Priateľ je v kontakte s bývalou

katkamarcinova
28. jún 2017

ahojte žienky chcem sa len spytat na vas nazor som s priatelom 5 mesiacov a vedela som ze bol v kontakte so svojou byvalou s ktorou bol 6 rokov , no dneska medzi recou som sa ho spytala či sa mu ozvala este a on ze nie , že jej povedal že ja ako jeho priatelka vidim v nej konkurenciu takze by bolo dobre nepisat si . no a mna to zamrzelo ze svojej byvalej napisal ze ja v nej vidim konkurenciu vas by sa to nedotklo ?? či to prehanam ? ☹

alexandraalexandrova
28. jún 2017

Ano, nastvalo by ma to. Nastvalo by ma ze nemal tolko guraze aby na seba zobral zodpovednost za rozhodnutie sa s nou viac nestretavat, namiesto toho to hodil na mna ze to kvoli MNE sa uz nebudu kontaktovat, lebo JA v nej vidim konkurenciu. A on nic, on je neviniatko co s tym nic nema. Toto by ma mrzelo, lebo ked sa k veciam stavia takto teraz, ze sa rad zbavi zodpovednosti, blikla by mi kontrolka ci k tomu nema tendenciu aj v inych situaciach. moj ex bol presne takyto a to bol aj dovod preco sme sa po rokoch rozisli. Uz ma nebavilo ze za vsetko som bola akoze ja ta zodpovedna. Ste spolu prilis kratko, tazko povedat, ale bola by som v strehu...

sissy27
28. jún 2017

@katkamarcinova a čo? mal jej klamať? on by nemal problém byť s ňou v kontakte, ale ty s tým problém máš, tak prečo by to mal brať na seba?

alabla
28. jún 2017

@sissy27 no ved toto...ze on sa s nou chce stretavat... Viem ze vela ludom to nevadi, neriesia to, vedia sa normalne bavit s ex... Problem nastane, ak sa stretne ten, co mu to nevadi a naopak, ten co mu to vadi bytostne...
Ja sa nepotrebukem s byvalymi stretavat, preto mi to pride divne...😁 ale chapem, ze kazdy to ma asi inak.
Pre mna je to vzdy bolestna a uzavreta kapitola, ku ktorej sa vraciam az po rokoch...ak vobec.

14hviezdicka12
28. jún 2017

@katkamarcinova si asi dost ziarliva ale pohodka mna by sa ani moc nedotklo to co povedal ale to ze je s nou v kontakte .. to by mi vadilo najviac. Ja by som si overila hlavne to ci stale v kontakte s nou je pretoze ak by k nej choval city tak by ich nemohol chovat ku mne ..

katusikkk
28. jún 2017

@katkamarcinova
Mna raz kontaktoval ex a som mu povedala,ze moj novy objav sedel 12 rokov za vrazdu a ze by som bola nerada,keby jeden bol mrtvy a druhy opat sedel.Uz nenapisal.Keby moj partner svojej ex povedal,ze ju nechce kontaktovat,lebo mu kontrolujem mobil,pocitac,postu,vrecka,sledujem trenky ake si dal rano a ci ma tie iste vecer a ci nahodou este nie su opacne.Ze mu kontrolujem ci nema na vtaku otlacok ruzu,tak mi je to uplne jedno.Povedal co uznal za vhodne.Teba zaujima to co si teraz o tebe mysli ona.A ty nerozoberaj s nim tak prizemne veci,lebo o chvilu budes ty ta ex..😉

bluff
28. jún 2017

@katkamarcinova skus si najst nejaku robotu, precitaj si knihu, chod si zasportovat. Nudis sa asi velmi.

vroni
28. jún 2017

Ja som s byvalym v kontakte (vyhradne pisomnom), ziadne zabudnute co znovuobjavene city tam neboli,len spolocny dom, chora svokra a tak... Jeho nova manzelka mu lustrovala mobil i maily a dorazne zakazala kontaktovat “tu bestiu“ (mna) A tak si byvaly zalozil tajny mail a mal druhy mobil a vypisoval mi intenzivne slohove cvicenia na temu pocasie (lebo tak intenzivne sme ani nemali o com). Len tak, z principu, aby nebol pod papucou. Byvaleho nova manzelka je dnes byvala c. 2 a ja mojmu muzovi (inemu, nie byvalemu) prizvukujem, aku ma super zenu, ze mu nelezie do mobilu a nemusi mat utajeny mail 😂 😂 😂
Ziarlit na byvalu je hovadina. Alebo vie, preco sa rozisli a potom nema zaujem alebo to nevie a potom mi nepomoze, ze ziarlim.

lubkavargova1
28. jún 2017

chudak chlap...ten ked sa ozeni ma postarane o divadlo

majcika
29. jún 2017

Ideálne riešenie je dopredu nalinajkovat partnerovi čo má a co nemá povedať. Ak náhodou nevie, má sa ihneď spýtať v sms minimálne. Prípadne ho zdrbkat zato, že akooo, že on nevedel? Mal to vedieť 😂😂

katarinapekna
29. jún 2017

Neprehanas,nedaj si to nahovorit! Chlapovi nikdy never! Žiadnemu! V roku pana som ukončila tiež 6r. Vzťah,poznali sme sa dlhšie aj predtým, on mal nejaké vzťahy po mne, s niekým dokonca žil a bol, je a bude so mnou v kontakte stále!🙂 Od rozchodu prešlo už 15 rokov😀

ema234
29. jún 2017

@katkamarcinova stale nechapem preco sa zaoberate byvalou, ked ma chlap novu zenu tak byalej da jasne najavo nech da pokoj a neotravuje. Toto su take pubertalne temy alebo temy nevyzretych ludi, dvaja dospeli ludia nedopustia aby ich nejaka zena z byvaleho vztahu otravovala. Kolko mas rokov? 🙂

dzjanetta
29. jún 2017

@katkamarcinova Ahoj, ja som mala priatela asi 2roky..potom išiel každý svojou cestou, ale v kontakte sme boli stále /10rokov/ ..aj ked sme mali každý svoje, potrebovali sme sa občas vidieť a porozprávať....ja som tiež tvrdila že sa ani nezdravíme..a on, neviem čo tvrdil doma😉..a tak to aj dopadlo po čase..naše rodiny sa rozpadli ...po čase sme sa dali ZAS dokopi a teraz sme spolu už 5rokov❤
..len toľko som chcela, že keby to chcel on, myslím nekontaktovať bývalú..robiť to nebude a nemusí jej vysvetlovať že prečo..