Postaviť dom vedľa svokry

letnakrasa
6. sep 2018

Ahojte. Chcem sa opytat ci su tu nejake zeny, ktore si zazili byvanie so svokrou a potom byvali samy ale prisiel cas postavit dom a jediny volny pozemok (rozumej zadarmo) je ten vedla domu svokrovcov. A ide o to, ze teda so si svokrou nerozumieme. Jasne navonok sa bavime a sem tam postrazi deti ale nemusim ju a ona mna tiez ne. Nechcem tam byvat lebo predsa len ich bordel za domom bude aj moj bordel a aj ked budeme mat vlastne oplotenie tak furt budu vidiet ci sme doma abo kto k nam prisiel na navstevu a co robim atd. Ale muz tvrdi ze to aj tak bude nas dom a zavrem sa v nom a mozem kaslat na to co si o mne mysli jeho mama. Tak teraz neviem no.. ake su vase skusenosti??

gabrielka450
1. nov 2020

Ja to tak mám. Pozemok sme nemali zadarmo, ale sme ho kúpili za 40tisic €. Ale inde sme nemohli zohnať.
Je to na figu. Všetko o nás vedia. Nepomôže ani plot. Ak niekto ku nám príde, hneď sú tu..
V živote by som už takú chybu neurobila..
Zbytočne Sa l n s manželom kvôli tomu hafame

angela85
1. nov 2020

@gabrielka450 my sme mali tú možnosť zadarmo,ale hneď som to zamietla a manžel vedel že by bolo zle.... A našťastie som mala aj iné argumenty

strapatapupava
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
liesik
4. nov 2020

Ono sa to síce povie, že to bude váš dom, ale ver bývať niekde inde bude podľa mňa o moc lepšie, keďže ako píšeš svokra by vás mala stále pod drobnohľadom a to nie je veru bohvie čo

1katus1
4. nov 2020

@stanka2612 vidíte ja keby sa mám znova rozhodnúť tak ani vedľa svokri ani vedľa mamy možno aj v inom kraji

stanka2612
4. nov 2020

@strapatapupava
@1katus1 no u nás sú chvalabohu vzťahy stále dobre a máme sa všetci radi 🙏