Pokazila som život sebe aj malej v brušku

julianna
8. apr 2008

Čaute baby, píšem Vám len svoj príbeh pretože už fakt viem že som si pokazila život.
Mala som vzťah dlhoročný, teraz ked sa s odstupom času na to pozriem tak ten vzťah bol výborný a moj partner s ktorým sme žili bol úžasný človek...ale to samozrejme mne nevyhovovalo a stále som mala pocit že mi niečo uteká a že ked s ním budem aj nadalej tak mi život utečie pomedzi prsty a tak som ho opustila...Nejdem tu písať ako sme to prežívali, boli to scény po 8 rokoch naozaj dramatické, ale nikdy nie zlé a urážlivé...akorej sme obaja plakávali jeden druhému na pleci prečo sme sa rozišli a že sme mali ostať spolu...ale ani jeden z nás neurobil ten krok spať...Ked som chcela ja nechcel on a naopak...nedohodli sme sa ale do dnes spolu komunikujeme ako priatelia..teda vždy ked ho vidím príšerne lutujem že som takého človeka opustila....Počas našeho odlúčenia som bola sama, stretávala som, roznych mužov ale všetkým išlo len o jedno a o taký vzťah som nemala záujem..možno keby som bývala trpezlivejšia tak by sa postupne niečo bolo vyvinulo ale ja hrdinka som každého s prehladom poslala do prdele. Bola som štíhla,dlhonohá špinavá blondínka, s velkým prirodzeným poprsím a so sexi postavou a tak som naozaj o nápadníkov nemala núdzu, lenže tí čo chceli mna tých som nechcela ja....až raz sa mi pritrafil do cesty muž pri ktorom sa zastavil pulz....bolo to po dlhej dobe..ničím ma neoblboval ...bol reálny a vysolil mi že má tri deti...dve s jednou a jedno s druhou že sa rozvádza a že nechce byť ani s jednou z nich, že ho podrazili...ako to tu nejdem teraz písať lebo to bola asi aj tak kravina.....neviem to do dnes. Neviem do dones čo ma na nom tak hrozne pritahovalo a preco som vždy ked mi volal nervozne nevedela čo so sebou, a ledva som dýchala...neviem prečo som stále čakala na jeho sms, a prečo som začala k nemu po mesiaci chodiť na návštevy domov...a prečo som tam pár krát ostala spať do rána, a prečo on odo mna chcel aby som bola pri nom stále, a nech sa nastahujem a ako on nemože žit bezo mna...Je pravda že sme sa velakrát pochytili na roznych banalitách a že som všetko prehliadala čo sa medzi nami dialo...a že som to stále nejako ospravedlnovala a snažila sa všetko rýchlo napraviť len aby bol kludny, spokojny a šťastný....nejako mi začalo unikať že vlastne ja šťastná nie som...ale to mi došlo až nedávno....sme spolu dva roky, žijeme spolu 20 mesiacov... z toho som sa asi tristotisíc krát zbalila a išla k sebe domov, asi tristotisíc krát som si povedala že mi za tie nervy nestojí a rozišla sa sním....ale on vždy bud šte v ten den alebo na druhý doliezol...vyzeral vždy ako pár minút pred infarktom, bledý, neštastný a ako to možem len tak zahodiť ved on ma miluje a či si uvedomujem ako všetko ničím...a blaaaa blaaa blaaaaa....A tak som sa vždy po pár dnoch psych.nátlaku vrátila k svojmu milovanému ktorý ma niekedy celé týždne, inokedy dni, niekedy aj mesiac nosil na rukách až prišlo zase jeho schizofrenické vytriezvenie...a začal ma urážat: Ty p.... Ty k..... a podobne vulgarizmy, zničila si mi život a chod do pi... a nenávidím Ta a tak dalej a tak dalej a ja som sa zase vždy pekne pobalila a vrátila sa domov a potom po pár dnoch zase k nemu lebo jeho to mrzelo čo mi povedal, a že on to už nikdy nepovie atd..Potom mi navrhol dieťa..navrhol ho v takej dobe ked bolo všetko ok medzi nami...asi mesiac bez hádky a v období ked mi gynkolog povedal že na moj zdravotný problem pomože jedine tehotenstvo
a nie operácia...tá by bola riskantná a už by som nemusela moct mať nikdy deti....A tak sme zacali pracovat na malej ktorá sa nám podarila po polroku...dnes viem že som mala tristokrát radšej do hovna stúpiť ako si sním dieťa spraviť...chová sa ku mne uplne príšerne, už vie že len tak lahko sa ho nezbavím...potrebujem ho teraz totiž aj finančne...čo zmožem z materskej? Nič, nezaplatím si ani úver ani všetky platby čo mám na svoj byt....a to som ešte nejedla a o malej ani nevravím....drží ma v hrsti...a preto sa chová ku mne tak ako sa chová.....je v kuse nervozny, blačí po mne, stále mi rozpráva ako len mna mohol stretnut takú pi...ako som mu život zničila, ako ma neznáša atd. Nikam so mnou nechodí, stále má len svoje aktivity, s kamarátmi a so svojimi detmi...domov chodí až po 20tej alebo po 22tej, ráno odchádza o pol 8mej, cez den mi síce volá že čo robím a tak ale inak sa nezaujma, nepozve ma na veceru nebere ma nikam von..stále tvrdí že sa mu nechce že on je unavený z celeho dna a že inokedy...o ničom sa so mnou doma nerozpráva, je vždy ticho...maximálne povie dve vety: Kde mám ovládač...a čo máme jesť....a bud ticho pozerám futbal....Teraz som v 7mesiaci tehotenstva...celé som ho preplakala tak vždy ob den...celé som si ho prestresovala, dokonca mi raz aj strelil facku ked bol opitý, to som vtedy rýchlo v noci utekala preč...podotkýnam tehotnááá. A on si to na druhý den nepamatal.....teraz mi zas nedávno povedal že ma raz určite podreže, citujem: Podrežem Ta raz Ty p.... a je mu jedno či plačem a v akom som stave...rozpráva a uráža ma dalej. Ked mu zložím telefon, niekedy zloží on, tak príde domov a je ticho, alebo sa tvári akoby mi ani nič nepovedal....skrátka som to pekne posrala....na malú sa teším, chválabohu je v poriadku aj ked ja prežívam takéto stresy....už ma tolko krát počula plakat chuda malé...a mám pocit že ak sa niečo nezmení...a to sa asi nezmení, ma bude počuť plakať aj po narodení...Neviem, si to predstavit..ešte tu ani nieje a začínam nenávidieť jej otca...Som totálne zúfalá, kamošky tie už ku nám radšej ani na návštevu nechodia...lebo ho nemusia alebo sa nechcú pretvarovať....ak by ho náhodou stretli doma...tak chodím ja za nimi a vždy mi radia nech sa zbalím a odídem ale bojím sa to urobiť...fakt sa bojím, bojím sa že ked sním budem udrźaivat kontakt tak ma zblbne nech sa vrátime...alebo mi urobí zo života peklo....som totálne na dne a termín porodu sa nenávratne blíži......

janinah
8. apr 2008

Juliannka,odíď a to čím skôr, na čo ešte čakáš? na (nedajbože) kopanec do brucha,ktorý si milosťpán ani nebude pamätať? a dieťa všetko cíti,potrebuje pohodovú a kľudnú matku,lebo po narodení bude aj malá nervozna a nepokojná,toto je pravda,že dieťa je také ako matka v tehotenstve (pohodové alebo nervozne) aj mne sa to potvrdilo na vlastnej koži. Peňazí budeš mať pomenej,ale hoci si aj požičaj,ved po MD zarobíš a vrátiš.Drž sa a hlavu hore!

mata2
8. apr 2008

neviem ako to funguje pri hypotekach,vtedy sa neda byt predat?
mozno sa da dohodnut s bankou a poziadat o odlozenie platenia splatok aspom na rok.Ved ten uver predsa musi byt posteny pre pripad straty zamestnania.

sicilia
8. apr 2008

Co sa tyka hypoteky, tak Ti rada poradim... Banku mozes poziadat o odklad splatok, kludne mozes uviest pravdive dovody. Este je mozne predat nhnutelnost, napriek tomu, ze je byt zalozeny, za tie peniaze mozes kupit mensi byt. V pripade, ze predavas zalozanu nehnutelnost, musis to uviest v kupnej zmluve a dohodnut sa s kupujucimi, ze do nejakeho terminu od vyplatenia kupnej ceny bude tarcha vymazana. Banka s tym nema problem. Bud sa zmeni zalone pravo na nejaku inu (mensiu) nehnutelnost a ty si ponechas hypoteku. Resp. Vyplatis uver. V prvom pripade pri zachpvani povodnej splatnosti sa Ti splatky znizia, zaroven mozes poziadat o uz spominany odklad splatok. 😉

sue13
8. apr 2008

Dá sa predať byt s hypotékou, je to ale dosť komplikované. Jullianka mohla by si dat byt napr. do prenájmu. Alebo tak ako píše Mata2 skus sa poradiť v banke, tam Ti dúfam poradia najlepšie riešenie... 😔

balsiger
8. apr 2008

holka seber se a utikej,doku mas cas a sily! mama si te vezme k sobe a pomuze ti,nic lepsiho se ti v tehle situaci nemuze prihodit! nevahej...soudne se da vsechno vyresit a upresnit,kdo kdy dite atd...a to ohledne otec neznamy uvest muzes,ale nebude ti to nic platne,pokud on se jako otec prihlasi, budou delat DNA,potahne se to soudem a bude to o moc krutejsi. takhle kdyz porodis a budes s nim tak nejak drzovat kontakt,sam odpadne zajem z jeho strany a casem se to urovna a budete spolu moct mluvit treba i rozumneji...chudaku, davej na sebe pozor!

barborenka
8. apr 2008

Je to hrozne co vsetko musis prezivat ale je to vsetko teraz hlavne na tebe.Ty sa musis rozhodnut a hlavne mysliet na malinku.Drzim ti palce .

annaanna
8. apr 2008

juliana, ja som čítala a ani som nemohla dočítať ten tvoj príbeh. Teda tuto dievčatá ťa asi ľutujú, ale prosím ťa, vysvetli mi, ako si môžeš plánovať dieťa s takým človekom, ktorý si ťa neváži.... ja ti nerozumiem a asi nebudem nikdy rozumieť. Ani sa mi nechce veriť, že môže existovať taká žena, ktorá si nechá vulgárne vynadať, odíde od partnera a potom sa k nemu vráti.
a toto sa opakuje niekoľkokrát.... a potom chce mať s ním dieťa. No nechápem to, nakoniec prečo by sa on s tebou aj bavil. Veď všetko mu odpustíš a vždy sa budeš snažiť aby bolo dobre a on si robí s tebou čo chce.
Kde máš svoju hrdosť, ženskosť a vnútornú krásu?

zdina
8. apr 2008

julianko odejdi od takoveho chlapa a cim driv tim lip. Ty potrebujes byt psychycky v pohode ne se nervovat. To vse s tebou malicka proziva a jakmile prijde na svet, bude to placici uzlicek. Tak jak to popisujes me mrazi v zadech zda se on dokaze ovladat, kdyz bude malicka plakat. Otce uvadet nemusis a pokud mas podporu v mamince, je to to nejlepsi reseni pro tebe a malickou. Stejne jako ostatni holky i ja si myslim, ze ti da pokoj a kdyz uvidi, ze s tebou nic nesvede najde si nejakou jinou obet.

annaanna
8. apr 2008

nedopísala som to, ja by som od neho odišla ihneď a vymazala by som ho z pamäti...

mersedesa
8. apr 2008

juliana najhoršie je že bude čim dalej tym horší,on si zrejme potrebuje dokazovat že je samec (ale este skorz toho druhu neandertalcov)
nedajbože,ale može sa stat že potom ubliži tebe a možno nebude brat ohlad ani na malu a nečakaj na to či sa to stane a zariad si život kym nieje na svete,lebo ver mi že potom to už veeelmi tažko pojde 😒
musiš sa pripravit na jej prichod a pri tom primitivovi to nepojde radšej bud štasna slobodna mamina ako utrapena a zničená žena a ten stres to male bude citit vermi
prijmi pomoc od každeho kto by ti pomoct mohol ved ty im to vratiš,ked už nič ine su krizove centra,ale ber to len ako krajne riešenie 😒
radšej byt rok dva v krizovom centre ako zvyšok života s debilom a to vyhražanie podrezanim neber na lahku vahu je to psychopat
-ked nie ste zobraty,daj do rodneho listu otec neznamy,neviem či može požiadat o DNA-testy ked nieste svoji,bolo by to treba zistit,ale zda sa mi že ked ty s tym nesuhlasiš tak nie,stači povedat že nieje jeho ked tam už nebudeš
zbavsa ho!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ked už vieš aky je vieš aj prečo sa dvakrat rozviedol 😔

andilek
8. apr 2008

juliannka 😔 , nechci nikomu radit, rozhodnutí je jen na tobě, ale já bych v takové situaci brala nohy na ramena a šla k mamče, určitě ti ráda pomůže
kamarádka má něco podobného doma, ale ona už porodila a je to pro ní hodně těžké.... a přestože při srovnání pro a proti, převáželi proti, nedokáže se od něho odpoutat
držím palečky ať už se rozhodneš jakkoli 😉

diddi
8. apr 2008

juliana...ver mi, NIKDY SA NEZMENI!!! poznas jeho negativnu stranku, moze byt x krat dobry na teba, vies co je zac...a radim ti...uved OTEC NEZNAMY

dadulka19
8. apr 2008

juliana,preč a rýchlo!

hirondelle
8. apr 2008

Myslim si,ze vedel velmi dobre preco to urobil!Myslim to,ze chcel mat babo.Jednoducho si Ta chcel "poistit",komu by to nevyhovovalo mat doma upratane,navarene atd.Nechcem ho sudit z jedneho prispevku,z Tvojich viet,ale mam pocit,ze je to zakomplexovany muz,necitlivy a voci Tebe velmi arogantny.Takeho spravanie si tehotna zena nezasluzi!!Nielen tehotna,ale celkovo zena.Nosis pod srdcom jeho dieta a on sa takto k Tebe sprava??Julianka,spal vsetky mosty,daj za tymto vztahom velku bodku a chod ku mame.Ked saTi narodi babatko,budes kludna,budes mat na to prisposobene prostredie,budes obklopena laskou a ludmi,ktori Ta maju radi,ktori si Ta vazia!!Ked ostanes,bude to ovela horsie.Babo bude v noci plakat,on bude bezohladny,necitlivy a predpokladam,ze Ti ani nebude pomaha a neverim ani tomu,ze prvy plac v nemocnici,ked sa babatko narodi ho "zlomi" a on sa zmeni.Nezmeni sa!!Viem,ze sa bojis aj financnej situacii,ale ver,ze je lepsie ostat tam,kde mas nato co najlepsie podmienky ako pri nom.Mas v sebe viac sily ako si predstavujes.My zeny sme silne.Tak ako dievcata pisali,nebudes prva ani posledna slobodna mamicka a urcite existuje viac alternativ na prilepsenie slob.mamickam-rozne centra,charitativne organizacie,centra nadeje atd.Verim,ze Tvoja mama Ti velmi pomoze a urcite budes stastnejsia pri nej a aj Tvoje babatko.Musis najst v sebe silu a odist.Velmi Ti drzim palce.

aponchie
8. apr 2008

zkusila jsi se zeptat jeho exmanzelek co a jak ,jakej byl co delal a tak?

jabber
8. apr 2008

julianna - uteč od něj a to co nejdřív...tohle je domácí násilí - začíná to nadávkami, pak sem tam facka a skončí to tak, že tě bude bít pravidelně 😠 - utíkej co ti nohy stačí - když ne kvůli sobě, tak aspoň kvůli miminku 😔 . Přeju ti hodně síly

mirka414
8. apr 2008

nechcem byt mudra,lebo viem,ze vycitky potrebujes najmenej,ale mat dieta s clovekom,ktory ma uz 2deti 😕 a kazde s inou matkou,to by som si riadne nechala prejst hlavou...ale dost bolo rad,teraz ostava len jedno UTEKAAAAAAAAAJ kym vam neublizi..popros maminku uvidis bude to super pomoc.daj svoj byt do prenajmu a gazdujte spolu s mamickou a uvidis,ze si vas aj s malinkou najde niekto ovela lepsi ako je jej otec.mozno aj ten byvali priatel.skus niekedy to vide...drzim palceky.

evka39
8. apr 2008

juli,bez diskusii,odíd ak váhaš kôli sebe,tak kôli malej to nerob...kto je prednejší,ONA alebo ON????myslím,že jednoznačná odpoved........Je tažké spravit ten prvý krok,tak ti želám vela odvahy aby si ho spravila a ked ti má kto pomôct/mamina/tak je to len plus...Velmi vám obom dievčatá držím palce....Mne keby muž povedal,že som p....alebo k....,tak mu tresnem dvermi pred nosom....tak vela štastíčka 😉

dasap
8. apr 2008

julianno, myslím že takřka vše už tady bylo řečeno, ten člověk je zřejmě opravdu duševně vyšinutý, a co až pak jednou ublíží maličké?
Máš obrovské štěstí, že můžeš jít k mamince, byt můžeš pronajímat, jako otce bych ho tedy rozhodně neuváděla, a jestli přijde otravovat, zavolej na něj policii nebo kámoše ať mu dají přes hubu 😝 já si myslím že ho to brzy přestane bavit, jenom na Tebe machruje, děti už má, tak ať si jde za nimi a Tebe nechá na pokoji.

vladimira
8. apr 2008

julianka, neponizuj sa este viac... tym, ze s nim zostavas, ide tvoja sebaucta ku dnu a totalne nulujes akekolvek vyhliadky malej na slusny zivot... mas predsa svoju hrdost... on ten zivot bude pokracovat aj bez neho...a omnoho uspesnejsie a krajsie...chvilku sa vytrapis sama ci s mamkou a po case sa vsetko ustali a bude to v pohode....
a hlavne ho neuvadzaj ako otca malej!!!!!!!!!! zarobis si na problemy....uz teraz ich mas dost...
drzim palce!!! chce to odvahu odist od neho, ale ty jej mas urcite dost! 😉

ila12
8. apr 2008

Juliannko,vem nohy na ramena a uteč od takového člověka,než se stane nějaké neštěstí.Maminka tě určitě vezme k sobě.Musíš teď být v pohodě,aby malinká byla taky v pohodě.Buď statečná,moc ti držím palce 😉

aajinka
9. apr 2008

JULIANA VIEM O COM HOVORIS JE TO VELMI TAZKE ALE UPRIMNE POVEDZ PRAVDA HO MILUJE? TEN TVOJ PRIBEH SOM SI CITALA 4X NIE SI JEDINA ! 😢

evabb35
9. apr 2008

Julianna, vážne si myslíš, že Ťa bude po pôrode finančne podporovať? Ja by som s tým veľmi nerátala. Skôr by som rátal s tým, že v prípade priznania otcovstva sa budeš musieť súdiť o výživné. Dieťatko ešte nie je na svete, ale pravdepodobne pri takomto strese si Ti narodí predčasne. Predčasne narodené bábätká sú dlhšie v nemocnici a potom je potrebné sa im omnoho viac venovať. Takže už len z praktického hľadiska bude lepšie, keď po pôrode pôjdeš bývať k mame alebo niekomu z rodiny, kto Ti naozaj bude pomáhať. Počítaj s tým, že to bude pravdepodobne aj na viac mesiacov. Takže to môžeš uviesť ako dôvod, keď sa teraz odsťahuješ, možno nebude robiť také scény. Teraz sa kvôli nemu trápiš, ale ver mi, že po pôrode budeš taká zaneprázdnená, že sa ho aj prestaneš báť. Aj ostatné opustil, prečo by mal práve Tebe ostať na krku? Zbavíš sa ho, ani nebudeš vedieť ako a ostaneš voľná. Neboj sa, čas všetko vyrieši.

aajinka
9. apr 2008

NACO BY SLA BYVAT S NIEKYM VED MA SVOJ BYT ! A NEHNUTELNOST NEPREDAVAJ DAJ SI ODKLAD NA SPLATKACH:....::::::SKUS SA ODSTAHOVAT!!!!!!!!!!!

a2303
9. apr 2008

Držím Ti palce aby si sa rozhodla správne....

Len jeden príbeh od nás .... Jedna mamička bola pred 20 rokmi tehotná s dvojičkami, manžel ju už vtedy urážal, nežili dobre a sem-tam padla aj facka... keď sa malé narodili, tak bol zlý aj na ne... postupom času celú rodinu týral a bil... Bála sa ho opustiť, radšej trpela ale trpeli aj deti... Pred asi 5 rokmi v noci opitý mamičku brutálne ubil na smrť.... Bolo to hrozné... Sused, ktorý ju našiel dobitú sa vyjadril, že na ten pohlad do smrti nezabudne.... Ostali po nej deti... a muž??? Odsedel si asi 2-3 roky a teraz je opäť ženatý s inou....

majka_kozka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tigi
9. apr 2008

juli zhlboka sa nadychni a povedz si - som silna sebavedoma zena - zacni triezvo uvazovat a okamzite ti dojde ze touto cestou si nechcela ist ked si odisla od prveho priatela a chcela si nieco "viac". teraz uz ale nejde len o tvoj zivot ale aj o zivot tvojho dievcatka. bud silna a rozhodni sa spravne, mas za sebou mamu ktora je ochotna ti pomoct, ak si zvolis zostat, stastna zrejme nebudes. drzim palceky aby si mala dost odvahy postavit sa proti spravaniu ktore je nepripustne voci tebe a dietatku.

mouse
9. apr 2008

Julianna, okamzite si zbal kufre a odid od neho. Ak Ta uz niekedy fyzicky napadol, podaj kludne trestne oznamenie a ohlas na policii aj tie vyhrazky - ze Ta podreze. Teraz su to slova, ale od slov k cinu nie je daleko. A neboj sa, ze Ta bude prenasledovat, ked uz z dvoch manzelstiev odisiel, najde si rychlo nahradu aj za Teba. Aj malej bude lepsie bez otca ako s takym otcom. Kamaratka presla niecim podobnym, ale deti mu porodila az dve, zvladla to ako slobodna mamicka sama, ked od neho odisla, jeho vydieranie odignorovala, ked ju fyzicky napadol, vzdy zavolala policiu ... Ale on bol bol zly aj na deti. A Ty nemozes ocakavat, ze sa k malej bude spravat lepsie ako k Tebe. Ked mas oporu v mame, nevahaj, zvladnete to...

mouse
9. apr 2008

Okrem toho Ti bude musiet platit na malu vyzivne. Viem, ze to mozno bude almuzna, ale pomoze to.

bellasandra
9. apr 2008

Juliana- okamzite od neho odíd, ver mi, ze uz ti bude len lepsie, horsie ako si teraz bude ked sním zostane. Mysli na svoju dcerku, ved on by mohol ublízit este nakoniec aj je. Pekne si zbal veci , chod zatial k mamke, byt -informuj sa v banke, alebo ho skus dat do podnajmu, a byvaj s mamou. Aspon ti bude môct trosku aj pomoct, a hlavne si davaj na seba pozor a na drobca co mas v brusku.
Ked uz nemyslis na seba, nemas hrdost, tak mysli na svoju dceru. aby raz mohla byt ona hrdá na svoju mamu 😎
Držím palce, a pozbieraj sa 😉