Otec dieťaťa nás vyhodil. Kam máme ísť?

evajanko
14. okt 2017

Ahojte mamicky potrebujem poradit pomoct nemam kam ist s malym otec maleho nas vyhodil na koho sa mam obratit .podnajom si hladam no nemam z coho zaplatit.nemam prijem len rodicovsky prispevok.no vsetko mi odcjadza na dlzoby.ktore som urobila ked som zila s otcom dietata .lebo nemal na sunar a plienky .jedlo co mam robit?zijeme v starom domd kde su potkani bojim sa o maleho

marusia12
16. okt 2017

@evajanko Kým si s tým idiotom otehotnela, netušila si, čo je to za exota?

nelinka2009
16. okt 2017

@marusia12 boze aj sem si dosla mudrovat a co ci uz tusila netusila to ma teraz toho maleho utopit? Ci dat na,starost tomu idiotovi?

marusia12
16. okt 2017

@nelinka2009 😀 presne to som si hovorila o tebe.... matka na materskej a lapíš na MK... a ak ti vadím na MK, tak načo na mňa reaguješ? Ignoruj ma 😀

Ja som práve v tejto téme neradila... len som sa pýtala... to ADD.1
ADD.2... ak má takéto problémy, tak v prvom rade jej mala poradiť sociálka. Ak 13 rokov nemohla mať dieťa ako píše, nie je to asi žiadna mladá naivná žaba... Existuje X ubytovní pre matky s deťmi, kam ju sociálka rada umiestni, ak teda žije v pomeroch, aké uvádza. Nevidím dôvod v tejto situácií vypisovať na MK, skôr dvihnúť zadok a reálne veci riešiť. To, že si narobila dlhy je jej vec, nikto na MK jej ich nezaplatí. Že sú ženy sprosté a trpia pri sebe manželov alkoholikov, gamblerov a podvodníkov je ich vina... nikoho iného. Potom je už neskoro vyplakávať na MK, treba trošku myslieť dopredu a nie liezť do postele každému idiotovi. Jasnéé, on sa zmenil až po svadbe 😀 Furt, v každej sekunde je šanca zmeniť svoj život, len stačí nabrať odvahu, pobaliť dve igelitky a ísť. Nikto to za nikoho neurobí, aj keby sme jej tu posielali denne tri vagóny lásky a každá aj 10€ k tomu. Ona bude stále tam kde je, kým sa sama v sebe nepozviecha.

nelinka2009
16. okt 2017

@marusia12 lapim lebo mam chlapa co mi pani do domacnosti vybavil... 😁😂 a maly spi, mala v skole... Muz na sluzobke... Teta akurat vyvara, aj okna umyla... No nuda a co ty tu?

nelinka2009
16. okt 2017

@marusia12 ry si k tej inteligencii daj skokenie empatie a z pilovice dorasties moju uroven..

marusia12
16. okt 2017

@nelinka2009 tak ty na MK a tvoj na pokeci... pekne to máte podelené 😀
Z pilovice? No dobre.... 😀
Písala som o intelekte a nie o inteligencii, to sú dve rozdielne veci... ale popracujem, aby som dosiahla teda tvoju úroveň 😀

silverrko
16. okt 2017

@obsadenemeno ako prosim? asi zle citam....ja som ta do niecoho zatiahla? pozri si prosim ta prvu stranu....co si dnes robila? ja som bola na nakupe prechadzke mam upratane uvarene....ale jasne nejdem odpocovat od temy....nemam intelekt som 0 la🙂 vies kedysi som tiez neuvazovala az tak nad konanim no dnes premyslam a mrzi ma kopec veci.Krasny int den

zuzicka256
16. okt 2017

@obsadenemeno ups, ja som ta nazvala nepriamo klamarkou? To minje luto, myslim, ze si irobila toniste pri autorke tohto prospevku. Ze sikana no ja sa postim 😂 ak sikana tak sikanujes tu jedine ty! vzdy a vsade. Ak do prispevku nevies prispiet nicim inym len vyvracanim tvrdeni autoriek a negativnymi poznamkami a nie povzbudenim ked to niekto potrebuje hoci temu pomenuje uplne odveci naco komentujes? Nonstop tu osocujes ludi ako sa hraju na najmudrejsich, pritom sama mas na vsetko odpoved, zial nikdy nie taku ako treba. Bavi ta ze sa tu ludia s tebou nonstop natahuju? Neviem ako je to naozaj, ale ja mam pocit, a nie som urcite sama, ze to robis naschval. A ak si si nevsimla, s tvojimi prispevkami nie je schopny sa takmer nikto ztotoznit. Neviem o co ti ide, ale pravdepodobne ta to bavi pani gynekologicka z uprsaneho a bezproblemoveho zivota v UK!
Ja autorke verim,
Mrzi ma co sa vam stalo, snad sa to vyriesi, na vsetko je riesenie vzdy 😊
Napiste mi do dpravy ak sa chcete vyrozpravat, tuna vam vela ludi nepomoze, radsej potopi 👎

nelinka2009
16. okt 2017

@marusia12 sjus a v tvojom pripade by mala tvoja prva cesta viest do sexschopu, lebo ocividne ti doma nieco chyba 😘😘😘

nelinka2009
16. okt 2017

@zuzicka256 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

silverrko
16. okt 2017

@nelinka2009 Neprajem nikomu zazit pocit zufalstva pri dietati ked slzy tecu cely svet je proti tebe a ty ako matka tomu zabranit nevies a snazis sa ich skryt pred dietatom.

nelinka2009
16. okt 2017

@silverrko cele zle toto... Miesto podpory a pochopenia zien zenam... Toto cele zle

katka2602
16. okt 2017

@morningcoffee1 ja som nepísala, že pýta peniaze, ale že tu bola taká téma, kde tiež jedna mamička plakala a potom z nej vyšlo, že potrebuje finančné pomoc. Ďalej som len podotkla, že je MU, krízové centrá atď kde sa treba obrátiť na MK jej nikto nepomôže, alebo jej pomôže v jej situácii ľútosť?? Pochybujem, nepotrebuje ľútosť, ale ako sa hovorí "nakopnutie" aby sa pozbierala. Ani raz neodpovedala, ci nemá rodičov, surodencov, priateľov. A neverím, že zistila z dna na deň, že je muž gambler. Keď je tak závislí, tak si to musela všimnúť už skôr, že nesedí doma, že míňa príliš veľa peňazí atď. Je mi ľúto čo sa jej stalo, ale sedením na MK to nevyrieši. Po ďalšie, prečo by jej mal niekto brať dieťa, ak je o neho postarané je XY žien v krízových centrách, čo dostávajú rodičak. Ďalej už stihla podať žiadosť o rozvod tak mala podať aj žiadosť o výživné. Možno stačilo odpovedať na otázky a nie sa úrazit a napísať, že sme ju rozplakali, to veľmi k dôveryhodnosti nesmerovalo. A nakoniec pravdu vie len ona, ani jedna ju nepoznáme tak ako to môže byť pravda, môže to byť aj výmysel. Nikto nemá šancu to zistiť pokiaľ by ju nepoznal osobné. Nikde som nepísala, že klame, len, že mi tu nesedeli jej reakcie. Nebudem ju 100% odvinovat, ani 100% obhajovať, asi tak. Každopádne ak to je pravda, držím jej palce, nech sa z toho dostane.

morningcoffee1
16. okt 2017

Pomoc tu nenajde, zrejme sa potrebovala vyrozpravat. Logicky dava zmysel to co pises, ale ked clovek kona pod vplyvom emocii, nevidi veci uplne ako su. A tiez je Pravda, ze niektore zeny sa tu vyzivaju, ked mozu dokazat, ze oni su "tie lepsie. A pritom same nevedia, ako mozu dopadnut. Tym nemyslim Teba, aby si to nezobrala osobne. .

morningcoffee1
16. okt 2017

@katka2602 odpoved vyssie bola pre Katku2602

katka2602
16. okt 2017

@morningcoffee1 Určite to je ťažké ak sa niečo také stane, určite nie je jednoduché to riešiť. Ako som písala vyššie, aj to je pravda, držím jej palce, aby to všetko dobre dopadlo.

evak12
16. okt 2017

@zuzicka256 super, konecne jej to niekto povedal,ta zenska je skoro v kazdej diskusii a len si z ludi utahuje,dalej to rozoberat nebudem,vlastne este jedna krasavica to tu robi,nebudem pisat ktora,ona urcite vie koho myslim👍

nelinka2009
16. okt 2017

@evak12 jej to tu povedali viacere... Len nedochadza...

dusan_ko
30. jún 2019

@marion09 boze ty si smyknuta

marion09
1. júl 2019

@dusan_ko ? Neviem kto,po 2r reagovať na tému🤦 A nevolam sa "bože".