by to bolo to najvhodnejsie..Asi nie. A ked je doma, tak sa skryva s telefonom? Alebo je castejsie na pocitaci? Chodieva telefonovat do inych miestnosti, alebo von? Ak sa aj s niekym zaplietol, asi ta o tom dobrovolne informovat nebude, jedine, ze si to zistis sama..

filipal
1. mar 2012

@dadka22
mozno naozaj preziva nejaku epizodku....mozno len platonicku.
ale co s tym? väcsina takychto situacii konci tak, ze muz zostava pri rodine, pri manzelke.
najlepsia taktika je zostat pokojnou (aj ked chapem, ze je to tazke)
uvazujem len cisto hipoteticky, nic iste totiz nevieme....

dadka22
autor
1. mar 2012

@sisaha na počítači je tak ako predtým a s telefonom sa neskrýva.

dadka22
autor
1. mar 2012

@filipal je to veľmi ťažké, snažim sa ale keď si spomeniem ako som ich tam videla je to v keli.

kati00816
1. mar 2012

Kedze som uz zazila neveru tak si myslim, ze kazdopadne treba byt obozretna , no nie tak aby to on vedel..ked je doma, nenapadne mu kuknite telefon, ked ma romanik tak v tom telefone musi byt nieco co by tam nemalo byt.. a ked nie tak presne ako uz bolo vyssie pisane tak bude castejsie na pocitaci a ked vkrocite do miestnosti tak sa ztrhne alebo rychlo zatvori notebook alebo vypne stranku kde bol a bude nervozny, alebo ked zazvoni mobil a on uteka do vedlajsej miestnosti a podobne. Muzi su velmi lenivý na to aby robili nejake opatrenia navyse..nebudu si stisovat telefon doma, nebudu si vymazavat smsky (alebo aspon nie vsetky) v telefone su aj odoslane spravy, aj vypisy o doruceni. A ked nenajdete nic..ostante pokojna ale obozretna budte taka ako ste boli vzdy..Urcite nevytahujte nanho neveru lebo to budete iba prilievat olej do ohna, z vasich slov cítim ze ste vystrasena a velmi neista.Nezozierajte sa. Skuste mu volat menej ako ste zvykli doteraz, skuste mu nezavolat aj dva tri dni.. Ak zavola a prva otazka bude preco nevolate , tak sa boji o vas a nieste mu celkom lahostajna. Skuste pockat kym on sa ozve prvy, nie vy!!! A na otazku preco sa nehlasite, si vymyslite, bola som u mamy, bola som u kamaratky , bola som neviem kde, zabudla som , vela roboty, maly plakal hocico... nebude mat zrazu taku istotu vo vas a to bude dobre..ak vas nepodvadza bude mu to chybat, bude mu chybat ze zrazu nedostava tolko pozornosti od vas. A sex som ani nespomenula, ak klape vsetko ako predtym, je to dobre, ak neklape , to je zly faktor pre vztah. Chlapi musia mat sex. Odomna tolko, pevne verim ze to skonci dobre.

kati00816
1. mar 2012

Teraz ma este napadlo nieco, ze chlapi vzdy potrebuju flirtovat, nechcu nic od toho, len si potrebuju dokazat ze keby chcu dostali by hociaku. Ale pritom miluju tu svoju, a nechcu nic s tou druhou.
Po nevere som sa dlho rozpravala s tym mojim a povedal mi kadejake veci ako to citia chlapi. Len pisem zo svojej skusenosti. Dufam ze vam to pomoze.

filipal
1. mar 2012

@kati00816 velmi dobre rady! 🙂 snad posluzia oko vzor spravania pre ostatne zeny.

grettka
1. mar 2012

tie rady su vcelku fajn, az na jednu vec a tej by som sa vyhla oblukom, a to prezeraniu mobilu, v tomto podozrenie-nepodozrenie ctim sukromie, je to dost ponizujuce liezt partnerovi do mobilu 😉

sisaha
1. mar 2012

@grettka jedna vec je ctit sukromie, ale ked uz su pochybnosti a ten druhy potrebuje istotu, tak sukromie, nesukromie ide bokom...Aspon u mna slo.

sisaha
1. mar 2012

@dadka22 ale ked sa s telefonom neskryva, nechava ho volne polozeny na stole, nevyskakuje pri kazdej sms-ke, prippadne s nim nechodi este aj na wc, tak si myslim, ze to nebude take zle. Mozno je iba v stadiu, ze ta zena sa mu paci, ale uvedomuje si svoju zodpovednost.. 😉

kati00816
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadka22
autor
1. mar 2012

@sisaha nevyskakuje k telefonu, lebo má vypnuté zvuky , pretože má takú robotu, že mu v kuse niekto volá, na záchod s ním chodí lebo sa hrá hry. predtým som mu pozerala do telefonu, ale potom sme sa začali kvôli tomu hádať že čo ho špehujem, tak teraz už nechodím. ja si nemyslím, že má niekoho dlhodobo, len si myslím, že sa na tej akcii niečo stalo. z práce chodí domov normálne, možno keď mešká pol hodku. a keď je v BA tak ja mu zavolám možno o 22.00, poviem že idem spať a keď náhodou potom ešte zavolám, tak s niekým volá( stalo sa to párkrát) a povie mi že s kamarátom. tomu kamarátovi, ale volá aj keď je doma a aj ja som s ním už rozprávala. no len viem ja či ozaj s ním volá.
doteraz toľko kamarátom nevyvolával.

sisaha
1. mar 2012

@dadka22 nehovorim, ze mu tam mas pravidelne liezt, ale napr. skontrolujes, ci o takom case naozaj volal s kamosom..(nie pred nim samozrejme). Ale ked hovoris, ze chodi domov normalne, tak by som za tym nic nevidela (sice si pisala, ze do Ba chodi na dva tyzdne, cize tam prespava...?) A ked stal v tesnej blizkosti kolegyni - mozno niekoho ohovarali 🙂

dadka22
autor
1. mar 2012

@sisaha áno prespáva, má byt sám pre seba .rada by som sa pozrela do mobilu, len to akosi teraz nejde a aj keď v noci vstanem bojím sa aby sa nezobudil.

sisaha
1. mar 2012

@dadka22 tak ak tam spi, tak nemas istotu ci je naozaj sam... 😒. Myslis, ze by sa zobudil keby si vysla s telefonom do inej miestnosti? A co vas intimny zivot? je to stale rovnake?

dadka22
autor
1. mar 2012

@sisaha raz som to spravila a sa zobudil ☹ intímny život je v pohode, len asi pred troma týždňami bol priateľ taký násilnejší bolo mi to už nepríjemné. na druhý deň sa ospravedlnil. ešte taký nebol. nebolo to zas ale nič hrozné

sisaha
1. mar 2012

@dadka22 hm, zvláštne..žeby novy vietor? V kazdom pripade bud obozretna. Co jeho pradlo, ktore prinesie domov na opranie? Nejake nezname vône a pod.? A asi by som skusila ten rozhovor.. pripadne ako uz bolo poradene, skus sa od neho trochu odputat a hladat vlastne zaujmy, nekontroluj, nevyvolavaj. Uvidis ako sa bude spravat..

dadka22
autor
1. mar 2012

@sisaha veď to že takýchto vecí ktoré predtým nerobil je viac... skúsim tak ako si mi napísala zmeniť moje správanie, nežiarliť, neupodozrievať(teda tak aby o tom nevedel) a uvidím reakciu. ďakujem

ratatatata
10. dec 2013

No ten moj nechaval telefon pohodeny naschval. Dufal, ze na to pridem. V podstate mi ho sam vlozil do ruky s kamaratom na linke, ze sa mam rozpravat a odisiel. A kedze som tusila, tak som nazrela a aj nasla. Spravila som scenu. Jemu spadol kamen zo srdca, lebo to chcel zastavit, dotycnu nemiloval a nevedel sa jej zbavit, neustale mu volala, prezvanala, pisala a on to nedokazal kontrolovat. Ja to dodnes lutujem, lebo nas vztah to poznacilo, prisla som o vtedy najlepsiu kamaratku, hoci vela som sa naucila, posunula. Mne to dalo vela. A preto teraz, aj ked mam moznost, uz to nerobim. Nech sa so svojim spravanim pasuje sam, jeho ciny, jeho svedomie, jeho bordel. Aj ja sa budem. Ja som si tiez neskor nasla kamarata, aj nieco medzi nami bolo, k sexu nedoslo ale bolo toho dost. A troska som drahemu tiez povedala, nech vie, ake to je a ak to so mnou mysli vazne, nech to robi tak, aby som sa to v zivote nedozvedela. A nech si pani nemyslia, ze sa cely svet toci len okolo nich, a ze sa bez nich svet zruti. Ja si teda bez neho poradim a on to moc dobre vie.

anulka158
15. jan 2016

Ahojte! Moj manzel chodi skoro kazdy vikend na chatu,kde je vraj sam. Mam podozrenie,ze ma milenku. Ako sa mam presvedcit?

jeennyv
15. jan 2016

@anulka158 nas znami chodi tiez takto na chata sam relaxovat a nie je za tym nevera, podla mna nevera ma iste znaky, sprava sa muz inak, je prilis ostrazity, ked mu pipne mobil je hned pri nom a sleduje kto ho zhana, ci zacal byt prave naopak znicoho nic viac pozorny, alebo robi nieco co predtym nerobil? vies to, ze niekam len chodi este nic neznamena...

moonlight1210
15. jan 2016

@anulka158 dala si malo info.
Je to vasa chata? Mate tam susedov? chodievas tam inokedy aj ty?
Ak je vasa, tak tam zajdi. napec kolac, kup vino a urob mu "prepadovku" (bud kosik oplieskas o neho a milenku, alebo budete mat krasny vecer pri vinku, lebo ti padne kamen zo srdca, tak budes na neho ako med az do rana.)
Alebo tam zajdi necakane cez tyzden, najlepsie hned v pondelok a poobzeraj sa. Clovek straca obozretnost, ked si mysli, ze tam ma nerusene sukromie. Ak tam mava spolocnost, mozes najst dokazy.

A tvoje podozrenie spociva len v tej chate? Ci sa aj on nejak inak chova?
Lebo zas, ako povedala jenny, moze naozaj iba relaxovat sam so sebou a prirodou.

kati00816
20. jan 2016

Ahoj pozeram ze som prispievala do tejto diskusie, presiel uz hodne.dlhy.cas, zaujimalo by ma ako sa.skoncilo tvoje podozrenie? @dadka22