Podvadza? Na čo mám nárok, ak nie sme zosobášení?

barboriatko
28. aug 2006

Som tehotna,on ma podvadza.Teda zevraj nie ale horuce smsky a mmsky v jeho mobile ma o tom nepresviedcaju.Babatko sme chceli aj ked mam len 20 rokov a v podstate iba skonceny gympel.Odlozila som vysku aby som sa mohla venovat jemu a dietatku naplno, lenze teraz neviem kam skor.Som uplne na dne aj ked sa snazim kvoli malickej.On vsetko popiera a tvrdi ze ma lubi ale citim ze to nie je ono.Od 25tt som na rizikovom a kvoli tomu sme sa neemohli ani milovat.Takze sa mu ani necudujem.Teraz stojim pred tazkou volbou,nechcem s nim byt lenze z ekonomickeho hladiska musim.Sama babatko neuzivim a na rodicov sa nechcem spoliehat.Neviete mi poradit nejaku organizaciu,kde pomahaju mamickam?Na co vsetko mam narok od partnera pokial nie sme zosobaseni?prosim poradte....

smutna
11. okt 2006

sofika mozno preto sa pyta, ktovie....

smutna
11. okt 2006

sofika... nebodaj aj ty mas take podozrenia? 😔

moongose
11. okt 2006

Uz fakt nemozem.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Sofika, jasne ze sme sa rozpravali o buducnosti, mat este aspon jedno dieta
ja svoju zenu milujem a nikdy som ju nepodviedol a s nikym som sa nestretol

Moje, nemam viac co dodat, ale ublizovat nikomu nebudem..

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

moongose
11. okt 2006

prajemm krasny zvysok.. dna

sofika
11. okt 2006

Smutna, mne to podozrenie prislo k nam domov 🙂 a tyzden nato som zistila, ze cakame babo,ktore bolo planovane aj mnou aj partnerom. Tak si to vies predstavit. Dala som vsak druhu sancu, ale tretiu uz nedam nikdy.

sofika
11. okt 2006

Moongose, ak je tomu tak, tak potom prepac. Len si odpovedal smutnej pre nas zeny tak, ze sme to pochopili ako sme to pochopili.aj tebe pekny den

smutna
11. okt 2006

moongose podvadzanie je pre mna aj taka horuca smska aku som ja vcera nasla.
pekny den aj tebe.

moongose
11. okt 2006

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

smutna
11. okt 2006

sofika ja som uz dala druhu aj tretiu sancu... asi som urobila chybu.

krissy1
11. okt 2006

ja som moongoseho pochopila tak,ze nikdy nehovor nikdy...jeden nikdy nevie,co sa moze stat...

citam vas tu iba,a prajem vam,aby ste nasli tu spravnu cestu a aby ste boli stastne 😉

moongose
11. okt 2006

uz by si nemala dat ziadnu sancu, kopni ho do ......... a budes mat pokoj
☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

dorotka
11. okt 2006

sofika ako sa hovori nikdy nehovor nikdy 😉

kaciatko81
11. okt 2006

je mi luto, co sa vam stalo a mrzi ma, ak clovek dokaze ublizit niekomu koho miluje. stava sa, ale robit veci, o ktorych viem, ze by ho/ju urcite mrzeli...
btw. mne to pripada ako keby sa moongose a smutna poznali 😔 🤐 ...

smutna
11. okt 2006

krissy dakujem, uz by sme si o stastie zasluzili.... mozno si nas raz najde 😕

moongose
11. okt 2006

moje,
nemogu ja nista vise rieci..
necu ovako ziviti, sad vse je u kraju
volim te iz mom srdca.. oprosti mi...

molim te oprosti mi

vrlo te volim

lodia
11. okt 2006

ti co nas podvadzaju si nezasluzia nasu pozornost..skuste prekonat smutok z podvodu, klamstiev a pozerat sa do predu na vlastny zivot...nie spojeny so zlymi ..eliminujte zlo z vasho zivota a hlavne sa nenechajte ponizovat..poznam to velmi dobre..je lepsie zacat odznova s niekym kto za to stoji..a taki urcite existuju..verim 😵

michelle
11. okt 2006

lodia urcite ano. drzim ti palce, aby si toho, co si bude tvoju lasku vazit, skoro nasla...

sofika
11. okt 2006

moongose, nerozumem ti, bre. Napisal si, ze nepodvadzas a potom ta basnicka.

alexandra
11. okt 2006

sofika moongoose a michelle su asi jedni z najzamilovanejsich ludi pod slnkom, skoda ze ich nepoznas osobne, ale pre mna je to cest..

Basen hovori o odpusteni, a kazdy by sme mali vediet on poprosit, nielen kto podvadza..

sofika
11. okt 2006

Alexandra, velmi dobre rozumiem co moongose pise. Pekna basnicka. Len by sme mali najskor porozmyslat a potom konat, aby sme neublizovali zbytocne a casto nemuseli tuto basnicku recitovat.

smutna
11. okt 2006

sofika svata pravda...

lodia
11. okt 2006

michelle,
dakujem za povzbudenie...napisal som ti...

lodia
11. okt 2006

preklep 😀 napisala som ti 🙂

michelle
11. okt 2006

lodia, dakujem 🙂

kaciatko81
11. okt 2006

smutna, poslala som ip 😔

moongose
11. okt 2006

moje, vsetko by sme si mali vysvetlit.. uz len tolko k tomu.. inak som ti zobral cernohorsky rezen a zemiakovy salat, ine nebolo na vyber..

smutna
11. okt 2006

kaciatko odpisala som....

kadi
11. okt 2006

ahojte...som tu prvy krat a pri citani tejto temy ma boli srdce...s dnes uz byvalym priatelom sme boli 3 roky s jednou prestavkou od aprila do juna tohto roku...v juli sme sa dali znova dokopy...hovoril mi ako sa zmenil, ako ma velmi lubi...po mesiaci sa ku mne prestahoval...presne po tyzdni po nastahovani isiel na pansku jazdu z ktorej prisiel az na druhy den ☹ celu noc som nespala...rano mi zavolal ze spal u kamarata...ked som prisla z prace spal...tusila som ze sa nieco deje...a videla som mu na mobile spravu...pozrela som sa ...a zrutil sa mi svet....po mojom naliehani sa priznal, povedal ze to bol ulet.....prosil ma aby som mu dala sancu, ze lubi iba mna...ze spolu to zvladneme...hrozne to bolelo...stale som sa pytala preco?? zostali sme spolu..ale to bol len zaciatok konca....snazila som sa mu verit, ale nejako to uz neslo....uz som mu neverila ani to ze je v praci.... a nakoniec mi pred dvoma tyzdnami povedal, ze odchadza...ze sa neviem preniest cez to co sa stalo...ze sa citi pri mne ako v base....a nakoniec z neho vyslo ze ma priatelku...nie tu s ktorou mal ulet, ale uz novu...takze mne zostali uz len oci pre plac... ☹

smutna
11. okt 2006

kadi... to mi je luto... druhe a dalsie sance sa asi musia davat s velkou opatrnostou, ak vobec.... drzim ti palce, aby si si nasla takeho, ktory ta bude... na rukach nosit....

krissy1
11. okt 2006

kadi lahko sa mi to pise,ale kvoli takemu je skoda nicit si oci placom 😉