Podvádzal ma 5 mesiacov. Čo ďalej?

ncora
9. jún 2009

ahoj ak nemas skusenost s neverou nereaguj na tuto temu..nepotrebujem vediet co by si urobila keby sa to stalo tebe ale chcem vediet co si urobila ked sa ti to stalo. Dakujem
Takze v skratke...mam 6mes synceka priatel ma podvadzal asi 5 mesiacov az teraz som mu dokazala co som tusila. moje tusenia boli natolko vazne ze som prisla o mliecko asi 2tyzdne od porodu od stresu co som prezila. Uplne sa zmenil. Hlavny problem bol v tom ze 3mes od porodu som ja bola na SK a on v zahranici obcas sa stavil ale uplne bol zmeneny.Podviedol ma s nou 2krat a najdolezitejsie je to ze sa stretavali aj ked som prisla so synom za nim do zahranicia. Ked sme si to vyjasnovali ona mi povedala ze miluje svojho priatela ale miluje aj toho mojho ale mojho nechce za priatela.Jej ju uz opustil..hura.
Ked som sa mojho opytala tak povedal ze chce byt s nami ze ma miluje a k nej nieco citi ale ze nikdy by nezil s osobou ktora je chora(ta "handra" ma rakovinu). Co mam urobit? Neveru by som akotak zvladla ved mame syna a nechcem aby bol bez otca ale to ze k nej nieco citi ma zabilo. POMOZTE PROSIM AKO TO ZVLADNUT.UZ NEVLADZEM. Ak mozte tak internu postu....dakujem A vsetky podvedene drzte sa

mirka414
9. jún 2009

nemam skusenosti s neverou,ale prepac neda mi otazka ako by sa zachoval,keby ta ,,handra,,nemala rakovinu?

krasuliak
9. jún 2009

dobra otazka !! 😉

babatko88
9. jún 2009

po prvé, neviem, prečo by bola handra, ono sa to proste stane... a určite nie je vinná sama, ale je v tom aj ten tvoj... to,že by s ňou nežil, len preto, že má rakovinu je teda fakt dosť pod úroveň slušného chlapa, pretože, keby si ju dostala ty, tak čo by urobil!? okašlal ťa?
premysli si to, nevera je nevera a nemalo by sa to stať, ale to nikto nevie, ako som už napísala, proste sa to stane... možno nejde o teba, ale o neho a možno to bola fakt tá (ako ty hovoríš) "handra"... no ja by som ju takto nenazvala

digysa
9. jún 2009

ncora: tiez som nemala tu cest byt podvedena...ale ty si myslis, ze zena ktora bola podvedena ti lepsie poradi???

Kazdy pripad nevery je iny.... zena, ktoru muz raz podviedol napr. ze sa opil na nejake zabave a nebol si toho vedomy a priznal sa manzelke je asi diametralne iny pripad, ako tvoj....
A taka zena ti povie, ze to boli, je to podraz, ale zobrala ho naspat...

...Ale tvoj pripad je....no radit ti nebudem (kedze to odomna nechces) ale poviem ti, ze tvoj muz je v skratke :

"bezcharakterne hovado".....(uz len koli tej malickosti-rakovina).... 😖 Hadam ti to trosku pomoze ujasnit si, s kym mas tu cest... Uprimne ti zelam, aby sa ti podarila tato situacia vyriesit...uz len koli synkovi.

hiha
10. jún 2009

Bez debaty,sviniar je tvoj chlap,ma krasneho syna,krasnu rodinku a ona je bezcharakterna,dajme tomu handra,brat dietatu otca.Ja som hadam tym mojim podvedena nebola,i ked clovek nikdy nevie 😝 .Neviem,co poradit,snad cas a pevne nervy.I ked si aj tak myslim,ze uz mu nikdy poriadne verit nebudes 😠 😠

maybee
10. jún 2009

Nevere nevzniká len tak z ničoho nič... samozrejme, sú chlapi, ktorí to majú vrodené 😉 , ale napríklad a hovorím z vlastnej skúsenosti - keď niečo vo vzťahu chýba. Človek je príliš slabý na takéto veci a jednoducho stačí málinko, ktoré sa zbiera dlhšiu dobu a človek začne hľadať to, čo mu chýba inde... Ja som nebola podvedená, ale podviedla som priateľa. Treba sa na to trošku pozrieť aj z inej strany, nie hneď chlap je sviňa, bezcharakterné hovädo, treba hľadať dôvod, prečo to urobil. Možno ste sa málo rozprávali, možno mu chýbali dotyky, bozky, nežnosti.. čo ja viem, z vlastnej skúsenosti hovorím, že mne chýbal len rozhovor a pochopenie... a to som našla inde. Skús sa vrátiť trošku späť a retrospektívne si pozri čo a ako bolo... a možno nájdeš tú chybu. Možno sa niekde stala a možno to tvoj manžel, priateľ urobil len tak - lebo sa mu páčila... vtedy by som ho nazvala sviňou, ale ak bol problém dlhšie a neriešil sa tak by som ho takými pomenovaniami nečastovala...

paola.o1
10. jún 2009

no ja som tiez podvedena zatial nebola, resp. neviem o tom, ale neveru by som odpustila. urcite vsak nie takemu odpust, ale primitivnemu hovadu co si si vzala... a myslim ze je uplne jedno ci sa s nim rozides alebo nie, lebo ked nedajboze ochories, alebo sa s tebou v buducnosti cosi stane, aj tak on odide od teba. fuha, no ale ked obcas pocuvam ake bezcharakterne svine su na svete dakujem bohu za mojho muzicka.

zuza80
10. jún 2009

"nikdy by nežil s osobou,ktorá je chorá." neprajem mu rakovinu,to nie,ale nechápem ako niekto može niečo takéto vyslovit.nikto z nás nevie,čo nás v živote čaká.ona je už potrestaná, a on... božie mlyny melú pomaly, ale iste.neporadím,nie je čo radit.v tomto sa musí rozhodovat každý sám za seba. ja s ním žit nebudem, ty možno áno možno nie, je to len na tebe.

marianka79
12. jún 2009

ale bez vánku sa ani lístok nepohne moja milá porozmýslaj ci si ty nieco neurobila zle alebo on nie je zralý muž

marianka79
12. jún 2009

maybe i ja som podviedla nehanbím sa to priznat píšeš moje slová 😉 🙂 😵

mywiel
12. jún 2009

A keby chora nebola tak by s nou zil ci ako to myslel? 😖 😕

mywiel
12. jún 2009

Mne keby to chlap spravil tak ho opustim, lebo verit sa uz po niecom takom da len velmi tazko. No a ten tvoj by zrejme opustil tebe keby ta handra nemala rakovinu ci sa mylim takze je to smutné, ze vas syncek bude bez otca, ale ako mu mozes verit ked to ani nelutuje?! 😠

evea80
12. jún 2009

je to fakt bezcharakterne hovado takze podla mna nie je co riesit... skoda len ze si to zistila az ked mate spolu dieta... ja skusenost s neverou mam, odpustila som, dala druhu sancu ale nikdy to nebolo ako pred tym, vnutorne som sa s tym nikdy nezmierila a nakoniec sme sa aj tak rozisli...

kveta
22. jún 2009

Ncora, ešte že nemáš rakovinu. Mimochodom ako dlho by s Tebou ostal, keby Ti ju diagnostikovali? Premýšľaj o tom a o ňom...

anavila
4. mar 2010

ono sa takym ludom vsetko raz vrati, neprajem mu to, ale co ak ochorie nakoniec on?

dzio2
4. mar 2010

skus si zodpovedat nie , neveru , ale otazku ze ked nedajboze v buducnosti budes mat rakovinu ci ta v tvojich najtachsich chvilach nekopne do zadku ,dnes ma rakovinu kazdy 5-6clovek ☹ nezelam ti to , ale je to hajzel , kopni ho do zadku

veronikapp
4. mar 2010

ncora- skúsenosť nemám tak prepáč že sa tu pletiem, ale ja by som ho kopla do zadku hneď... a nehľadaj vinu u seba- 6mesačné dieťa a 5 mesiacov to ťahá s inou ,,handrou,,... iné pomenovanie si ona ani nezaslúži a ty aj keby si bola neviem aká náladová tak si na to mala nárok. Hormóny vedia narobiť svoje a on namiesto toho aby ti pomáhal, ťa podvádzal... aspoň vidíš ako rieši krízové situácie- teba po pôrode podvedie a ju pri rakovine kopne do zadku...

feith
29. mar 2010

"ta handra ma rakovinu"-to co tu pises preboha?Mal niekto v tvojej blizkosti rakovinu?Vies co to slovo vobec znamena?Mohla ti ublizit akokolvek ale toto je uz sila...

maartinkaa
29. mar 2010

feit, myslim, ze ty si to pochopila 😉

skrutka11
21. aug 2010

skvor si myslim, ze to slovo "handra" bolo povedane pre ženu, ktorá aj napriek tomu, že je chorá nemá tu slušnosť a ide do postele s niekym iným, teraz bez ohladu nato, či je chora alebo nie. Choroba nechoroba, to sa jednoducho nerobí. keby nebola chora, to by už mohla byť handra?

Tvoj chlap je chudák ncora, a lepšie je žiť samej ako s nejakým takýmto "mužom" čo si nevie udržať vtáka v gatiach a hlavne kvoli tomu jeho výroku, že je chora tak by s nou nežil. Práve riešim niečo podobné, môj drahý dáva prednosť priateľom ako rodine a samozrejme, dnes ma meniny jeho bývala. Len som počula, že niečo spomina, že Janka má... a potom šiel preč z balkona... takže sa "teším" ako mu to vytmavím. Ak sa mu my dvaja nepáčime nech si ide kade ľahšie...

aniratak696
23. aug 2010

@ncora ťažko radiť v tomto probléme, každá sme iná a inak by sme reagovali... sama neviem čo by som robila na tvojom mieste a to som aj ja sama podviedla pred nedávnom a ako tu už bolo spomínané bolo to z dôvodu lebo mi niečo chýbalo u frajera a to sme už 5r spolu...nelutujem to...vždy si treba uvedomiť, že na vine nie je len ona "handra" ale aj on...

ncora
autor
23. aug 2010

Dakujem vsetkym za vase reakcie.....Pre feith...mne je uplne jedno aku ma chorobu pretoze to ju neopspravedlnuje ze znicila rodinu......
A inac uz som to davno poriesila..skoncila som to a odporucam to vsetkym pretoze ziadna si nezasluzi aby sa k nam chlapy spravali ako k odpadu...
Tak vsetkym v podobnej situacii drzim prsty aby sa spravne rozhodli..
Radsej zacat od nuly ako zit s nulou.....

livijja
23. aug 2010

@ncora ahojky mam skusenost s neverou hoc som maldunka , zila som s priatelom mali sme sa brat vsetko bolo dokonale , no necakane prisla do toho jedna baba , ktora nas vztah otocila na ruby, prv ma zastaval no nakoniec s nou zacal spavat raz som ich osobne videla prisla som skor z prace a anacapala som ich a moja reakcia nijaka otocila som sa a sla prec , no vtedy som si povedala konec ale to som este nevedela ze som tehotna dva tyzdne na to som si spravila test a bola som tehotna chcel sa ku mne vratit ja nie moja hrdost mi to nedovolila , a to som bola tehona , nakoniec ostala tehotna aj ta druha ciganka drogova dilerka no a aj tak chcel zit so mnou , musi mu kazat ze si silna ze to zvladnes aj bez neho viac si ta zacne vazit a respektovat ta, ono sa to lahko pise ale prela som tym , nezijem s nim a ani nechcem , vies ako sa vravi odpustit sa da ale zabudnut nie , si predstav ze sa s nim milujes a ked si spomenies ze lezal s nejakou cundrou stale sa ti to bude vraciat , ak ho lubis musis sa premoct , a ak chces byt s nim len pre babo to nerob , nepoznam ta osobne ale urcite si mila perspekivna baba ktora ma zivot pred sebou

moja kamaratka ma tiez take manzelstvo kto bolo neverne jej manzel robil taxikara a ju podviedol nie az nie dva krat je s nim a vies aky ma zivot&???? o nicom musis si urcit svoje priority co chces a co nie lebo ako sa vravi urobil to raz urobi to znovu , nie som zatrpknuta voci chlapom to nie mam teaz priatela a som max stastna ale viem z vlastnej skusenosti ako to je

drzim ti palce aby si bola stastna a hlavne baby aby malo maminku ktora sa netrapi pre dilina kt ju podviedol bud silna a ukaz mu co je v tebe

aniratak696
24. aug 2010

@ncora super 😉 dufam že už sa bude len dariť a budeš šťastná 🙂

iknella
24. aug 2010

vzdy je pravda niekde uprostred...bol taky aj pred tym,uz ti nieco take spravil?

dadis
21. apr 2011

@niki283
..on od teba odisiel, miluje inu ZENU, tuzi byt s nou...nie je to "suboj" deti (vase vs. jej, aj ked to boli, ze berie na dovolenku ine dieta)...s tym sa musis zmierit, tvoja dcera bude vzdy aj jeho, casom, ked bude dcerka vacsia, bude tiez sucastou ich (alebo ak uz bude mat inu zenu) spolocneho zivota, s tym sa bohuzial musis zmierit tiez..
..ty nie si zodpovedna za to, ako sa sprava k tvojej dcere jej otec...nic jej v buducnosti nepriklasluj (ona by to aj tak casom prekukla), ani ho pred dcerkou neurazaj..nech je ich vztah taky, aky naozaj je..ona bude na to od malicka zvyknuta...
..udrzuj s nim korektne vztahy, nehadaj sa, citovo nevydieraj, aby mali prilezitost si vytvorit pekny vztah otec-dcera..

..a aka utecha v tejto neradostnej chvili? toto prezilo xxx zien, vacsina z nich bola nakoniec stastna, za takyto koniec, pretoze to pre nich znamenalo novy zaciatok s niekym, kto ich skutocne miloval..drzim aj tebe palceky, nech stretnes muza hodneho tvojej lasky

niki283
21. apr 2011

@dadis Prepac, ale nemas pravdu. Zatial ostava s nami, dokedy uvidim. Ja nechcem, aby moja dcera vyrastala ako ta jeho. Teraz v nedelu ma poprosila, ze by chcela byt s nami castejsie, pretoze sa mozno podvedome boji, ze ak to povie otcovi, tak ju prestane mat rad. Nevyzaduje nic navyse, len to co jej ponuka. Ja som vyrastla v kompletnej rodine a vedela som, ze ma rodicia nadovsetko miluju. Mozno aj preto som sebavedoma a bez komplexov, aj ked tato situacia ma zrazila na kolena, ale ja viem, ze sa znovu pozbieram a ked odo mna odide, raz pride a poviem, ze urobil najvacsiu chybu svojho zivota. Ak sa chces smiat, smej sa, ale iba mi vieme , ze nas spaja viac. Mne ostava iba cakat, kym si zacne na neho robit narok, chciet byt s nim viac a viac a to on neznesie.


niki283
21. apr 2011

@dadis Vies, ja som sa iba potrebovala podelit o tu bolest.

dari
22. apr 2011

@niki283 ahoj niki, zelam ti aby toto bolestne obdobie co najrychlejsie preslo. myslim ze je to dolezity cas pre teba pochopit, ze "vytrieskane" alimenty ta aj tak stastnou neurobia....velmi sa zaoberas tvojim partnerom, dietatom, o sebe velmi pekne nepises...ako ta moze vidiet tvoj partner? nech je tvoje rozhodnutie akekolvek je tvoje a ty vies preco si sa tak rozhodla, tak sa neobvinuj. najviac z tvojho pribehu ma zaujalo prave toto:

" Pamatam si ako som jednej svojej znamej hovorila, ze sa to bojim povedat, ale, ze v tej chvili mam vsetko po com som tuzila a bojim sa, aby sa nieco nestalo, lebo takto statny nemoze byt clovek dlho. A nebolo to tak davno, tri tyzdne a dnes mi to pripomenula................. " ...snaz sa aby tvoje stastie netrvalo 3tyzdne a nezalezalo od tvojho partnera, ale od teba samej!!!

🙂

dadis
22. apr 2011

@niki283 dari ti napisala pekne. Ano, otec je dolezity, ale pre dieta je aj tak najdolezitejsia mama...a hlavne stastna mama..
veris, ze sa k vam vrati a na tu druhu asi zabudne...asi..ale mozno neskor pride mozno dalsia a ty budes stale ta nestastna, co svojho muza velmi miluje, chce aby bol jej dietatu skutocnym otcom a preto je ochotna sa trapit, trapit a trapit...
ver mi, na smiech mi to nie je.. ☹, chcela som len podporit