Poznáte dobrú manželskú poradňu v Bratislave?

y.o.u
5. jan 2009

Ahojte,
prosim o vase skusenosti so psychologom. Zatial som nemala velke stastie a psycolog bol na tom stale horsie nez ja 😀 , takze ziadna pomoc.
S partnerom prekonavame teraz krizu, pred par mesiacmi sme sa rozisli, lebo si nasiel znamost. Mame rocnu dcerku a chceme to skusit znova ako rodina. Nevieme sa vsak nejako rozkyvat...Mam pocit, ze dookola rozpravame o tom istom a nevieme sa pohnut dalej. Prisla k nam myslienka ist za psychologom do poradne. Sme z bratislavskeho kraja a pokial mate skusenost s DOBRYM psychologom tak prosim pomozte.
Dakujem

bora8
5. jan 2009

no podľa toho kam by si chcela ísť - ja som študovala sociálnu prácu a mali sme párové a maželské poradenstvo a viedol nás doc. Gabura - je skvelý - skús si nájsť niekde na neho kontakt ale asi robí v petržalke.... neviem či by ti to vyhovovalo - mám celkom prehľad ak nechceš udať odkial si tak mi pošli miesto na ip a ja ti zistím

y.o.u
autor
5. jan 2009

Bratislava vyhovuje
Diky bora...
parove poradenstvo doc. Gabura...oki skusim pohadat.
Budem vdacna ked budes este o niekom vediet.
Este raz diky moc

livia76
5. jan 2009

😉 you 😉 nepomôžem s konkrétnym menom- len vám držím palce-určite to skúste sesternici poradna u psych. zachránila manželstvo-a to už boli v rozvodovom konaní 😔 😵 😵 -nebolo to v BA,ale na Orave takže meno asi nepomôže.

y.o.u
autor
5. jan 2009

bora nasla som kontakt na Jana Gaburu ale iba mail gabura@socpraca.sk, dufam, ze to je on 🙂
Sanazila som sa najst nejaku poradnu a docitala som sa ze viedol doc. Gabura pedmanzelsku a manzelsku poradnu do roku 1990. Skusim mu napisat.

bora8
5. jan 2009

you skús je to on ale to je do školy, neviem isto už je to 6 rokov čo som skončila školu a netuším či ešte má prax ale dá ti možno nejaký typ alebo kontakt na niekoho iného ale pozriem sa aj na iné kontakty keď tak tak ti sem napíšem čo som zistila

bora8
5. jan 2009
y.o.u
autor
6. jan 2009

bora tak mu napisem...urcite ak nebude robit sukr. prax bude poznat niekoho schopneho. Dik a ked nebude odozva tak idem na www.manzelska-poradna.sk

Diky moc a dievcata drzte palce! 😨

dada2009
6. feb 2009

este ti poradim ja som v rozvodovom konani a velmi mi pomaha psychotronicka ked tak skus aj to

jazminn
23. jan 2010

Chcem ísť s dcérou k súkromnej psychologičke. Za jej služby budem platiť?

monk1
29. okt 2014

@y.o.u ahoj pomohla vam poradňa?

y.o.u
autor
29. okt 2014

Ale kde... Do žiadnej sme sa nedostali. Stale nenašiel silu aby na tu svoju známosť zabudol... A tak som Ho vypoklonkovala nech ide. Teraz mam 3 ročnú druhú dcérku a noveho manžela ... 🙂 Dakujem za opytanie...

monk1
30. okt 2014

@y.o.u :( my ideme v piatok buduci tak mam z toho obavy