Pokazila som život sebe aj malej v brušku

julianna
8. apr 2008

Čaute baby, píšem Vám len svoj príbeh pretože už fakt viem že som si pokazila život.
Mala som vzťah dlhoročný, teraz ked sa s odstupom času na to pozriem tak ten vzťah bol výborný a moj partner s ktorým sme žili bol úžasný človek...ale to samozrejme mne nevyhovovalo a stále som mala pocit že mi niečo uteká a že ked s ním budem aj nadalej tak mi život utečie pomedzi prsty a tak som ho opustila...Nejdem tu písať ako sme to prežívali, boli to scény po 8 rokoch naozaj dramatické, ale nikdy nie zlé a urážlivé...akorej sme obaja plakávali jeden druhému na pleci prečo sme sa rozišli a že sme mali ostať spolu...ale ani jeden z nás neurobil ten krok spať...Ked som chcela ja nechcel on a naopak...nedohodli sme sa ale do dnes spolu komunikujeme ako priatelia..teda vždy ked ho vidím príšerne lutujem že som takého človeka opustila....Počas našeho odlúčenia som bola sama, stretávala som, roznych mužov ale všetkým išlo len o jedno a o taký vzťah som nemala záujem..možno keby som bývala trpezlivejšia tak by sa postupne niečo bolo vyvinulo ale ja hrdinka som každého s prehladom poslala do prdele. Bola som štíhla,dlhonohá špinavá blondínka, s velkým prirodzeným poprsím a so sexi postavou a tak som naozaj o nápadníkov nemala núdzu, lenže tí čo chceli mna tých som nechcela ja....až raz sa mi pritrafil do cesty muž pri ktorom sa zastavil pulz....bolo to po dlhej dobe..ničím ma neoblboval ...bol reálny a vysolil mi že má tri deti...dve s jednou a jedno s druhou že sa rozvádza a že nechce byť ani s jednou z nich, že ho podrazili...ako to tu nejdem teraz písať lebo to bola asi aj tak kravina.....neviem to do dnes. Neviem do dones čo ma na nom tak hrozne pritahovalo a preco som vždy ked mi volal nervozne nevedela čo so sebou, a ledva som dýchala...neviem prečo som stále čakala na jeho sms, a prečo som začala k nemu po mesiaci chodiť na návštevy domov...a prečo som tam pár krát ostala spať do rána, a prečo on odo mna chcel aby som bola pri nom stále, a nech sa nastahujem a ako on nemože žit bezo mna...Je pravda že sme sa velakrát pochytili na roznych banalitách a že som všetko prehliadala čo sa medzi nami dialo...a že som to stále nejako ospravedlnovala a snažila sa všetko rýchlo napraviť len aby bol kludny, spokojny a šťastný....nejako mi začalo unikať že vlastne ja šťastná nie som...ale to mi došlo až nedávno....sme spolu dva roky, žijeme spolu 20 mesiacov... z toho som sa asi tristotisíc krát zbalila a išla k sebe domov, asi tristotisíc krát som si povedala že mi za tie nervy nestojí a rozišla sa sním....ale on vždy bud šte v ten den alebo na druhý doliezol...vyzeral vždy ako pár minút pred infarktom, bledý, neštastný a ako to možem len tak zahodiť ved on ma miluje a či si uvedomujem ako všetko ničím...a blaaaa blaaa blaaaaa....A tak som sa vždy po pár dnoch psych.nátlaku vrátila k svojmu milovanému ktorý ma niekedy celé týždne, inokedy dni, niekedy aj mesiac nosil na rukách až prišlo zase jeho schizofrenické vytriezvenie...a začal ma urážat: Ty p.... Ty k..... a podobne vulgarizmy, zničila si mi život a chod do pi... a nenávidím Ta a tak dalej a tak dalej a ja som sa zase vždy pekne pobalila a vrátila sa domov a potom po pár dnoch zase k nemu lebo jeho to mrzelo čo mi povedal, a že on to už nikdy nepovie atd..Potom mi navrhol dieťa..navrhol ho v takej dobe ked bolo všetko ok medzi nami...asi mesiac bez hádky a v období ked mi gynkolog povedal že na moj zdravotný problem pomože jedine tehotenstvo
a nie operácia...tá by bola riskantná a už by som nemusela moct mať nikdy deti....A tak sme zacali pracovat na malej ktorá sa nám podarila po polroku...dnes viem že som mala tristokrát radšej do hovna stúpiť ako si sním dieťa spraviť...chová sa ku mne uplne príšerne, už vie že len tak lahko sa ho nezbavím...potrebujem ho teraz totiž aj finančne...čo zmožem z materskej? Nič, nezaplatím si ani úver ani všetky platby čo mám na svoj byt....a to som ešte nejedla a o malej ani nevravím....drží ma v hrsti...a preto sa chová ku mne tak ako sa chová.....je v kuse nervozny, blačí po mne, stále mi rozpráva ako len mna mohol stretnut takú pi...ako som mu život zničila, ako ma neznáša atd. Nikam so mnou nechodí, stále má len svoje aktivity, s kamarátmi a so svojimi detmi...domov chodí až po 20tej alebo po 22tej, ráno odchádza o pol 8mej, cez den mi síce volá že čo robím a tak ale inak sa nezaujma, nepozve ma na veceru nebere ma nikam von..stále tvrdí že sa mu nechce že on je unavený z celeho dna a že inokedy...o ničom sa so mnou doma nerozpráva, je vždy ticho...maximálne povie dve vety: Kde mám ovládač...a čo máme jesť....a bud ticho pozerám futbal....Teraz som v 7mesiaci tehotenstva...celé som ho preplakala tak vždy ob den...celé som si ho prestresovala, dokonca mi raz aj strelil facku ked bol opitý, to som vtedy rýchlo v noci utekala preč...podotkýnam tehotnááá. A on si to na druhý den nepamatal.....teraz mi zas nedávno povedal že ma raz určite podreže, citujem: Podrežem Ta raz Ty p.... a je mu jedno či plačem a v akom som stave...rozpráva a uráža ma dalej. Ked mu zložím telefon, niekedy zloží on, tak príde domov a je ticho, alebo sa tvári akoby mi ani nič nepovedal....skrátka som to pekne posrala....na malú sa teším, chválabohu je v poriadku aj ked ja prežívam takéto stresy....už ma tolko krát počula plakat chuda malé...a mám pocit že ak sa niečo nezmení...a to sa asi nezmení, ma bude počuť plakať aj po narodení...Neviem, si to predstavit..ešte tu ani nieje a začínam nenávidieť jej otca...Som totálne zúfalá, kamošky tie už ku nám radšej ani na návštevu nechodia...lebo ho nemusia alebo sa nechcú pretvarovať....ak by ho náhodou stretli doma...tak chodím ja za nimi a vždy mi radia nech sa zbalím a odídem ale bojím sa to urobiť...fakt sa bojím, bojím sa že ked sním budem udrźaivat kontakt tak ma zblbne nech sa vrátime...alebo mi urobí zo života peklo....som totálne na dne a termín porodu sa nenávratne blíži......

mata2
8. apr 2008

Ahoj,keby si uz nebola tehotna,tak by som ta upodozrievala,ze si moja segra.Ale ona je este len v tom stadiu,ked sa snazi mat s tym svojim debilom dieta 😠 .Ale ty si aspom uvedomujes,ze tvoj vztah nema zmysel.
Ak ti mozem poradit,netrap sa v takomto vztahu.Nemas rodicov,alebo rodinu,ku ktorej by si mohla ist?Alebo kamaratku?Ak nie poziadaj o pomoc nejake krizove centrum.Ved to neni hamba.Musis mysliet hlavne na svoje dieta.Drzim ti palce 😉

aponchie
8. apr 2008

ojojoj nezavidenihodna situace ☹ mas ke komu jit?myslim rodice nebo pribuzne kamkoliv kde muzes mit pokoj aspon a v klidu porodit dite?tohle vazne nema cenu..

katy2
8. apr 2008

strasne ti drzim palce, aby si nasla sposob a dobrych ludi, ktori by ti pomohli zo zaciatku.... urcite od neho odid.... skor ako bude neskoro.... 😔 😔 😔

gangulienka
8. apr 2008

Ja sa nechcem nikomu starat do zivota, ale zbal sa a chod prec. Ked sa takto sprava k Tebe ako sa bude spravat k malej ? Budes cakat kym zacne nadavat aj jej ??? Si predstav ako to asi bude ked mala bude celu noc plakat lebo ju bude trapit brusko....Dieta aj to najmensie potrebuje stastnu a kludnu maminku, aby bolo psychicky a fyzicky zdrave...ja viem ze je to velmi tazke, ale vsetko sa predsa da zvladnut a zena pre svoje dieta dokaze aj nemozne ☹

gangulienka
8. apr 2008

joj zabudla som velmi velmi Ti drzim palce....

julianna
autor
8. apr 2008

mata2,aponchie, prosím ta povedz svojej sestre nech to nerobí...pokazí si život, dieťa nič nevyrieši..j asom si myslela že ano ale bohužial...mám možnosť ísť k sebe..k mame...viem že by mi pomohla, vie čo sa deje...aj si chuda so mnou poplače, pozná aj jeho jednanie už mu párkrát povedala čo si o nom myslí ale nič to nepomohlo...možem íst k nej aj dnes mi to povedala..príd...len vravím že sa bojím čo bude potom...on mi pokoj nedá....

zuzulik
8. apr 2008

julianna, zober sa a utekaj kade lahsie ... chod ku mamine, ona Ti pomoze a sama Ti to navrhla .. a neobzeraj sa dozadu ... nech sa aj na hlavu postavi, nesmies sa dat zas a znovu oklamat a ukecat krasnymi recami,ako si on vsetko uvedomil,ako Ta miluje..ako sa uz k Tebe bude chovat milo a bla bla bla .... sama vies, ze to ma len kratke trvanie ...a nezabudaj, ze nosis pod srdcom dieta, ktore si nieco take nezasluzi, ktore musis chranit...
a on nech si ide svojou cestou....nedaj sa oklamat!!! mimochodom ste manzelia??? inak velmi silno drzim palce!!

pietra
8. apr 2008

julianna, mozno ti pokoj neda, ale ten nemas ani teraz. Zbal sa a chod k mame, ona ti bude psychickou oporou a lahsie to zvladnes. Drzim palce 😉

julianna
autor
8. apr 2008

Nad tým že odídem od neho som rozmýšlala asi tak x milion krát...ale on bude mať nárok na malú nie? Zomrem ked si ju bude brat k sebe....dá sa aj uviesť otec neznámy...potom by na nu nemal nárok nie? Zatial este kým nieje na svete sa to dá...

bihan
8. apr 2008

Babulka, zbaľ si veci teraz, kým si ešte môžeš zariadiť život po svojom. Keď sa vám narodí malá, bude to pre teba ešte horšie a roky sa z toho nevyhrabeš (ak vôbec). Skús sa porozprávať s rodičmi, kamarátmi, nebudeš ani prvá ani posledná slobodná mamina na materskej. Určite je nejaké riešenie a žiadny chlap, ktorý s tebou takto zaobchádza, ti nikdy nedá pocit bezpečia a pohody, ktorý každá mladá mamina veľmi potrebuje.

Držím všetky palce, rozhodnutie je len na tebe a dúfam, že tú silu v sebe nájdeš 😉

aponchie
8. apr 2008

juliana :bez a neotacej se!!!!!!!!!!!!!!!!

gangulienka
8. apr 2008

Ak nie ste manzelia, nemusis ho uviest ako otca, povies ze otec neznamy a basta, nebude mat ziadny narok

smajlik
8. apr 2008

julianna: vím že se bojíš co bude až ho opustíš, ale bude to určitě lepší než teď. Navíc nebudeš sama, maminka tě určitě psychicky podrží ... je to určitě těžké, ale když se teď tvůj přítel chová k tobě vulgárně a nenávistně, jak se bude chovat k malé? Na začátku to bude možná hezké, ale časem bude stejný i k ní ... a to nesmíš dopustit 🤐 . Moc ti držím palečky a přeju hodně síly

mata2
8. apr 2008

juliana,segre som to povedala x-krat.je to beznadejny pripad asi 😒
To je super,ze mas podporu mamy 😵 ,chod od neho,potrebujes hlavne pokoj.On mozno par krat doleze,ale potom hadam pochopi,ze je koniec.

etuska
8. apr 2008

Juliana-musis si urcit priority.Ak by som bola na tvojom mieste a mala oporu v mame -ako pises,tak by som to hned ukoncila.Drzim palce 😉

zuzulik
8. apr 2008

nemysli na toho grazla,ale mysli na MALU!!!

sue13
8. apr 2008

Julianka čím skôr sa ho "zbavíš" tým skôr nájdeš klud. Keď nie kôli sebe tak kôli tej malinkej čo sa chystá pomaličky na svet.... 😔
Veľmi Ti držím palce. 😉

lea1
8. apr 2008

Julianka bude to len horsie ked si uz teraz dovoli toto - a neboj sa od neho odist - urcite si najde po tebe inu "obet"... Ved uz aj to ze si jeho tretia. Drzim Ti palce a mudre rozhodnutie a mysli na seba a malicku bambulku

aponchie
8. apr 2008

jj hlavne bych mela strach aby v te sve agresi neublizil malicke ☹

leva
8. apr 2008

julianna,tvoj pribeh som citala s otvorenou pusou,kolko nadaviek, urazok a este aj napadnutie,dokonca v tehotenstve,co myslis ze bude robit potom ked budete mat babo,este aj ono moze mat traumu,no jednoznacne aj ja ti len mozem poradit ako ostatne,zbal sa a chod od neho.Aky zivot by si snim mala dalej,trpiet jeho urazanie,ublizovanie,co sa tyka toho podrazenia,tych zien predtym,no ked sa k nim choval takto,tak sa necudujem ze vzali nohy na plecia a co najdalej od neho.

wienika
8. apr 2008

urcite treba od neho odist...je to psychopat, vid jeho minulost... povedz mu, ze ked ta bude otravovat, zavolas policiu..a meno otca v ziadnom pripade neuved....este mas sancu zit svoj zivot naplno...ked sa budes trapit, malicka to citi a moze to mat neprijemne nasledky...s tym sa netreba zahravat....drzim palce, dufam ze das na rady tvojich kamaratok, mamy a nas tu na MK....

astrane
8. apr 2008

S takovým chlapem bych teda žít nechtěla auž vůbec ne s dětma-mám se totiž docela ráda a děti nadevšechno miluju-v tomhle se nedá žít ☹ Měj se taky ráda a odejdi dokud je čas.Nebo chceš,aby ti celej život sprostě nadával a tvoje malá se na to dívala?Myslím,že by poslouchala totéž co ty.Co by z ní asi vyrostlo?Měla by celý dětství zkažený.
A jak to má s těma bývalýma manželkama?Pokud je nechal na pokoji,tak tě snad taky nakonec nechá,ne?Nesmíš se bát,na to se spolíhá.Najde si časem nějakou jinou,co mu bude dělat vola a na vás nebude mít čas.Snad.
Držíme palce,ať se rozhodneš správně a jste is mimčem šťasný.

debra
8. apr 2008

julianka,tvoje dietatko citi,ze si nestastna a ze places a ono je smutne tiez....a po porode to bude este horsie...netrap seba ani malicku a odid prec od neho...myslim,ze ked v rodnom liste uvedies,ze otec neznamy,potom nebudes mat ani narok na vyzivne....v tejto xvili je to ale jedno...hlavne byt od neho čo najdalej preč a neudrziavaj s nim ziadny kontakt... 🤐

mata2
8. apr 2008

Julianna a stretava sa so svojimi detmi?aky maju vztah?

katuska26
8. apr 2008

Aj ja ti radím aby si sa zbalila, presne tak, dieťatko bude v noci plakať a no neviem si predstaviť keď je taký nervózny, ako zvládne toto, aby netrpela maličká ešte viac. Vieš ona to cíti v brušku že si nešťastná, keď nie kvôli sebe , tak kvôli malej odíď.
A Keď nepôjdete spolu na matriku s tým že chce uznať otcovstvo, tak ho nemusíš udať ako otca, napíš neznámy, aby ti nekomplikoval život v budúcnosti.
No ti poviem ja mám dieťatko a také malé si vyžaduje riadnu pozornosť rodičov či cez deň, alebo v noci, odíď, neboj možno zajtra stretneš niekoho kto jej bude skvelým otcom, toto si nezaslúži žiadna žena aby sa k nej správal nejaký chlap, aby ju urážal, on ti nebude oporou keď sa maličká narodí. Vážne ako matka ti radím odíď.A užívaj si tehotenstvo a maličkú, však aký by si jej dala život u toho.... 😠
A držím pršteky, modlím sa za teba, aby si mala odvahu odísť, radšej teraz ako neskoro, raz to musí prísť, takže choď, on sa už nezmení, o tom si sa presvedčila sama, no a som zvedavá ako sa rozhodneš, dúfam že pre obe správne 🙂

nevesta
8. apr 2008

Nechcem rypat, ale ked si v siedmom mesiaci, tak preco mas v pase 28 tt? 😕

lea1
8. apr 2008

Kocky Julianka sa boji aj co sa tyka financnej stranky precitala som si to este raz ze ju drzi v sachu ze bude mat iba materky prispevok a plati hypoteku na svoj byt. Poradte aj v tomto. ja neviem ohladom hypoteky ci sa to da dajako oddialit kym nepojdes robit. Skuste niektora. Ale prosim nezostavaj s nííííííííííííííííííím.

gangulienka
8. apr 2008

7 krat 4 nie je 28 ? 😉

gangulienka
8. apr 2008

Ved keby byvala u maminy, moze svoj byt zatial prenajimat napr.

nevesta
8. apr 2008

ok 😔