Podvadza? Na čo mám nárok, ak nie sme zosobášení?

barboriatko
28. aug 2006

Som tehotna,on ma podvadza.Teda zevraj nie ale horuce smsky a mmsky v jeho mobile ma o tom nepresviedcaju.Babatko sme chceli aj ked mam len 20 rokov a v podstate iba skonceny gympel.Odlozila som vysku aby som sa mohla venovat jemu a dietatku naplno, lenze teraz neviem kam skor.Som uplne na dne aj ked sa snazim kvoli malickej.On vsetko popiera a tvrdi ze ma lubi ale citim ze to nie je ono.Od 25tt som na rizikovom a kvoli tomu sme sa neemohli ani milovat.Takze sa mu ani necudujem.Teraz stojim pred tazkou volbou,nechcem s nim byt lenze z ekonomickeho hladiska musim.Sama babatko neuzivim a na rodicov sa nechcem spoliehat.Neviete mi poradit nejaku organizaciu,kde pomahaju mamickam?Na co vsetko mam narok od partnera pokial nie sme zosobaseni?prosim poradte....

anuska
11. sep 2006

Ja si neviem pomôcť, ale je to hnusné a podlé. Prečo sa to tým chlapom toleruje?

konica
11. sep 2006

ked ju nezaujimaju jeho tel. ucty.. som zvedava ako to bude ked sa zoberu... z coho budu zit.. Niektore pary nemaju vobec buducnost... 😔

anuska
11. sep 2006

Tak to som netušila, že oni len spolu žijú.
Teraz ju nič nezaujíma, ale čo urobí potom, keď sa vezmú ako vravíš?!?!
Naivita?

konica
11. sep 2006

Alebo s nim nepocita.. aj dnesne zeny" vedia byt... 😠

mojalili
3. okt 2006

Ahoj BArboriatko.
JE mi luto, co ta postretlo a este v tak mladom veku. Tazka to pomoc, do tvojho srdiecka nevidim.
JA ti poviem len moj pribeh, i ked mozno ti to nepomoze.
S manzelom sme spolu boli 8 rokov, naaaaadhernych, krasnych, bez jedinnej hadky. Klapalo nam to. Minuly rok som potratila. Velmi nas to bolelo. No stastie sa usmialo a do toka mame krasne babo. Lenze.........
Ked mala dcerka 3 mesiace, 13 dni, nasla som muzovi Sms. Ano, hladala som, lebo uz som mala podozrenie, ze sa s nim nieco robi. Milovala som ho. to je jedine moje ospravedlnenie, ze som bola slepa a nevsimala si, co vsetko robil. Azz teraz som na to prisla. Ale pokracujem.
Ta sms bola zhava, tak som sa ho na roinu spytala. Jeho odpoveda znela "ANO MAM". Ns moje prosikania som z neho tahala ako z chlpatej deky, co, ako preco. No nevedel mi nic povedat, snad len JA SOM SA ZAMILOVAL A MILUJEM JU, TEBA NIE." Ale co nasa dcerka? TA ho nezaujima?Jedoducho len ta, z nicoho nic.
Asi nie. PO podani rozvodu (trvalo to mesiac) sa uz rozvadzame. Jednoducho sa stal z neho zaslepeny kon, ktory na nic nehladi, len na milenku. NO a dozvedela som sa, ze ma podvadza od 7.mesiaca tehotenstva, od nemocnice, v ktorej som lezala pre zachranu naseho babatka. Teda mojeho teraz.
Zlomilo ma to, ale nie natolko, aby som nezacala konat. Asla som sisuepr pravnikcu(kamaratku), ta mi spisala zmluvu o byte, o vyzivnom , pretoze ked bol taky este makksi, (Akoze on urobil nieco zle), tak podpisal pred notarkou pekne vyzivne a byt svojej dcerke. Teraz by to neurobil, pretoze sa stal z neho arogantny sebec.
Ja mam 3-izb. byt, vyzivne, A HLAVNE POKLAD, Z KTOREHO SA TESIM NAJVIAC NA SVETE A TA MI DAVA SILU ZIT A BOJOVAT. I ked to nie je lahke a peniaze nic neznamenaju, ked diettu nedava lasku.
Apropo, dohodli sme sa na neobmedzenom styku dcerky s nim a on si ju brava skor z povionnosti, aby nemol zly tato 2x tyzdenne na 2 hodiny. Niekedy, ekd ma "povinny" futbal ,tak len raz. TO JE ALE LASKA, VSAK?
PREPACTE, ZE SOM SA ROZPISLAA, ALE HLAVNE HLAVU HORE BAB. 😉

evatu
3. okt 2006

mojalili: To je nieco hrozne,ako dokaze chlap zabudnut na to,co ma doma a bez rozmyslania to vsetko opusti.. ☹

mojalili
3. okt 2006

A opustil ma kvoli takej, (mimochodom je vydata), ktora mala popri svojom manzelovi dalsich (nepisem kolko radsej). TAkze moj (pmaly ex manzel) nie je prvy a myslim, ze ani posledny. DIEVCATA, RIADIM SA HESLOM "BOZIE MLYNYN MELU POMALY ALE ISTE". 😉

expertka8
3. okt 2006

..xce sa mi z takýx xrapúňov..vracať!!!

..mojalili...presne ako si napísala.."božie mlyny melú pomaly ale isto"...držím palce..buď silná..dcérka Ťa potrebuje 😔

sonka
3. okt 2006

Ahoj mojalili,
po precitani tvojho prispevku mi presiel mraz po chrbte, ako to moze urobit muz zene v 7mesiaci tehotenstva a po 8rocnom vztahu? Clovek si mysli, ze jemu sa to nemoze stat a zrazu ako hrom z jasneho neba.
Prajem ti v zivote len to najlepsie, aby si nasla vela vela dobrych ludi, co ti pomozu, aby mala lilinka rastla obklopena tvojou laskou.
Drzim palce.
PS: ako zacinali tvoje podozrenia na neveru?

nathalie111
3. okt 2006

mojalili,mas nadhernu dcerku pre ktoru sa oplati zit..a treba verit,ze si najdete tatina,ktory vas obe bude milovat..😉
Ja som tiez sama a otec mojej malej sa k tomu postavil tak,ze "ved ja som to nechcel..
ale viem,ze kvoli mojmu pokladiku v brusku musim byt silna,a nejak to zvladneme...

ninocka
4. okt 2006

mojalli treba sa sustredit na dietatko

renca3
4. okt 2006

mojalili...neskutocne, ako chlap dokaze ublizit. Vsak jemu sa to vrati a este pride s prosikom. No ale ty si naozaj silna. Ta pravnicka, to si mala stastie a ze ste urobili vsetko vcas to je super. Mala potrebuje lasku, ved vy si urcite najdete aj milujuceho tatina, ale hmotne zabezpecenie je nutnost na zaciatku, ked nepracujes.

peha
4. okt 2006

mojalili, si statocna a zachovala si sa v takej situacii uplne uzasne, zivotaschopne, energicky, proste uzasne. je nadherne, ze si si ubranila svoje prava, dcerku a strechu nad hlavou. prajem ti, aby ta bolest zo zrady raz uplne presla, a nech mas po boku priatelov a blizkych, ktori ti budu pomahat. a nech raz stretnes jedneho ozajstneho princa, ktory bude mat zlate srdiecko a znesie vam obom aj modre z neba 😵

tvoje spravanie - pri priznani manzela pri nevere - by skutocne malo ist prikladom pre zeny, ktore sa nevedia prave pohnut, ci rozhodnut, ci nevladzu, nemaju sil alebo tak. aby vedeli, ze sa to da, ze sa to da nejako zvladnut, aj ked to vobec nie je jednoduche.

vela stastia 😵

m.andrea
4. okt 2006

Mojalili: Tak gratulejem, zachovala si sa správne a rozvážne, takto by to mala robiť každá žena, ktorá ľúbi svoje dieťa. Bojovala si o strechu nad hlavou a musím povedať, že bravúrne. Prajem ti veľa štastia . . . 😵

smutna
11. okt 2006

precitala som si tuto temu a vidim, ze nie som sama, ktoru manzel tymto sposobom - teda smskami podvadza. bohuzial len tazko zistim, nakolko sa vec tyka "len" smsiek. ale poviem vam, nic moc situacia, neviem ako sa z nej vymotat. najprv ma prestal vnimat, pocuvat, svojim sposobom ignoroval moje potreby. netuzil po mne ako muz, teda miloval sa so mnou nanajvys 2krat do mesiaca. tak som mala podozrenie. a potvrdilo sa... neviem, co s tym, mam chut ho poslat kade lahsie. nebolo to totiz prvy krat... 😔

sofika
11. okt 2006

smutna a mate aj deti?

smutna
11. okt 2006

sofika mame jedno, moje z rveho manzelstva. s nim nemam zatial.

moongose
11. okt 2006

smutna, urcite to mas tazke.. ale snad sa vam podari najst cestu k sebe..

smutna
11. okt 2006

moongose neverim tomu, uz toho bolo prilis vela.

moongose
11. okt 2006

tak v tom pripade, asi uvazujes nad raznym koncom..

smutna
11. okt 2006

uz mu neverim. a tazko niekedy budem.

moongose
11. okt 2006

spolocna cesta prakticky nemozna

smutna
11. okt 2006

preco sa vlastne pytas? stalo sa ti nieco podobne? urobil by si svojej drahej nieco take? asi nie, to by si ju asi nemohol mat rad.

moongose
11. okt 2006

pytas sa ci milujem svoju zenu.. ano milujem

smutna
11. okt 2006

takze by si jej to nikdy neurobil, ze?

moongose
11. okt 2006

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smutna
11. okt 2006

co to znamena? 😕

sofika
11. okt 2006

smutna, len ti chcem napisat, ze nie si sama co ma taketo podozrenia. Nechcem to tu moc rozpisovat. Porozpravala si sa s nim o tom? Ci ma niekoho a tak vseobecne o vasej buducnosti?

sofika
11. okt 2006

smutna, moongoseho reakcia sa mi zda taka, ze by to aj urobil, ale to uz urobil.

smutna
11. okt 2006

sofika jasne, ze ano. a samozrejme zatlkal. jemu klamanie totiz nerobi problem. vseobecne o nasej buducnosti sme sa tiez samozrejme rozpravali, ved sme manzelia.