Podvadza? Na čo mám nárok, ak nie sme zosobášení?

barboriatko
28. aug 2006

Som tehotna,on ma podvadza.Teda zevraj nie ale horuce smsky a mmsky v jeho mobile ma o tom nepresviedcaju.Babatko sme chceli aj ked mam len 20 rokov a v podstate iba skonceny gympel.Odlozila som vysku aby som sa mohla venovat jemu a dietatku naplno, lenze teraz neviem kam skor.Som uplne na dne aj ked sa snazim kvoli malickej.On vsetko popiera a tvrdi ze ma lubi ale citim ze to nie je ono.Od 25tt som na rizikovom a kvoli tomu sme sa neemohli ani milovat.Takze sa mu ani necudujem.Teraz stojim pred tazkou volbou,nechcem s nim byt lenze z ekonomickeho hladiska musim.Sama babatko neuzivim a na rodicov sa nechcem spoliehat.Neviete mi poradit nejaku organizaciu,kde pomahaju mamickam?Na co vsetko mam narok od partnera pokial nie sme zosobaseni?prosim poradte....

siduska
3. mar 2008

gabika dakujeme

urcite ti nikdo nic take neraje aby sa ti to stalo, ale je to hrozny pocit, tiez tozacinam mat pomalicky za sebou, ale zabudnut sa v ziadom pripade neda, tiez si uz davam velky pozor.

drobuliatko
4. jún 2008

ahojte, prečítala som a v poslednej dobe mám pocit, že patrím tiež sem ☹ chcem sa opýtať, na začiatku ste spomínali, že sa niekde dá historia pozrieť, čo bolo pozerané v pc? ked zapnem internet, vyhodí mi to po angl. a žiadnu history nevidím. kam na to treba kliknúť?

neshika
13. jún 2008

Baby odkedy mi manzel dobre zaraba, nevie co sosebou, vsetko nam vykrikuje, vsetko mu vadi, zacal pit, chodit domov v agresivnej nalade a nakoniec ma zacal aj bit.vzala som deti a zo dna na den od neho so vsetkym odisla, kym bol v robote.Vraj ho to zlomilo, lebo to necakal a od vtedy vypisuje ako nas miluje a je ochotny prestat pit a ist aj na sedenia ku psychologovi, len aby nas dostal spat, Ja sa vsak velmi bojim, ze to uz ine nebude. poradte mate niektora skusenosti s takymto neskutocne ziarlivym, arogantnym a hrubym muzom? potesi ma kazda reakcia.dakujem

ajka27
15. jún 2008

neshika ak si odišla tak sa nevracaj, ja som tu chybu spravila, vrátila som, uverila som jeho klamstvám, ale po našom návrate to všetko divadlo vydržalo až mesiac, po mesiaci sa to vrátilo späť do starých koľají a povedala by som že to bolo ešte horšie. v lete som nabrala odvahu a ušli sme druhý krát a už sa vrátiť nemiem, aj teraz keď sa stretne s deťmi tak mi dcéra hovorí že šlahal telefon o zem a zúril, uvaž ty si dobre čo chceš, ja to už viem

sue
15. jún 2008

Drobuliatko, ak máš IE, hore máš taký kruh so zelenou šípkou smerujúcou proti smeru hodinových ručičiek, to je "história"...

drobuliatko
16. jún 2008

sue...čo je IE? ja tam mám od začiatku len google, nejaké kocky (toolbar), bookmarks, popups okay, check, autolink, send to a na konci riadka settings.
som ja ale odborník čo? 😀

danulik
16. jún 2008

drobuliatko - IE je internet explorer a ikona "historia" je v tom riadku ako mas sipky spat, vpred, potom je tam cerveny krizik - zastavit, potom dve zelene sipky - aktualizovat, hladat, oblubene, media a take hodiny so zelenou sipkou - to je historia 😉

drobuliatko
16. jún 2008

danulik, aha.... 🙂 ale v tom prípade tu mám len ten červ.krížik, 2 šípky (jedna smerujúca hore, jedna dole) a čiernu šípočku, cez ktorú vidíš naposledy zobrazené stránky. ale hodinky so zel.šípkou nemám ☹

drobuliatko
16. jún 2008

ahááááááááá, už som našla 😀
a ešte poradte, či to môže vymazať. a ak, ako. a či sa dá obnoviť. tiež ak áno, ako. dakujééém.

majula009
3. júl 2008

Ahojte kočky, čítam tu Vaše príbehy a teda vžívam sa do situacie a je mi desne....Mala som vztah v ktorom ma moj ex podvadzal non stop...na šťastie som s nim nemala dieta ale naucila som sa pri nom na co vsetko si treba dat pozor...jeho nikdy nikto nenačapal okrem mna, a to nas mal naraz tri štyri....fakt som musela použiť príšernu namahu na to aby som mu to dokazala....lebo ked som sa ho to pýtala tak robil zo mna šibnutu paranoicku, a neskutocnu ziarlivku, ale zena to proste citi...teda citi to tá čo to cítiť chce...a TAK ISTO SI ZISTI VSETKO KED CHCE....stačí byt mudrejsi ako ten chlap a pridete na vsetko....oni nevedia klamat tak ako my zeny.....
Teraz mám uz par rokov noveho partnera, a pri nom nemam pocit ze by sa nieco dialo....cakame babo a uz sa nevieme dockat, ale neviem si predstavit zeby som ho cakala s niekym ako bol moj ex a trapila sa este aj nadtym ze kde je akurat s akou čúzou ked mne je práve doma zle....original by som ho asi prizabila...neviem si to predstavit a je mi luto tých dievcat co toto musia v tehu zazivat...clovek nikdy nemoze povedat co bude, ale keby sa mi to stalo po porode asi by som s tym clovekom neostala, no neviem....rozhodne by som to ale nenechala tak a riesila to....Na svete je tolko chlapov a ked si vas niekto nezasluzi tak si nezasluzi, ja by som bola dost na dne keby som sa s mojim rozisla kvoli jeho bokovkam, hlavne ked mame spolu dieta, ale nenechala by som sa nicit jeho výletmi od druhých...keby ze uhne raz nahodne ze sa stalo a olutoval by to, lebo kazdemu sa to moze stat tak nepoviem...ale ak by to robil ako hobby a este by sa to medzi nas prenasalo tak nieje o com....

barboriatko
autor
12. sep 2010

po styroch rokoch sa hlasim...dcerka sa narodila a este dva roky sme sa snazili dat nas zivot do starych kolaji...ale nedalo sa, dovera nebola.Zaciatky samej v podnajme boli tazke, ale teraz(mala ma uz 4 rocky) kupujem byt.sama aj ked na hypoteku ale uz konecne na vlastnych nohach v plnej miere.Som stastna , aj ked som sama.vsetkym Vam dakujem za odkazy, odpovede a vase pribehy.Ten moj sa neskoncil slavne ale asi tak ako to malo byt.Som sama sebe panom a financne nezavisla od nikoho aj ked to stalo vela namahy a sil.A vela mi pomaha rodina.Uz by som to nechcela vratit do tych cias, ked som bola s niekym kto o to nestal.Vsetkym prajem vela sil a odvahu :O)))

mamutka
14. sep 2010

@barboriatko ako strucne pises 🙂 dva prispevky za styri roky a vsetko zhrnute, vystizne a navyse s optimistickym odkazom pre tie ktore maju podobne trapenie.... mas moj obdiv, mlada, samostatna, spokojna s dietatkom aj bez chlapa ktory nestoji za rec. drzim palce do dalsieho zivota 😉